Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
20. sep 2008

je velmi pekny, ale pre vas bude asi velky, lebo ja kupujem pre nasu princeznu na zimu 74, ty si skor pozri 62

zabka
20. sep 2008

oki tak idem kukat take ved to je problem nemam v tomto odhad...poslem dalsie najdene

mirka20
20. sep 2008

zabka, ked sa narodi, tak budu pre nu velkosti chvilu 56, potom uz len 62 - to je tak 0-3 mesiace. 3-6 mesiacov je 68, 6-9 je 74

zabka
20. sep 2008

Dakujem... A co hovoris na ten druhu kombinezku?

mirka20
20. sep 2008

nooo, ta je uz fajn aj velkostou. 😉
urcite si nieco vyberies. skus aj na www.babybazar.sk, tam su tiez pekne veci a za fajn ceny.
idem sa pritulit na gauc k mojmu manzelikovi, tak sa pre dnes lucim. papa 😵

zabka
20. sep 2008

Tak papa ... A pekny vecer.... Tak baby radte este posielam toto.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3275754

terezicka
21. sep 2008

Krásne ránko prajem, hlásim sa od našich ešte vždy ako kinderko 😕 Včera som celý deň zvládla úplne v pohode, sem tam ma zabolelo bruško ale inak žiadny náznak žeby sa niečo chcelo diať...Teraz som celú noc prespala úplne v pohode, asi mi malá vracia nedospatú noc za tú predchádzajúcu kedy celý čas vystrájala ako zmyslov zbavená 😖 Ale včera celý deň tiež vystrájala, ani chvíľku pokoja som poriadne nemala - vždy jej bolo plné brucho...A som tak dúfala že to bude aj za to že sa posúva už úplne dolu aby mohla čím skôr vyliezť a ona nič...Asi jej musí byť u mňa veľmi dobre 😖 Ale ja ju cítim že ma kopká úplne už dole, takže už sa viac môže vysunúť asi len von a to sa jej nejako nechce...
A v piatok som večer mala takú blbú náladu, aj Marek videl že sa niečo deje so mnou...Som si aj poplakala potom 😢 Lebo ja nechcem hned ako sa malá narodí začať chodiť do školy, veď prídeme domov z pôrodnice, a ja za pár dní môžem ísť do školy 😢 Som bola z toho celého taká mimo, tak som plakala,utierala si líca...Dosť ma teraz hnevá tá škola že ju mám, ale zas teraz to už nevzdám veď mám pred sebou Bc. takže to by som bola riadne hlúpa aby som to teraz nechala tak alebo požiadala o odklad...Ale zas nechcem maličkú hneď od začiatku nechávať na starosti niekomu inému, chcem sa ja o ňu starať, chcem si s ňou všetko vychutnávať...Nechcem mať potom raz pocit že mi niečo uniklo s ňou kvôli škole, že ja som musela tvrdnúť tam a ona sa zatiaľ 1x sama postavila a ja som to nevidela...Možno mám teraz takú blbú náladu aj z toho počasia tak aj preto som taká, ale ...No proste v piatok večer mi bolo dosť ťažko...A nejako mi to stále trvá a neviem sa poriadne cez to všetko preniesť...Ale zas si nemyslite že som len smutná a neteším sa to určite nie...
Teším sa ešte z každého pohybu ktorý cítim, z každého vydutia bruška, zo všetkého 😵 Ale najviac sa budem tešiť keď budem mať môjho drobca už pri sebe a budem si ho môcť pekne objať, dať jej pusu na líčko,pohladkať ju... 😵

terezicka
21. sep 2008

Babenky neviem ako sa mi bude dariť sa vám ozvať, lebo sestra si robí na PC do školy a presedí tu celý deň...A dnes si chce zobrať PC aj do školy na intrák so sebou, takže ak ho zoberie ja som bez takéhoto spojenia s vami...Ale ak tak napíšem zajtra Mirke cez den sms-ku že som celá alebo keď sa budem rozdvojovať tak sa to určite dozviete 🙂 Mirka a prosím napíš to potom aj do sepmtebroviek 😉
A ak teda nebudem mať prístup na net, tak sa ozvem až z domu ale až v utorok ráno... 🙂

terezicka
21. sep 2008

Dobre kočky ak sa mi podarí tak vás ešte prídem kuknúť cez deň a ak nie tak keď sa bude niečo diať isto sa to dozviete medzi prvými 🙂
Prajem vám krásnu nedeľu 😵

zabka
21. sep 2008

AHojky terez, pekne ranko.... Nebojkaj vsetko bude dobre aj ta skola ved ti spoluziaci nejako pomozu, nebudes musiet chodit na kazdu prednasku...A tu sms nezabudni aj pre mna ja teraz stale cakam este aj v noci ked sa zobudim kukam na mobil ci nahodou nasa terezka uz nejede... 😉 ... Tak sa pekne drzkajte a daj vediet keby nahodou... 🙂

mirka20
21. sep 2008

ahojte. som tu len na skok, prisla som kuknut, ci ste tu 🙂
zabka, tie overaly su pekne obidva. ja idem kupovat 2, ze ked sa mala ogrcka alebo uspini, aby som jej mala co obliect. takze ak nenajdes este krajsie, tak si kup oba 😉
terez, tebe idem napisat sms, aby si si to precitala uz teraz a nemala depku 🙂
krasnu nedelu vsetkym, kt.sem nazru 😵

zabka
21. sep 2008

AHojky... No ja prave hladam nejake kociky, uz by som si mohla vybrat aj nejaky tip tak cely den sedim a hladam nieco... ked najdem tak vam vlozim link a poradte... 😉

zabka
21. sep 2008

Hallali nikto tu uz neni?

zabka
22. sep 2008

Pekne ranko prajem.... 😉 .. Terez ako?

meliska
22. sep 2008

ahojky zabka, ako sa dnes mate? Pozeram, ze si cez vikend nakupovala pre malu paradnicu... 😉 A ako kociar, uz ste nieco vybrali?

zabka
22. sep 2008

Ahojky mel, no dnes ma akosi rano bolelo brusko, ale uz je fajn... No veru trochu sme sutazili 😵 ... No zatial sa mi nejake pacia, poslem ti link?

meliska
22. sep 2008

pahu: tie fotky su kraaaaasne 🙂

meliska
22. sep 2008

nooo tento je peknucky, len nikde neviem najst rozmer vanicky

terezicka
22. sep 2008

Dobré ránko prajem, takže sestra nechala pcdoma tak tu môžem teraz s vami chvíľu pobudnúť 🙂 Ja som klasicky ako kinderko, zrejme malej je u mňa úplne super...Alebo čaká kedy ocko príde domov a môžme ísť potom aj rovno do pôrodnice 😝 Marek príde dnes večer pre mňa k našim a zas do roboty ide v piatok podvečer, tak snáď to nejako medzitým stiheneme ísť odrodiť 😕

zabka
22. sep 2008

No a teraz kuknite na tento: http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...
Je takmer identicky s tym druhym ale je rozdiel v cene o polovicu lacnejsi....
Rozmery vaniciek hned napisem....Poradte baby...

sharlotta
22. sep 2008

Ahojte, mam chvilu teraz volno, tak vas mozem aspon pozdravit. Mam hrozny rozvrh, takze tu asi vela nebudem. Teda hrozny rozvrh mam preto, ze mam vela hodin a ucim takmer vkuse. Terezka, ale som zvedava na teba, takze aspon nakuknem, ked uz neprispejem... 😉

terezicka
22. sep 2008

Žabka kuknem aj ja za chvíľku tie kočíky 🙂
Sharlotta len to nejako vydrž s tými deckami v škole, aj keď verím že je to o hubu s takými deckami niekedy...Ja som ešte klasicky 2v1, malej sa nechce odo mňa ani za nič 😀
Inak včera mi písala Kila, že dnes príde k rodičom a že príde aj sem k nám na MK 🙂

meliska
22. sep 2008

no ten treti sa mi moc nepaci 😒 este napis tie rozmery

meliska
22. sep 2008

sharlotta: ahoooj, ta ponuka asi nic moc, co? asik som sa netrafila 😅

terezicka
22. sep 2008

Žabka mne by sa najviac páčil ten prvý, ten baby design atlantic 😝 Ale hlavne záleží naozaj veľa od vaničky

zabka
22. sep 2008

Prvy : Atlantic rozmer vanicky: Rozmery vaničky: 88cm/41cm/25cm
druhy: X-lander rozmer vanicky: Rozmer vaničky: dĺžka 85cm x šírka 46cm x výška 29cm
tretí: Coneco Toledo rozmer vanicky: rozmer vaničky : dĺžka 74cm x šírka 35cm x výška 23cm