Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

majandra
1. aug 2008

bejca, no na matersku idem az koncom oktobra a doma mam net, takze sa urcite pripojim..... 🙂

bejca
1. aug 2008

no tak vidis 😉 takze aj vecer ak mas cas tak nas mozes kuk 😵
ja ked som uz bola na materskej a este tehu xixixixi tak som tu bola stale 😵 teraz uz len ak Petko spi 😅 lebo inak nestiham 😝 a uz je aj teraz hore xixixixi tak letiiiiiiiiiiiiiiiim pa 🙂 a ozaj kolko mas rokov ?? nasa zabka Vladka ma tusim okolo 24 😅 🙂

mima07
1. aug 2008

majandra vitaj

majandra
1. aug 2008

bejca, ja mam 24 😅

majandra
1. aug 2008

mima07, dakujem, ako sa mame?? si na materskej??

bejca
1. aug 2008

no tak uz sme spapali zeleninku mrkvicka + zemiacik 🙂 ale nam chuti viac len pomagana a tej ale zje len cca 25g 😅 ale uz to neriesim kolko chce tolko mu dam 😵 a bananik lubi ten moze aj 45g 😉 xixixix teraz sa taaaaaaaaaaak kvalitne pos... xixixi vsade 🙂 🤐 a netecie nam tepla voda xixi tak dostal ovlazenie studenou 😅 ale opatrne xixixixi a moc sa mu to teda nepacilo 😀 teraz je na valande s holou ritkou 😀 a cakam kedy sa pocura xixixixi ale snad nie 😀 palce na nohach v pusinke a žavoce 😀 xixixix no zlaty je 😀

Majandra no tak ty si tiez taka nasa zabka 😉 ja mam 37 😅 🙂 😉

majandra
1. aug 2008

no vyzera to tak, ze som taka zabka, ale pohoda.....ja uz normalne ratam dni, kedy pominie toto teplo .... je mi z toho na nic.....ozaj ty si isla pred narodenim k pediatrovi, ci ta vezme alebo az po porode?? ako to vlastne teraz je??

bejca
1. aug 2008

ja som isla ked som bola ale tusim v 6 mesiaci sa vlastne pozret ku komu patrim 😅 no a potom si na termin kedy som mala mat porod do kalendara napisali moje meno a ked som prisla z porodnice tak som im zavolala ze uz som doma a prisli k nam domov 😉 ale myslim ze kebyze byvam dalej od ich ambulancie tak by som musela ist k nim ja ae asi by ma zobrali hned na zaciatku lebo tak to robia ked idem na poradnu 😉 a veru to dusno a teplo ti nezavidim 😝

vladkaz1
1. aug 2008

🙂 tu sa zasa riesia zabky 😀
inak mna dnes nic nebaví.
Ta baba s tym overalom mi napisala zasa ze asi draho neponukala ked ho predala 😝 , mne je to jedno naco mi to akoze píse? no neva 😀
co dnes varíte?

majandra
1. aug 2008

dakujem, ja tam skocim koncom augusta alebo zaciatkom septembra.....ja to mam tiez blizko, tak uvidim, ci ma vezme... 😉

bejca
1. aug 2008

Vladka 😨 to musi byt iny pripad 😝 😅 😀 kasli na nu 😉 no riesime zabky - ze uz ste tu dve 😀

Majandra neboj vezme 😉

vladkaz1
1. aug 2008

😀 ved aj vy ste zabky chichi 😀
to asi mi chcela dat pocítit ze som ho nekupila.
co robite? prave mi zaspala mala. 😉

annika
1. aug 2008

Juj, detičky, nemám čas ani zomrieť, aj teraz som tu na skok, dúfam, že sa máte fajn všetci. My sme v pohode, chvála bohu už nie je tak horúco, včera som si myslela, že sa udusím...
Zajtra sa chystáme na loď do Gabčíkova, v nedelu zas na Klátovský pohár v skákaní na koňoch, takže asi &Vás len prečítam rýchlo, písať veľmi nemám kedy. Sorry. No a od pondelka mám aj manželíka doma na celý mesiac, dovolenkuje. Budeme ako osie hniezdo, budeme poletúvať sem a tam, ako ho poznám. Tak sa majte, pozdravujem Vás!!!! Pa&pa!

annika
1. aug 2008

Vidím, že ani vy nemáte čas veľmi... 😝 😝 😝

annika
1. aug 2008

Vladka, ináč aj ja som predala overál len za 200 Sk a to len horko ťažko a pritom to stálo vyše 600 SK.

bejca
1. aug 2008

Anika ako citam mate super nabity program 😉 ale treba vyuzit spolocne chvile 😵

annika
2. aug 2008

Ahoj! No, to máme. A pritom ešte každý má aj svoj.xixxiixi Včera manžel bol na rockovom koncerte ako SBS-kár. Zbieral vstupenky na bráne. Vidíš mala by som aj protekciu raz v živote, že by ma pustili aj zadarmo, no neviem to využiť...hrúza so mnou....

bejca
2. aug 2008

no Anika si zavahala 😀 🙂 😵
juuuuuuuuuj kocky tie nase noci su cim dalej tym horsie 😝 dnes v noci pytal papat o 20,00 potom o 22,15 o 23,45 o 2,00 medzi tym 2x dudinku 😝 a potom som to uz nevydrzala a dala si ho do postele 😅 a do rana do 6,00 kedy papal tak "len" 4 x dudinka 😝 a uz potom rano len do 7,15 zdriemol a hotovo 😝 ja uz neviem co to je .. 😒 skusim kupit tu Nestle mliecnu kasu a uvidim ci to na noc pomoze ... mozem mat nejake slabsie mlieko ???

mima07
2. aug 2008

bei nemozes ale je mozno smadny 😉 ak ti to bude robit aj dalej ja by som mu tak okolo 18 dala kasu normalne hustu lyzickou a dokojit

bejca
2. aug 2008

Mima a z coho tu kasu ?? normalne tu kupovanu ?? alebo z normalneho mlieka ?? lebo kamoska co ma 4 deti a 5 caka mi povedala ze ona davala normal z mlieka kasu riedku 😕 ja som raz skusala ale nechcel 😝 len prso 😅 a on mi to robi uz ale tri tyzdne a jeden den to je o malo lepsie ale inak som stale cca 6-8 x za noc hore 😝 😨 🙄

bejca
2. aug 2008

kocky u nas v teme mi poradili tu nemliecnu a ze s teplou Luckou zarobit 😅 no ani mne to nechutilo 😝 nie to este Petkovi 😝 tak teraz dumam ze ci kupim tu Nestle ryzovu mliecnu kasu alebo co ???

annika
2. aug 2008

Bejca, my máme doma Hami na dobrú noc a ešte tiež nemliečnu, ale na tom je písané, že to treba robiť s mliekom. Je urobím normálne 150 ml sunaru a s tým to zmiešam. S vodou nám to nechutelo, ani to nezjedol bez mlieka. S mliekom je to hustejšie a sýtejšie. A ja mu dávam okolo pol ôsmej večer, pred kúpaním. Potom okolo pol desiatej ešte vypije 200 ml sunaru a spíme až do tej tretej , dnes do piatej.

mima07
2. aug 2008

bei treba kupit mliecnu hami su dobre mne chutili aj nestle ale tie hami sa mizdali ze sa lepsie rozmiesaju

vladkaz1
2. aug 2008

Ahojte ja robím tu kasu nestle za 49 sk ryzovu nemliecnu a malej chutí velmi 🙂
Mliecnu nechcela nutrilon 😝

mima07
2. aug 2008

my najviac lubime od hami viaczrnu mliecnu aj ja 😀

vladkaz1
2. aug 2008

ved deti maju ine chute mojej malej teraz najviac krupica 😀 ale tie líca 😀

mima07
2. aug 2008

vladka mala je krasnucka 😉 a zabudla si svoj novy uces ci som prehliadla 😲

vladkaz1
2. aug 2008

nie no dobre pockajte hodím ale neviem ci to vlasne bude vydiet uz je to ajtak ozmývane

vladkaz1
2. aug 2008

vidieť pardon aka hrubka odpadnem 😀 😅 sa hanbím

bejca
2. aug 2008

no kupila som tu Nestle ryzovu mliecnu kasu 😉 a chutila no neviem na zaciatku aj hej 😅 ale spravila som mu polovicnu davku a z tej som este ja zjedla tristvrte 😅 chcem sa opytat ake polievkove lyzicky davate kopcom ci zarovno ??? a nechavate to vychladnut a potom to zamiesate 😅 lebo za chvilku to bolo studenkave 😅 a potom sa mi zda ze aj mu to menej chutilo take studenkave 😅