Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
29. máj 2010

16. maja. Inak ani mne sa nepaci Kristof, tu na okoli je velmi popularne meno teraz.

kila
29. máj 2010

Botond je určite lepšie meno ako Krištof, ale neukradneme ti ho... 😉

pipika
29. máj 2010

Kludne Kila, nenahnevam sa 🙂 Tomas je tiez pekne meno, brat sa tak vola.

terezicka
29. máj 2010

Mne to Botond príde také iné - nič v zlom Pipi, možno aj preto že som ho predtým v živote nepočula...

kila
29. máj 2010

No len ja sa nijako neviem odtrhnúť od Tomáša, musím presvedčiť manžela... 😅

pipika
29. máj 2010

terez, prave preto sa mi paci, lebo je ine ako tie klasicke mena🙂

terezicka
29. máj 2010

Hej Pipika to máš pravdu... 🙂
Kila tak dupni nohou a basta 😀 Pri Réke mal kto rozhodné slovo?

jankabelka
31. máj 2010

Ahojte kočky 🙂
Terezka srdečne gratulujem k tehu, prajem krásne bezproblémové tehuľkovanie 😉
Kila a Réka sa teší na bračeka?
Pipika a čo Lili teší sa že sa bude mať s kým hrať?
Anetka momentálne spinká 😅

mirka20
31. máj 2010

ahojte 🙂
ste tu toho popisali 😅
kila, rebeka matuska zboznuje, zle mu nerobi, ak neratame, ze ho 2krat pohryzla 😒 (aj ked musim davat riadne bacha, aby mu nieco nespravila, aj ked ona mu nechce ublizit, ale len spravit nieco, co robim ja, ale nemuselo by to dobre dopadnut - obliekanie, cesanie,...)
k menam - my sme to riesili tak, ze sme si kazdy spisali, kt. sa nam pacia a z nich sme vybrali to, kt. sa pacilo obom.
terez, to mi nehovor, ze ma chces natahovat az do vianoc 😠 😀 ja pojdem do poradne s tebou a mne to doki posepka a tebe to nemusime povedat 😉

terezicka
31. máj 2010

Ahojte.
Mirka ale uvidíš ako rýchlo to prejde a budú tu vianoce, toľko vydržíš 😀 Veď aha, už som v 11tt a poriadne teraz ani neviem kedy som otehotnela 😝 Ale fakt to asi nechceme vedieť, nejako ma to neláka, chcela by som mať prekvapenie...
Inak Lucka je zlatá, lebo chodí ku mne, ľahne si mi na brucho a že bábo, potom mi vyhŕňa tričko a tak ho hladká, bozkáva, po tričku nemôže, vždy musí byť holé brucho. Ale zas aj ona má bábo v brušku a párkrát mal aj Marek bábo v brušku 😀

terezicka
1. jún 2010

Dievčatá od štvrtku budú mať v Lidl akciu na acitve baby pampers za 23 euro, v našej hmotnostnej kategórií od 7 do 18 kg to vychádza tuším na 5,20/ks, v balení je 132ks...A od zajtra začína aj v 101 drogerii na sleep and play za 7 euro /50ks, tak to vychádza na 4,20 /ks...

pipika
2. jún 2010

baby, toto si pozrite : http://www.kakademia.sk/kakademia
hlavne ten cennik je zaujimavy

terezicka
2. jún 2010

Pipika ti poviem, tie ceny sú zabité 😝 Sa zaujímaš pre Lili o niečo také, či len tak?

pipika
2. jún 2010

nie Terez, to by sme si nemohli dovolit. Nam staci aj skolka tu v dedine.

mirka20
2. jún 2010

fuu, tak to je fakt ina palka 😖

jankabelka
3. jún 2010

Mirka máte krásne fotky 😉 Matúško aký je už veľký
Pipika to sú teda iné ceny 😒
Terezka a ty nás chceš napínať až do Vianoc?

terezicka
3. jún 2010

Janka nemaj boja, to určite vydržíte 🙂 A možno to drobček vyrieši za nás a bude vždy na sone otočený riťkou 😀

mirka20
3. jún 2010

terez, len aby sa hned na prvom sone neukazal v plnej parade, ze to aj ty budes vidiet 😉

terezicka
3. jún 2010

Mirka tak to nikomu nepoviem 😀 Nechám si to pre seba 😀

mirka20
5. jún 2010

terez, nemusis to nikomu povedat, len mne napisat 😉
konecne slnkoooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
5. jún 2010

Ale Mirka nevymýšľaj 😝 Si zober aké to bude super prekvapenie keď ti 24.12. nepríde vianočná sms-ka, ale sms-ka o narodení 🙂 A to bude prekvapenie 😀 Ale ja dúfam že to stihneme predtým alebo potom, sviatky chcem rozhodne tráviť doma 😅
A slnko - super, už to cítim aj na sebe, doobedná nekonečná prechádzka a čas strávený vonku sa odrazil na tom, že ma bolí hlava 😝 Ale neva 😅

mirka20
6. jún 2010

terez, nechcem ti brat iluzie,ale aj ja som chcela stravit velku noc doma a vidis 😉

terezicka
6. jún 2010

Mirka veď ja viem, ale pre mňa je rozdiel medzi veľkou nocou a vianocami... Tak toho 26.12. by som to ešte aj brala, ale tie dva dni predtým eeeeeeeeeee 😝 Dúfam že s drobčekom spravíme dohodu a pekne ma poslúchne, potom dostane aj nejakú odmenu 😀

terezicka
6. jún 2010

Dievčatá ja sa vám musím posťažovať a požalovať na tú našu Lucku. My keď sme doma obaja, že Marek má voľno tak to je niečo strašné. Ja som taká rada že je doma aj on, že mi pomôže a tak...Ale Lucka je vtedy ako 1000 čertov, stále len reve, raz vykrikuje maminka, potom ocinko, nič jej nie je dobré, nič sa jej nepáči, vymýšľa pri jedení...Vonku nám robí strašné scény, veľmi jačí na celú ulicu ju počuť. Dnes sme ešte ani z dvora nevyšli a už vrieskala ako pavián. Stále sa driape len na ruky, veď ju aj zoberieme ale ona nie je ochotná potom prejsť pešo ani 5m bez vresku...A toto robí vždy keď sme obaja doma. Keď je iba so mnou, tak je oveľa lepšie, síce aj vtedy občas vystrája ale je to v kľude. Pekne sa naje, vonku mi pekne kráča, vôbec toľko nevymýšľa a hlavne toľko nejačí celý deň... Už sme to dlhšie na nej pozorovali a taká "neznesiteľná" je fakt vtedy keď sme s ňou obaja. Ale nemôžme ju držať od seba oddelene keď sme obaja doma. Vôbec neviem čo robiť. tento týždeň má Marek 4 dni voľna, tak už teraz máme z toho des čo to s ňou bude... 😕

terezicka
6. jún 2010

Ozaj Mirka ešte aj tento týždeň by sa mali vyliahnuť kuriatka, tak ešte máte nejakú šancu prísť nás pozrieť 😉 A máme aj týždňové teliatko, hotový zverinec je tu 😅

mirka20
7. jún 2010

terez, ved aj u nas je to tak, ze vianoce maju vacsiu vaznost ako velka noc, ale ja som uz mala tak vsetko naplanovane na ten pondelok a tesila sa, ze uvidim, ako rebeku vykupu a nic 😅
uvidim, co z toho tyzdna bude, mozno ak by sa jankovi dalo a nemal by toho vela v robote, tak by sme dosli pozriet kuriatka aj teliatko. a samozrejme aj vas. kedy ma marek volno?
neviem, ci nezarieknem, aj ked podla mna to bola veeeelka nahoda, ale nas matusko prespal tuto noc celu. vecer o pol desiatej som ho nakrmila a zobudil sa az o tristvrte na sest. asi sucitil s maminkou, kt. bola maximalne unavena, tak ju nechcel vyrusovat papanim 😵

terezicka
7. jún 2010

Ahojte 🙂
Mirka Marek je doma až do piatku, vtedy ide do nočnej. Ale aj víkend má voľný tak môžte aj vtedy dobehnúť ak nič nemáte. Teda v stredu sa plánuje učiť na skúšku tak my s Luckou ideme k našim - vyhnal nás 😀 Ešte sa spýtam svokry že dokedy tu budú kuriatka, lebo neviem či sú naše alebo ich niekomu dajú a dám tie vedieť... A čo autíčko, ako? A super s Matúškom že tak krásne spinkal, možno bude lepšie na tom ako bola Rebeka 😅
No a naša noc bola taká divná lebo večer keď som bola skontrolovať Lucku tak som si všimla že je pri nej v postieľke pavúk, ale nie taký ako býva na stenách ale taký čierny. A kým som ho stihla zlikvidovať tak zaliezol za postieľku a keďže som nechcela svietiť a otáčať postieľku tak som si Lucku zobrala k sebe spinkať - Marek bol v nočnej. Celú noc som ale tŕpla či pavúk nevlezie aj k nám do postele - našťastie nie. Pred polnocou na mňa Lucka zakričala tak umrnčane, tak som zahrabla rukou na jej stranu a jej nikdy 😅 Otvorím oči a ona chúďatko na zemi, ale asi sa len nejako zošuchla lebo buchot som nepočula. Tak som ju dala späť k sebe a potom som ju len naprávala lebo už mala hlavu aj na nočnom stolíku a tak kadejako spala 😝

terezicka
7. jún 2010

Mirka tak kuriatka by sa mali liahnuť okolo stredy a tu zostanú 1-2 dni, potom ich dajú preč 😅 Ale teliatko tu bude určite 😅

mirka20
8. jún 2010

terez, tak by to realne vychadzalo na stvrtok, teda ak marek vtedy nema skusku. v sobotu bude marek po nocnej, tak to nechceme vyrusovat a v nedelu ideme do ba na krstiny neterky. ale dobehli by sme len na chvilu, poobede, ked janko skonci v robote.
inak mame za sebou dalsiu prespatu noc, aj ked vecer bol katastrofalny - stereo rev 😖 esteze som na to nebola sama a janko tisil rebeku a ja matuska.

terezicka
8. jún 2010

Mirka to by bolo fajn, to ešte aj kuriatka by tu mali mať, zadržíme ich 🙂 Štvrtok si značíme do hlavy - kalendára 😝
A super že Matúško pekne spinká, nech mu to len čím dlhšie vydrží