Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
20. aug 2008

Ahojte,
veronikaj a z ktorej časti BA si 😵

annika
20. aug 2008

Aj do Dunajskej Stredy môžeš skočiť, Veronka, keď budeš mať čas....Vitaj medzi nami! A čo sa týka veku, tak to cítim až len teraz, keď malý začal chodiť a fučí v byte ako indián a ja za ním... On je asi najaktívnejšie díte zo všetkých. Na staré kolená, že??? No ale počas tehu sa mi zmizli všetkz chronické choroby od alergie až do yápalu močových ciest...Ako píše Bejca, teraz sa postupne vracajú, ale nie sú také intenzívne.
A môj manžel je zalúbený do syna, priam ho zbožňuje...Aj dcérky má rád, lebo všetko na svete im dovolí a kúpi, ale predsa ... Veď viete. Na syna čakal 14 rokov...

nika07
20. aug 2008

halo starenky čo je s vami? 😀 😀 😀

lubii
20. aug 2008

Nevieme si rozhýbať staré kosti 😉 😀

nika07
20. aug 2008

no hurá , práve som to chcela zabaliť 😅

lubii
20. aug 2008

Práve si pozerám fotky, aké máte všetky vlasté detičky,iba Mimin Alexík je na tom podobne ako náš Sam a Bejin Peťko, ale ten má ešte čas 😉

lubii
20. aug 2008

Vlasaté nie vlasté 🙂

nika07
21. aug 2008

prajem dobré ránko 🙂
lubii preklepy sa povoľujú 😀

veronkaj
21. aug 2008

nika 07 som z ba - petržalky

dnes je divný deň, som ako mechom udretá, a inak všímam že deti sú aktívne asi už všetky ked tak pozerám na ne na ulici, a tak

a moja pubertiačka ma tak občas dokáže vytočiť že až, ale patrí to k veku

a včera mi drahý volal, že bola uňho bývalá kvôli vyrovnaniu, rozhádala deti proti sebe, na každého nakričala a tvrdo si stojí za tým čo chce, a tak nám neostane nič iné len zobrať úver nekresťansky splácať do 65 rokov a nakoniec umrieť skvelé a do toho nemám šancu povedať že by som chcela dieťa, ale to neznamená že sa teraz rozídem s polovičkou.

prečo musíme mať takú smolu, ja som si po rozvode sama splatila pôžičku aj všetko a teraz odznovu , a jeho bývalá si kúpi pekne byt a má po problémoch a my?? no môžme

stresmenka
21. aug 2008

Lubii dakujem za pochvalu ( za maleho ) tak ten vie fakt menit naladu ja som tam pridala len 2 fotky ae on behom ani nie 5 min 4x zmenil vyzor tvare 🙂 inac ten chalan na kazdeho ruca takeeee prisne pohlady, ze az a nakoniec to vidno aj ne viacerych fotkach 😉 , ale mam s neho nesmiernu radost 😵
Lubii inec ja tiez som povodom Kosicanka zila som tam 19 rokov to tu v KK som sa len nahodne vyskytla a uz som tu ostala ale do KE chodim skoro kazde 3 mesiace a velmi rada 😉 joooj keby som sa tam mohla vratit, ale moj drahy ani pocut 😠

bejca
21. aug 2008

dobre ranko idem citat 😉 potom budem reagovat 😵
noc sme mali ako vzdy zasa o nicom 😅 ale co uz 😝

a mam novinku 😀 co som spominala kamosku ktora ma 4 deti a 5 caka 🙂 tak uz ju maju na svete 😀 tesim sa ako kon 😀 vola sa Patricia a narodila sa 20.08.2008 o 20:45 z mieramy 52 cm 3930g 😀 tak sa tesim 😀 ale nato ze to mala piate tak rano o 3,30 jej odtiekla plodova voda 😕 a az takto vecer sa jej narodila 😅 ja som cakala ze to bude sup sup 😅 🙂

stresmenka
21. aug 2008

tak sa pripajam ku gralulacii 🙂 ale piate uff to cakala riadne dlho sice mne sa to zda dlho, lebo ja som maleho mala cisarakom tak to bolo sup sup 😀

bejca
21. aug 2008

Anika aj moj muz je zalubeny do Petka 😀 ale zatial nema ine babo tak si nemoze vyberat 😀 a viem viaceri chlapi tvrdi ze syn je syn 😅 ale viem ze lubia aj dcery to len oni sa tak medzi sebou podpichuju ze maju potomka 🙂

Nika 😀 sa tu smejem 😀 ze starenky 😀 😀 😀

Lubi hej aj nas Petko je taky ufonik plesaty 😅 😀 a este aj muz stale prizera a stale si mysli ze bude rysavy a astale duma pokom 😀

Veronka ☹ no nebudete to mat lahke 😅 ale drzime palceky aby ste sa o to viac lubili 😵

Stresmenka - mozte si s Lubi dat potom stretko ako sme mali my s Mimou 😉 ked uz budes v KE 🙂 a odovzdam gratulaciu 🙂 a veru na piate az moc dlho ☹ idem jej volat tak som zvedava co a ako 😉

stresmenka
21. aug 2008

Tak ja idem do mesta nakupit tak papa vecer sa tu stavim mozna zas 😉

bejca
21. aug 2008

no ja dnes idem tiez do mesta 😝 sa mi nechce ale musim ... a teraz som tej kamoske volala a predstavte si ze nakoniec ju mala cisarskym 😕 😅 a citi sa fakt biedne 😝 ale museli sme koncit tak neviem podrobnosti 😅 chuda moje a to si clovek mysli ze piate bude len take sup sup 😅

nika07
21. aug 2008

Ahojte,
bejca to ja len zo srandy, že tu bolo akosi ticho, tak som si myslela,že všetky išli spinkať so sliepkami ako sa hovorí 😀 😀 😀 , čo ideš nakupovať? 🙂

piate to by som nezvládla ☹
veronka j to ti teda nezávidím, ale ako vraví môj muž nejako bolo a nejako bude hlavne nech sme zdraví 😅

lubii
21. aug 2008

Ahojte,
Grarulujem k piatemu bábatku 😉 😅 Nezávidím.
Stresmenka,Kežmarok je krásne mesto, chodíme tam skoro každý rok na tie umelecké remeslá 😉 a je tam dobrá pekáreň pri zámku 😉

nika07
21. aug 2008

Stresmenka si z Kežmarku, môj muž sa tam narodil, a svokrovci odtiaľ blízko pochádzaju 😀

bejca
21. aug 2008

Nika idem pre Oriflame 😀 a pre obrucku 😅 dala som si ju opravit lebo sme si kupili biele + zlte zlato a to biele je len "povrchova" uprava ako mi povedali teraz pomalu po dvoch rokoch 😠 a mne zostala uplne zlta len ta obrucka 😠 hlavne ze stali kopu penazi - ved som im povedala ze to nas mali upozornit vtedy nie az teraz mi to povedali a aj si zobrali tel. cislo ze mi zavolaju ked bude hotova ani to sa neunuvali 😝 ved ked tam pridem tak im vypucujem zaludok a asi aj obrucky bud nam vymenia alebo vratia peniaze 😒 uvidim ako sa s muzom dohodneme ale aj on je nasraty 😠
a ja viem ze si to zo srandy 😀 preto som sa tak rehotala 😀 😀

Lubi dik odovzdam 😵

bejca
21. aug 2008

pridala som par fotto 😉 kto chce nech kuk 😵

nika07
21. aug 2008

beji, bože je to krásny Peťulik bambulík 😉

bejca
21. aug 2008

Nika dakujem 😀

stresmenka
21. aug 2008

Lubii mesto je krasne ale vadia mi tam ty romovia 😠 a ja si na KK neviem zvyknut a som tu 18 rokov Kosice ma stale lakaju.

A tie remesla tie su fakt pekne aspon nieco tu mame poriadne inac len tych romov 😠

nika07 a tvoj muz sa narodil priamo v KK? A svokrovci su odkial? 😉 Ak mozem vediet.

janka_fr
21. aug 2008

Ahojte tak v nedelu sme sa vratili z dovolenky bolo super ale kratko. Najprv sme boli na juhu Fr. potom par dni v Taliansku a potom tyzden na Slovensku(strasne malo ☹ ). Maly zvladal cestu uplne perfektne ale zvycajne sme isli v noci akurat z Talianska na SVK sme isli cez den a po 8 hodinach sa mu to uz nejako nepacilo.Chorvatsko sme vynechali lebo na plazi s Jullianom to bolo o dusu takze sme boli vacsinou s nim len u jeho rodicov v bazene tam sa mu velmi pacilo. Na SVK som si dobre oddychla lebo mamka mi ho zobrala na cely den a s Franckom sme sa citili ako bez baby.Vzdy som ho len prisla nakojit.Boli sme na Bojnickom zamku a velmi sa tam Franckovi pacilo a kupili sme si tam aj oblatky vsetkych chuti ake tam mali, ja to tak strasne mam rada.Na moju dietu ako stvorene 😀 😀 😀
Za tie tri tyzdne urobil Jullian velke pokroky.Uz sedi sam, plazi sa a stavia sa sam v postielke.Najprv si len klakol tak sme mu ju znizili o trosku ale vcera uz kukuckoval z nej postojacky takze ju budeme musiet znizit uplne dole.Priplazi sa aj sam k nabytku kde je telka a postavi sa sice obcas balancuje akoby tancoval ale strasne sa tesi.Takze vsetko z jeho dosahu bude musiet ist prec. V transate uz nechce sediet. Teraz ma ale take obdobie ze staci ze ma chvilku nevidi a place nemozem ist ani na zachod 😒 Fotky pridam neskor a musim si vas docitat som len zatial na 152 strane ste toho dost popisali.
Vidim ze pribudli aj nejake nove kocky tak ich vitam.
Beji tak ani nas Jullian nema vlasky a tiez ich ma nejake blondave a na slnku ako rysave tak tiez neviem po kom je my sme obidvaja tmavohnedy.

janka_fr
21. aug 2008

Beji Petko je krasnucky sibalko, pozrela som si foto.
Ostatne albumy dopozeram idem vas docitat nech viem co sa tu dialo kym drobcek spinka.

nika07
21. aug 2008

stresmenka svokra bola z Ľubicea s asvokor z Vlkovej, ale oni sa dávno odtiaľ odsťahovali, môj muž bol ešte malý prcek 😀

nika07
21. aug 2008

janka super fotky, malý je taký beťárik, je na ňom vidno, že mu je na tomto svete dobre 🙂 🙂

inak všetko naj,naj,naj k dnešným meninám 🙂

bejca
21. aug 2008

JANKA vsetko naj k meninkam 🙂 a teda kukam kukam cita cita 😕 😨 Julianko aky sikulka 😵 to my ani sa neplazime len sa kotula kam chce a ani nesedi len ked ho posadim tak cca 25 sek vydrzi 😅 a ani sa nestavia o nabytok sam 😨 vy ste SIKULKY 😀 🙂 😵 gratulujeme a cmuky cmuk a tesime sa ze ste uz tu a budete s nami kecat a pisat 😵 a hlavne na fotecky sa tesime 😉

janka_fr
21. aug 2008

nika dakujem
a dakujem k blahozelaniu

Beji bud rada a pockaj pride to rychlo😉, prave som hovorila Franckovi ze v sobotu musime ist kupit tie ochranne kryty na zastrcky.

nika07
21. aug 2008

my sme ich už nainštalovali, ale dali sme len dve, a odvtedy Lindu zastrčky nezaujímajú 😅