Oblať Kent v UK. Je tu niekto?

zmrzka1
13. dec 2008

je tu niekto z tejto oblasti???
rada by som tu nasla niekoho tak daleko od domova na pokec ,na kavu a kamaratsky vstah 🙂
dufam ,ze sa tu niekto najde lebo ja som tu taka sama ☹

emjee
25. jan 2009

marorlinko • 1d • Včera o 14:45
rada by som spoznala novich lidi z kentu, nemam konkretnu cast kde, kent je velky,ja zijem v casti medway,keby sa nasli dake mamky,tak napiste...

zmrzka1
autor
4. feb 2009

emjee-- aj ty hladas niekoho ??
a kde sa medeay nachadza?pri akom meste alebo k akemu mesto to mas blizko ja by som sa rada spoznala s niekym

emjee
4. feb 2009

nie nie, ja som len admin - to pisala uzivatelka marorlinko

bybi
7. feb 2009

Ahoooj... Aj ja som z Kentu, tiez z Medway 🙂

zmrzka1
autor
11. feb 2009

ja mozem napisat marorlinko ona tam byva a je super baba 🙂

bybi
11. feb 2009

a ty si odkial z Kentu? 🙂

zmrzka1
autor
15. feb 2009

ja byvam v tonbridge to je v okoli maidstone,tumbridge wells,sevenoaks,....
ak ti je nieco pobliz\ tak mozme sa stretnut na pokec 😉

bybi
15. feb 2009

Poznam, ja som byvala 4 roky v 7oaks... Zboznujem to mesto 😵 😵 😵 Do Tonbridge som chodila do skoly 🙂 Potom sme byvali v Paddock Woode a teraz sme v Chathame, co je kusok od Maidstone 🙂

zmrzka1
autor
18. feb 2009

a preco ste sa odstahovali?mala si tam aj znamych?
no ak bysi chcela v maidstone by sme sa mohli stretnut ja to nemam ddaleko autobusom... 🙂
ja tu nemam vobec znamych lebo co tu boli odisli na slovensko a uz sa nechcu vratit spat ☹((

bybi
18. feb 2009

Odstahovali sme sa, lebo drahemu sa prestahovala firma sem. Tak sme isli aj my. Mala som tam veeela znamych, ale vela je uz spat na SK. Inak mam aj kamosku v Hildenborough, ma asi 2.5 rocnu dcerku. Ale teraz je momentalne niekde na cestach 🙂

zmrzka1
autor
18. feb 2009

a ona ma kolko rokov/? hildenborough je velmi blizko pri nas .. ona je slovenka? a na ako dlho chodi na cesty ? to nevies? ona by sa nechcela zoznamit? no to je ten problem ,ze aj mne vsetci znamy odisli spat domov a teraz som tu sama ☹

bybi
18. feb 2009

Neviem presne, nieco po 30-tke. Ona teraz dovolenkuje niekde v Konkgongu ci kde, ale neviem na ako dlho isli. Ona je slovenka, muza ma anglicana 🙂 Ked sa vrati, dam jej vediet.

zmrzka1
autor
18. feb 2009

no super dakujem... si zlata 😵
ty si ako dlho v gb? tvoj muz alebo partner je anglican?
kde si ty rodila? tu ci na slovensku?

bybi
18. feb 2009

My sme tu 7-my rok, mo drahy je slovak. Rodila som tu, vo Farnborough Hospital a bola som veeelmi spokojna. Ty budes kde rodit?

zmrzka1
autor
18. feb 2009

ja budem rodit v Pembury to mam najblizsie a vraj tam je to v pohode...
preto som sa pytala lebo kazdy inak hovori a hlavne na slovensku ma strasili ake to tu je ,ale zatial tu pocuvam pozitiva...
ty si si tu ako hladala kamosky ? ja nemam stastie na nikoho ,ale ja zase ani tak moc vela von momentalne nechodim a ked som tu mala zname tak som ani neako nevyhladavala znamosti,no ,ale teraz by sa mi ktosi hodil ako sol...

bybi
19. feb 2009

Ja som mala na vyber Pembury a Farnborough, ale ja som bola rozhodnuta pre Farnborough uz pred tym, ako som otehotnela 🙂 2 kamosky mi tam rodili a boli veeelmi spokojne 🙂

Kamosky som si nasla v praci a potom tak cez ine kamosky... Ani neviem... Ale stale mam v 7oaks vela znamych, aj poliakov.

