• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Kukla som a jak pekne ti to bolo vidno na ten 14DPO ja zajtra rano budem vlastne uz 15DPO, ja to skusim testnut, ja uz chcem byt na istom..tato neistota ma ubíja a riadne.. :angry: radsej som mala mat klasicku mrchu a bol by pokoj... :frowning2:
27. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj žabka a co tvoje svadobne fotos? :wink: hrozne by som chcela aspon jednu vidiet, nepridas si do albumu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem akurat vyskusat ci to pojde... :wink:
27. máj 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešim sa žabka... :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prva fotka zo svadby je v albume :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ty si bola naaaaaaaaaadhernaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pridaj este zopar aj manželika nech vidime....krasna nevesta si bola, až si mi dych vyrazila.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: Ty si strašne krásna :grinning:
27. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkaaaaa to je tak krasna fotkaaaaaaa... nadhera...
27. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu sa hovoria nadherne fotky... ste straní sympataci aj s manzelikom
27. máj 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: ... Este som dve pridala... :wink:
27. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka si jak modelka...krásni ste boli a super foto máte.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny makeup si mala, normalne sa neviem vinadívať... :grinning: :grinning: :grinning: ešte pridaj dáke... :wink:
27. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ostatne poskenovat teraz uz nemam... Ale dakujem nejako to prehanate s tym chvalenim... :sweat_smile:
Ja uz dnes koncim tak vam prajem krasny zvysok dnika zajtra som tu opat... papapa :wink: :dizzy_face:
Pahu ked ti o druhej povedia ze si tehu nezabudni poslat sms...... :dizzy_face:
27. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :dizzy_face:
my sme po obede, teda ja este do seba tlacim masko, ale beki uz je napapenkana a lezka v postielke a caka, kedy pojdeme na prechadzku. doobeda pekne spinkala, tak som si stihla trochu poupratovat, lebo moja au-pair - maminka vcera odisla, tak uz mam na starosti aj domacnost, tak sa musim cinit :sweat_smile:
pavli, ani nevies, ako silno ti drzime paste s rebekou. dufam, ze o hodinku sa dozvies najkrajsiu spravu :wink: napis aj mne sms, lebo budeme s rebekou na prechadzke a chcem vediet co najskor, ako si na tom
zabka, ty si ina fesanda. a ste velmi zlati aj s muzickom :dizzy_face:
nell, bolo by super, keby si zajtra nasla 2//. silno drzime s rebekou paste :wink:
no, musim koncit, dojedla som a mala sa uz nevie dockat vychadzky. zatial papa :sweat_smile:
27. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, toľko sms-iek :grinning: Ale jasnačka, napíšem Vám :grinning: Aj keď si osobne myslím, že z toho nič nebude :wink:
27. máj 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo druha hodina sa blizi...pahu drzim moc moc moc palce :wink:
27. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, blíži :grinning: Čakáš niekoho na návštevu? :grinning:
27. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka musim aj ja pochvalit svadobne fotky..som z nich unesena ..ty si teda kocanda :wink:
27. máj 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, som negatívna, takže IVF :wink:
27. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, skoda...ale budem drzat palceky aby hned prve IVF vyslo a bola si tehulka... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papu...cakala som tvoje vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nezufaj..no momentalne zufam ja..lebo ta velmi som ti to priala :zipper_mouth:
27. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, to je velmi skoda, ze to nevyslo :unamused: budem silno drzat palce na IVF. :wink:
27. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeeeem :wink:
Veji, som síce Pahu, ale aj Papu sa mi páči :grinning:
27. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka... a ty ako ?
tebe sa to uz krati co ???
27. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zazi, ako sa cítite? Aj strach je tam ešte stále? :confused: :fearful: :dizzy_face: Neboj, podľa mňa to bude všetko dobré :wink:
27. máj 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, hlávku hore isto to zvládnete :wink:
27. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, nie je cas na to aby som mala strach :grinning:
uz nevladzem sa tolko tmolit. idem do mesta na 2 hodiny a som z toho uplne znicena a vycerpana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa len tmolim doma a stale vykladam nejake veci. minule som sa udychcala pri cisteni zemiakov :grinning:
tak je to celkom sranda. a mala casto tlaci kdesi uplne dolu a ked tam buchne kdesi hlavickou alebo rucickou tak amen tma... tam dolu je to strasne citlive a ona potvorka je od zaciatku stale velmi nizko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vsak vydrzime :wink: pohodicka :grinning:
27. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, už sa Vám to blíži :grinning: Ak by si sa náhodou chystala prenášať, tak ja mám 22.6. meniny, takže by si mi dala pekný darček :grinning:
Janka dúfam, akurát mi volal manžel, však jasné že je to negatívne, lebo my budeme umeláčiky - dvojičky :grinning:
27. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pavli, to je veru pekny datum :wink: mame to tam v juni huste; vtedy ma narodky aj moj ocko a aj manzel :grinning:
ale prenasat sa mi asi nepodari, ak budem mat planovanu sekciu.
dufam, zed sa vam tie dvojicky podaria - chlapcek a dievcatko :dizzy_face:
27. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja 8/6
27. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok