Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

julova
18. okt 2007

😀 😀...som akurat dostala vtip:

Pride Miso domov, vyzlecie sa do pol pasa, obrati sa k svokre chrbtom a vravi:
- Pluj! Tak pluj! Doktor hovori, ze pri zapaloch chrbtice najlepsie pomaha hadi jed.

😀 😀

my budeme mat Peugeotika 206 😉...take akurat 🙂...a hadam moja asertivita bude dostatocna aj pri soferovani po BA 😀...uvidime 🙂

idem sa nakrmit 🙂..ale este pridem poobede 😉

sampo
18. okt 2007

pobavila som sa 😀 😀
no peugeotik 206 je krasny 🙂 my mame 406 😉
som pozerala na youtube porody... asi mi sibe, zase som sa vyplasila, takze potomstvo sa odklada 😅 asi som este nedozrela 😅

julova
18. okt 2007

ja take radsej nepozeram 😉

Hovorí zat svokre:
- Ak sa raz rozvediem, tak fakt len kvoli vam!
Svokra:
- A nebude ti vadit ten vekovy rozdiel?!

😀 😀 😀

sampo
18. okt 2007

ale Zus, teba by to nevyplasilo, ty mi pripadas ako naozaj zrela silna zena, nie take decko, co robi stale paniku napr. aj zo zubara ako ja 😅 ja som vzdy vyplasena aj u gyn., ked vidim, ake velke brucha maju tie tehotne a ze AKO sa to dostane z toho brucha von 😕

aj ja mam jeden:
Je tuhá zima. Chlap sa vracia zo svokrinho pohrebu. Zrazu naňho spadne obrovský cencúľ. Polomŕtvy muž zastoná:
-Tak už si tam, ty mrcha jedna!
😀 😀 😀

julova
18. okt 2007

no hej...je to taka zmes pocitov ale urcite je tam aj kusok strachu z neznameho 😅 ...ale uz sa neuveritelne tesim na prvy pohlad zoci-voci 🙂....

ten vtip 😀 😀 😀 😀...nejak nam ide o svokrach 😀 😀

luculka
autor
18. okt 2007

Ahojte majovky 😵 😉

sampo
19. okt 2007

ahoj luculka 🙂 ako sa mate? 😉

julova
19. okt 2007

hello 😉

luculka
autor
19. okt 2007

ahoj sampo...no super....je z nas uz take pekne kinderko 😀 😀 uz nech je vonku to prekvapko 😀

a ty ako?

sampo
19. okt 2007

lucul budes mat krasny darcek pod stromcek 😵
ja tak vselijako... pred chvilou sme sa zase nepohodli so svokrou 😅

luculka
autor
19. okt 2007

😅 blbe....ja som sa bola napapat,,,,zemiaky v supke a kys.rybicky 😝 😀

sampo
22. okt 2007

kys. rybicky som ja nejedla asi od r. 2004 😀 som sa ich trochu prejedla vtedy v tom bielorusku a uz ich nechcem ani vidiet.. ale ktovie, ked budem raz v inom stave 🙂 🙂

eleni
23. okt 2007

nazdar, majove krasky - az teraz som vas tu nasla a celkom sa potesila! tu sa toho teda udialo! niekedy sem na vas znova mrknem 😉

luculka
autor
23. okt 2007

sampo ja ich mozem stale aj netehu 🙂 😉
ahoj eleni 🙂

sampo
24. okt 2007

luci a kope Natalka? 😵

luculka
autor
24. okt 2007

sampo ako malý fudbalista.....drahý si preto stále nahovára 😅 ze je to chlapec....mam pocit ze celý den ani nespinká 😀 😀

sampo
25. okt 2007

o par tyzdnov uz bude na svete 🙂 ako to rychlo preslo 😨

janino
29. okt 2007

ajojte...ja stále len dočítaaavam...ale teším sa, že sa rozrastá klub májoviek, mamičiek... 😉

sampo
29. okt 2007

hehe janino 🙂 ja som vcera skonstatovala, ze mamickovanie odkladam aspon o rok-dva 😉 staci mi aj neter po vikendoch a potom si uvedomim, ze ako mi je este dobre, ze si mozem robit, co chcem 😅 len moja mama bola sklamana,ze preco 🙂 vraj aby som to velmi neodkladala, asi chce vnuca 😀

janino
29. okt 2007

jej ajoj jani 🙂

veď to...ja tiež nad tým uvažujem, že keby mám deti...už je ten život úúúplne iný...ale aj sa na to teším...idem zavolať doki...že čo... 😕

luculka
autor
29. okt 2007

ahojte babule...... 😀

janino
29. okt 2007

ajoj luci...ako natalka? kopkááá??? 🙂 🙂

luculka
autor
30. okt 2007

janul kopká kopká...coraz castejsie,,,uz je tam pekne natrepaná.....tak citim kazdý malinkatý pohyb....... 🙂

sampo
31. okt 2007

ahojte 😀
lucul ty si uz pred cielom 🙂
jani ja aj keby som teraz chcela nejakeho potomka, tak by sa nam pravdepodobne nevydaril pri tej mojej ne-mrche 😅, nehovoriac o tom, ze sme s drahym este nedali asi do poriadku napr. debilne chlamydie 😠 a doktorka mi tiez (na moje prekvapenie) povedala, ze v pohode - mam este cas 🙂

mirka20
31. okt 2007

sampo, ahoj. nejaky divny pristup ma ta tvoja doktorka, nie? ci to sa mi len zda 😕 inak ako sa mas?

sampo
31. okt 2007

ahoj mirka 🙂 nie, v pohode, ved mam v podstate este cas, ma pravdu. Lebo vacsina sa ma uz pyta, ze kedy deti (asi maju taky vzorec, ze ked som sa vydala, tak uz musime mat deti) 😅 do 30-ky to v pohode stiham, teda ak nebudu ziadne problemy 😀
inak sa mam celkom dobre, v pravidelnych intervaloch veselo so svokrou 🙂
a ty - teda vy sa mate ako? rastiete? 😉

mirka20
31. okt 2007

sampo, urcite do 30 mas casu dost,len sa do vtedy daj do poriadku 😉
my sa mame dobre, pomalicky rastieme. zle mi vobec nebyvalo, tak som stastna ako blcha. len som mala pred tyzdnom hnedasty vytok, tak som sa dost vyplasila a letela k doktorovi, ale nastastie malicke bolo v poriadku. ale pre istotu mi predpisal duphaston, aby sa malicke urcite udrzalo a ten vytok sa neopakoval.

sampo
1. nov 2007

to je super, ze sa mate dobre 🙂 nech len pekne rastie 🙂
ja na duphastone "frcim" uz 5 mesiacov 😉

luculka
autor
5. nov 2007

ahoj mirka ako tehulkujete? 😵

sampo
9. nov 2007

caute buduce maminy 🙂 ako sa mate?