• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Cikita fakt? U nas sa robi 10 dni po transfere, a aj preto, ze je to vlastne viac ako 14 dni po OVU :wink:
8. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Silno držím palčeky aby to všetko dobre dopadlo
8. júl 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka :grinning:
8. júl 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem, zatial sa drzkajte papa

a pavli tfuj tfuj :slight_smile:
8. júl 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás takto.najskôr 12 den ............ Len je celkom zaujímavé,že mám 2 kamarátky a tie na 11 den dostali menzes a tak bolo jasné,že to nevyslo. A mne sa po nich stalo presne to isté. na 11 den som dostala menzes. Išla som ale aj tak na krv+sono(už cez brucho-kedže som krvácala) A myslela som,že mám zmrazené ešte 1 embrijko,tak som sa usmievala a nebrala to tak tragicky.Len ked mi doky povedal,že nemám nič zmrazené tak som zostala v šoku a vela si už od tej chvíle nepamätám. (zrejme sa nepodarilo zmraziť,lebo bolo slabšie a nik ma neinformoval.Nevedela som,že sa mám informovať o tom ja)
8. júl 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka papa, ja idem o 2 týždne na sono tak som zvedavá ako je malá otočená :wink:
8. júl 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikyta, to je mi luto, dufam ze to nebude aj moj pripad...
:frowning2: A tebe sa co najskor podari otehulkovat :wink:

Terez, o 2 tyzdne? To by som mohla uz aj ja vediet ako sme dopadli :grinning:
8. júl 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu tak budeme spolu čakať a odratúvať dni :slight_smile:
Inak ahojte, krásne ránko vám prajem všetkým :slight_smile: Ja tu každým dňom v robote zisťujem že je naozaj načase aby som odtiaľto odišla, lebo čo sa tu začína diať a ako sa medzi sebou ľudia navzájom chovajú, tak to už nemá žiadne zábrany
9. júl 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky,
my sme mali hroznú noc, starká sa zobudila a so starkym na seba kričali o 2,45 a mňa celú noc bolel žalúdok tak z tej noci som veľa nemala
Terezka tých ľudí si netreba všímať, pretože oni nevedia čo činia a netreba si ničiť svoj nervový systém
9. júl 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ahojky a čo sa porobilo starkovcom?
Ja som mala včera 100 chutí ísť vynadať jednej kolegyni ( tej ktorú som už dakedy spomínala ), ale druhá kolegyňa ma zastavila že nech radšej nejdem lebo tá striga je schopná mi znepríjemniť aj zostávajúce dni do odchodu na MD :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale som povedala že v deň odchodu na MD ak sa ešte niečo na seba dopočujem čo povie, tak vtedy si servítku pred ústa určite nedám :angry:
9. júl 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranecko.. :wink:
9. júl 2008 o 06:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe krásne ránko Annavi :slight_smile: Ako si sa vyspinkala?
9. júl 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj terka moja..nespalo sa mi moc dobre..v poslednej dobe mam v praci toho moc a boli ma cely clovek. :pensive: rano som nemohla vstat ani z postele....a akosi mi je tazko na zaludku...to asi z tej mrchy kt. nechodi... :pensive:
a vy ste sa terka ako vyjajenkali?
9. júl 2008 o 07:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Ann čiže mrcha stále nikde hej? A neskúsiš testnúť? :fearful:
My sme búvali myslím aj celkom dobre, ale podľa mňa krátko...Lebo sa mi vôbec nechcelo vstávať, ešte by som spinkala aj teraz :sweat_smile:
9. júl 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka moja netestnem..uz nie...dnes osm 34 DC....a kuki som krcok rano tak je akysi makky ...vsetko tam je makke...nerozumiem..tak asi mrcha dojde... :unamused: neviem....
aj ja by som si este schrupla..jaaaaj :sweat_smile:
9. júl 2008 o 07:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ann ja sa v tom krčku poriadne nevyznám, neviem kedy má byť aký...Ale už verím že to raz musí vyjsť aj tebe a prajem ti aby to bolo čím skôr :wink:
Tak si poďme poslať pekne spolu :grinning: Teda ja tu a ty tam :grinning:
9. júl 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dakujem si zlatucka...no uvidime snad sa nam to podari uz aj nam....... :slight_smile:
ja si nemozemj dovolit haji teraz...by šééefa asi kleplo kebyze ma tu najde na stole alebo pod ako si kludne odfukujem :grinning:
9. júl 2008 o 07:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi tak aj nášho by isto kleplo a ešte má prísť dnes kontrola BOZP tak mi treba byť v strehu veď možno budem variť kávičku :grinning:
9. júl 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to...ja o deviatej musim zase kvoli PC prec...uz na nervy som z tohoto tu... :angry:
9. júl 2008 o 07:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka starkej bolo zle od žalúdka, tak tam išiel môj manžel a ešte musel aj svokru zavolať a dať ju dokopy a za nejaké 2,5 hoďky sme vstávali :frowning2:
9. júl 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Janka to ste mali teda rušnú noc len čo je pravda naozaj :sweat_smile: Ja som v noci po dlhšej dobe dostala zas kŕč do lýtka :cry: Už som si myslela že som sa toho zbavila a vôbec...Ale posledný týždeň som čakala ten kŕč každou nocou, len on akosi stále neprichádzal a dnes už predsa len prišiel
9. júl 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka moja viem ake to je neprijemne..tie krce....si hlavne davaj pozor moja..ano?
ajojky janka..no teeeda ste ale mali pernu noc...
9. júl 2008 o 07:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ann no veru je to riadne hnusné...
Jaj baby ja mám dnes zas od rána blbú náladu :confounded: Ani sama neviem čo mi je, ale som celá taká o ničom... :pensive:
9. júl 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko kocky... :wink:
9. júl 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru to sme mali, a vôbec sa mi nechcelo vstávať a môj manžel dnes ak bude šoférovať tak mikro spánok je asi istý
:confounded:
9. júl 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale terka moja..co sa deje??ved vonku svieti slniecko tak sa usmej :slight_smile:
sice pravdupovediac ja som tiez akasi mimo ...to asi tie zmeny pocasia...hmmm :unamused: a aj ta mrcha... :unamused:
ajojky zabka......
9. júl 2008 o 08:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ahojky sa mi páči že dnes máš smailíka na konci vety :slight_smile:
Zato mne je tak fajne do plaču, kebyže som doma tak sa isto vyrevem :cry:
9. júl 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... Len sa mi chce hrozne spinkat... Tak sa mi nechce byt v praci...
9. júl 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte ....ja som si dnes robila rano test, a mala som tam slabu ruzovu ciarku, bola slabsia ako ta kontrolna.....nasjkor tam nebola ziadna ta kontrolna tam bola hned, ale po 2 min. tam bola aj ta druha, lenze n ainform. papierku je ze nehybte 3 min. s testom inak mozu byt vysledky nepresne....takze ako to mam terza brat???
9. júl 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka tak poďme spať všetky spolu :sweat_smile:
Domka no teda teraz neviem ako to máš brať...Ale skús kúpiť ešte jeden test a sprav zajtra ráno...A kedy ideš volať za tú krv?
9. júl 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok