Pokec pre Májovky 2007

luculka
7. júl 2007

Ahojte babulky...kedze viac casu uz trávime tu ako na Ms.....ak budete mat chut stavte sa 😀

janino
21. aug 2007

ahojte...keď ja sem tak mizerne málo chodím teraz...doma sa mi už nechce byť na nete a keď som v robote...je málo času na debaty...

teraz máme novú obývačku a nový televízorček, tak sa vytešujeme a kukáme a kukáme 🙂)

a máme sa supiško (lepšie ako ped svadbou) a miesime a miesime...tento týždeň by sa malo ukázať, či sa zadarilo 🙂

ale priebežne vás sledujem a aj albumíky okukávam... 😉

mirka20
21. aug 2007

jeeeej, ja som vas az teraz nasla. som vobec nevedela, ze taketo nieco tu je. 😕 to je super a sa tesim...

sampo
23. aug 2007

caute maminy 🙂a snazilky 🙂 az teraz som to tu objavila 😀
inak luculka blahozelam k princeznicke 😵
my sa este nesnazime, trochu to odlozime, mozno az o rok 😉 ale aj tak sa uz vytesujem z kazdeho maleho dietata, take su zlate

janino
6. sep 2007

ahojte...myslím, že by sme to tu mohli obnoviť, pretože v tých všeobecných témach je toľko ľudí, že nestíham sledovať.... 😉

sampo
6. sep 2007

janino mas pravdu 🙂 teda nie, ze by som tu pridala tolko prispevkov.. tazko spocitat... asi tak tri 😀

mirka20
6. sep 2007

ahoj sampo, tak ako si uzivas manzelsky zivot?

sampo
6. sep 2007

ahoj mirka 🙂 asi dobre, lebo sa skoro nic nezmenilo 😉 ked mam pravdu povedat, niekedy mi to este stale nedochadza 😅
a vy sa mate ako? 😵

mirka20
6. sep 2007

my dobre. v utorok sme sa vratili zo svad.cesty. boli sme len tu na slovensku vo vyhniach. no a dnes som objavila 2// na teste, takze som nesmierne stastna. 😵 ale ani u nas nenastala skoro ziadna zmena, az na to, ze som si uz celkom zvykla na nove priezvisko 🙂

luculka
autor
6. sep 2007

ahojte babule,,,konecne ste nás tu nasli.... 😀
MIRKA GRATULUJEEEEEEEEEEEM

mirka20
6. sep 2007

dakujem luculka 😵

sampo
6. sep 2007

mirka gratulujem!
to je super! vo vyhniach? tak to ste boli blizko pri nas 😉 my sme boli na "svadobnej" ceste v CR, ale teda o potomka sme sa este nesnazili. Ja sice vsade obzeram male deti, ale viem,ze teraz sa to neda, tak pockam no... 😅

luculka
autor
6. sep 2007

ja uz sa neviem decembra dockat 🙂

mirka20
6. sep 2007

sampo, boli sme aj u vas, na starom hrade a v bani. 🙂 my sme sa snazili uz treti mesiac a vyslo to 😉

luculka
autor
6. sep 2007

miri tak si zmen v pase snazilku 🙂

sampo
6. sep 2007

hm, a pacilo sa vam? ja som tu sice min. tyzden nebola, ale mangel bol v obchode isto (v tom na Trojici, ale neviem, ci ste sli okolo) 😉
vam sa to vsetkym tak skvele podarilo.. ja mam taky blby tusak, ze nam to tak lahko nepojde, ale mozno budem prekvapena...😀 navyse ma prenasleduje predstava postihnuteho dietatka, ze co by som potom robila.. ALe fakt neviem, preco uz teraz rozmyslam o takych veciach 😒 ja mam zvlastny talent na vytvaranie katastrof vo vlastnej hlave 😖

mirka20
6. sep 2007

luc, este chcem pockat na vyjadrenie doktora a potom to urcite zmenim. a ako sa mas ty a natalka?

sampo
6. sep 2007

luculka, ako sa mate "baby" ... hrozne rychlo to leti, si pamatam, ze len nedavno bol maj 😉 a ty a potom julova uz o chvilu budete maminy (a o dlhsiu chvilu aj ostatne 😀 😵 )

mima77
6. sep 2007

jeeeeeeeeeeeeeej ludkovia moji milovani! 😅 🙂 🙂 ani len netusite aka som stastna ze som vas tu dnes zbadala! nahodicka ako delo! taak vas rada vidim znova! vzdy vam okukavam albumy ze co mate noveho, ako rastiete - luculka a julova.... no a od vcera sa ku vam pridavam tiez! nasla som // na teste a mrcha neprisla! 😀

mima77
6. sep 2007

mirka - inak blahozelam, ja som na tom presne rovnako! vcera som zistila ze... 🙂

mirka20
6. sep 2007

sampo, aj ja mam vseliake predstavy a kedze sa nam 2 mesiace nezadarilo, tak uz som si myslela, ze bohvie co je zle...a vidis. no a teraz sa bojim, ci je vsetko ok, ci bude babatko zdrave...ale to asi ma kazdy take predstavy.
na Trojici sme boli, tak sme ho mozno aj videli, ale ja som si vsimala len mojho manzelika 😀
pre dnes sa s vami lucim. idem domov oznamit mojmu muzovi, ze budeme uz ozajstna rodina aj s babatkom 😵

mima77
6. sep 2007

a ozaj, aby som nezabudla - nejde mi tu zmenit nick na moj povodny z MS - omylom som tam hodila to m do stredu a potom to uz neslo tak som tu takto! ☹

sampo
6. sep 2007

wow mima! tak blahozelam aj tebe 😀 ste sa teda rozbehli 😵 ale ja aj tak odolavam, aj ked je to nakazlive 😉

luculka
autor
6. sep 2007

este nam tu chiba jul a sme skoro celá banda..... 😀
sampo mame sa super---ziadne problemy...blinkanie...nic...a dnes sme boli na cukrovke...aj to máme v norme 😀

sampo
6. sep 2007

luculka to je vazne super, to by som si aj ja zelala take krasne tehotenstvo raz 😵 ja mam totiz kamosku, co musi, chuda, stale len lezat.. to by som teda nechcela. Uz budete mat uzlicek pod stromcekom 😉

luculka
autor
6. sep 2007

budeme mat krááásne vianoce.....objednali sme jej aj vianocný overalcek...bude ako malý santa 😀

mima77
6. sep 2007

sampo - dakujem - este mi to az tak moc nedochadza! prilis cerstve to je! 😅 hehhee odolavas, odolavas, ale do kedy?! 😉 😀

luculka
autor
6. sep 2007

jeeej mima aj tebe GRATULUJEME 😀

mima77
6. sep 2007

luculka - pamatas este na mna? mia77
okukavam stale vas album ako sa vam dari... tiez aj julovej! 🙂

luculka
autor
6. sep 2007

myslela som ze si to ty....tak sa zaregistruj nanovo aby si mala mia77 😉

sampo
6. sep 2007

mima ja musim... nehodi sa mi to teraz, lebo byvam na troch miestach za jeden tyzden,polovicu volneho casu stravim v dopravnych prostriedkoch a navyse mam dve cysty, na kazdom vajecniku jednu, iba co ma dokt. minule vystrasil, ze co sa mi vsetko moze stat. Musela som zrusit aj dovolenku ☹
tak sme sa teda dohodli, ze tak najskor bud. rok sa mozno posnazime, ale to z vas uz budu aj maminy 😀 to nic, aspon mi odovzdate skusenosti 😵 ja sa zatial budem s vami tesit 🙂
no a v konecnom dosledku tu mame jedno male dieta - svagrinej a vzdy, ked je tu, tak na mne visi, tak si nacvicujem 😀