• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Jaj kočky riaditeľ odišiel tak sme aj my s kolegyňou zdrhli na chvíľku do mesta :grinning: Teda na takú dlhšiu hodinku :grinning: A stihli sme sa vrátiť 10 minút pred ním :sweat_smile: Ale som si kúpila kabelku v meste, takže v pohode :grinning:
Sharlotta teda ty si fakt riadna, by som to na teba nepovedala že sa budeš takto báť doktorov a injekcií :astonished:
4. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, na mna by to nepovedalo viac ludi, keby som sa nepriznala. :sweat_smile: :confused:
4. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aspoň sa priznáš a to sa cení :wink:
4. jún 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste sa stratili všetky? :confused:
4. jún 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!
Ja so este tu. :confounded:
4. jún 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu :grinning:
Sharlott, môj nový kolega dnes bol na vstupnej prehliadke, a povedal mi, že zajtra tam musí ísť ešte raz... Tak som vyzvedala prečo a on chudiatko má panický strach z ihiel a odpadol im tam, takže mu nemohli urobiť EKG :wink:
4. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, poznam... :confounded: a neodpovedas mi na otazky... :unamused:
4. jún 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, nepamätám sa.. Iba na tieto :grinning:
Auto = KIA Ceed, 1,4
Meeting = kedykoľvek, ja som freeeeeee :grinning:

Ešte niečo?
4. jún 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidiiiiiiis, som sa dockala odpovede. Ja som free v piatok, sobotu, nedelu.
4. jún 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata nepravidelna davka virusikov len pre vas..TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink:
4. jún 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky :slight_smile: Dneska sa mi hrozne nechcelo ani z postele vstať a keď som ešte aj počula že prší tak to už vôbec...Tu je tak škaredo zamračené a ja chcem radšej aby nám pekne svietilo slniečko...
Včera mi písala Mirka, že im nejde doma internet a že sa nevie teda k nám dostať na MK, ale že všetky vás pozdravuje :slight_smile:
5. jún 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babule :slight_smile:
Terezka ani mne sa dnes nechcelo vstávať, a najradšej by som zalomila aj na stole
5. jún 2008 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ani nevrav, ja ani nevidím či vôbec dobre píšem čo píšem :rolling_eyes: A Marek sa ma hneď ráno pýtal že čo mi je, lebo som ani nevedela čo si obliecť do takéhoto počasia...Ale teraz som sa najedla tak mi snáď bude aspoň o dačo lepšie :sweat_smile:
5. jún 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko babule... aj ked uprsane... :unamused:
5. jún 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Žabka aj u vás je na figu počasie? :rolling_eyes:
5. jún 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky...
aj u nas je skaredo, ale zatial neprsi, len je zamracene....
tak mam za sebou dalsie 2 hnusne injekcie, dufam ze zajtra budu posledne 2 a nebudem musiet pokracovat aj buduci tyzden a ze v pondelok na sone povie ze ta svinucha cysta je fuc.. :sweat_smile:
5. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Terez, len sa pekne začni usmievať, však aj Emuška je určite smutná keď si aj ty :grinning:
Janka, tak si polož hlavičku na stôl a podriemkaj si :dizzy_face:

Nellie, už ich nebudeš potrebovať, už nemáš tú cystu...
Zabka ahojky :grinning:
5. jún 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u nas uz vyslo slniecko.. :sunglasses: .no nechcem to zakriknut.. :zipper_mouth:
5. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
u nas je zatial pekne a svieti slniecko, vsak janka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
terezka, pekne meno ste vybrali pre dcerku :dizzy_face: a neboj, dnesok rychlo ubehne a zajtra je uz piatok a vikend pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nellie, duf :stuck_out_tongue_closed_eyes: m, ze uz nebudes musiet pichat. chodis niekam pichat ci sama si musis? :astonished:
ja som vcera bola v nemocke dohodnut sa na tu sekciu. tak mam prist 12.6. tak to vyzera, ze to bude nas datum :dizzy_face:
5. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi, pekný dátum máte :wink:

A u nás slniečko ešte nevyšlo, ale aspoň prestalo pršať :wink:
5. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ahojky teda tajto o týždeň by si už malú mohla mať aj pri sebe?
Pahu, Nellie ahojky :slight_smile:
5. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
Zuzka veru áno svieti krásne slniečko a dátum máte veľmi pekný :slight_smile:
5. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
5. jún 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, dnes idem na otváranie Lake Side pri Kuchajde, zajtra máme babskú jazdu ho Harleya a v sobotu fičíme večer na chalupu :wink: Takže až niekedy budúci týždeň :grinning:
5. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Pahu ty máš stále taký nabitý program :grinning:
5. jún 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, ozaj.. Včera som dostala 2 lístky na koncert Elánu na teraz v piatok v Inchebe. Nechcela by si ich? Ja ísť nemôžem, mám iný program... Hmmm??? Ale sú na státie.. Bohužiaľ... :dizzy_face:
5. jún 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, mne pridu buduci stvrtok rodicia, lebo v sobotu mam promocie. :wink: A dovezu nam aj nase nove autiiiicko. :dizzy_face: A budem mat klimu, ha, sa tesim. Ale mi bude luto za mojim Milanom(Tico), som sa nanho citovo naviazala. :frowning2:
5. jún 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky :grinning: aj mne sa datum paci. som zvedava, ci dovtedy vydrzime pokope. som si vcera predsavzala, ze teraz uz len oddychujem; pre istotu :grinning:
sharlotta, klima je super. si ju neviem vynachvalit v tychto horucavach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlott, a kam dáš Milana? :confused: Chudiatko, to ho len takto odstrčíš?? :grinning:

Zazi, len pekne oddychuj, keď už bude Lili na svete, asi si veľmi nepooddychuješ :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ďakujem pekne ale toľko by som isto nevydržala stáť a nie ešte pri tej mase ľudí :sweat_smile:
Zuzka tak super, už sa isto tešíte na maličkú veľmi však?
Sharlotta a ty si už neskončila jednu VŠ?Mne sa zdá že ty už titul máš
5. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok