Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

marcaradko
18. okt 2008

ahojte 🙂

babulka123
19. okt 2008

ahojte babulky, potrebovala by som pre svoju sestru zistit, co ste pouzivali, alebo pouzivate na brusko, aby sa vam netvorili strie.... dakujem ... a mimohcodom ano, budem teta, moja sestra je v 15 tt... a ja sa velmi tesim

mirka20
19. okt 2008

ahojte. tak pekny vikend za nami 🙂
bambulka, ja som pouzivala elasti-q. bol dobry, brucho mam uplne bez strii, mam ich len na prsiach, ale to sa mi skoro vsetky po porode, ked sa mi naliali prsia

terezicka
19. okt 2008

Mirka presne si to vystihla že pekný víkend za nami, aj keď ja som čiastočne aj celkom rada. Lebo som mala školu a chcela som aby už bolo po a teraz si ideme užívať s Marekom že má ešte dva týždne dovolenku a dúfam že tieto dva týždne budú kľudnejšie ako tie predtým...
Dnes sme zas celý deň neboli doma, ja som mala tú školu, Marek išiel aj s Luckou so mnou. A sranda bola, že sme začínali o 8, ja som prišla 9:15 a o nejakých 20 minút som už musela vybehnúť z triedy, lebo Marek mi volal že Lucka plače. Tak som ju bola nachovať, vrátila som sa naspäť a potom som si dojednávala s učiteľkou aby ma nejako pustila lebo malá bola dosť nervózna. Tak sme sa nakoniec aj dohodli, išli sme k našim, tam som jej napísala dve úvahy a potom som jej to len odniesla keď ostatní skončili...
A teraz je naša Lucka okúpaná, napapná, prebalená, ale spať sa jej nechce a len plačká, Tak sme prikúrili v spálni, trochu ju povyzliekali a nechali sme ju nech si pokope - to má ona veľmi rada takú voľnosť keď neni zabalená. Preto ju cez deň dnuka ani do perinky už nebalím,lebo vidím aká je tam stiahnutá, ona sa potom chce veľmi hýbať a len sa jej to nedarí. Tak jej perinku dávam iba keď ideme vonku...

pahu
20. okt 2008

Dobré ránko 😉

Terez a ako ste prežili stráženie svokrou? 😀

terezicka
20. okt 2008

Krásne ránko prajem aj ja, a čože je tu tak pusto?
Pahu stráženie sme prežili, svokra sedela pri Lucke úplne bez pohnutia a to Lucka spala, čiže kľudne mohla byť dolu u seba a robiť si niečo a vybehnúť Lucku len skontrolovať. Ale ja keď som prišla domov, tak som ju našla úplne bez pohnutia sedieť v kresle hore u nás, neviem či aj dýchala aby ju náhodou nezobudila 😅
Ale včera bolo mojej svokre zas zle, už minule bola v zlom stave a nakoniec z nej vyliezlo že jej ťahá ľavú stranu, že jej oko trhalo a cez noc mala úplne stŕpnutú ľavú časť tela...A dobre vieme čo tieto príznaky signalizujú. Tak sme jej dohovárali nech ide k dr, nech si vypýta papiere na všetky vyšetrenia. A jej odpoveď znela že načo ona bude niekam chodiť, čo tam po nej 😲 Včera jej zas bolo takto, sme jej aj s Marekom dohovárali, aj sme do nej "hučali" a ona nič. Len potom mi vraví ench zabalím Lucku na noc do perinky, tak som jej povedala že ju nezabalím, až vtedy keď ona pôjde k dr a že jej budem robiť napriek kým nepôjde k dr 😅 Aj Marek veľmi do nej vravel aby s tým išla ale ona nás má úplne na háku 😠

terezicka
20. okt 2008

Mirka ako bolo na stretnutí? 🙂
Inak včera večer naša Lucka nie a nie zaspať, bola hore až do 22:35, aj to zaspala na rukách...Už ma tak boleli od toľkého nosenia. Neviem čo sa jej porobilo, síce trochu aj plakala ale nie veľmi, takže si myslím že bruško ju asi nebolelo.

pahu
20. okt 2008

Terez, pane bože, určite svokru prinúťte ísť k lekárovi... Vydirajte ju, že teraz práve prichádza obdobie, kedy ju budete potrebovať... Hmm? A vidíš, dobre to dopadlo s tým strážením a ako si sa toho obávala... 😀

pipika
20. okt 2008

Ahojte!
Pahu, mala si pravdu. Na mna sa vsetko lepi. Mam potvrdenu cukrovku. Od dnes mam tvrdu dietu az do porodu. V podstate nemozem nic co je dobre. Musim sa denne pichnut a kontrolovat si cukor v krvi. O tyzden mam kontrolu.
Dufam, ze zabka dne dopadla lepsie.
Idem domov, papa

pahu
20. okt 2008

Pipi, je mi to ľúto... Ja som si totiž vždy sama sebe povedala, že keby mne našli cukrovku alebo niečo podobné, že by som sa konečne donútila k dietke 😀 A takto to vyzerá, že to sa lepíl en na tie, čo ju nepotrebujú 😵 Nič to, napíš čo môžeš a ja ju budem držať s tebou 😀

mirka20
20. okt 2008

ahojte 🙂
terez, stretko dopadlo super. okrem troch dosli vsetci, aj to ti traja chceli dojst, ale jeden je vo svedsku, druha v UK a tretej rano syncek dostal horucky, tak neprisla. niektorych som nevidela uz 12 rokov. ale vacsina ostala rovnaka, len 2 spoluziaci sa zmenili, na ulici neviem, ci by som ich spoznala 😅
domov som sla az okolo 22.30, aj to len preto, ze malicka sa nam zacala budievat o 23.00 na kojenie, tak som uz chcela byt doma. rebeka bola s jankom a mojou maminkou doma. pred pol siedmou mi ju doniesol janko na kojenie, ale kedze strasne plakala, tak som sla s nim domov ju ulozit. chudatko, sa ma v aute drzala ako kliest, ani do autosedacky som ju nedala. ked sme prisli domov, som ju prezliekla a dala do postielky. trosku santila, ale som videla na nej, ze sa pekne uklada na spanok, tak som s malou dusickou sla spat na stretavku. asi 10 minut na to som volala domov, ako su na tom a mala uz spinuskala, tak som sa ukludnila. na stretavke bola aj spoluziacka, co ma 3 deti - bola aj s nimi, lebo manzel bol este v robote a vecer si ich vyzdvihol. najmladsiu ma 2-mesacnu. taka bola zlatucka. a dobrucka. bud len tak kukala z autosedacky alebo spinkala. vraj jej prespi aj 5 hodin, noc vacsinou celu, tak som len zasla. 😵
my s rebekou sme stale u nasich, mal nas zajtra viest moj ocino do laseroveho centra, aby sa malej kukli na ten hemangiom. ale dnes mi volali, ze laser je pokazeny, takze zajtrajsok sa nekona. taka som bola napalena 😠 ale co uz. mam si zavolat este zajtra, ci ho do konca tyzdna opravia, aby som sa vedela zariadit, ci este zostat u nasich alebo ist domov.
a super terez, ze ste zvladli vikend. a aj svokra. a urcite na nu naliehajte, nech ide k dokimu, so zdravim sa nehazarduje. a hlavne nie teraz, ked ma taku malicku vnucku.
pipika, moc ma mrzi, ze ti potvrdili tu cukrovku, ale neboj, urcite to zvladnes. ved co nespravis pre lili 😉

adulina
autor
20. okt 2008

ahojte,

ako tak pozeram tak mojko Alexík si tu moze urobit hárem 😀 😀 😀

pipika, zabka takze dalsie baby do klubu 😀 😀 😀 drzim palceky

a pipi tej cukrovky je mi luto, ale tych par tyzdnov prejde ako nic a budes v poriadku, len pekne teraz dodrziavaj dietu aby malinka bola v poriadku. drzim palce 🙂

terezicka
21. okt 2008

Jej ako to že tu ešte niekto nie je? No my sme mali včera taký deňň, že Lucka prespala skoro celý dník a večer sa nám zobudila a potom sme s ňou až do polnoci museli byť hore lebo ona bola krásne vyspatá a oddýchnutá 😅 Zaspala nám až po polnoci, ráno sa zobudila o 6 a odvtedy sme stále hore 😝

pahu
21. okt 2008

Dobré ránko 😉
Tak ja som tu už ráno bola, ale keďže nikto okrem mňa a ja som sa ponáhľala na poradu, tak som ani nepísala 😉
Mirka, tak si sa zabavila 😀 Škoda toho laseru, ale zase čo má byť, bude 😵
Adu ahoooj 😉 Alex je úžasný, ale aj Bimbo 😀
Terez, takže si trošku nevyspatá opäť, však? 😉

nellie_
21. okt 2008

ahojte babenky...
jej tehulkam ja pribudaju tt tyzdne... 😉 🙂 🙂 🙂 a babetkam sa ako dari ako tu citam..super.... 😎

terez malinka je aka nadherna.....a cely tatino... 😉 🙂 😵 a z Rebeky je aka velka slečna už normalne... 😵

zabka
21. okt 2008

Pekny dnik prajem 😉

zabka
21. okt 2008

Vcera sme boli na ten cukor ale vysledky nemam lebo ich poslu priamo mojmu doktorovi takze budem vediet az vo stvrtok ked idem na poradnu 😉

