Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
13. máj 2009

Vladka ja som zabudla poslat pusinky na bolacku Lucinke 😅 posielame vela pusiniek 🙂 aby licko nebolelo a modrinka zmizla rychlo 😉

Petko ma od noci teplotu tak ani neviem ci pojdeme na ten vylet .....

Anika dakujeme dufam ze budes mat pravdu a bude nam fajn 😉 ak teda teploty prejdu 😅

vladkaz1
13. máj 2009

Ahojte dakujeme mala je dnes uplne odtrhnuta od retaze , mala som do obeda segrinho maleho isli prec potom som varila a isla segre.. teraz sme dorazili uz nevladzem 😝
Slnecnik mal uspech pani mi napisala ze je maximalne spokna a dakuje za super obchodik a ja som stresovala 😅 no cela ja co vam poviem , segra boli v metre su tam strasne akcie na prach persil 6 kilo za 11eur ale musite zobrat 3x6 tak sme sa ja mama a segra podelili , tak isto avivaze 2L silan za 87sk 😀 dobre nie? mam nakupene na 3 mes. a usetrila som eurace 😀
Inak ako ? Co ste vsetky vonku? dnes tu nik nebol sme az na poslednej strane..

marta09
13. máj 2009

Ahojte dievčatá, najprv prajeme všetkým choručkým skoré uzdravenie. My sa máme celkom fajn, Simonka je živel, ktorý sa dá len horko ťažko zvládnuť 😀 😉 😅 , po celé dni je vonku. Popozerali sme si vaše nové fotečky, musím vás pochváliť, máte zlatučké a šikovnučké detičky. Ja pomaly nič nestíham, som totál unavená, natierali sme bránku a ohradu okolo domu, ešte nám zostalo, mohli by ste prísť pomôcť 😉 😎 😀 . Ešte mi treba vysadiť priesady, ale čakám na dážď, no neviem či sa ho dočkám 😉 , strašne sucho je...Šimonko je v škole v prírode, tak aspoň trocha je tichšie doma, ale aj tak sa mi už cnie po ňom ☹ Vladka, tak to ste dobre nakúpili. Anika máš šikovnú dcérku, jokejka? správne to píšem? ☹ Janka, super, že si sa ozvala 🙂 Bei, dúfam že Peťko bude ok. Vladka, aj Simi je akoby z reťaze 😉 Tak zatiaľ pá idem už konečne do posteľkoviec

annika
14. máj 2009

Marta,bylinkárka naša, ahoj!!! Gartulujem Martinke k prijatiu na SŠ, takže budeme mať setričky doma, čo?
Vladka, včera som mala celodennú návštevu a večer som bola k.o., už som ani nezapla počítač. 😖 😖
Dnes sa zas chystám do mesta, na poštu, do banky,do lekárne, do DM pre plienky....ani neviem ako to stihnem... Asi zoberem aj kočík, lebo pri prechádzke tolko vecí nestihneme s Robkom.
Vladka, v Metre je ešte stále zákaz detí do 12 rokov??? Už som tam bola dááávno, tak preto sa pýtam.
Bejca, ako sa má Peťko? D/fam, že už lepšie. 😨 😨 😨

vladkaz1
14. máj 2009

Ajojte Marti dakujem za pochvalu aj Simonka je nadherna!!!
Nic si stoho nerob ja ties nestiham chcela som ist dnes na nakup a strasne leje no zase budeme zavrety doma mala bude jak cert...
Annika este to stale plati ze zakaz detickam, mi si ich vzdy varujeme bud mama alebo ja...
A kolho si mala na navseteve cely den? ASi nejaku rodinu, ja som bola rada ze som si lahla cakala som na muza Lucka sa rozhodla v noci strajkovat , bola hore od 23. do 02.00 nom uplne nevyspata a potom rano vtavala o pol 7 muz este spi prisiel neskoro jak by som sa k nemu suchla do postele a zaspala 😅
Dnes bude narocny den neviem co varit lebo potrebuje ist dokupit potraviny a zmoknem jak... juj nechce sa mi nic va takomto case 😝

bejca
14. máj 2009

noc sme mali otrasnu ☹ stale plakal kazdu cca 1,5 hodku ...musia ho tie zubadla strasne boliet 😅 , rano mal teplotu " len " 37,5 tak zatial je bez nejakych cipkov .. stale place ... vyhodili sa mu pupaky na pusinke a pod bradickou vraj to ma afty je to z vysilenia organizmu .. bola som s nim dnes u doki dala mu na to nejaku vodicku a mast na tie pod bradickou a kazala kupit taky sirup z vitaminmy tak som mu ho kupila a hned dala ...

a to som rano bola aj u tej neurologicky momentalne vysetrenie v poriadku posiela ma na odborne vysetrenie ocnemu a na MR mozgu mozem to mat : sklerozu multiplex , nejaky nador ,vyrastok , cistu ... alebo nejaky tip migreny dufam ze to bude posledna alternativa ale ona sa vyjadrila hned na to prve tak som zvedava ... musim sa poobjednavat a rychlo to vybavit .. tak asi tolko ...

hm tak asi tak vsetko ☹ necitala som si vas tak prepacte lebo nestiham dnes nic ☹

pa pa a pekny den 🙂

annika
14. máj 2009

Joj, Bejca, to znie hrozivo!!! Chúďatká! Peťkovi posielame božteky a tebe držíme palce, nech to dopadne čo najlepšie! Myslíme na vás!
Ani ja nič nestíham v takomto daždi, skočila som len na poštu a pre chlieb, možno, že neskoršie ešte pôjdem do mesta. Ináč aj my sa chystáme na chatu cez víkend, no neviem, či tam aj prenocujeme, keď bude tak chladno...
Vladka, čo bolo malej, že nespala v noci???

vladkaz1
14. máj 2009

Beji nestresuj a hlevne klud ,nemusi to byt vobec nic!!!!!Dzrim palce urcite napis ako si dopadla , Petkovi posielame pusku 😵
Annika no herecka spala od 18 tej a potom si myslela ze je vyspata do 2 rano si spievala a blabotala inak som sa musela smiat lebo bola zlatucka pchala mi nohy do tvare a do pusy 😅

lulu73
14. máj 2009

ahoj maminy, hlasim sa po dlhej dobe ako som slubila, v albume mam foto zo svadby....svadba bola krasna, pohodova....taka dospelacka 🙂......dnes poradna, calame dievcatko Emmu.....dnes ma 612 g a 30 cm....velmi sa uz na nasho benjaminka tesime

vladkaz1
14. máj 2009

Lulu gratulujem!!!!!! idem mrknut foto 😵

bejca
14. máj 2009

kocky dik 🙂 ved uvidim ako tie vysledky dopadnu 🙂 dufam ze dobre 😅

Lulu nadherne fotecky a krasna nevesta 🙂 a tesim sa ze cakate dievcatko 🙂 😵

annika
15. máj 2009

Lulu, gratulujemeee!!!! Nech Vám to krásne vyjde, prajeme veľa šťastia, lásky a v septembri krásne bábetko!!!

vladkaz1
15. máj 2009

Lulu nadherne foto!!!§ Boli ste ocarujuci a mala si pekne netradicne saty teda farba bola netradicna 😉 a tesim sa s vami ze budete mat dievcatko uz mate aj meno vybrate?
beji daj vediet ako si dopadla drzim palce.
Mala vcera plakala nonstop este do 11 vecer som varila a ona rukala o sto sest ...

annika
15. máj 2009

Juj, jujujjjj, sme na konci témy!!!!
Ja som dnes stihla skoro všetko, aj včerajšie veci, som rada.
😀 Vladka, ty ešte o 11.tej večer varíš????? Čo si ty, otrokyňa????

vladkaz1
15. máj 2009

No Annika som veru , poviem ti moj program rano vstanem postaram sa o Lucku prebalit napapat a tak, ide sa Lucka hrajkat ja zatial operem , umyjem riady, povysavam, umyjem zem prach , vesam pradlo , drhnem vanu zachod, vstava muz, ide za PC spravi mi kavu medzi tym sa venujem Lucke robim jej papu ,nakladam muzovi papu, zasa na novo umyt riad , popratat bordel,idem do obchodu muz uz je v praci od 13 tej , som s malou vonku na ihrisku asi do 6 dojdeme domov okupeme sa a ja idem na novo varim na druhy den upracem nachystam muzovi kavu jest chodi tak o 23.00a lahnem mrtva do postele!!!!! to je co???? kazdy bozi den to iste!!!!!

azuzi
15. máj 2009

Bejca drzim palceky nech to dobre dopadne, u muza mali tiez podozrenie na skleroxu, robili mu aj punkciu z miechy a rezonanciu mozgu ale nastastie sa nic nepotvrdilo, nerozumiem ako si doktorka dokaze povedat bez nejakych vysledkov diagnozu, vsetko su to velmi predcasne dohady 😠 😠 .
Hrozne nerada spominam nato obdobie cakiania na vysledky.
Robime na domceku omietky take jasne zlte. Martinko robi zlost - vytahuje stale zem z crepnikov a rozhadzuje po zemi, asi tridsat krat za den vysavame po nom, uz aby sme boli vo svojom, lebo ja by som tie kvety odstranila, ale mama si neda povedat 😠 😠 .
Vcera som bola kocky chvilu aj v Trnave, a to ako tam fungujete, je tam hrozna doprava, po meste sa chodi krokom, asi dve hodiny som robila to co normalne by asi mohlo trvat 10 minut 😀 😀 😀

vladkaz1
15. máj 2009

azuzi co si nedala vediet? by si dosla na kavu!!!! 🙂

azuzi
15. máj 2009

No to neviem ci v tej zapche by som to stihla, ale ked uz pozyvas tak ked pojdem este tak sa ozvem Vladka 🙂 🙂 .

janka_fr
15. máj 2009

Ahojte,

Beji drzim palce aby vsetko dopadlo dobre a hlavne sa nestresuj, lebo tvoja lekarka vyslovila same mozne diagnozy bez toho, aby to mala podlozene vysledkami. Petkovi nech tie afty prejdu cim skor, ani sa necudujem, ze nespinkal v noci, ja som raz mala virozu a asi 30 aft v ustach, no poviem ti stipalo to nenormalne ked som nieco chcela jest. Tyzden som len pila a jedla polievku. Tak si viem predstavit ako to musi boliet takeho malinkeho drobceka.

Vladka chudatko mala, snad uz ma to licko v poriadku a ty sa trosicku setri!!!

My nemame nic nove akurat Jullian dobral v stredu ATB a bolo to uz v poriadku a tuto noc sa mu zase vratil taky hrozny kasel, chudak asi 3/4 hodinu v kuse kaslal az ho napinalo. Tak dufam ze tato noc bude lepsia.

Azuzi my nemame teraz momentalne ziadne kvety, pretoze ked sme boli u svokrovcov tyzden tak to bolo to iste.

Lulu krasne fotky a gratulujem ku dievcatku a prezradis nam aj meno??

vladkaz1
15. máj 2009

Azuzi kludne napisem ti do ip cislo kludne sa zastav 😉
Jani dakujeme a sme radi ze vam je uz lepsie , este varim na zajtra a tatovi veceru bo na obed vsetko pojedol ,bola som u kadernicky potom kupit 10 kilo masa nech mam pokoj do konca mesiaca do teraz som to krajala na gulas na cigansku joj som unavena 😝 mala spinka dnes bola dobrucka bola tu aj na skok serga z detmi tak sa Lucka tesila zboznuje spolocnost... bola roztomila az teraz vecer zacala plackat lebo som nemala cas sa jej venovat ... Tento tyzden sa maju prist pozriet na sportak tak namna myslite, budem rada keby som ho predala potrebujem nejake veci dokupit Lucke do izby a siklo by sa... nemusim utracat nasporene..
Jani a akoze kakal tristvrte hodinu preboha ved uz musel byt aj vysileny nie?

janka_fr
15. máj 2009

Vladka kaslal 😀 ano az ho napinalo chudacika a pred chvilkou zase tak strasne kaslal, ja neviem cez den v pohode a v noci ma taky silny kasel 🙄
Pekny vikend vam prajem ak by som sa tu cez vikend nahodou neukazala

vladkaz1
15. máj 2009

😉 Jani aj tebe zlato 😀 idem hajat som ako mechom uderena akurat dosiel MM 🙂

azuzi
16. máj 2009

No kocky Vas zdravim pred dnesnym dalsim upratovanim na dome, Martinko chudacik zase ostane bezo mna, no co uz ked chceme co najskor byvat.
Inak nas Martinko ma coraz vasci problem s vecernym zaspavanim, v postielke spi len cez a vecer spi v nasej postely a nemozem ho tam nechat sameho pokial nezaspi a tak vzdy lezim pri nom a tak zaspim aj ja a vecer si nemozem nic pozriet v telke ani PC a uz mi to takto lezie na nervy. Rozmyslam ze mu zacnem citat z knizky nejake detske basnicky, aby som ho unavila 🙂 🙂 . Vam ako vecer zaspavaju? Inak cez den spava dost a to tiez asi nie je dobre, lebo v noci mu v podstate staci spanok ako mne, vsak on si to cez den dozenie. 🙂 🙂

annika
16. máj 2009

xixix, Azuzi, keby si nás videla večer v spálni s Robkom!!!! Vždy tá istá rozprávka a svieti pritom taká nočná lampička pri posteli a ja ukazujem rukami a tá tień sa mu strašne páči. A tú rozprávku aj on už vie asi naspamäť, lebo je o vrane, ktorá lieta vysoko /ja ukazujem rukou takú vranu nejakú/ a hľadá chrobáčika, lebo je hladný. No a príde zajačik a pes /tiež rukami sa to dá "stieňovať"/, ktorí pomôžu chrobáčikovi , aby ho vrana nechytila... CHrob. si sadne na chrbát psa a ten ho odnesie...atď.
a na konci ešte jedna pesnička a Robko už sám sa pýta do postielky, ešte tam blaboce niečo a zaspí za 10 minút.

vladkaz1
16. máj 2009

Annika musi byt roztomily 😵 😵 nasa mala moc uspavanky nemusi , ona skor rospravky na dobru noc ale potom sa neviem odtrhnut tak radsej zhasneme vsetko a ide sa spat ked zaspi my este zijeme...
Pozeram ze cely den nik 😕

nika07
16. máj 2009

Ahojte kočky,

ako satu mávate? ☹ 😉

v prvom rade Beji držím palce , uvidíš nebude to nič vážne, teším sa na dobré výsledky 😉

lulu pripájam sa ku gratuláciám, naozaj sti bola krásna nevestička, a kde ste mali hostinu, pretože to bolo naozaj krásne vyzdobené 😵

vladi ja už večer nič nevládzem robiť, som taká unavená 😝 ☹

vladkaz1
16. máj 2009

Ninka ja som ties ko rada varim vecer den do predu potom sa cez den mozem viacej venovat Lucke a nemusim sa nahanat..
Vcera si umna rezervovala cez inzerat kocik jedna pani mala mi volat a neozvela sa ,tak nechapem nebudem jej vyvolavat ,neviem ci sa este ozve 😒

nika07
16. máj 2009

ved počkaj, možno jej do toho niečo prišlo

vladkaz1
16. máj 2009

ved pockam , nesuri to, ale chcela poslat mms lebo nemaju net a povedala ze odpise ci sa jej paci ... Mozno fakt nieco robi alebo jej neprisla mms neviem je mi to jedno 🙂

janka_fr
16. máj 2009

Ahojte,

Azuzi nas maly spinkava od malicka vo svojej postielke a cez den tam zaspal bez problemov a vecer to bol vzdy problem. Obcas to bol velky plac kym zaspal, ale vzdy som bola pri nom a hladkala ho. Do nedavna sa budil kazde dve hodky na jedenie ale uz teraz prespi celu noc, zobudi sa sice este ale uz mu dam len cumlik a spinka dalej.
Ja som sa malemu snazila citat rozpravocky aj poobede pred spanim aj vecer, ale jeho to len viac rozblaznilo a potom behal po posteli takze teraz necitame.
Asi dva tyzdne, ked ho berieme do izby tak sam ukazuje ruckami na postel a taha sa do nej. Ostavam ale stale pri nom a ked zaspi odidem z izby. Pred tym to trvalo polhodku , niekedy aj hodku kym zaspal, ale teraz 10-20 min a spi. Ja si vezmem so sebou notebook a nieco si na nom robim ako teraz. Kym som toto napisala uz zaspal.
Neboj tvoj drobcek uz ma 11 mesiacov, uvidis uz to nebude dlho trvat a upravi sa to aj vam a ked budete uz vo svojom a budete mat svoj klud to bude super. Drzim palce a este to trosicku nejako vydrz.

Vladka ked nie ta pani tak sa najde iny kupca a teda ty si nedas pokoj vecer. Ja varim na obed aj na veceru stale nieco ine, ale vyhovuje mi tunajsia kuchyna, nestravi sa tu poldna pri sporaku. No a tu sa je viacero chodov ale v mensich mnozstvach.

Annika sa mi paci aky mate ritual vecer, ja by som strasne chcela malemu citat ale u nas to zatial nejako nejde a ani cez den a aj ked sa s nim chcem hrat s kockami tak jeho to bavi chvilocku a potom uz zase len chce behat, nevie posediet ani dve minuty. Tak snad neskor, lebo som si priniesla pekne rozpravky z SVK.