Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
7. aug 2009

Meliska neboj určite na teba nebudeme zazerať, veľmi sa mi deka zapáčila, takže budeme aj s Anetkou veľmi spokojné 😅
Terezka, mali ste teda krásny dník s dvoma slečnami 😅 sestre držíme palce, a budeme sa modliť aby chemo zabrala

jankabelka
7. aug 2009

Pipika koberec je super 😉

pipika
7. aug 2009

meliska, nezabudla si na nieco????

meliska
7. aug 2009

pipika: ved nestiham... ja ked pridem domov, tak som uplne grogy a nechce sa mi zapinat PC, daj mi este trosku cas... cez vikend sa posnazim 😀 ja by som sa cvakla aj v praci, ale odtialto sa mi nedaju pridavat fotky.. asi je to blokovane 😒

pipika
7. aug 2009

no dobre, nebudem na teba zla, ved si tehulka. 😀

meliska
7. aug 2009

pipika: 😀
janka: pozrela som album a tie saticky su krasne 😀 mne sa velmi pacia dievcatka v takychto farbach, ruzovu moc nemusim, aj ked som sa dala minule zlakat a teda som nakupila aj ruzove 😀

jankabelka
7. aug 2009

kuknite fotky nejaké som pridala 😀

meliska
7. aug 2009

😀

jankabelka
7. aug 2009

😀 meliska, ja to s tou ružovou farbou tiež veľmi nepreháňam 😅

meliska
7. aug 2009

ja si vzdy poviem, ze nech je to aj pre druhe vhodne... 😀 a teda zdedili sme aj statocne vela ruzovych veci, takze uz ruzovu fakt nemusim kupovat 😉

jankabelka
7. aug 2009

😀 meliska veru máš pravdu 😀
teraz som zavesila vypraté plienky, úžasne sa vonku usušia, polovička je už vysušená a ešte ich budem musieť ožehliť 😉

meliska
7. aug 2009

jaaaj ja by som mala tiez oprat plienky, pokial je vonku tak krasne slnecno, lebo na slniecku sa vraj aj vybielia aj prevonaju, ale nam prave zatepluju bytovku... takze nemam sancu, kým neskoncia 😀 snad bude slniecko aj v septembri a majstri uz skoncia dovtedy 😀 inak im to povesam na lesenie 😀 😀 😀

pipika
7. aug 2009

janka, mas krasne brusko 😵

terezicka
7. aug 2009

Mirka ešte som sa ťa včera zabudla spýtať že akým spôsobom učíš Rebeku znakovať... Ukážeš jej napr. kvietok a znak a tak jej to opakuješ? A po akom čase sa ona sama naučí zaznakovať niečo?
Meliska baby sme nepofotili, mňa to napadlo dosť pozde, to už boli Mirka s Rebekou za horami za dolami 😅 Snáď nabudúce nás to napadne aj skôr
Jaj a uštipla ma osa do nohy 🙄

terezicka
7. aug 2009

Krásne vecičky Janka aj bruško 🙂
My to s ružovou tiež nepreháňame, ružové máme veci len tie ktoré sme dostali, inak sa snažíme jej vyberať neutrálne farby. ale minule sme jej kúpili také ružové šatočky lebo boli krásne

mirka20
7. aug 2009

ahojte 🙂
tak ako pisala terezka, vcera sme boli u nich.bolo fajn a konecne nam prialo trochu pocasie a mohli sme ist aj na prechadzku. terezka vystihla nasu rebeku perfektne a na oplatku ja poviem o lucke, ze je strasne zlatucka a ked sa jej chce aj ukecana. tolko si narozpravala, ked sme boli na prechadzke 😅 a je z nej uz skoro blondacka. terez, za sestru sa modlim kazdy vecer 😉 znakovanie ucim tak, ako si napisala. poviem jej nejake slovo a do toho jej ukazem aj znak. a potom si to opakujeme alebo proste ked poviem to slovo, tak ukazem aj znak. ale ked sa ho uz pekne nauci, tak ja ho uz neukazujem. s rychlostou ucenia je to individualne. zo zaciatku to bolo dost pomale, dost dlho trvalo, kym sa to naucilo, ale mam pocit, ze od roka je to ovela lepsie. napriklad vcera vecer sme jej vymysleli znak pre kasicku a dnes uz ho vie 🙂
jani, krasne brusko. fakt mi to chyba, ale na to potom si teraz nejak netrufam 😅 a tie vecicky su tiez peknucke.
mel, tesime sa na foto bruska aj veciciek 😉
pipika, lili je velmi zlatucka 😵

jankabelka
7. aug 2009

Babule ďakujem za pochvalu bruška 😅 aj vecičiek
Meliska ak chceš pošli mi plienky ja ti ich operiem a dám sušiť a potom ti ich také voňavé pošlem späť 😀
Mirka: Rebeka je krásnučká a ako pekne vie pomáhať 😉
Terezka tak keď sa niečo páči, jasné že sa ružovej na šatočkách nadá odolať 😅

meliska
8. aug 2009

pipika: konecne som sa k tomu dostala a pridala som foto bruska 😀

pipika
8. aug 2009

meliska, dakujem. Mas krasne brusko. 😵
Kolko si uz pribrala?

terezicka
10. aug 2009

Ahojte no ako sa máte po víkende? my sme boli u našich a v sobotu sme boli na grilovačke u kamarátov, oni majú chlapca staršeiho o pol roka od Lucky, Lucka bola z neho fascinovaná, on všade len behal, Lucka s ním "debatovala" tou svojou rečou, zlatučkí boli. Normálne mámt aký pocit že Lucka viac inklinuje ku chlapcom už teraz, aj so synovcom sa vie tak vyzabávať že nechápem 😅
A včera v kostole začala 1x tlieskať, doteraz sme jej to mohli ukazovať koľko sme chceli a ona stále nič a včera v kostole zrazu začala ťap ťap 😀
Teraz spinká 1x, potom ideme do mesta, lebo v jednom obchode majú 50% zľavy Marekov kolega tam včera pokúpil vraj nejaké dobré veci za fajn ceny tak ideme kuknúť a ak sa nám dačo bude páčiť tak kúpime Lucke aj my 🙂

terezicka
10. aug 2009

Mel krásne bruško máš, joj aj ti závidím 😉

terezicka
10. aug 2009

Joj a ešte sa posťažujem včera som nechala Lucku chvíľu pri mojich sestrách v obyvačke a jedli popconr a som im zakázala ho dať Lucke, ale oni jej ho samozrejme dali. Som sa tak naštvala a že prečo by to nemohla jesť začali do mňa vyskakovať. A na obed jej chceli dať nanukovú tortu a keď som povedala že v žiadnom prípade tak som bola najhoršia mama na svete že nedoprajem niečo také svojmu dieťaťu 😅 Joj ma to tak naštvalo včera že až 😠

terezicka
10. aug 2009

Jaj a ešte pochválim Lucku už vie sama krásne zliezť z psotele, z gauča zo stoličky a dáva si pozor pri tom tak som rada že sa mi to ju podarilo naučiť

meliska
10. aug 2009

pipika: pribrala som zatial tak 4,5 - 5 kg dufam, ze sa to nebude nejak velmi rozbiehat, o a dnes som bola na diabetologii a mala som dobre vysledky, tak som spokojna s tym ako som sa nastavila an dietu 🙂 aj ked este niekedy bojujem, ale zvykam si... ale aj napriek dobrym vysledkom musim pokracovat v diete az do porodu, co uz 😀
terezka: Lucka je sikulka, ked uz takto vie zlanovat vysky... 😉

zabka
10. aug 2009

ahojky, teeeda Lucka je sikulka...My sme spravili prve krociky, doteraz ked sme ju postavili na zem tak len stala a nic a zrazu zacala pouzivat nozicky a presla spolu so mnou celu chodbu.. 😉 Zajtra mame poradnu tak napiseme viac.. Inak pipika rybicka bola u nas veeeelmi uspesna nemohla sa jej dojest... Dakujeme za tip ak budete mat nejake nove tipy dajte vediet... 😉 🙂

mirka20
10. aug 2009

ahojte 🙂
my sme sa vcera boli kupat v cizi a bolo super 🙂 ved komu by sa nepacil bazen s 35 stupnovou vodou 😅 aj rebeke sa tam moc pacilo.
terez, lucka je sikulka. aj ja si este pamatam, ked rebeka zacala sama tlieskat 😅 a uz ti dosla mrcha? mne nie 😕

babulka123
10. aug 2009

ahojte, uz sme doma.. pridala som nejake foto
a mirka... z cizu je moj otec.. hehehe

zabka
11. aug 2009

Ahojky zeby sme tu mali adeptky na druhe pokracovanie tehuliek 😉 😵 😵

jankabelka
11. aug 2009

Ahojte kočky 🙂
Terezka z malej Lucky je poriadna šikulka 😅
Mirka aj Rebeka si musela užiť takú dobrú vodičku 😉
Zabka aj ty máš šikovnú slečnu 🙂
Babuľka, Ninka je krásne bábo a ako sa máte?
Meliska a bruško máš peknučké 😅 😅