Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
26. jún 2008

Ja idem v sobotu za kamoskou pre vecicky. Ona uz nechce dalsie dieta, takze zdedim vsetko. Ale ma syna a skoro vsetko tmave veci.
Vcera som kupila prve dupacky, su biele s mackom puf. Su krasnucke.
Dnes som chcela pridat fotky, ale sa nepodarilo. Mozno zajtra.

terezicka
26. jún 2008

Pipika a chcete vedieť čo budete mať alebo sa necháte prekvapiť až do pôrodu?

pahu
26. jún 2008

Pipi, v ytehuľky by ste klímu vôbec nemali používať 😒 Tak ju pekne vypni, zákazníci sa uvaria a hotovo 😀

zabka
26. jún 2008

Ja som vcera pridala do albumu taku supravicku a macka co kupil manzelik... 😵

pipika
26. jún 2008

Pahu, rozkaz!!! 🙂
terez chceme vediet, ale citim ze to bude chlapcek.

zabka
26. jún 2008

Inak babule v januarovkach uz jednej tehule povedali v 12tt ze to vypada na chlapca a na fotke z 3D tam normalne taky malicky pipik je vidiet teda ja ho vidim... To som ani netusila ze tak skoro sa to da zistit... 😵

zabka
26. jún 2008

Asi tu naozaj vsetci spinkame.... 😵

meliska
26. jún 2008

zabka: ani nie, len zatial len sledujem, lebo o babatkach sa este nemozem zapojit... este som len sledovatel 😀

pipika
26. jún 2008

Zabka, aj mne videl nieco medzi nozickami, ale nepovedal ze to je pipik. Podla mna 12tt je este skoro aby vedel na 100% povedat co to je.
Zaspiiiiiiiiiim 😔

zabka
26. jún 2008

Ved na stopro jej ani nepovedal ale dam ti sem link tej fotky z UTZ... No veru mne tu uz pada hlava este ze tu uz nikoho nemam normalne zaspavam... 😔

pahu
26. jún 2008

Pipika, tebe videl niečo medzi nožičkami? A nebola to šušurka? Však si žena 😀

zabka
26. jún 2008

pahu 😀

pahu
26. jún 2008

Zabka, ale však si prečítaj ten jej príspevok 😀 😀 😀 Vyznelo to tak divne 😀

Mrkla som sa aj na tú fotečku, fakticky je tam nejaká gučka navyše, ale podľa mňa je to priskoro na určenie pohlavia 😀 😀 😀

zabka
26. jún 2008

No to som si aj ja myslela ale ukazem ti jednu stranku kde pisu ze v tom tyzdni sa da uz zistit pohlavie, samozrejme asi ked je doby pristroj... 😉 Cakaj...
No vazne to tak divoko napisala 😀

pahu
26. jún 2008

Zabka 😀 Hoď sem stránku, aj ja to už o chvíľu budem potrebovať, však o chvíľku otehuľkoviem 😀

zabka
26. jún 2008

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...
😉 😵
Tam kde je toto:
U plodov ženského pohlavia je možné rozpoznať maternicu a nedozreté rozmnožovacie bunky, zvané oogónie, ktoré sa replikujú vo vaječníkoch.

Vonkajšie pohlavné orgány sa začínajú rozlišovať na mužské alebo ženské.

mirka20
26. jún 2008

ahojte 🙂
malicka spinka, tak ja upratujem, lebo v sobotu mame krstiny a chvilocku som si dala pauzu, lebo som mokra ako mys. 😝
u nas v noci bola taka riadna burka, som sa na to zobudila, rychlo sme zatvarali okna. rebeku ani netrhlo. sladko spinkala. 😵
idem dalej upratovat aj ked sa mi tak straaaaaaaasne nechce v tomto teple
papa

zabka
26. jún 2008

Ahoj Mirka, vsak moc to neprehanaj rob si radsej prestavocky lebo tieto tepla su hrozneeee...

pahu
26. jún 2008

Mirka, už budú krstiny? Supiš 😉

Zabka som sa na to mrkla, zaujímavé, aj tie ostatné štádiá 😀

meliska
26. jún 2008

zabka: perfektna stranka, zasa som sa nieco nove dozvedela... strasne... ako tu chodim medzi Vas baby tak ma chytaju take tie... materinske city, ci ako sa to vola.... uf 🙂 Sharlotta pomooooc de siiiiiii? 😀 😀 😀

pahu
26. jún 2008

Meliska 😀 No konečnééééééééééééééééééééé 😀 A teraz si predstav, že mňa chytajú už zopár rokov 😉

meliska
26. jún 2008

He he no to si viem predstavit 🙂 my to zatial babetkovanie neriesime, ale snad coskoro... 🙂

meliska
26. jún 2008

pahu: ale ty to uz riesis a zachvilku budes patrit medzi nase tehulky a my so Sharlottou sa budeme pomocou Vas stale viac a viac infikovat 😀 😀

pahu
26. jún 2008

Meliska, však počkaj, ja Vás tak nainfikujem, že budete mať dvojičky 😀 A obe aby ste si nezávideli 😀

terezicka
26. jún 2008

Tak som tu zas aj ja, robotku som si porobila - aspoň teda dúfam že pre dnešný deň mám pokoj 😅
Meliska len sem pekne chodievaj a nebude dlho trvať a budeš mať pri mene "snž" a chvíľu na to ti tam budú pekne svietiť aj tt 😵

meliska
26. jún 2008

pahu: ty si expert 😀 😀 😀 ale ja som na rade az po Sharlotte, alebo teda tak nejak spolu, tak sme si to naplanovali, ked sme este babiky tlacili v kociaroch 😀

pahu
26. jún 2008

Oki meliska, takže najskôr pritlačíme na Sharlottku 😀

Terez, tak choď domov, či tam musíš ostať do počtu??? 😀

terezicka
26. jún 2008

Pahu ani nie do počtu ale do 15-tej musím ostať 😀 Ale zajtra ide väčšina kolegov na šporotvý deň na kúpalisko, no ja som sa rozhodla že nepôjdem lebo to by som isto nevydržala byť celý deň na kupku 😅 Takže zajtra tu bude zas kľud a asi si donesiem aj knihu na čítanie 😀

pahu
26. jún 2008

Terez, žiadnu knihu, budeš zavesená na koníku 😀 A máš program na celý deň 😉