Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
7. máj 2009

Vladka 😀 😀 ty to asi potrebujes 😀

Prave sme prisli od lekara a maly ma zapal obidvoch usiek. Nemyslela som si ze to budu uska, lebo si ich absolutne nechytal, takze mame antibiotika.
Ak by som sa tu nahodou neukazala tak vam prajem krasny predlzeny vikend.

vladkaz1
7. máj 2009

Jani mas pravdu ja som strasne temperamentna ja potrebujem chlapa poriadneho hadku a tak , to sa tazko vysvetluje...

annika
7. máj 2009

Mima, tie kone sú na Czajlik- ranči V Dunajskom Klátove. To je asi 10 km od Dunajskej Stredy. Je to tam pekne, je tam reštika, detské ihrisko, kone, Malý Dunaj tečie cez ranč. A zajtra majú súťaž, aj Anna ide, bude to jej prvá súťaž. nebude skákať, ale je to "drezúra" koňa, cválanie, chôdza , klus atď. Tak držte palce,prosím,
aby to dobre dopadlo!!!
Janka, malému posielame božteky, nech sa uzdraví. Veru to môže byť z tých jaslí bohužiaľ...
Vladka, bože, je máj, mesiac lásky, nech sa pekne udobríte....
Dobrú noc!

bejca
7. máj 2009

Anika ani ja si nemozem zvyknut na eura 😝

Vladka no neni nad talianske manzelstvo 😀 😉

Janka skore uzdravenie zelame a posielame bozteky 😵 a aj vam krasny predlzeny vikend 🙂

vladkaz1
7. máj 2009

Anika lasky cas no 😉 , mi sa ani dobre neporozpravame, aby sme sa nepovadili 😀
Ale za 5 min je vsetko ok ,to sa neda vysvetlit je to tak... kto ma doma pochopí 😅
Anke drzime vsetky paste aj nepaste na nohach rukach vsade 😀
ja som si na eura zvykla lahsie sa utracaju aspon u mna.... tam 5 eur tam 10 nieco este kupim a hnes 30 eur v ... obchode 😀

bejca
8. máj 2009

Vladka tak to hej .. lahsie sa veru utracaju 😅 .... no ale snad si zvyknem aj ja 😝

Anika Anke drzime palceky aj my 🙂

mima07
8. máj 2009

annika tak drzime paste 😉 a na buduce ked sa tam budete chystat daj vediet pridem pozriet ked su tam preliezky a aj restika tak nie je o com 😉
janka rychlo sa uzdravte
pekny vikend vsetkym 🙂

annika
8. máj 2009

Anna skončila 3.!!!! Dobre ste nám držali palce, ďakujeme!!! 😉 😉 😉 😉

mima07
8. máj 2009

anne gratulujeme 🙂

vladkaz1
8. máj 2009

Jupiiiii gratulujem 😀 😀 😀 😵 😵 😵

bejca
8. máj 2009

G R A T U L U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a posielame bozteky 🙂))))))))))))))))))))))))))))))

tatinko nas kupil Petkovi pieskovisko tak sme testovali 🙂) mozte kuk v albume ak chcete 😉

vladkaz1
8. máj 2009

Beji suuuuper a kde ho mate???? 😀 😀

azuzi
9. máj 2009

Janka tak Julianko tak nech sa skoro uzdravi, aj Anke drzime palce na pretekoch.
Tak ja cely tyzden beham na dom, v utorok som uz nakomplet domalovala a potom nastala hroza ze kto to vsetko umyje hlavne tie okna, sestra zacala jedno umyvat v pondelok a trvalo jej to viac ako pol dna a ani nebolo celkom tip top, tak som rezignovala a vo stvrtok som mala tam jednu studentku a vcera jednu firmu a okna su umytie, nie je to celkom tip top, hlavne okraje okolo malovky to si musim este dodetajlovat, ale skla su ciste a mame aj viac svetla 😀 😀 , Martinko je cely tyzden cez den bezo mna vecer ked pridem tak sa na mna vrhne a okamzite chce mliecko 😀 😀 a nevie sa ma nabazit, dufam ze zachvilu to skonci musim poriadit aj trochu podlahy, aby tam mohol lozit, uz som vcera oslovila aj jednu znamu aby naznacila susede ze sa jej chcem spytat nato opatrovanie, tak mi drzte palce nech ma neodmietne, uvidim, kedy naberiem odvahu sa jej to opytat priamo 😉 😉 .
Martinko zatial este nechodi samostatne, ale uz zopar krokov urobi ked mu nastavime naruc 😉 😉

vladkaz1
9. máj 2009

Ahoj Azuzi tak drzim palce nech ti to varovanie dopadne dobre!!!
Stale pracujete? No musis byt unavena 😒 🙂

annika
9. máj 2009

Ahojte! Ďakujeme za gratulácie!!!! Ste milé, fakt! Dala som fotky o súťaži, kuknite!
Bejca, aj ja som pozerala to pieskovisko, aj som chcela kúpiť, ale furt mali u nás v dráčiku len jeden kus, no a keďže máme dvoch psov na dvore, tak to trebalo by aj zakryť, že? Potom manžel doniesol takú antikorovú vaňu a dali sme piesok do tej a máme aj my už pieskovisko... 😀 😀 😀 😀
Azuzi, nech sa vám podarí tá pestúnka, prajem ti to. Aj ty bay si bola asi kľudnejšia, že?

vladkaz1
9. máj 2009

Annika super foto nadherne kone!!!!
Dcerka je ale kocka 😀 ,aj mama 😀

annika
9. máj 2009

No, no, Vladka!! Ale díky, dobre to padlo!xoixixixixiixixixi 😀 😀 😀

vladkaz1
9. máj 2009

ze nono!! ja som to myslela uprimne co sa podcenujes!!!!! 😉

annika
9. máj 2009

Ja len mám sebakritiku, vieš? A tých 6 kíl ešte stále na sebe.... 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
9. máj 2009

no vobec neni vidiet moja!!!! ja tia ni nepoviem este kolko mam na sebe ale to nie od porodu ale od vianoc 😀 😀 este 10 kilo , na foto co si mala pred tym si sa mi zdala pevnejsia ako ja ale teraz som kukala vobec nie,mas dobru postavu po 3 detoch ked budem ja taka tak budem stasna mja som tucnejsia nez ty moja 😠 ,to som dala na seba tu nasratu tvar 😅 , ja som len po jednom a som jak gula.. ale mam 7 kilo dole drzim sa

janka_fr
9. máj 2009

Ahojte,

Jullianovi uz zabrali antiniotika a uz nema teplotku a uz zase vyvadza 😠 Vcera sme boli na safari,kde sa ide vlacikom a ked sme kupovali listky tak som si chcela zobrat Julliana na ruky, lebo listky predavali v obchode aj so vselijakymi suvenirmi a nechcela som aby to tam vsetko poroztlkal, jasne ze sa mu to nepacilo tak sa hodil o zem a lezal si tam na zemi a usmieval sa. Ani za svet postavit sa, ked ho Franck zobral na ruky tak sa metal jak ryba ☹ No a dnes sme boli v meste a ze sadneme si na kavicku, zase sa mu nepacilo ze nemoze mat skleneny pohar, tak sa mi tam zase hodil o zem, ale zobrala som ho na ruky tak tak sa mi trepal zase a hadzal no hroza 😠 Fakt neviem co s nim. Darmo mu dohovaram, nic!!!Tak vyzerame akoby sme mu nedavali ziadnu vychovu. Dufam ze ho to cim skor prejde.

Annika blahozelam dcerke a teda kocka je a aj ty ako Vladka vravi.

Azuzi, dufam ze ti to vyjde s pestunkou a hlavne aby ste uz byvali vo svojom a mali klud a pekne si uzivali domcek.

