• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
No ahoj Nellie aj dnes nám niečo super vtipné napíšeš? :grinning:
Pahu ahojky, to hádam ani nemyslíš vážne tým koľko málo si toho vtedy vypila :astonished: :angry:
21. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu teraz by si mala pit vela vodicky ved mas taky pekny grafik akurat som kukala... :wink:
21. máj 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka no ako panička.. :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dufam, ze nam aj nevestovské foto ukážeš... :wink:

terez jasne ze vam daco napisem na spetrenie nalady... :grinning: prave sa šulam ze ako sa stale vadim s nejakou kolegynou...lebo denno-denne asi 4x otvaram okna na vecku a nejaka kolegyna ich vzdy zavrie tak ja pridem otvorim ona pride zavre...a to robim uz 5 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prave to vravim kolegyni a ta sa ide usulat na tom.....no sranda.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim ju vycihnut rampepurdu ktora mi robi naprieky
21. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Nellie ty máš aj dobré mená pre tie svoje kolegyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pahu no kde si sa stratila? Si sa zľakla?
21. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tym zachodom ma napadla moja zachodova story spred 2 rokov... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa raz zasekla na zachode....a potom som asi hodinu cakala kto tam pride ma vyslobodiť...a my mame zachody tak ze dva vedla seba...a nakoniec museli dojst údržbári s rebríkom a ja herečka v bielej sukni som musela preliezat z jednej kabiny do druhej no to bola ina šou..sa tu na mne potom dooobre dlho bavili vsetci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aka zasvinena som bola z toho preliezania lebo tam hore bolo prachuuuuuuuuuuu :grinning:
21. máj 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ukazem fotky ale az zajtra si idem pre ne... tak snad to nejako dam dokopy cez vikend... :wink:
21. máj 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie s tebou je fakt sranda :grinning:
Žabka čiže v pondelok sa môžme kochať :wink:
21. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam ze to dovtedy sa mi to podari... :wink:
21. máj 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo este jedna so zachodom - dneska ma len tie napadaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pred asi rokom tu robil jeden rakušanec a on bol taky trtko makovy a nejako chory ze on bol taky čudák a chodil taky spinavy v mastnych smradlavych trickach a nikdy nevedel ktore auto je jeho na parkovisku on vedel ze ma bordove a kazdy den chodil s klusom do vsetkych bordovych aut na parkovisku pred firmou a pchal klucik ze ktore je jeho a jemu bolo jedno ci to je favorit, opel, citroen proste bolo bordove tak skusal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a on raz zahadne zmizol...vsetci ho hladali ze kde je a potom kolegyna ze ktovie ci neodpadol na vecku ale boli sme same zeny a ze kto sa pojde na pansky kuknut ci je tam...tak samozrejme vyhnali mna tak ja idem klopkam taktne a odrazu chrapooooooooooooot a nas trtko tam spal.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som sla po kolegyne a sme ho tam dobre dlho budili, kym sa uracit zobudit-on totiz siel s novianami na velku a nejak ho to zmohlo :grinning:
21. máj 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty mas teda historky nellie.... :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja by som vam vedela pisat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Nellie tak ty navštevuješ aj pánske záchody??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu :grinning:
Nellie, to sú dobré story, ale aspoň tam mávate veselo :grinning:
A ja oslavujeeeem :grinning: Predstavte si, že dnes som hovorila s tou kamoškou, čo jej manžel má tú rakovinu plúc a kostí.. Už je po 3 chemoterapiách a bol na kontrolných CT a magnetickej rezonancii a ono sa mu to sťahuje aj z kostí aj z pľúc!!!! :grinning:
21. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, no vies ako ved tam islo o zivot... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super sprava :wink:
21. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu to je fakt super sprava... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste to tu nejak dnes nerozbehli...Ja od rana kmitam, lebo bud. tyzden mame maturity a potrebovala som pripravit ucebnu na matury a porobit nejake nastenky. Tak ma teraz bolia prsty od tych spendlikov. :confounded: A o chvilu mam hodinu zase.Uz zvoni, sakra! :angry:
21. máj 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu to je úplne super si pamätám keď si nám o tom písala :pensive: Veľmi sa teším že to ide takto dobre a určite sa úplne vylieči :slight_smile:
Sharlotta ahojky, no snáď si po maturách potom vydýchneš
21. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..tak co pahu..nejake priznaky..zatial nic??
21. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Veji :wink: Je to sice divne, ale ziadne priznaky... Doteraz som vzdy cca 10DC uz aj skoro grckala a ani som nebola tehu... A aj prsia ma pobolievali.. Je to sranda, ale je to ako fantomove bolesti, tak som si to nazvala fantomove priznaky :grinning:
21. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Teraz sa už chystám spať, lebo som unavená, ale zajtra vám dúfam budem mať čas napísať. Zatiaľ pozrite náš nový album! :dizzy_face:
21. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Teda Kila to je super prekvapenie že si prišla, veľmi rada ťa vidím :slight_smile: Pozerala som fotky a Réka je fakt krásna, celá je po maminke :dizzy_face:
Ozaj nám včera prišla skriňa do detskej čo sme objednali, aj sme ju začali skladať ale sme to nestihli všetko...A keďže ráno Marek odišiel do roobty tak budeme pokračovať v sobotu v skladaní :slight_smile:
22. máj 2008 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :sweat_smile:
Kilka ahoj, tak teda Réka je krásne bábätko :wink: a celá po mamine
Terezka takže to je super že ste už začali skladať skriňu ste poriadne šikovní
22. máj 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ahojky, no vieš ja som sa síce viac len prizerala a Marek skladal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja som zase robila večeru celú sama :grinning:
22. máj 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hovorím Terezka ste šikulkovia a čo si dobré varila?
22. máj 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani veď to že som iba očistila zemičiky, vymastila plech a dala ich piecť :grinning: Jaj a ešte som tam zamiešala klobásu lebo Marek to má tak rád :grinning:
22. máj 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko dievcata... Kila Reka je nadherna vsak ma byt aj po kom :wink:
Ja som mala vcera bryndzove halusky ked uz sa bavite o vcerajsich jedlach... :dizzy_face:
22. máj 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ahojky :slight_smile: Ja som mala halušky v pondelok na obed :slight_smile: Teraz veľmi ľúbim halušky :slight_smile: Inak sa ako cítiš? Malinké poslúcha?
22. máj 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Jaaaj, terezicka, ja by som si taaaak dala halusky... :frowning2: Odkedy drzim dietu 90% myslienok je o tom, co by som zjedla. A vcera som mala strasnu chut na hranolky. A inak konecne po takmer 2 rokoch od svadby sme dali vyvolat fotky a uz mam aj svadobny album. :sweat_smile: K videu sme sa este nedopracovali...Nam v podstate nechyba, ale nasi by chceli vidiet... :sweat_smile: A skonstatovala som, ze som bola pekna nevesta. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som spokojna s ucesom,licenim,aj satami...po dvoch rokoch. :grinning:
22. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes rano mi bolo dost zle od zaludka a aj hlava ma bolela som myslela ze uz ani nevstanem :pensive: , ale dnes pobede idem k doktorovi tak som uz zvedava...
22. máj 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok