• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
bejca, no na matersku idem az koncom oktobra a doma mam net, takze sa urcite pripojim..... :slight_smile:
1. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vidis :wink: takze aj vecer ak mas cas tak nas mozes kuk :dizzy_face:
ja ked som uz bola na materskej a este tehu xixixixi tak som tu bola stale :dizzy_face: teraz uz len ak Petko spi :sweat_smile: lebo inak nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz je aj teraz hore xixixixi tak letiiiiiiiiiiiiiiiim pa :slight_smile: a ozaj kolko mas rokov ?? nasa zabka Vladka ma tusim okolo 24 :sweat_smile: :slight_smile:
1. aug 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majandra vitaj
1. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca, ja mam 24 :sweat_smile:
1. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima07, dakujem, ako sa mame?? si na materskej??
1. aug 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz sme spapali zeleninku mrkvicka + zemiacik :slight_smile: ale nam chuti viac len pomagana a tej ale zje len cca 25g :sweat_smile: ale uz to neriesim kolko chce tolko mu dam :dizzy_face: a bananik lubi ten moze aj 45g :wink: xixixix teraz sa taaaaaaaaaaak kvalitne pos... xixixi vsade :slight_smile: :zipper_mouth: a netecie nam tepla voda xixi tak dostal ovlazenie studenou :sweat_smile: ale opatrne xixixixi a moc sa mu to teda nepacilo :grinning: teraz je na valande s holou ritkou :grinning: a cakam kedy sa pocura xixixixi ale snad nie :grinning: palce na nohach v pusinke a žavoce :grinning: xixixix no zlaty je :grinning:

Majandra no tak ty si tiez taka nasa zabka :wink: ja mam 37 :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
1. aug 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak, ze som taka zabka, ale pohoda.....ja uz normalne ratam dni, kedy pominie toto teplo .... je mi z toho na nic.....ozaj ty si isla pred narodenim k pediatrovi, ci ta vezme alebo az po porode?? ako to vlastne teraz je??
1. aug 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som isla ked som bola ale tusim v 6 mesiaci sa vlastne pozret ku komu patrim :sweat_smile: no a potom si na termin kedy som mala mat porod do kalendara napisali moje meno a ked som prisla z porodnice tak som im zavolala ze uz som doma a prisli k nam domov :wink: ale myslim ze kebyze byvam dalej od ich ambulancie tak by som musela ist k nim ja ae asi by ma zobrali hned na zaciatku lebo tak to robia ked idem na poradnu :wink: a veru to dusno a teplo ti nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tu sa zasa riesia zabky :grinning:
inak mna dnes nic nebaví.
Ta baba s tym overalom mi napisala zasa ze asi draho neponukala ked ho predala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mne je to jedno naco mi to akoze píse? no neva :grinning:
co dnes varíte?
1. aug 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ja tam skocim koncom augusta alebo zaciatkom septembra.....ja to mam tiez blizko, tak uvidim, ci ma vezme... :wink:
1. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka :fearful: to musi byt iny pripad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: kasli na nu :wink: no riesime zabky - ze uz ste tu dve :grinning:

Majandra neboj vezme :wink:
1. aug 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved aj vy ste zabky chichi :grinning:
to asi mi chcela dat pocítit ze som ho nekupila.
co robite? prave mi zaspala mala. :wink:
1. aug 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, detičky, nemám čas ani zomrieť, aj teraz som tu na skok, dúfam, že sa máte fajn všetci. My sme v pohode, chvála bohu už nie je tak horúco, včera som si myslela, že sa udusím...
Zajtra sa chystáme na loď do Gabčíkova, v nedelu zas na Klátovský pohár v skákaní na koňoch, takže asi &Vás len prečítam rýchlo, písať veľmi nemám kedy. Sorry. No a od pondelka mám aj manželíka doma na celý mesiac, dovolenkuje. Budeme ako osie hniezdo, budeme poletúvať sem a tam, ako ho poznám. Tak sa majte, pozdravujem Vás!!!! Pa&pa!
1. aug 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že ani vy nemáte čas veľmi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, ináč aj ja som predala overál len za 200 Sk a to len horko ťažko a pritom to stálo vyše 600 SK.
1. aug 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika ako citam mate super nabity program :wink: ale treba vyuzit spolocne chvile :dizzy_face:
1. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! No, to máme. A pritom ešte každý má aj svoj.xixxiixi Včera manžel bol na rockovom koncerte ako SBS-kár. Zbieral vstupenky na bráne. Vidíš mala by som aj protekciu raz v živote, že by ma pustili aj zadarmo, no neviem to využiť...hrúza so mnou....
2. aug 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Anika si zavahala :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
juuuuuuuuuj kocky tie nase noci su cim dalej tym horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes v noci pytal papat o 20,00 potom o 22,15 o 23,45 o 2,00 medzi tym 2x dudinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom som to uz nevydrzala a dala si ho do postele :sweat_smile: a do rana do 6,00 kedy papal tak "len" 4 x dudinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz potom rano len do 7,15 zdriemol a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz neviem co to je .. :unamused: skusim kupit tu Nestle mliecnu kasu a uvidim ci to na noc pomoze ... mozem mat nejake slabsie mlieko ???
2. aug 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei nemozes ale je mozno smadny :wink: ak ti to bude robit aj dalej ja by som mu tak okolo 18 dala kasu normalne hustu lyzickou a dokojit
2. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima a z coho tu kasu ?? normalne tu kupovanu ?? alebo z normalneho mlieka ?? lebo kamoska co ma 4 deti a 5 caka mi povedala ze ona davala normal z mlieka kasu riedku :confused: ja som raz skusala ale nechcel :stuck_out_tongue_closed_eyes: len prso :sweat_smile: a on mi to robi uz ale tri tyzdne a jeden den to je o malo lepsie ale inak som stale cca 6-8 x za noc hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :rolling_eyes:
2. aug 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky u nas v teme mi poradili tu nemliecnu a ze s teplou Luckou zarobit :sweat_smile: no ani mne to nechutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie to este Petkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz dumam ze ci kupim tu Nestle ryzovu mliecnu kasu alebo co ???
2. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca, my máme doma Hami na dobrú noc a ešte tiež nemliečnu, ale na tom je písané, že to treba robiť s mliekom. Je urobím normálne 150 ml sunaru a s tým to zmiešam. S vodou nám to nechutelo, ani to nezjedol bez mlieka. S mliekom je to hustejšie a sýtejšie. A ja mu dávam okolo pol ôsmej večer, pred kúpaním. Potom okolo pol desiatej ešte vypije 200 ml sunaru a spíme až do tej tretej , dnes do piatej.
2. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei treba kupit mliecnu hami su dobre mne chutili aj nestle ale tie hami sa mizdali ze sa lepsie rozmiesaju
2. aug 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja robím tu kasu nestle za 49 sk ryzovu nemliecnu a malej chutí velmi :slight_smile:
Mliecnu nechcela nutrilon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my najviac lubime od hami viaczrnu mliecnu aj ja :grinning:
2. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved deti maju ine chute mojej malej teraz najviac krupica :grinning: ale tie líca :grinning:
2. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka mala je krasnucka :wink: a zabudla si svoj novy uces ci som prehliadla :astonished:
2. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie no dobre pockajte hodím ale neviem ci to vlasne bude vydiet uz je to ajtak ozmývane
2. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidieť pardon aka hrubka odpadnem :grinning: :sweat_smile: sa hanbím
2. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kupila som tu Nestle ryzovu mliecnu kasu :wink: a chutila no neviem na zaciatku aj hej :sweat_smile: ale spravila som mu polovicnu davku a z tej som este ja zjedla tristvrte :sweat_smile: chcem sa opytat ake polievkove lyzicky davate kopcom ci zarovno ??? a nechavate to vychladnut a potom to zamiesate :sweat_smile: lebo za chvilku to bolo studenkave :sweat_smile: a potom sa mi zda ze aj mu to menej chutilo take studenkave :sweat_smile:
2. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok