• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
strašne je chutnučký, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na zožratie :sweat_smile:
1. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejka, veď budeš, neboj sa!!! cmuk! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda, ten je krasnucky.... no mne tu sedela mala za pc a prehodila mi klavesnicu na anglicku a ja to teraz neviem dat spat...tak esteze to po sebe citam a menim ypsilony a zetkaaa.... inak by som pisala ako vy -vtipne... kurna,,, musim ju zavolat nech mi to prehodi spat...takto sa neda pisat :grinning:
1. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika dik :slight_smile:

Soni stlac shift + alt a uz to mas na slovenskej :wink:
1. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer dievky.

No krasavec je ten maly Oliverko a kolko vlaskov ma. :dizzy_face: Hlavne ze to ma za sebou a su v poriadku. :dizzy_face:

Beji aj ja som inak na to myslela ze ci su tam neni 2 miminka a nejako sa prekryvaju alebo co nechapem to, ale vidis aj Sonicka ma podobny pripad za sebou takze aj ty dopadnes dobre. :dizzy_face: V decembri budeme netrpezlivo cakat na tvoje spravy ci si uz porodila a budeme zvedave na tvoje miminko. :dizzy_face:
1. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejci, mne to takto neprepina... :frowning2:

ale uz som na to prisla... :slight_smile:

asi sa s vami na dnesok rozlucim... idem do sprchy... a potom mozno uz aj spat... z tej dvojhodinovej prednasky angliny, co sme mali na rodicku som unavena

:grinning:
1. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze dobru noc idem aj ja do kupelne a hajkat, majte sa pekne. :slight_smile:
1. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 , to je nádhera, stráááášne sa teším a som rada, že už máš Oliverka pri sebe. želám Ti, aby bol zdravučký a mal dlhý a krásny život. Skoro mi až ľúúúúto prišlo, že toto už nikdy nezažijem...ale mám tri nádherné deti a aj dievčatko ako som vždy chcela, tak čo mi ešte treba??? Ale je to krásne, keď sa narodí nový život, je to zázrak... :dizzy_face: , držkajte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, všetko bude ok, verím, že o pár mesiacov budeš mať tiež dieťatko pri sebe a na horšie dni si už ani nespomenieš :wink:
1. jún 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :dizzy_face:

dakujem vam za pozbudive slova ale fakt to uz zacinam vidiet vselijako :unamused: :pensive: boli ma presne v strede krizov :unamused: a popichavalo ma dnes fakt brutalne v maternici a aj divny tlak takze neviem a uz mam fakt strach :pensive: :unamused: jaaaaaaaaaaj uz nech idem k svojej doki :rolling_eyes:
2. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejci, nebojkaj,,, bude dobre :slight_smile:

Kocky, ako dlho bude vladka v porodnici? tu vas pustia po par hodinach domov... aj na SK uz to tak funguje? rano o 11tej rodila znamej dcera a poobede o 17tej uz bola doma... podla mna je to prirychlo... no a najlepsie je, ze na druhy den uz s miminkom straduju po plnom obchodnom dome...same bacily a bakterie...ale oni su vysmiate... aj u nas sa to takto zvrhlo? ja som pomaly prvych 6 tyzdnov nesmela k malej pustit cudzich a chodit von ano - ale do parku a nie do obchodaku... :pensive:
2. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,

ssonusa to myslíš vážne s tou pôrodnicou, ved to ani žena ešte nemôže byť v poriadku, to je sila :confused:

tu cca po 5 dňoch, ak je všetko v poriadku, ak ma miminko žltačku, tak aj dlhšie, a dokonca začali prepúšťať aj cez víkend,
to ked som bola so synom v pôrodnici , tak to nebolo možné :fearful:

ak bude s vladkou a oliverkom všetko v poriadku, ta si myslím , že v piatok, alebo v sobotu by mohla byť doma :dizzy_face:

Beji a kedy ideš k svojej lekárke, som nejako nepostrehla :frowning2:
2. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika07 - no aj ja si tak pamatam zo slovenska pri mojich detoch tych 4-5 dni,,, no a tu vidis... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca, skús sa nejako odreagovať... :sweat_smile: ani ja sama neviem ako, ale psychyka si urobí svoje... :confused: :confused: :confused: ja vtedy furt upratujem, ale to v tvojom prípade nejde... :fearful: :fearful: :fearful: alebo shopingujem s dcérkami... :fearful: sestra vtredy furt prehadzuje nábytok u nich doma s manželíkom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo pečie a varí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: môj mm kosí trávu , svokor zas polieva celý dvor.../no teraz ani toto nie je najlepšie. :grinning: :grinning: po tolkých dažďoch, že?../ ale niečo si vymysli. Upeč tortu!!!napríklad. nevadí, že nikto nemá nič... :sunglasses:
Ja som dnes robila placky a fazuľovú polievku... a s me stihli aj bábkové predstavenie v kultúrnom stredisku, je tam od včerajška trojdňové stretnutie detských bábkarských skupín, tak Robko bol hotový z toho, tak tlieskal a vykrikoval a smial sa nahlas... :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni, u nás 4/5 dní si ešte hospitalizovaná, robia všelijaké vyšetrenia s bábetkom a sledujú aj mamičku, hoci by som povedala, že sa sústredujú na miminko... :grinning: :grinning: :grinning: a do obchodov som išla aj ja s ním, keď mal malý 2 mesiace... :wink: :wink: :wink:
2. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, ja tu budem asi za divnú, ale mne by sa celkom páčilo ísť na druhý deň po pôrode domov :wink: Jasné že len vtedy,keď ti doma má kto pomôcť. Ale vy tam máte pôrodné domy nie? Tam sa o teba postarajú. Teda aspoň v Anglicku. Písala jedna dievčina čo tam šla rodiť zo Slovenska, lebo tu do pôrodnice nechcela ísť. A mám kamarátku, čo rodila doma. A je maximálne spokojná
Ale do nákupného centra by som teda určite nešla s tákým malým bábom.
2. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubii mne by sa to z jednej stranky tiez pacilo..par hodin po porode byt doma,,len si nie som ista, ci je to dobre a zdrave ci uz pre matku alebo dieta... myslim, ze 2-3 dni oddychu padnu vhod kazdej po takom vykone :grinning:

no a o tych porodnych domoch som tu veru nepcula... aj ked je pravda, ze ja tu s porodom skusenosti nemam..ale co mi tu kamosky rodili tak kazda jedna v riadnej nemocnici... :grinning:
2. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky dakujem , a Anika aj ja som varila , prala , a pod...tiez neviem len tak lezat a cakat ..:sweat_smile:

Nika v utorok idem ....:sweat_smile:

Soni ja som bola 4 dni v porodnici s Petkom ale pri zltacke sa je dlchsie + k nam mali vsetci " zakaz " prist minimalne 4 tyzdne :wink: az potom a von som chodila fakt ze len cez obed a na cca 15 min max - aj to len vencit :wink: - bol februar :sweat_smile:

ja by som si teda nevedela predstavit ist hned po porode domov :sweat_smile: ja som o 20:05 porodila - hodinu ma šila a potom som do rana nemohla spat :sweat_smile: no a keby ma rano poslali domov asi by som umrela :confused: :sweat_smile: a ja som mala take krizikove vysivky ze som bola rada ze som tam :sweat_smile:
2. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejca ... ty si teda exot :grinning: ze krizikove vysivky :grinning:
ja som bola pri prvej tiez riadne sita, este po 10 dnoch som nemohla normalne sediet... :grinning: ale to uz je tak daaavnnnoooo :grinning:
2. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj veru veru to uz neni ani pravda :wink: a je to taaaaaaaaaaaak davno :sweat_smile: ale stalo to zato :wink: a to som mala este aj vyvod :sweat_smile:
2. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala krížikovú výšivku pri Danielke. 45minút ma šili a potom som sa mesiac nevedela posadiť. Pri Samkovi v pohode som sedela na druhý deň :wink:
2. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vývod???? nechápem....aký?? a kde??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved z mechura :wink: :sweat_smile:
2. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to šitie ma bolelo viacej, ako celý pôrod.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj mna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aha!!!! joj, to je nepríjené...
2. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes unavená....mám dlhé káble...Anka nám teraz večer sa vrátila domov z toho výletu a hneď ma vytočila...ani sa nevyzliekla a už si zapla internet, msn a četovala...ako keby nemala povinnosti ... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru bolo a ani otocit som sa poriadne v noci nemohla len lezat na boku a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rano vybrali a bolo :wink:
2. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vies zazitky porozpravat kamoskam :wink: a dat vediet ze uz je doma :dizzy_face:
2. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale, choď! Veď písala so spolužiakami, kt. bola na výletE :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
A že zajtra škola....to ju ani nezaujímala... a že špinavé veci do koša...a tašku má ešte stále na chodbe...tá puberta ma zabíjaaaa....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok