Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

salvinka
7. feb 2010

veronika, silno drzime palce aby sa ti to co najskor podarilo 😉

jana2033
7. feb 2010

veronika, tak tak aj ja držím palce nech sa Vám to čo najskôr poradí 🙂

bolulka
7. feb 2010

no babky, 3. marca ma v rozsirenom slovenskom kalendari meniny "Kunigunda". nechapem ktory rodic dal take meno svojmu dietatu.. 😀

mayocka
7. feb 2010

bolul: 😀 😀 😀 😀 😀 sto bodov

veronika: aj ja drzim prstik 😉 inak zistila som ze kvoli antikoncepcii som nemohla dlho otehotniet, moja Dr.mi to vyvratila sice ale iny doktor to potvrdil, vraj su dva druhy zien,jedny ktore mozu mat hned po vysadeni a druhe aj niekolko rokov nemozu

veronika13
7. feb 2010

no hej, niektoré mená nemajú chybu, ale čo už....

mayocka, no áno, podľa mňa antika nie je až taká neškodná ako väčšina doktorov prezentuje, na niekoho pôsobí viac, iného menej

deniskateniska
8. feb 2010

no pekne, som zvedava ci niekto okrem toho rodica co zaplatil aby tam bolo to meno da to meno svojmu decku 😀 😀

mayocka ono to posobi na kazdu zenu inak, ja som toto neriesila ale urcite som patrila aj ja k tejto skupine, ako mi odbilo 18 vysadila som tabletky a hned po maturach sme zacali intenzivne pracovat na babu - skoro rok som uz tabletky nebrala a otehotnela som az teraz a to su 2 roky po skole.. jedno s druhym suvisi...nam to na nauke vysvetlovala zenska, ze o co tam ide tak som len cumela, keby mi to takto vysvetlila doktorka ku ktorej som predtym chodila o co tam ide tak.. fu, v zivote by som si ju nedala 😒 😒 😒

salvinka
8. feb 2010

jemin, to ako ju budu volat?? gundicka?? 😀 chudatenko babatko..

ja som tiez toho nazoru ze tabletky spomaluju sancu otehotniet po vysadeni.. asi preto som tak rychlo otehotnela, lebo som ich nikdy nebrala 😀 😀

dnes v noci som sa prebrala na to ako mi treba grckat 😖 hnusny pocit, nastastie som to udrzala 😀 je to normalne??

majdiska
8. feb 2010

čaute kočky, tak ja mám za sebou náročný víkend.. malý je zasa prechladnutý a doma s ocinkom, volala som dr. že nech mi predpíše pre malého fenistil kvapky, lebo tie hlieny mu idú strašne ťažko.. až tak, že včera nám zhorel vysávač 😝 tak dnes ideme promptne kúpiť nový 😒 a dr. mi povedala, že aj ked je bez horúčky, môže dostať zápal plúc, tak som volala mužíčkovi nech pekne dnes idú pozrieť do Dlhej.. nech sa z toho malý rýchlo dostane, v sobotu je v SD karneval, tak sa vytešujem 🙂
no a ja som za 3 dni spravila časť inventúry na urbári, ešte časť a som hotová.. už len danové priznanie 😵 hlásenia na DU.. no vytešujem sa.. a tiež som bacilonosič, som hrozne prechladnutá.. kurna natieklo mi do topánok, ale aspon že som očkovaná proti chrípke, tak to do nej neprešlo 😉
čo sa týka antikoncepcie, tak ja som brala 5 rokov vkuse a ked som vysadila, tak dr. bola sama prekvapkaná ako sa mi rýchlo obnovila plodnosť-po mesiaci.. ale dávali sme si ešte pozor 2 roky, nechcela som bábo hned.. ja som vysadila preto, lebo mi už bývalo každé ráno z nej zle, akoby som bola vkuse tehotná, furt ma bolel žalúdok.. a teraz by som chcela brať znovu, ale kedže ešte stále kojím tak bežnú brať nemôžem a na kojenie čo je mi nerobí dobre 😝

majdiska
8. feb 2010

ozaj a ja som ju brala zo zdravotných dôvodov - hlavne.. ako 21ročná som mala polycystické vaječníky 😝 a po nej sa mi to pekne upravilo 🙂
ozik bolul posielam ti IP 😉

danka.k
8. feb 2010

bolul naaaaaaaadherne meno 😀 😀 😀 😀 to museli dlho hladat 😀

bolulka
8. feb 2010

ja som brala HAK a polroka po vysadeni som otehotnela..

deniskateniska
8. feb 2010

no salvi obavam sa ze ju budu volat kundicka .. 😀 😀 😀 je to smiesne ale aj smutne dost...

anicka
8. feb 2010

majdiska: to ma mrzí, že je Adamko chorí 😖 Mylsíme na Vás, aby ste čím skôr vyzdraveli 😉 Chcela som sa opýtať chodíš s Adamkom na alergológiu? 😕

majdiska
8. feb 2010

nie nechodíme..
fenistil nám dr. predpísala raz, ked bol tiež hrozne zahlienený, dobre to rozpustilo hlieny a malému sa lepšie dýchalo.. 😉

deniskateniska
8. feb 2010

juchuuuuuuuuuuu... mame koseluuuuuuu.. jednine v cinaku pri elkope, uz som chlapa prehovorila na drahu a drb, najdeme aj obyc 😀 😀 😀 sranda 😀 😀 😀

a dnes sme boli pozriet malilinkate babatenko 😀 😀 no ze malilinkate 4 mesacne babatko.. klaaaaaaaaaasne 😀 😀

veronika13
8. feb 2010

anicka, my sme tam boli pred cca dvomi týždňami

jana2033
9. feb 2010

salvinka keď si chodila na to cvičenie do nemocnice, čo si si tam všetko brala na prezlečenie? chceme isť s kamoškou dneska 😝 , tak som zvedava čo to tam bude...

bolulka
9. feb 2010

janka, dnes nechodte cvicit. tento ani buduci tyzden sa necvici.. 😉 zoberte si inak iba nejake pohodlne oblecenie.. ja som si brala teplaky.

jana2033
9. feb 2010

bolul ďakujem, ja by som išla keby si nenapísala, juuj ušetrila si mi nožičky 😝 , ja mam pocit že už nestihnem ani jedno to cvičenie, inak neviem či nakoniec aj ma to skôr nechytí neviem prečo ale v posledných dňoch asi možno 4 dni ma pobolieva bruško až sa bojím či je všetko v poriadku, ale malá sa ozýva kope o 100 dušu, ale keby to prišlo začiatkom marca aj to je dobre 😀

včera sme boli z manželom na nákupoch páni kým sme nakúpili som nemohla ani podprsenku na seba kúpiť iba v čiňaku 😠, aj deku pre malú už máme aj veci do pôrodnice už mám len zabaliť do tašky 😀 , a može sa isť do pôrodnice, a ešte sice pre malé zbaliť veci v podstate mám už všetko ale u našich, tak mám hneď srdce na mieste.

bolul no čo a ty sa jak cítiš? nemáte teraz dakedy školu?

salvinka
9. feb 2010

juuuj este ze bolul zareagovala, ja som si dnes dlhsie pospala 😀 ale inac ja som tiez len teplaky brala (ak som ich nemala na sebe 😀 ) a nejake chlapove tricko sem tam 😀

deniskateniska
9. feb 2010

😀 no ved ja rozmyslam kedy tam pojdem, len sa mi akosi nechce 😀 😀 ale po svadbe budem mat viac casu tak pojdem, dufam 😀

jana2033
9. feb 2010

salvinka dobre keď si takto môžeš pospať dlhšie 😀 , ja keď počujem ráno budík o 6.45 tak by som ho aj dakde hodila 😠 , ale čo už robota volá 😀

denis neboj potom ti to vyjde, ja som si vravela tiež to isté že sa mi nechce a ked sme už chceli tak asi už aj neskoro 😀

anicka
9. feb 2010

veronika a ako všetko v poriadku? 😕

majdiska: vieš pýtala som sa lebo my sme mali v podstate len soplíky a tie dve nemocnice, a teraz po tej druhej nemocnici nás dr poslala na alegológiu s tým, že Maťka bude asi imunodeficientná, keď mala 5 dní teploty kvôli streptokokovi ☹ 😖 tak som bola zvedavá, či aj Vás náhodou Vaša neposlala k alergologičke.

majdiska
9. feb 2010

nie anicka, nikde nás neposlala.. malý nemá teplotu (klop,klop,klop), len hlieny.. je statočne prechladnutý 😖
asi ho nechám do konca týždna doma, dosť kašle.. 😒

veronika13
9. feb 2010

anicka, tak viac menej v poriadku, čo sme už vedeli to sa aj potvrdilo, len som rada, že mu nenašli aj iné alergie 🙂

anicka
9. feb 2010

veronika to je dobre 😉 ako dlho tam čakávate? Alebo Vás objednáva na hodinu? Chodíte k Dr. Oravcovej? 😕

majdiska: želáme skoré uzdravenie 😉

mayocka
9. feb 2010

janka2033: aka robota ta vola prosim ta?? hadam nechodis este do prace prepana,ci?

veronika13
9. feb 2010

na hodinu neobjednávajú, čakali sme tam od štvrť na 9 do asi pol dvanástej, potom sme šli dnu a tam sme boli asi pol hodinku. Ale veľmi milá doktorka, aj sestrička, majú tam kopec hračiek, dovolia sa tam deťom pohrať a potom sa dajú ľahšie vyšetriť 🙂

jana2033
9. feb 2010

mayocka jj ešte chodím do robotky, som na absolventskej ešte tento mesiac korunky sa zídu, a mám našťastie bráškove firmy tak môžem aj občas u našich robiť , a teraz musím rýchlo uzavrieť roky a odovzdať daňové priznanie 🙂 kým malá nie je na svete ale zatiaľ vládzem až som prekvapená aj kríže ma teraz menej bolia akurát pešo už moc nechodím to by som už asi nezvládla kolega ma vezie vždy hore na brezovec a domov mám tiež odvoz 😉 .

deniskateniska
9. feb 2010

no ako ja som bola dnes kuk v praci, ani za toho by som sa tam nevratila .. 😠 som sa len rozculila, pridem tam si po prachy co mi menej vyplatili na vyplatu a kolegina mi hovori ze sef: "dajte jej to podpisat, ale nedavajte jej peniaze, lebo ma manko v tovare" ... chuj akysi... co si mysli tak inventuru nebol schopny urobit ani ked som tam prisla co som si ju musela robit sama aby som ja vedela ze co tam mam, chodieval tam bez mojho vedenia, bral si veci a ze ja mam manko.. no som sa len rozculila.. nikdyyyyyyy uz tam nepojdem 😠