Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
15. jún 2010

tááák skúška z mestských komunicáií hotová super 😀

anetaadam
15. jún 2010

@mayocka Tak to ti verím,my sme podobný problem riešili pred7 rokmi...ale manžel rázne zakročil za čo mu som veľmi vdačna a svokra sa nerozpravala hadam aj mesiac 😀

mayocka
15. jún 2010

@nadezdah: nie nic mu to nerobi,jemu nerobi problem sa o nu postarat,on by ju aj nakojil keby mal mliecko 😀 prebali,prezlecie,ale nepletie sa mi do toho,ale ked nie som doma tak to porobi 😉

@emmka3 no to za domom nie je nase,to vedla domu uz ano,chovali sme kedysi viacej,aj take co sa pasie,cize kozy a byky,ale teraz mame uz len svinku,zajace,morky a sliepky a o to sa stara moja mama a aj oco ked ma volno,ale väcsinou ona,my nemame na to cas,pomozeme ked sa da a mame chvilku ale nebyva to casto

@danka.k nestras 😅 jemu by to hned pokapalo neboj,ziadna farma 😀

mayocka
15. jún 2010

@anetaadam no tak to ti teda zavidim riadne,som zvedava kedy sa ten moj postavi voci matke...predpokladam ze nikdy ale zacinam si zvykat ☹

nadezdah
15. jún 2010

Kočky tak sme boli v tom Rk a podložku som kúpila, som videla krásnu sv.zelenú za 20 €, ale som išla ešte pozrieť ďalej a tie isté, len nie je zelená ale tyrkysová tiež za 20 ale + deka 10 €-vrová zadarmo, a ešte šerblík som kúpila za 5 €+ vlhč. obrúsky zadara a som sa naspôť stavila v tom obchode čo mali tú zelenú, lebo som ju prosila nech mi ju chvílu podrží, tak som šla, že som zohnala a ona ofučanú hubu, že však nie je zalená a ja jej na to že nevadí a že mám deku zadara v hodnote 10 € a ona že tá deka stojí u nich 6,50. No ale aj 200 korún je dosť keď kupuješ viac vecí, no nie. Tak taká bola trápna, ale majú v Rk ohodne lepší výber, len peňazí aby bolo, by som tam otrepala tolko love.

anetaadam
15. jún 2010

@mayocka Asi mame rovnaké svokry 😎 ,ale to čo dokazovala ta moja už dopalilo aj jej synčeka 😝 ,takže asi preto to riešil.Vždy ked sme došli na navštevu malú hned zobudila a natriasala atd...treba povedať razne NIE aj ked sa urazí ale my predsa vieme čo je pre detičky najlepšie.Hlavne ak maš nejaký režim dna a ona ti to narušuje,potom si nervozna aj ty a samozrejme aj malá.Tak držím palce 😉

danka.k
15. jún 2010

denis a vy ste si to vsimli az doma???

mayocka
15. jún 2010

@anetaadam dikes 😉 hadam nebudem za jezibabu ked jej to este par krat so zvysenym hlasom pripomeniem kto je tu panom 😉

nadezdah
15. jún 2010

@mayocka Budeš, ale nič si z toho nerob. Však ona to po čase pochopí a ty jej názor prežiješ.

danka.k
15. jún 2010

@mayocka si nevesta.. vzdy budes zla a jezibaba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
15. jún 2010

@danka.k my sme si to vsimli az ked sme mali obcianske a vodicske, ktore sme ukazovali svokrovi... 😅 tak sme si mysleli ze na uradoch, ked im das potrebne papiere, tak vedia co robia 😒

danka.k
15. jún 2010

no asi nevedia co robia 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
15. jún 2010

ved to... uzasny system slovensky 😠

bolulka
15. jún 2010

@mayocka, a ja som uz na to prisla. ked kliknes na fotku, zobrazia sa ti fotoblogy. 😉

jana2033
16. jún 2010

@katika82 gratulujeem 🙂

ja tiež už mam po dvoch najťažších skúškach a to som nadavala na jedneho profuáka nespravodlivo dal zlu známku :( kašlať na nho
@mayocka mne mala krásne od jedneho mesiaca spinkavala do piatej rana a teraz som to zakríkla alebo sa mala zmenila alebo viac papava neviem vstava mii tri kráááát vnoci ked vidim hodiny že kolko je si spomeniem na stare časy tak dúfam že sa to napraví zase

anička tak konečne sme sa stretli ešte že som tam čakala bo inak by sme sa nestretli 😝

anicka
16. jún 2010

janka, katika gratulujeme ku skúškam 😉

mayocka
16. jún 2010

@jana2033 Jani mne dnes mala bola hore kazde dve hodiny,ako kedy a aky ma den tak podla toho sa budi..no co uz,mozno bude aj horsie,s tym sa utesujem 😅

@bolulka supis sikulka 😉 ale tak nemuseli by to prehadzovat furt 😝

@danka.k aj ty si jezibaba?? 😅 😝 ved ty mas vpoho švekru ci? 😅

inak babky neviete teda ako je to s tym pracovanim na dohodu popri rodicovskom prispevku?moze sa ci sa nemoze?ja som z toho jelen,Mihal pise inak,v novinach je to inak,na nete zase inak,neviem sa ustalit a teda prist na to ci sa smie alebo nie...4hodiny denne na dohodu sa hadam uz moze ci este predsa len nie,nieco take som citala v Pravde ze hej ale ze dieta nesmie mat pocit ze ho zanedbavas....tak uz nefiem teraz ozaj...

ocinko nam isiel do prace tak sa zase neuvidime nejaky ten tyzden... ☹ juj bolo dobre kym sme ho tu mali aj som si mohla niekam odbehnut

katika82
16. jún 2010

dakujem babule, no ale ešte ani z daleka nekončím so skúškami, kvázi mi stačí už iba jedna na postup do 5 ročníka ale nechcem si potom tho veľa nechávať na budúci rok, to budem mať diplomku s tou dosť čo robiť. ked teraz vymysleli ten super zákon tak ešte aj ked niečo človek z netu stiahne musí prepisovať slovosled lebo ten program všetko čo je na vlas rovnaké berie ako plagiátorstvo ☹ . sme sa na to pýtali ale vraj niekoľko % uznávajú lebo vraj každá veta sa zmeniť nedá. ale aj tak je to psycho bakalárku som si veľa vecí pomohla z netu posťahovať a teraz všetko meniť slovosled a tak. no už nech to mám za sebou a môžem si užívať pokoj. potom už len nejakú dobrú prácičku nájsť a fajne.

denis ty čo ešte stále 2v1???? už nám chýba vlastne posledné bábo žeee?? no ešte nadezdah ale tá už jedno má takže z prvorodičiek si posledná čooo??

deniskateniska
16. jún 2010

@mayocka no sa mi zda ze sa moze, ale najlepsie by si mala spytat sa na urade prace alebo tak, lebo fakt je to jeden povie resp. napise to a druhy to.. no ja viem, ze bratrancova zena, este bola na MD a chcela ist do prace na dohodu.. ze vraj mohla... 😉 tam je to asi tak, ako ked si na urade prace a pracujes na dohodu.. je to obmedzene aj evracmi aj hodinami na mesiac 😉 skusim ceknut 😉

deniskateniska
16. jún 2010

@katika82 no ja este kinderkujem 😅 zacina sa mi pukat cele brusko.. svrbi ma stale, stale ho natieram.. dufam ze sa viac nepopraska 😠 no presne, posledna som... aj hojka aj nadka maju uz babatka... takze som tu ostala ceeeeeeeelkm sama 😀 😀 😀 dnes bol za mm v praci taky tipek co mu zadeluje pracu a vravi ze nech nas maly este vydrzi do buduceho tyzdna lebo ze ma moc prace a mm sa zacal rehotat 😀 😀 😀 😀 ze ci mu nedrbe.. a hned mi volal ze ci ideme pomoct malemu 😀 😀 😀

inak jednu chvilu chcem ist rodit hned a v druhu.. no isto este nie 😀 😀 😀

salvinka
16. jún 2010

@mayocka pokial chces dostavat ten vyssi RP tak ani na dohodu nemozes, no ak by si strasne chcela ist robit tak mozes, lenze s tym ze budes dostavat ten nizsi RP

@katika82 gratulacie 🙂

@deniskateniska pochval romca za kupelku! mozes byt na neho pravom hrda 🙂

deniskateniska
16. jún 2010

@salvinka jasne pochvalim.. som hrda, maka ako mula, aby sme mali kde romanka doniest 😉 kamarat mu zacal obkladat, dost porobil, ale aby sa romco naucil a vanu urobil celkom sam.. dnes idem konecne kuknut nazivo ako to vypada... teskam sa straaaaaasne moc.. 😉

mayocka
16. jún 2010

@salvinka fnuk tak nic z toho no,som myslela ze si budem moct dat konecne reklamu na nechty aj do novin ale takto nemozem ked nemozem pracovat 😒
@katika82 a @jana2033 vsetko dobre super sikovne maminky 😉 😉

deniskateniska
16. jún 2010

@mayocka a to by si akoze pod niekym robila?? no lebo to by si musela byt zivnostnik a nie na dohodu sama pod sebou 😅 ci? neviem ci som dobre pochopila 😒

mayocka
16. jún 2010

@deniskateniska jj pod manzelom,on ma zivnost a platit dve by bolo zbytocne ked ani neviem ci mi to pojde 😉

anicka
16. jún 2010

deniska, mayocka tak ako píše salvinka buď nižší rodičovský a môžeš mať aj iný príjem, alebo vyšší rodičovský a nijaký príjem je jedno, či je to živnostník alebo na dohodu

emka Ty si sa ani nepochválila že ideš do komisie 😉 a ako boli ste v pondelok v Istebnom? 😕

deniskateniska
16. jún 2010

@mayocka ved to ze v dnesnej dobe zakladat zivnosti koli nechtom je dost "o drzku" lebo na kazdom rohu aspon v dk je studio... no tak moja znama, co mi robievala nechty, tak bola na materskej a popri tom, no len mat kamosky a zname co budu chodit k tebe... 😉 drzim palusky nech ti to vyde.. 😉 😉 a neries isto dohodu, ved to mozes robit ako hobby nie 😝

deniskateniska
16. jún 2010

@anicka no to hej, ona mala ist na dohodu az v tom tretom roku.. co mala uz nizsi

emmka3
16. jún 2010

anicka, ja som v komisii vzdy, len minuly rok na prezidenta som nebola, bo to bol prcek len 4 mesacny ... a neboli sme v Istebnom, nejak ponosime aj to co mame, aspon mi nezavadzaju kadejake veci v supliku 😉 a ked si pisala, ze na take ako su nasi drobci tam moc nie je, tak skoda evri na benzin 😉 Anicka, zajtra pojdeme do centra, tak ak sa chcete pridat, sme tam 😉

jana2033
16. jún 2010

@mayocka no každe dve hodky by ma šiblo ☹ no maš toho dosť ale tak časom isto sa polepší a bude spinkavať dlhšie , mne sa tak mala okolo deviatej zaspi o dvanastej je hore potom o tretej a potom o šiestej alebo o pol siedmej a to už moc spať nechce potom už si bud hodku rozprava a ja ešte spim pri nej alebo ešte zaspi dneksa sme spali apson že do tej desiatej 😀 inak už o siedmej frčime a to spavala do deviatej 😠

@anicka, @salvinka ste ma potešili, mne to švagrinka povedala ze sa môže že sa matky do toho obuli sa pýtala jednej na socialke, lenže muž mi neveril, tak supeeeeer aspon sa môžem dať na tu dohodu 😝