Tu tiez nikoho nepoznam, lebo ked sme sa sem nastahovali, ja som hned mesiac na to nastupila do prace a uz som nemala vela moznosti. Ale snad sa to casom zmeni 🙂

zmrzka1
autor
19. feb 2009

teraz chodis do prace?a co si pred tym robila?
ja nemam sancu najst znamych v praci lebo ja len 3 hodiny upratujem urady a tam so mnou robi iba jeden chalan ☹
ja len dufam ,ze ked budem mat malu nebudem sa citit tak sama...
niekedy aj lutujem ,ze som tu zostala ked vsetci isli domov

bybi
19. feb 2009

A ty mas muza slovaka alebo anglicana?

Ja robim v office, hlavne invoicing. Tiez robim len part-time, 5.5 hodiny denne a je to super, o 3-tej som doma a este mam dost casu aj na Zarku 🙂

Inak kazdu prvu sobotu v mesiaci byva pri Brackneli stratnutie slovakov s detmi. Skus sa tam ist niekedy pozriet. My sme tam boli uz 2 krat a je to celkom fajn. Je to trosku dalej, ale zase je super stretnut ine mamicky aj s detmi. Chodia tam aj tehulky, sa mi zda ze som tam minule nejake videla 🙂

zmrzka1
autor
19. feb 2009

ja mam partnera anglicana...
a mala ti chodi do jasiel?
no isla by som ak budem mat s kym teda ak moj bude chcet a kde tam? a o kolkej to byva ?
a co to vlastne je alebo co tam robia?

bybi
19. feb 2009

Mala chodi do nursery, jej sa tam velmi paci. Ona je hrozne aktivna, tak sa tam aspon trosku vyblazni 🙂

Byva to od 2-hej do stvrtej, deti sa hraju, mamicky piju caj alebo kavu a kecaju 🙂 Ak budes chciet, poslem ti potom adresu 🙂

zmrzka1
autor
19. feb 2009

ja som sa mojho pytala a povedal mi ,ze to je od nas velmi daleko ☹
takze asi tam nepojdeme... 😖
ale diky za info aj tak...
to je dobre ,ze je mala rada v jaslach a ona rozprava aj po anglicky aj po slovensky?

bybi
20. feb 2009

Ona zatial velmi nerozprava, ale rozumie ked jej poviem po slovensky. Po anglicky na nu nehovorim, ale v skolke rozumie. 🙂

Od nas je to 112km, od vas by to malo byt o nieco blizsie. Je to dost daleko, ale zase na anglicke vzdialenosti tak normalne 🙂 Nam tam trva cesta nieco cez hodinku, ale vzdy to stoji za to. Hlavne kvoli Zarke, lebo ona sa tam vyhra a vyblazni a zase aj pre nu je dobre sa stretavat s inymi slovensky hovoriacimi detickami. Aspon vidi, ze to je jazyk, s ktorym sa da normalne dohodnuit. Lebo pre nu sa to casom zacne zdat zbytocne (aspon tak som pocula a citala), kedze jej hlavny jazyk bude anglictina.

bybi
20. feb 2009

Inak mate krasne meno vybrate pre bambulku. Hlavne to Love sa mi ako middle name paci 😵

zmrzka1
autor
20. feb 2009

jaj no tak to ano ked koli malej tam chodite,ale ked vy na nu doma iba po slovensky hovorite nemusis sa bat lebo mojho priatela znamy ma zenu francuzku a deti hovoria oboma jazykmi bez problemov...
dakujem za pochvalenie mena 🙂

oliv.008
25. jún 2012

Ahojte...Je tu niaka tehulka v Sevenoakse?

ivana7777
8. feb 2014

🙂 Bry den,najde sa niekto,kto by vedel pomoct,alebo poradit s byvanim v Maidstone?Jedna sa o prenajom mensieho domu flatu pre dvoch pracujucich ludi.Prosim pomozte,vopred dakujem a zelam pekny den...
🙂