Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
8. júl 2009

Ahojte,

Annika keby si mala málo marhúľ, tak ti pridám dva stromy 😀

Vladi chúďa Lucka, snád to bude len nejaká pliaga, a rýchlo zmizne 😠

annika
8. júl 2009

Nika, stratená duša naša!!!! Kde si bola tak dlhoooo????? 😉 😉 😉 😉

nika07
8. júl 2009

ale synator mi prevetráva PC, a pri linde sa nedá, stále by pozerala len Fifinku

ale väčšinu času trávime vonku 🙂

vladkaz1
8. júl 2009

ahojte no mala uz teplotku nema do noci sme boli s MM hore a robili zabali kedze nurofen nezaberal som ani nepala .. tak som sa bala asi zuby ja neviem vysledky z mocu vsetko ok
Ninka no ahoj si nam chybala 😵 ako malinka?

nika07
8. júl 2009

Čauko,

Annika ako marhule, si madobre navnadila, mám za sebou 10kg zavarených 😝 ☹

Vladi malá je v pohode, tie teploty boli asi zo zubka - prvá stolička, som dnes objavila, ale inak robí zle ako vždy 😀

Vladka Lucka to tiež asi mala zo zubkov

bejca
8. júl 2009

ahojte 😵

Mima pekne fotecky a dik za link mozno aj my vybehneme 😉

Vladka posielame pusinky 😵 dufam ze teploty uz su fuc 🙂

Anika aj ja som vecera zavarala marhule 😉

Nika konecne ste sa ukazali 🙂 a teda bitka o PC ?? treba kupit este jeden 😉

Janka ako je v oceane ??? 😵

vladkaz1
8. júl 2009

baby zas horucka ☹

bejca
8. júl 2009

😔 😒 ☹ Vladka a bola si aj u doky ???

vladkaz1
8. júl 2009

ano rano, som aj volala z mocu sa nic nepotvrdilo nic zdrava takze asi zuby zas mala place musiiim 😢

annika
8. júl 2009

Držte sa, skús panadol detský čípok, Robkovi to minule pomohol. Je silnejší, než paralen. Posielame cmuk cmuk malej Lucinke!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A celý deň nič nebolo?????
Joj, marhule....76 pohárov... a zajtra ešte ideme džemík uvariť... bože, necítim nohy... a ruky mám celé žlté.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
8. júl 2009

nic jej nebolo cely den a teraz zas teplotu chapes ja uz neviem co dala som nurofen mozem dat este cipok?

annika
8. júl 2009

No ja asi idem spinkať........som zničená ako kôň.....ufffff!!!!!! Dobrú noc!

annika
8. júl 2009

Kedy si dala ten nurofen a kolko???

vladkaz1
8. júl 2009

2,5 v odmerke a si tak hodka do zadu 😒 no cipok musi pockat az na noc ze?

annika
8. júl 2009

To by bolo ešte skoro dať si aj čípok. Skús zábaly, alebo nech si sadne do vaničky s teplou vodou a trošku pomaličky jej pridávaj studenú vodu. aj to pomôže. ja osobne zábaly nerada, dcérky kričali a plakali pri tom, ale sedací kúpel som viackrát robila. A ten čípok by som dala až o dve -tri hodiny.

annika
8. júl 2009

Budem na vás myslieť , ale ja už fakt musím, lebo zaspím pred počítačom.... 😔 😔 😔 😔

vladkaz1
9. júl 2009

dakujeme malej zas nic neni asi to budu fakt tie zubky ..

janka_fr
9. júl 2009

Ahojte,

Vladka my sme mali toto presne pred tyzdnom, maly z nicoho nic zacal revat a potom zrazu bum 40 teplota, volali sme pohotovost, inac ak kupel, tak maximalne vodu o 2 stupne menej ako ma teplotu, lebo moze dostat termicky sok! My sme mu davali mokru plienku na hlavicku a tak sa nam podarilo trosku znizit teplotu. Cipok sme mu dali, ale aj tak mu potom zase vybehla teplota a tusim sa moze dat az po 6 hodinach, len 4x do dna. My mame cipok Dolipran. Vladi na druhy den to iste a potom uz nic a tiez moc bol negativny, takze si myslim ze to boli asi zubky.
Drzim vam palceky nech vas teplotky cim skor prestanu trapit.

Dnes ideme na ockovanie - Prevenar a Pentavac tak to zase bude drobec revat.Len vlezieme do cakarne a uz spusti. Prestane az ked sme vonku, este ze sa necaka, ale berie nas hned.

Ocean je krasny, paci sa mi pri oceane viac ako pri mori, nadherne vlny, i ked na mori tiez ale je to ine. Byvaju tu dost velke prilivy a odlivy, ak je odliv tak niekedy musis ist za vodou az pol km, ale to zalezi kde na akom mieste si. Od Bordeaux asi 60km je nadherne miesto, Arcachon a tam je najvacsia piesocna duna v Europe, je obrovska a je tam nadherne. Voda byva studensia.

annika
9. júl 2009

Jajjjj, Jankaaa!!! To môže byť prekrásne.....ach, jo!!!.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
My zas zavárame marhule....tentoraz džem....ale som tam už nechala svokra.... 😅 😅 😅 😅

azuzi
9. júl 2009

Ahojte citam ze Vas trapia zubky, tak nech skoro prejde, nas Martinko uz zase dva dni nekakal, tak je dnes nervozny, a to pred tym aj pat krat za den. Inak nechce jest ziadne ovocie z tychto letnych, len to oblizne a vypluje, bude to aj tym.
Aj mu to mixujem a nic, minule som skusila, maliny, potom marhule, melon som mu len tak dala ochutnat a nic 😉 😉 . Tak som zvedava kedy mu to zacne chutit, nemoze byt stale na bananoch a jablkach. 😀 😀

annika
9. júl 2009

Ale môže, Azuzi!!!! Aj Robko len teraz začne spoznávať nové chute, pekne pomaličky. Po banánoch a jablkách prišiel mandarín, pomaranč,hrozno, jahody, broskyne, teraz už aj ríbezle ....marhule nechce ani bohovi, melón som ešte ani neskúšala... ale vždy to robím tak, že ja si dám nejaké to ovocie a on príde, pozerá čo robím, čo mám a aj on si dá kúsok... Zeleninu nechce nejak ☹ ☹ ☹ , akurát uhroky a čalamádu.

vladkaz1
9. júl 2009

moja zeleninku lubi teda ale ona zje vsteko okrem marhule 🙂

annika
9. júl 2009

Ahoj, Vladka!!! Ako? Malá je o.k.????

annika
9. júl 2009

Vidím, že nikto tu nie je...máte pravdu, ideme hajajajajť....

vladkaz1
9. júl 2009

Annika prepac som tu mala v poriadku asi fakt zuubky .. dnes som bola po nakupoch sa tesim.. zas som otrieskala kopec penazi hihi

azuzi
10. júl 2009

No Annika by som sa potesila, keby uz aj Martinko mohol tatkto vsetko a zeleninku cerstvu tiez nechce, da si kusok paradajky alebo papriky a hned vypluva, dufam Vladka, ze pride coskoro na tie chute ako tvoja mala 🙂 🙂 .
Inak dnes idem na dom uz mame kuchynu poskladanu a aj som tam uz varila aj ruru som skusala, tak sa vytesujem, dole uz mame aj vrchnu podlahu polozenu. Takze ked som tam tak v kuse vysavam lebo stale sa nosi spina dnu a bojim sa o tuto drevenu podlahu 😀 😀.

vladkaz1
10. júl 2009

Azuzi super gratulujeme sa teskate ze??? 😵

annika
10. júl 2009

Ahojte!!! Azuzi tak sa už adaptuješ k svojmu bývaniu, že? Na mňa ešte to len čaká.... V septembri ideme to doto, včera nám volali, že okná máme hotové...Juj, sa bojím z toho!!
Ináč mám otázočku, vy doma používate intenet Banking? Teraz to študujem čo a ako...Trošku sa bojím od nových vecí, ale hovorí sa, že si človek zvykne na dobro...

vladkaz1
10. júl 2009

ja mam ale nepouzivam lebo mam strasiu karu musim si obnocit a urcite budem robit cez to platby nemusis behat po bankach a mam to z domu pohodlne.
neboj sa super budete mat nove okna sa tesim s vami ake ste si dali ?
Azuzi aku farbu mas kuch.? 😵

janka_fr
10. júl 2009

Azuzi to je super, takze uz finisujete?

Annika este ked som bola na SVK tak som to stale pouzivala a tu to pouzivame stale. Je to super vec, jednoduche a hlavne mozes si prevody urobit doma v klude a aj v noci.