Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
29. máj 2008

Terez áno, ale do Košíc a mne by sa tam nechcelo cestovť 😉

terezicka
29. máj 2008

Pahu a na čo budeš mať najbližšie nejaké lístky? 😅

pahu
29. máj 2008

Terez zatiaľ neviem.... Ale napríklad možno aj každú nedeľu na Lets Dance, ale to končí neskoro v noci... 😖

terezicka
29. máj 2008

Pahu nie vďaka to nemusí byť, ja si to pozriem radšej v telke a keď ma to už ma nebaví kukať tak idem radšej spať 😝

nellie_
29. máj 2008

ahojte
hlasim sa z domu...v kancli som vydrzala do 10-tej a kolegyna ma viezla domov....stale ma prehana uzz od vcera, ak to neprejde zajtra idem k doktorke....je mi riadne na figu.. ☹

terezicka
29. máj 2008

Nellie teda zajtra choď v každom prípade k dr, toto neni úplne v poriadku keď ťa toľko preháňa 😨

pahu
29. máj 2008

Nellie, vraj je momentálne vo vzduchu črevná chrípka.. Určite to nenechaj len tak, chod si pre lieky 😉

terezicka
29. máj 2008

Pahu ani nevrav že je niečo vo vzduchu ja teraz nepotrebujem vôbec nič chytiť 😅
Ja sa už pomaly ale isto balím, zajtra uvidím najprv ako sa teda malé rozhodne a potom ako sa ja rozhodnem, dobre?

pahu
29. máj 2008

Terez, oki 😉 Každopádne sa to dozvieme najneskôr v pondelok, však? 😀

terezicka
29. máj 2008

Pahu presne tak 🙂 Ale ak sa nám neukáže tak to dám vedieť hneď, no ak sa ukáže tak uvidím 🙂
Tak prajem krásny slnečný víkend a užite si ho 🙂 Vidíme sa v pondelok 😎

pahu
29. máj 2008

Pa Terez a snaž sa zajtra 😀

sharlotta
29. máj 2008

Ja uz som stihla preiny prezliect, vyprat, nakupit, odkvapovac vydrhnut a idem zehlit. Jaka som ja skvela, co?

pahu
29. máj 2008

Sharlott 😉 Si úplne skvelá, nechceš k nám domov prísť po Francúzštine? Použila by som ťa 😀

sharlotta
29. máj 2008

Nie, som rada, ze som sa dokopala aspon k tomuto. 🙄 Kazdy den bojujem s tym, ze sa mi nic nechce a chce sa mi strasne spat a slnko ma uspava este viac. A este mi treba okna poumyvat bueeeee 🙄 O dva tyzdne pridu nasi so svokrou na promocie, tak to tu nejak musi vyzerat.

pahu
29. máj 2008

Sharlott, však nech prídu o deň skôr a stihnú ich umyť aj ony samé 😀

sharlotta
29. máj 2008

Prosiiiim ta, nedost, ze som si nechala svoje meno, nevarim, nepeciem, nepobalim mu veci, ked ide domov k mamke, nepozasivam, ale este aj okna by som mala spinave. Pchhhhhhhhhhh!

pahu
29. máj 2008

Sharlott, a to nevadí 😀 Ja by som sa na ňu pozerala ako by sa tvárila, že mám špinavé okná 😀

sharlotta
29. máj 2008

Aaaaale, to by aj moja mama okomentovala a priznam sa, ze uz aj mne dost vadia tie okna. Sak mam este dva tyzdne. Ale svokra nie je zla, len oni si ziju v tom starom systeme, akoze zena ma byt otrok a to sa s mojim feministickym myslenim tazko stotoznuje. Moj brat a moja mama su inak najvacsi odporcovia toho, ze som si nechala moje meno. Svokra sa o tom dozvedela az po svadbe. 😅 Bola prekvapena a povedala mi len, ze sa bude modlit, aby som raz prijala aj ich meno... 😅 Ta kedz chce...ja jej nebranim...

pahu
29. máj 2008

Sharlott, a prečo si si nechala svoje meno? Máš na to nejaký špeci dôvod, či len tak? 😕 😵

sharlotta
29. máj 2008

Mam na to taky dovod, ze je to prezitok z cias, ked zena neznamenala nic, pokym sa nevydala a musela mat automaticky muzovo priezvisko. Ja nevidim ziaden logicky dovod, preco by som si mala menit meno, som to ja, preco by som mala byt niekym inym? Nepotrebujem sa identifikovat s cudzim priezviskom, aby moja existencia mala zmysel.

pahu
29. máj 2008

Oki, myslela som si to 😉 Takže nijaký iný dôvod... Tak potom, čo proti tomu majú... Ak by si povedala že manžel má otrasné priezvisko, nič nepoviem... 😀

sharlotta
29. máj 2008

Vsetci to beru tak automaticky, bez toho, aby sa zamysleli a preto su proti."Lebo to tak vzdy bolo". To pre mna nie je ziaden argument. Inak este nikto na to nic logicke nepovedal, takze ostavam vo svojom presvedceni. Bola by som za spolocne priezvisko, ale iba takym sposobom, ze by sme si ho zmenili obaja a nikto nemal priezvisko toho druheho. To by bolo spravodlive.

pahu
29. máj 2008

Sharlott, ty si expert 😀 Kedy sa teda konečne stretneme??? 😀 😀 😀

sharlotta
29. máj 2008

Hocikedy 😉

pahu
29. máj 2008

Dobre, ale manželovi o tebe asi veľa nepoviem, asi by sa bál, že by si ma zfeminizovala 😀 Už takto je toho "môjho" na neho priveľa 😀

sharlotta
29. máj 2008

V pohode, ved mas svoju hlavu, nie? 😉 😝 A kde byvas, teda v ktorej casti?

sharlotta
29. máj 2008

Feminizmus je o niecom inom, ako sa propaguje. Je to o rovnosti prilezitosti a rovnocennom postaveni muza a zeny. A to uz hadam zvlada aj tvoj muz, nie? Zena ma byt zenou a nema sa tvarit, ze je muz.

zabka
30. máj 2008

pekne ranko prajem....Pekny vikend pred nami... Jeeeeeeeeej macka Pu toho by som aj ja rada videla, Terez co keby sme sa dohodli a isli na nan.. 😉 😀 😵

annavi
30. máj 2008

ajojte babulky...ako mavate???

zabka
30. máj 2008

ann ako sa mas? co mas nove?