Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
1. okt 2008

Mirka, len jej prosím ťa daj za mňa obrovskú pusinisko, to je všetko 😀

A ostatné babuľky, dobré ránko 😉

zabka
1. okt 2008

Ahojky pahu... 🙂

pahu
1. okt 2008

Zabka a zabiatko, ako sa dnes máte? 😉

zabka
1. okt 2008

Dneska sa mame celkom dobre...Len sa nam nic nechce 😅 ... A ty ako?

pahu
1. okt 2008

No ani mne sa nič nechce 😀 Ale mám kopec roboty, koniec mesiaca a podobne, hnusné počasie, ale zase, aspoň máme jeseň a neskočilo to do krutej zimy 😵 A ešte graf, kde si značím bazálnu teplotu mi vyznačil ovuláciu, ale ja si myslím, že nebola.... 😀

zabka
1. okt 2008

No veru to pocasie je unavujuce... A kde mas grafik? ukaz... Preco myslis ze nebola?

pahu
1. okt 2008

Kuk: 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
Lebo teplotky mi neskutočne skákali a ani som necítila pichanie vo vaječníkoch... Neviem, ale ja mávam zvyčajne ukážkové grafíky 😵

zabka
1. okt 2008

No a mozno prave tento neukazkovy bude ten pravy 😉 .. Ved si je isty ovulkou a este kukam ze ste aj snazilkovali, takze 😵 😵 ... Nechame sa prekvapit... 🙂

pahu
1. okt 2008

Zabka, tak to by bola sranda 😀 My ideme cez víkend do Prahy, aj s Biankou na vyšetrenie reprodukčnej imunity a ja že by som bola tehuľka? Oki, súhlasím, brala by som to 😀 A to my radi snažilkujeme 😀 😀 😀 A tento mesiac som drahému povedala, že ovulka nebola, o to si to možno viac užívame 😀

zabka
1. okt 2008

Tak tento mesiac to urcite vyjde 😀 😀 😀 ... No som velmi zvedava, lebo to tak vzdy byva....Takisto ako ja ja som tiez nedufala ze v ten mesiac by z toho mohlo nieco byt a vidis 😵

mirka20
1. okt 2008

tak sme pobalene a ideme na velky vylet 🙂
zatial papa

zabka
1. okt 2008

Tak papa a nezabudnite pozdravovat a dat pusinky.... 😵 😵

pipika
1. okt 2008

Ahojte! 🙂
Neznasam zaciatky mesiaca, kopec roboty, nestihas nic, fuuuuj

zabka
1. okt 2008

Ahojky... 🙂
No to ani ja,vsetko zacina odznova.. Hruza...Akurat dorabam pokl.bloky a uz sa mi nic nece.. 😝

pipika
1. okt 2008

Ja zaucam nahradu robit uzavierky, ale je strasne pomala a ja mam uz z nej nervy. 😠

pahu
1. okt 2008

Zabka, ja ich zatiaľ len zbieram od obchodníkov 😀 A popri tom dochádzka a ......... 😀

zabka
1. okt 2008

Jaaaaaaaaj pipi tak to musis mat pevne nervy teraz... 😉
Nooo vyplaty si nechavam na zajtra, musim si to nejako rozlozit... lebo ja by som vsetko urobila za tri dni a cely mesiac potom nemam co robit... 😅

zabka
1. okt 2008

Idem si urobit kavicku da si niekto??? 😀 😵 😵

pipika
1. okt 2008

Dakujem zabka, dnes som uz jednu mala. 🙂

zabka
1. okt 2008

Ja tiez len jednu za den... Tak nabuduce 😉

zabka
1. okt 2008

Idem kuknut na tvoje babetko v blublinke ved dnes sa predsa meni... Ja kukam kazdu stredu... 😉

pahu
1. okt 2008

Zabka, aj ja si teda idem dať kávičku 🙂 😀

zabka
1. okt 2008

Tak prid dame si spolu, ja sice dopijam ale pockam ta.... 😀

pipika
1. okt 2008

Babatko sa uz moc nemeni. Ale je krasnucke. 🙂
Zabka, nepi studenu kavu!

zabka
1. okt 2008

No nie len sa gulati... 😉 ... Preco? To sa nesmie? 😕

mirka20
1. okt 2008

ahojte. tak sme doma 🙂 aj by sme pobudli dlhsie, ale nasa mala sa asi zlakla malej lucky alebo co, ale spustila taky plac, vobec sa nedala utisit, tak sme museli odtial odist. ale pekne poporiadku.
ked sme prisli, terezka nemala malu pri sebe (vcera pred vecerom jej ju uz dali na izbu), lebo jej isli robit ocne pozadie. tak sme sa rozpravali o porode (ze kludne by isla rodit aj hned, ze to bolo uplne v pohode, strasne rychle - ved o druhej, ked vypla pc a dopisala s nami jej odtiekla plod.voda, isli do porodnice, tam jej po case zacali bolesti a ked ju isiel pozriet doktor, uz len skonstatoval, ze nech jej daju rychlo klystir, lebo uz ide rodit 🙂 a potom 20 minut vseho vsudy aj so zasivanim lezala na stole). potom si sla pytat malu na detske a doniesla nam ju ukazat (bol tam aj marek aj jej svokra). ja som si rychlo zobrala fotak, rebeku som dala marekovi, aby mi ju chvilu podrzal, aj sa pekne na malu lucku pozerala a v tom strasny plac. vobec neviem, co sa jej stalo, asi sa zlakla takeho maleho babatka alebo co. a kedze plac neprestaval, tak sme sa rychlo zbalili a sli. tak ma to mrzelo, este som sa chcela vela spytat, bohuzial sa nedalo. ale co uz, ked ich pojdeme pozriet, tak sa popytam. alebo ked pride terezka na konika. pustit by ju mali asi v piatok. pasuju sa s kojenim, malicka sa velmi nechce prisat, ale urcite sa to spravi.
musim letiet, mala vresti na posteli, ideme papat 🙂
jaj, kuk do albumu, pridam foto malej lucky

zabka
1. okt 2008

A aspon si ju stihla pozdravovat????? No tak parada mala to rychle...Idem kuknut do albumika.. 😉

zabka
1. okt 2008

Uz som kukla albumik...Bambulka je kraaaaaaaaasnucka a ako sladko spinka...Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵

pahu
1. okt 2008

Aká je nádherná 😀

meliska
1. okt 2008

Ahojte babulky,
ja som tu dnes tak neskor, lebo cele doobedie som lietala po policii a vybavovala som nove SPZ 🙄 som unavena viac ako keby som bola v praci 😅
Mala Lucinka je nadhernaaaa... 😵
Miruska poslala som Ti IP ten pribeh 😉