nellie_
21. okt 2008

Zabka neboj, dopadnu v poriadku... 😉 🙂 😵 ako rychlo nejak ubieha to vase tehulkovanie s pipikou, ved len kedy ste vycikali // a uz pojdete rodit za chvilu... 😎

zabka
21. okt 2008

Ahoj nellie, no veru leti to ani si to este nestiham uzivat, snad ked uz budem na materskej... 😉

pahu
21. okt 2008

Ahoj Nellie 😉 Už ma to tu pomaly nebude baviť, však tu máme samé tehuľky a ja sa nemám veľmi čím chváliť 😉

marcaradko
21. okt 2008

ahojte 🙂
pahu ja sustrastim s tebou 😔 ,no v horoskope na buduci rok mam,ze to bude najlepsi rok za mojich poslednych 12-st rokov,takze na to sa pozriem a dufam,ze aspom tento vyjde 😵
terka,svokre treba aj neako nacrtnut,ze nedajboze sa jej nieco stane a nielenze vam uz ona nebude moct pomahat s malou no je dost mozne,ze sa budete musiet starat aj o nu,a ze to by urcit nechcla.....ty by si jej to asi nemala vraviet,ale marek urcite vie ako na to 😉
a coze vikend za nami,a vy uz od soboty n jejdnej strane 😕
pipika napis co nesmies papkat,bo aj ja stem neaku bezcukrovu dietku....,ta zaha ma pali stale 😝 hlavne po sladkom ☹

marcaradko
21. okt 2008

hoco pisem,bo mi nechce klavesnica pisat A a E 😠

terezicka
21. okt 2008

No kočky tak dneska naša Lucka ako vstala ráno o 6, tak potom celý ča nevedela zaspať a zaspala až o pol 2, už sme mali dosť s Marekom, taká bola uplačkaná, nie a nie ju ukľudniť... Teraz sme už ale zas hore, prebalená je aj napapaná ale ju mám na rukách, lebo zas mrnčala a asi jej je dlho len ležať 😅

zabka
22. okt 2008

Ahojky pekne ranko prajem....

zabka
22. okt 2008

Nikde nikoho.... 😕

mirka20
22. okt 2008

ahojte 🙂
vobec vas nestiham. vcera sme prisli domov, tak dnes periem, upratujem a venujem sa malej.
a vy ste kde vsetky, ze je tu tak ticho? 😕
terez, zatial ta nedela vyzera realne. svokor ide asi k jankovmu bratovi do ba, takze sa doma nebude nic velke robit, tak by sme mohli dojst. teda dufam, ze nam do toho nic nedojde 😒
musim letiet, rebeka mrnci 😅

pahu
22. okt 2008

Čaukooooo 😀

Marca, to som rada že ma tu budeš podporovať 😉 A potom do toho musíme naraz vhupsnúť, aby sme tu žiadna nebola sama 😀

terezicka
22. okt 2008

Ahojte tak my sme dnes boli s Luckou u jej dr, lebo ju asi veľmi bolelo bruško, včera večer zas nie a nie zaspať, iba stále plačkala a tak riadne úplne nervózne 😅 Zaspala zas až o polnoci, a dnes ráno zas začala nenormálne revať, tak sme boli tam. Ale dr povedala že pokiaľ jej črievka dobre pracujú, čo jej pracujú veru poriadne tak potom asi to bude buď z môjho jedla - ale ja sa strašne snažím dávať si veľký pozor. Ale som od pondelka jedla biely chlieb a dr povedala že ten nafukuje viac ako čierny, takže od dnes budem jesť len čierny chlebík a grahamové a celozrnné pečivo. A ďalšia vec z čoho to Lucka môže mať je to, že ona strašne hlce keď papá, až máme pocit že sa potrebuje pretekať s niekým 😅 A popritom sa nahlce vzduchu a to jej spôsobuje tie bolesti. A papá dosť dlho, až sa doslova obžiera - dr povedala že to zvyknú robiť detičky do 1. mesiaca, takže ešte týždeň nám treba vydržať a snáď ju to potom prejde 😝 Ale pre istotu nám povedala aké kvapky si máme kúpiť, kúpili sme Infacol tak uvidíme a v prípade núdze aj použijeme

terezicka
22. okt 2008

Mirka suepr že to zatiaľ vyzerá takto reálne, veľmi sa na vás tešíme 🙂 Ešte si môžme potom zhruba upresniť čas kedy by ste prišli? Lebo budú odchádzať krstní rodičia našej Lucky v nedeľu po obede domov, tak aby sme ich mohli vyprevadiť... Ale myslím že po 15-tej úplne v pohode môžte prísť 🙂 A Marek sa pýta ako vyzerá tá Rebekina ručička 😕

terezicka
22. okt 2008

Teda dneska je tu riadne pusto 😕 To kedysi nebývalo, vidno že už máme detičky a tie sú prednejšie 🙂
Pridala som dve nové fotky do albumu 🙂