Muži na kamióne. Na koľko vám chodia preč?

fiona8
14. mar 2009

AHOJTE babenky
máte niektora muza alebo priatela, kt. jazdia na kamione??? a na kolko Vam chodia prec?? ako to zvladate?? mne je dnes tak smutno.......je take nadherne slniecko a nemam ist s kym von....ach este 2tyzdne to budem musiet vydrzat ☹

fiona8
autor
30. máj 2009

baby ahojte
monika....ved aj nam by sa zisli korunky..ale ked mu kazali aby dosiel az v utorok.......hmmmmmm to bude do kelu o 100 eur menej...Ivko ma na den 50eur... ☹

monika0123
31. máj 2009

uz sme sami 😔

andrejka10
31. máj 2009

Ahojte babenky, konečne mám na vás trošku času. Vstúpila som si do svedomia a začínam sa trošku učiť. 😀 Zajtra ráno nám už príde aj Lukáško domov. 🙂 🙂 Nevieme sa ho s malou dočkať. To, že tatino odchádza a prichádza sme si za tie roky zvykli, ale s Lukášom, tak to veru nám chýba. 😀 😀 Keď toto bude čiťať náhodou náš tatino tak bude smutnýýýýýýýý. 🙂 🙂 🙂 a urazenýýýýý. 🙂

Monika, ale veď ho budeš mať doma skôr, ako my nášho tata. Ber to z pozitívnej strany. 😀

A k tým eurám, myslím, ako vždy vedieme 😀 😀 😀 Náš tati minulý mesiac, 30€ za deň. Hlboko pod zákon.A keď sa spýtaš, že prečo, tak, že za to môže Amerika. 😠 Ale vie mať aj 55€. Uvidíme možno prekvapia tento mesiac. Hoci pochybujem, futbalový klub im postupil do nejakej súťaže. Takže tam teraz pôjdu peniažky.

monika0123
1. jún 2009

halooooooooooooooooo

andrejka syncek uz prisiel?

alicka sa isto luci s drahym

fiona8
autor
2. jún 2009

ahojte babenky...juj ale som neporiadna ako som tu dlho nebola ☹
Ivko mi uz odisiel,dnes rano.... 😢 a vy co robite???

fiona8
autor
2. jún 2009

samomluva??

fiona8
autor
2. jún 2009

kde ste kočandy???

andrejka10
2. jún 2009

Ahote babenky. 😀
Pozerám, že ste toho veľa nepopísali. Ako sa vám darí? Vidím, že už sme všetky samy. ☹ Ja nič nestíham, Lukáško prišiel v pondelok v noci o 4hod., chorý ako pes. Celý pondelok prespal a dnes sme zase lietali po doktoroch. Už je na antibiotikách, tak snáď sa mu polepši. Preto som nemala na vás čas. No a v piatok mám skúšku, takže musím sa pozrieť aj do skrípt.Mám na to dva dni. Verím, že chvíľočku si na vás aj tak nájdem. Držte sa mi babenky. A velľmi nesmútte za drahými. 🙂 🙂 🙂

monika0123
2. jún 2009

ahojte

alicka ako sa citis ako novomanzelka? 🙂

ja musim byt hore lebo o jednej idem odviest sestru na stanicu.robi v rakusku a dnes odchadza

vcera ked sme boli spolu v meste tak jej volal nas sused(zacalo to iskrit madzi nimy) ze nas pozyva na kavu(musel obe ked sme boli spolu 😅 )mne sa ani nechcelo reku budem ako piate koleso na voze ale sestra ma prehovorila a ani on neprisiel sam.slisme hrat sipky.sused sa chvalil ze on zvykne hravat a ze ci sa nebudeme hnevat ked nas porazi.ja som sla hrat aj ked som vedela ze prehram lebo som len raz hrala sipky aj to pred 6rokmi.nakoniec som vyhrala prve kolo druhe nevyhral nik a tretie opat ja 😀 😀 😀 amater nabil profesionalov.najlepsie bolo ze mne body ubudali pomalsie ako im lenze ked oni mali trafit posledne cislo tak sa im dlho nedarilo a mne hned. 😵 dnes sme sli so sestrou same do toho baru ze si zatrenujeme tak som vyhrala vsetky 4 kola 😀

fiona8
autor
3. jún 2009

dobre ranko
ja sa musim trosku vyfesakovat, idem sa fotit na novy obciansky 😉 potom napisem 😉

fiona8
autor
3. jún 2009

zas tu nikto nebol cely den? ☹ ja som dnes len behala taka som uz unavena, pojdem si na chvilu schrupnut....
moni a aky je rozdiel medzi susuedom a sestrou?? tak si teda dobre predpokladala, ze zlomene srdiecka sa daju dokopyy 😉
adka a ty co?? nebodaj sa ucis?? a co je Lukimu?? ja som tiez chora ani hlas nemam a dr. mi zas dal antibiotika ale neuzivam ich lebo uz 2x som brala co som tehotna tak sa uz bojim.....davam si len kalciovy sirup a tablety na cumlanie a sprej bylinkovy do hrdala..bleee

andrejka10
3. jún 2009

No čo Fiona, už vyspinkaná????? Je mi jasné, že po 2 týždňoch, čo si mala doma drahého máš čo dohánať v oddychu. 😀 A nezabudni sa popri oddychu aj vyliečiť. 2x antibiotiká počas tehu, hm to je dosť, ale doktori musia vedieť, čo môžeš a čo nie.
Učiť sa mi nechce, ako vždy. Sa len tak poflakujem. 😀 Lukáško doniesol nejakú pliagu. A antibiotiká pomaly zaberajú. Ešte dnes v noci bol za mnou, že ho strašne boli ucho, že nemôže ani spať. Ale nemohol zobrať lieky proti bolesti po 4hodinách. Tak chudák trpel. Mysleli sme, že pôjdeme dnes aj na ušné, ale vraví, že je to lepšie. Uvidíme.
Monika, a ty čo porábaš??? Ako sa ti vodí??? Mimochodom profesionál je profesionál. 😀 Tak sa nečuduj, že šípky si vyhrala.

monika0123
4. jún 2009

ahojte fesandy

medzi sestrou a svagrom-susedom je 10 rokov len ako tak kukam tak tomu vztahu nedavam velku buducnost ale cas vsetko ukaze

inak uz mame za sebou prvu prerabku.zrekonstruovala som dreveny zahradny detsky domcek.mal mat povodne odtien duba ale predavac mi dal farbu odtien gastan ale nie je to ani takto zle

to vytaztvo ma tesilo o to viac ze som bola amater.3 dni som si z nich robila srandu 😀 😀 😀 tak im treba chvastunom. 😵

lukimu prajem skore uzdravenie

andrejka10
4. jún 2009

Dobré ránko dievčatá. 😀
Tak bábiky, čo budete dnes porábať???
Super Monika, že ste začali s prerábkou. 🙂 Niekde začať treba a ty si začala od detského domčeka. Miléééé.
A sestre tiež dopraj trochu rozkoše. Noačo že 10 rokov?? Pre mňa by to bolo síce veľa, ale niekomu to môže vyhovovať. 🙂
Ďakujem za Lukáša, sa potešíl 🙂 🙂 🙂

Ja sa idem dnes pekne učiť, zajtra mám poradňu, som zvedavá ako dopadnem, či sa to pomaly zlepšuje, alebo ako a ešte mám aj škaredú skúšku. Myslite na mňa. Pááááá.

monika0123
4. jún 2009

medzi mnou a mojim drahy je 10,5 rokov 😅 to bol len moj odhad len cas ukaze ako to dopadne ale teraz sestra nechce nikoho

zajtra budem na teba mysliet andrejka.snad vsetko dopadne dobre.skuska ale hlavne kontrola.to je najdolezitejsie.

pekny dnik kocky

fiona8
autor
4. jún 2009

ahojte fešandy...
aj ja prajem Lukimu skoré uzdravenie.....bleee uši to je hrozná bolesť 😝
ja som bola na poradni dnes, iba ma vyšetril,že všetko ok...sono mi nerobil......a napísal mi magnézium....dnes večer idem prvý kraát na cvičenie pre tehuľky do Vrábel....to je od nás 20km...ale tu v Zm nic také nie je ☹
10rokov nie je tak veľa...medzi nami je 7rokov a je to super 😉 až na to že má iný vkus na hudbu.... 😠 také 80te roky.....a po novom začal počúvať hip hop či čo to a z toho ma poráža ked to pustí.....to mu napaluje 16ročná neter a on starký môj 31ročný si to púšťa hlavne v aute na plno.... 😠 😝
tie šípky som už aj ja dávno nehrala, ale dakedy ma to bavilo....a nezdáš sa iná šampiónka 😀 a ozaj ako ste sa dohodli s Erikom o tej pracovnej ponuke???

monika0123
4. jún 2009

my s erikom mame spolocny v kus na hudbu tak na 80 % ale ked niekedy pusti doma naplno deadmetal tak mi stoja vlasy dupkom 🙄 😀 som vtedy neodolatelna sexica 😀

pracu som odmietla

alicka neusporiadame turnaj?davno som nevyhrala 😀 ale vy by ste isto nabili ked ste dvaja 😵

fiona8
autor
4. jún 2009

hehe mozme, len neviem ci by som netriafala vedla 😵 😅

monika0123
4. jún 2009

to nevadi.ja rada vyhravam 😵 .len z muzov sa da robit vacsia sranda ked sa nevedia trafit 😀 😀 😀 ach jaj som ja ale skodoradostny clovek.ale skodoradost najvacsia radost.

co ste dnes robili babenky?

fiona8
autor
5. jún 2009

bola som na civiceni pre tie tehulky....bolo tam dobre, budem chodit....a rano som bola u doktora....
teraz utekam na policiu uz mam hotovy OP a dufam ze aj vodicak....a potom do banky rychlo pozanasat papiere a domov pod deku...brrrrrrrrrr ☹ a vy co nove??

monika0123
5. jún 2009

bre ranecko

MAME PLYN.konecne nam ho dnes zapojili.super mam radost

fiona8
autor
5. jún 2009

hehe no to je super🙂 nie ze vecer budes v TV Novinach ze si si ho riadne užívala 😉 😀 😀

monika0123
5. jún 2009

Baby tak to neuverite co sa mi stalo.tak veselo si vykracujem k nike a popritom som telefonovala.ked som videla ze do ich vchodu vchadzali ludia tak som pobehla aby mi nika nemusela otvarat.aby som mohla dlhsie volat tak som sla pekne pomaly na 8 peso.slusne som zaklopala na ich dvere ked tu zrazu stoji predomnou mlady vysportovany fesak iba v ciernych boxerkach.samozrejme ze som sa nezmohla ani na slovo len som premyslala co takmer nahy krasavec robi u niki.potom som si zacala uvedomov ajokolie a nejak sa mi nezdal nabytok.ticho prerusil on ze koho hladam.ja ze niku a on ze byva vedla.opytala somsa ho ci menili byty a on nechapavo ze nie.mne nedoslo ze hovori o vedlajsom byte a tak totalne sokovana som zaklopala na vedlajsie dvere kde ked mi otvoril maly chlap tak som pochopila ze som zle.trapas jak hrom ale mam sa na com bavit 😀 😀 😀

fiona8
autor
5. jún 2009

no to je super 😀 😀

monika0123
5. jún 2009

ale bol to riadny fesak 😉

fiona8
autor
5. jún 2009

je mi tak smutnoo...... 😢 😢

monika0123
5. jún 2009

preco?

fiona8
autor
6. jún 2009

ale takú depku mám....chýba mi............ ☹
co dnes budete robit?? Ivko je nahnevany na sefa....ze ho tak nahana, ze minule sa nestihol ani oholit...ked bol na firme...ja neviem cos a im robi......a ze sefka im che siahnut na vyplaty....lebo ti co jazdia 3 tyzdne maju taku istu zakladnu mzdu ako ti co jazdia 4 a viac....ale to ma jeduje...my ked sme jazdili spolu na 4tyzdne a uz vtedy jazdilo plno kolegov na 3 a nic sa s tym nerobilo...bolo to nespravodlive...nikto im nekratil vyplaty....a teraz.... 😒 😖
Adi ty si ako dopadla na poradni a skuske? si ok??
este aj to depkovske pocasie..... ☹

monika0123
6. jún 2009

zato moj drahy sa ide pretrhnut.v nedelu nastupil.odjazdil 4,5 ho a pauzoval.v pondelok potiahol zas 4,5 hod na firmu ktora nerobila tak tam stal do stredy rana lebo v utorok bol sviatok.rano ho vylozili no nemali pre neho nakladku do stvrtka vecera kedy stihol nalozit jednu pri torine(najazdil 200 km) a vcera rano nal 2 nakladky a na dalsej stal od obeda az do vecera lebo nemali tovar pre neho-typicka tal spedicka.normalne spravil devinu tak dlho cakal.teraz ide cez svajc a franciu do nemecka.za cely tyzden ma opdjazdene max 20 hodin.

to s tuo vyplatou by nastvalo aj mna.kym sme nemali maleho tak sme tiez chodili aj na 6 tyzdnou a mali sme rovnaky zaklad ako ty co chodili na 3 tyz.ale teraz nastastie uz vstci vo firme chodia len na 3.vynimka je len ked niekto ochorie a druhy ho zastupuje.teraz tam robi tiez jeden par.po par mesiacoch povedali mladej ze ak chce robit tak len na polovicny uvazok a bude tahat len ked to bude potrebne.cez fleatboard uvidia kolko km odjazdila a za tie jej preplatia 12 centov na km prakticky nezarobi nic.5 000 sk zaklad a mozno na km vyrobi 100eur

aj ja som mavala depky ked som bola sama zvreta v byte pocat tehotenstva.bolo to niekedy tazke ked potrebujes objat a nema kto 😔

monika0123
6. jún 2009

inak dnes som bola kupit drahemu prekvapko.listky na koncert byvalej spevacky skupiny nightwish tarji turunen.zboznu jej hudbu tak sa dufam potesi.nastasti budu mat koncert akurat ked bude doma.kupila som dva nech ide aj s kamaratom.ktory je akoze nicolasov krsny a navyse ma akurat vtedy meniny tak to bude darcek pre oboch.taka som netrpezliva ako mu to poviem.najradsej by som bezala za nim a dala mu uz teraz listky nech vydim jeho reakciu.snad sa potesi.boze to bude utrpenie nevykvakat mu to 😵