Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
1. feb 2009

Ahojte! Hlásim sa Vám a pozdravujem Vás všetkých už z domu, noha v dlahe, v ortéze, lebo posledný deň som padla a vyklbila som si poriadne koleno...Okrem tohto "incidentu" nám bolo SUPER!!!! Krásne sú tie Alpy, decká!!!! Fotky neskôr, dúfam, že sa máte fajn všetci, potom Vás prečítam, ale teraz "letím" do práčovne, lebo neviem čím začať pri praní.... 😝 😝 😝 😝 Cmuk cmuk cmuk!!!

marta09
1. feb 2009

Dúfam Anika, že koleno so opraví 😉 , no naši už prišli zo sánkovačky a to som povedala že do kuchyne už dnes nevkročím 😀 😀 😀 , ale som urobila všetkým čajík, Simka mala také červené líčka mňam 😅 😅 😵 , povedala že vonku je seh. Lubi, ja som tiež chcela vyskúšať homeopatiká, keďže Simi má trošku oslabenú imunitu a je častejšie chorá, ale teraz sa trošku drží, brala síce lieky na posilnenie imunity.

bejca
1. feb 2009

Anika 😕 😲 skore uzdravenie a prosim ta setri sa 😵 cakame na fotto 🙂

azuzi
2. feb 2009

Annika tak sa nam co najaskor uzdrav a ja sa tesim na fotecky 🙂 🙂

lubii
2. feb 2009

Annika, tak aspoň že posledný deň, že si si to predtým užila. Nôžke prajem skoré uzdravenie. 😉 Aj Robka ste učili lyžovať? čisa iba sánkoval?

My sme mali zas pekné ráno. Sam sa pekne vykakal do nočníčka, ale potom sa prudko postavil a ako mal nočníček prilepený o riťku, tak skončil hore dnom na parketách 😝

janka_fr
2. feb 2009

Annika este ze sa to stalo posledny den a uzila si si lyzovacku.Prajem rychle uzdravenie. Tesim sa na fotky.

Lubi 🙂

Azuzi pozerala som fotky a teda Martinko vyzera ze je velky chlap.To nas mi pri nom pride taky drobcurik.

danka5
3. feb 2009

Ahoj Beazpk a ostatné maminy.
Ja mám tiež 37 rokov a čakám bábätko. / mám jednu desaťročnú dcérku/. Len som tak očami preletela toto fórum a nemám vlastne prehľad, kto tu čaká bábätko a kto je už mamička.
Mne sa má maličké narodiť 19.8., na začiatku októbra budem mať 38 rokov. Dnes som bola v poradni a bolo tam dievča /rovnako ako ja v 12tt/ , ktoré malo na kabáte maturitnú stužku. Až ma zamrazilo. Veď som takmer o 20 rokov staršia! Začala som počítať a zistila som, že niektoré moje bývalé spolužiačky majú už 19-20 ročné dcéry.Teoreticky by v prípade, ak by sa ich dcéry rovnako poponáhlali, tak sa môžme stretnúť pri kočíkovaní - ibaže oni by kočíkovali svoje vnúčatá!!!
Keď som sa poobzerala okolo seba, tak som sa ukľudnila. V dnešnej dobe je skôr výnimka veľmi mladá mamina. V poradni boli min. 4 ženy, ktoré z videnia poznám a viem, že sú o 2-4 roky staršie ako ja. . Trocha som si vydýchla - komentáre tipu /povedala mi to moja staršia sestra/ \"ja by som už do takého rizika v takom veku nešla\" nebudem počúvať.

Všetko dobré ostatným maminám!

annika
3. feb 2009

Danka, ahoj! Neboj sa, bude všetko v poriadku!!! My sme tu všetci nad 35 rokov!! A že dieťa ako riziko v takomto veku???? To nie je pravda! Náš Robko je najväčší poklad v našej rodine!!!!
Ostaň tu medzi nami, my budeme rady, vitaj Danka!
A keď si klikneš na naše fotky tak sa ti ukáže okienko, kto kde býva a kolko detí má a v akom veku.
Mne bolo v decembri 37 a náš Robko má 15 mesiacov. No a dve dcérky 15 a 13 majú.
Anka je momentálne na lyžovačke s triedou a ja sa"oddychujem"s tou mojou nohou pri počítači. Vo štvrtok idem na magnetickú rezonanciu do Blavy, potom sa uvidí ako ďalej...

bejca
3. feb 2009

Danka vitaj a tesim sa stebou na babatko 🙂 a ja budem mat teraz 38 😉 a mam prve babatko az teraz a tiez som stastna ze ho mama aj ked tiez dost znamych a pod mi hovorilo ze ci uz sa necitim "stara" 😅 ale tiez som nikoho nepocuvala lebo som velmi rada ze ho vobec mame 😵 len tie vysetrenia a cakanie na vysledky to su take neprijemne chvilky 😅 ale inak supeeeeer 😀

a aj tebe vsetko dobre 😵

Anika a kde su fotky ?????????? pozeram preklikavam a nic ☹ 😅 😉 cakaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

bejca
3. feb 2009

inak dnes Petko mal len jeden spanok okolo obeda a to cca 45 minut 😅 a uz teraz spi 🙂 som zvedava dokedy 😉 a noc minulu sme mali uplne super 😵 spal od 20.00 cca do 6,35 a potom som si ho dala k nam cucol si z prsa chvilku vymyslal a potom sme spali do 8-mej 🙂 jaaaaaaaaaaaaaaj super ved uz tych nevyspatych noci bolo az az 😅 😝 🙂 no a este vam chcem povedat ze som taka smutna lebo vecer nechcel prso ☹ normalne ho vypluval , vyplacal s jazyckom a vrestal ako pavian 😅 teraz neviem ci sa uz odstavuje ☹ alebo len preto ze bol moc unaveny ☹ som z toho smutna ☹ aj ked uz posledne dni cucka len tak aby sa nepovedalo 😅

janka_fr
3. feb 2009

Jeeeeeeeeeeeej Beji zaaaavidiiiim zaaaavidiiiim. No ale super, tak nech vam to uz pekne vydrzi taketo spinkanie a nebud smutna z toho, mozno to ma len take obdobie a aj keby, tak si ho kojila rok a to je parada.
Jullian sa budi na papkanie o polnoci ,potom o 2:30, o 5:00 a naposledy papka este o 7:30.V poslednej dobe sa to stalo pravidelnostou uz to nie je kazdu hodku tak sa vytesujeme aj my 😵

Anika to az do BA musis ist??Co mas vlastne s kolenom?Dufam ze ti magneticka rezonancia pomoze.

Danka vitaj medzi nami mladicami 😉 . Ja mam 36 a mame prve babatko, takze neviem porovnat aky je rozdiel mat baby v mladom veku a mat baby este v mladsom veku 😀 😀 V dnesnej dobe je straaasne vela zien ako my.Tu u nas stretavam kopec mamiciek s 1 alebo 2 detmi vacsimi a potom s malilinkym prckom. Ak chces nastav si v pase v ktorom tt si 😉

annika
4. feb 2009

Ahojte, tak tam mám už pár fotiek, ale to mi trvalo, decká.... Hodinu som sa s tým hrala, neviem prečo ma stále vyhadzoval... ale pre Vás všetkooo!!!!!!
Bejca, gratulujeme k spaniu, krásne ste spinkali!!!!
Janka, aj ty sa dočkáš, neboj sa!
No a to koleno je v kelu, a tá magnetická rezonancia je len na diagnostiku bohužial, aby sme vedeli na čom som vlastne....
A od sobotz nič iné nerobím, len perem a žehlím.... 😀 😀 😀

nika07
4. feb 2009

Ahojte, jej Annika super fotky, už budeš asi ako ja , vraj sa už na lyže nepostavým, som spadla a natrhla nejakú šľachu a tá sa mi zla zrástla, a preto ma to stále bolí 😠

budu ti lekári s tým niečo robiť 😨

mi sme stále chorí, všetci, okrem malej, teda ja sa už lepším, už my to lezie na nervy 😖

annika
4. feb 2009

Nika, rýchle uzdravenie vám prajem!!!! Aj Linda je chorá?
No, ja sa ešte nevzdávam, budem lyžovať ešte určite, lebo strašne rada lyžujem....ale neviem kedy.... 😒 😒 😒 Len to ma s...., že som bola taká opatrná a predsa....Zľakla som sa a nešťastne som spadal nejak... a lyže sa mi nevypli, asi to bola chyba....neviem. 😒 😒 😒

bejca
4. feb 2009

Anika nadherne fotky 😀 juuuuuuuuj ako v rozpravke 😵 a koleno ma mrzi 😖 no ale snad rehabilitacie to daju do poriadku 😉

inak kocky ja vas idem znovu otravovat 😅 znovu som nas s Petkom prihlasila do sutaze 😝 😅 🙂 nechce sa vam za nas hlasovat ?? ak hej vrela vdaka vopred 😀

sme na www.lovelababy.sk

neviem kde presne 😅 ale sme tam v bazene a som aj tam Bejca 😀

DAKUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE cmuky cmuk 😉

azuzi
4. feb 2009

Annika kraaasne fotecky, Vam zavidim tu fantasticku dovolenku. 🙂 🙂
Inak ja som riadne nachladnuta, mam z toho blbu naladu nic sa mi nechce, v noci sa vobec nevyspim k voli kojeniu, tak vobec neviem kedy vyzdraviem ☹ ☹ . Uz davno ma to takto nechytilo.

nika07
4. feb 2009

bejca zahlasované 😀

annika Linda je vporiadku, našťastie a už aj ja, len chlapci sú chorý

bejca
4. feb 2009

Nika dakujeme 🙂 ste zlate 🙂 ked ja si nikdy nedam pokoj 😵 ak chces poslem ti pozvanku na zaregistrovanie - inak Mima a Janka poslala som vam pozvanky , ostatne neviem ake mate emaily tak ak chcete poslite cez ip ja vas pozvem na zaregistrovanie a znicime lovelu 🙂

nika07
4. feb 2009

bejca IP

bejca
4. feb 2009

Nika uz som ti poslala tak si stiahni email 🙂 skus a daj vediet 😵

bejca
4. feb 2009

neviem sice este ako to presne funguje a ako casto sa da posielat hlasy 😅 ale ved zistime 😉 a potom si tam daj prezyvku ako tu nech ta lahko najdem a mozem za vas hlasovat 🙂

annika
5. feb 2009

Bejca, zahlasované, 😉 😉 😉
Nika, pozdravuj chlapov, nech sa uzdravia aj oni!
Azuzi, buď moja optimistka! Všetko sa zlepší uvidíš, veď príde jar a všetci budeme celé happy!!!!

bejca
5. feb 2009

Azuzi skore uzdravenie aj tebe 😵

Anika dakujeme 🙂

my sme spali znovu do cc 6 tej a potom sup k nam do postele a este do 8-mej 😀 Janka a uz v noci nekojim vobec a vecer a rano uz len cuc aby sa nepovedalo takze asi uz coskoro koncime s kojenim 😅 ale ved som ho rok kojila a dost casto 😀 😉 len som z toho smutna ☹ lebo to je krasne kojit 😵

annika
5. feb 2009

Pamätám sa, keď som ja niekedy v deviatom mesiaci som prestala kojiť, tak ma tiež bolelo srdiečko, ale dá sa to prekonať,a mne to ani netrvalo tak dlho. 😉 😉 😉 Bejca, aj tebe to prejde určite, veď si kojila viac než dosť, do roka !!!! 😀 😀 😀
Ináč ako stojíte s prípravami na narodeninové party Petkovi? Už sa to blíži!!!! 😉 😉 😉

bejca
5. feb 2009

Anika ved ja viem ze to prejde ale vies cloveka to tak potom uz mrzi 😅 a tiez si myslim ze rok je uplne super lebo kolke by radi kojili a nemozu ☹ a pripravy - no vsetko zhruba nachystane takze uz len nech pride den " D " 😀

annika
5. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Príde, príde, neboj sa!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka5
5. feb 2009

Ahojte,
možno by som niekde v histórii vašich chatov našla odpoveď, ale asi by to zabralo dosť času. Keďže ste rodili po 35, tak predpokladám, že na amnicentézu vás kvôli veku lekár odporučil. /celkom som nepochopila, ako sa hodnotí riziko u starších žien. Z toho, čo som si prečítala, mi vyšlo, že vo výslednom riziku, ak sa započíta vek, tak vyjde riziko min. 1:200 na Downov syndróm bez ohľadu na skut. výsledok rozboru krvi. - čo je menej ako 1:1000, takže je odporúčana amniocentéza. Sú medzi Vami aj také, ktoré amniocentézu odmietli?

lubii
5. feb 2009

Ahojte.
Beji, včera som hlasovala, aj dnes som chcela, ale mi to nešlo.

Mne keď Danielka v 2 rokoch povedala, že už nechce mliečko, tiež mi bolo ľúto, aj som ju ukecávala ešte týždeň, ale nechcela. Maličký cicá ešte 3x za deň. A to si príde vypýtať. Rúčkami ukazuje znakovou rečou, že chce mliečko.

Danka, ja by som bola odmietla amnio, keby som mala dobré výsledky z tripple testu. Ale teraz nedávno som počula už druhý prípad, že amnio vyšla zle, povedali, že dieťatko bude mať Downov syndróm, mamičky si dieťatko nechali a narodili sa zdravé detičky. Tak už neviem, čomu veriť.

azuzi
5. feb 2009

Pozdravujem Vas a dik za skore uzdravenie, ale dnes ma chytil este kasel, tak uvidim kedy mi to prejde. 🙂 🙂 .
Bejca, mozno sa este chyti, mozno je to len take obdobie, ak este nechces prestat, tal mu davaj rano a vecer a uvidis 🙂 🙂 . Ja by som este skusila chvilu 🙂 🙂

bejca
5. feb 2009

jaaaaaj Anika ved vieme vieme 😉 a tesime ako kobylky 😀 ved sme na take nieco cakali a cakali 😅 a konecne je to TU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Danka5 ja som na amnio bola 😉 a mala som dobre vysledky 🙂

Lubi dakujem 🙂 a ja mam pocit ze to bude nejako raz za 24 hodin ze sa da 😅 no uvidime 😉

ale ak mozete skusajte stale 😀 cmuky cmuk 🙂

a mna moja doki na 100% uistila ze nieco take ze by bolo zdrave a vysli by zle vysledky sa nemoze stat 😅

Azuzi davam aj vecer aj rano 😉 a niekedy pocucka trosku a niekedy nechce a otaca hlavu alebo vytlaca prso s jazyckom 😅 😀 ale ved rok si myslim ze je super 😵