Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
10. jún 2008

No, urcite chcem, ale neviem, ci robit niekomu kavu je pre mna ta vhodna robota, aj ked o 10 litrov lepsie zaplatena. 😒 Mam dilemu, hrdost mi neda... 😒

sharlotta
10. jún 2008

Chcela by som robit koordinatorku skoleni pre firmy...alebo potom v jazykovke...ale ci si taku robotu najdem, je otazne... 😒

meliska
10. jún 2008

pipika: tak tu alergiu ti nezavidim, ja si to neviem predstavit v tehotenstve, mna ide rozdrapit z kychania uz teraz... na oci riadne nevidim.... Mozu sa brat lieky na alergiu aj tehotenstve?

meliska
10. jún 2008

sharlotta: s tou hrdostou to poznam, aj ja s tym bojujem... xi xi teda, nie ze by som varila kavu, ale ked sa nieco nezhoduje s mojim vnutornym presvedcenim, tak to davam jasne najavo...minule som sa pochytila so sefom 😅

sharlotta
10. jún 2008

No hej, ale ty aspon robis nieco adekvatne tvojmu vzdelaniu. Ale peniazky treba... 😖

meliska
10. jún 2008

sharlotta: no jo no 😉 neboj ty nieco splasis, sak ta poznam... 😀

meliska
10. jún 2008

sharlotta: len si pekne nieco najdi, aspon ma ten rocik s tehulkovanim pockas, bo zmluvu na neurcito zvyknu davat az po roku 😀 😝

sharlotta
10. jún 2008

Vies, ja som rozhladena inteligentna zena a este k tomu feministka, sak ma poznas... 😅 A ja s VS robit nejakemu chlapovi poskoka...e-e, ale zase tu uz nechcem byt a najradsej by som aj zajtra odisla a robotka je to lahka, dokopy nic tam nerobis...Este by som mohla aj nejake kurzy zobrat poobede...

meliska
10. jún 2008

ono niekedy je dobre aj zariskovat, ale kazdopadne prides o prazdniny 😒 😉 kua ja by som si dala povedat ..take 2 mesiace dovolenky....aaaaach... ale plat nech mi nechaju aspon ten moj 😀 😝

pipika
10. jún 2008

meliska,mozu sa brat po prvom trimestri.
Je to strasne,neda sa normalne dychat. V noci som sa zobudila o druhej a o tretej som este kychala a dusila sa. Strasne. 😠

meliska
10. jún 2008

pipika: fuuha tak to musim otehotniet asik v zime 😀 😀 😀

pipika
10. jún 2008

No hej,ale ked vrcholi alergia budes stale tehotna 😉 Takze netusim kedy je najlepsia doba otehotniet.

pahu
10. jún 2008

Sharlottt, ja som skončila strednú pedagogickú školu - učiteľstvo v MŠ, Vysokú pedagogickú- sociálnu prácu-... Ani nevieš ako rada by som to robila, manžel mi vždy povie, že mám vydržať, že našetríme peniažky a otvorím si vlastné centrum zamerané na nejaké voľnočasové aktivity... Projekt by som si vedela urobiť aj sama, teraz už len peniažky 😉 No a robím Vedúcu sekretariátu v televízii (personalistiky trošku, ekonomiky a účto trochu, rozpočet...) Tiež nič, čo by ma bavilo, ale výborné pracovné podmienky (ohodnotenie, prostredie, výhody...) 😵

meliska
10. jún 2008

pipika: byt cele tehotendstvo niekde kde to pekne mrzne... 😀 povedzme antarktida? 😀 😀 😀

pipika
10. jún 2008

antarktida? Ja neznasam zimu,brrrrr

pahu
10. jún 2008

Alebo pri mori??? Tam vraj alergia ustupuje 😀

pipika
10. jún 2008

Ano pahu,lenze som citliva na slnko. Som jednoducho vadna. 😔

pahu
10. jún 2008

Jaaaj Pipi, však ja som zabudla, že ty si bielo-kožka 😀 To ja sa už teším, keď budem aspoň jeden deň vylihovať na slnku a z tej hnedej farby potom žiť ďalší mesiac 😀 Ale sa mi to provokuje, však? 😉

meliska
10. jún 2008

pipika: nuz neostava nic ine len to nejako pretrpiet, ale co neurobis pre babatko? 😉

pipika
10. jún 2008

Pahu, len aby si vedela teraz je v mode biela koza, be-be-be 😀
Meliska, tak to myslim aj ja. 🙂

pahu
10. jún 2008

Pipi, keď ja nežijem ako módna ikona 😀 A hlavne keď som opálená, mám pocit, že som chudšia 😀

pipika
10. jún 2008

Aha, tak ma mozes provokovat. Dnes ti to dovolim. 😉 Len aby si sa citila dobre.

pahu
10. jún 2008

Pipi 😀 Ja sa musím teraz rýchlo opáliť, lebo keď budem pichať injekcie alebo v začiatkoch tehu, tak budem akurát tak sedieť niekde pod slnečníkom 😀

terezicka
10. jún 2008

Kočky ja vás dnes nestíham, mali sme tú poradu, je tu frmol...
Ozaj viete mi poradiť nejakú dobrú stránku kde by bolo toho veľa popísaného o sankciách?Už som kukala cez google aj v zbierke ale neni to veľká výhra 😖

pahu
10. jún 2008

Terez a o sankciách za čo? 😨

terezicka
10. jún 2008

Pahu všeobecne, potrebujem to na seminárku do školy 😖 A nemám žiadnu knihu lebo knižnica je z technických príčin zatvorená 😅 😠 Tak musím iba z netu niečo odpísať 😕 Vieš o niečom?

pipika
10. jún 2008

Tak pahu, zatvor kancelariu, vypis, ze sa opalujes a chod do parku. V Zahorskej urcite krasne svieti slnko. 🙂

terezicka
10. jún 2008

Pahu aj u nás krásne svieti slniečko, je tu riadne horúcu tak môžeš prísť aj ku mne na návštevu a môžeš sa u nás opaľovať 😀

pahu
10. jún 2008

Aj u nás svieti slniečko, a máme tu aj 2 terasky 😀

pipika
10. jún 2008

Tak potom sup-sup von na slnko!!!!