Vladka a ty sa chces stratit???Ze 10kg ved ta fakt nebude vidiet 😨

Beji super, ja som si najprv precitala a potom pozrela foto a teda hned ma napadlo ze kam ste ho dali???ale cvaklo mi ze na balkon nie 😀

annika
9. máj 2009

Janka, díky!
To je super, že Julianovi je už lepšie! A že vyvádza? No a čo! Prejde mu to, neboj sa!
MY zas robíme hrošie veci. V poslednej dobe sa mi malý furt vytrhne z ruky a ako šialený vyštartuje niekam. AJ dnes svokor preberal zemiaky v pivnici a on tam skoro spadol k nemu...hororrrrr!!! 😲 😲 😲 😲 😲 Darmo som kričala zastav!!!! On bežal ešte rýchlejšie. no a ja s tým mojím kolenom...ani neviem ako som ho chytila nakoniec... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale bola to posledná chvíľa...

vladkaz1
9. máj 2009

Jani tak toto plieskanie fakt poznam 😕 , no ja som sa docitala , ze ked sa dieta plieska zacni sa aj ty ,nie vonku samozrejme ,ale praktikujem to doma , Lucia sa jeduje pleskne sa zlosti lahnem si aj ja a smeje sa jak besna vazne to u nas zabera!!!!
Ked reve a krici zacnem to robit aj ja a prestane len pozre zacne sa rehnit a konec placu !!!
ja som bola stoho hotova tiez vonku ked to zacala robit pozerali vsetci namna ,ze ziadna vychova a ignorujem to najpr mala vydrz poviem ti aj hodinu , no aj ju to potom zmohlo a spala ,teraz vie ze neuspeje tak jej to trva mozno 10 min ,nic neprihovaraj sa ignoruj fakt to chce pevne nervy a odhodlanie ale upech nastane!!
Som rada ze malemu je lepsie 😵
krasne cikame a kakame do serblika ,no vykakat sa nam podarilo raz ale cikat stale... sa tesim sikulka Lucka.
Jani ,no ved si ma videla urcite sa nestratim 😉 bola by som len spokojna konecne sama so sebou 😖
Takto mam stoho depky. ☹

annika
9. máj 2009

Vladka, vy už normálne cikáte do nočníka????? Robko ani bohovi si nesadne na šerbel, len v nohaviciach. bez nohavíc a plienok mi nechce sadnúť!!! zacíti tú studenú umelinu pod zadkom a vyštartuje... 😅 😅 😅

vladkaz1
9. máj 2009

Anni mala obdobie asi v 9 mes , ze krasne cikala , potom ani za nic tam sediet a teraz asi 3 tizden nadherne cika vzdy ked ju posadim asi 5 x za den aj sa podarilo raz vykakat 😅 som rada ze je sikulka, aj sa sama ukaze na serbel ze ide cikat , ale plienku mame stale este to nerozoznava ze nemusi mat plienku, ked ju necham holanko tak sa vycika na zem ,ale rozmyslala som keby bol serblik v izbe tak mozno ju napadne ze sa tam ma vycikat no musim ho dat zo zachoda tak na oci Lucke a uvidim potom vam poreferujem ako som dopadla.
Segrin maly je o 3 mes .starsi a nema vobec plienku chodi na serblik na noc mu dava , ale necika drzi do rana a potom ide na serblik to je ale sikovny ze??? Tomu nasa mala este nerozumie.. 😅
Ale ked sa vycika do serbla zacapkam jej poviem ze je krasna ze spravila ciko do serbika ,tesi sa tomu chape ze ju chvalim a tesim sa.... a len chodi mama Lucka kako hmm?? No uplne je bohovska 😀 😀

vladkaz1
9. máj 2009

tyzden pardon 😀

annika
9. máj 2009

Fakt je šikulka!!! Cmuk! 😀 😀 😀
A ja už idem spinkulinkovať, lebo aj zajtra je deň...Dobrú noc!!!! 😵 😵 😵

vladkaz1
9. máj 2009

dakujeme aj vam cmuk 😀 😀 😀 ja este nejdem sa mi nechce 😝 pa moja pekna 😉

azuzi
10. máj 2009

No Vladka tak nech Vam to vydrzi s tym srblikom a postupne sa naucite bez plienok no to uz bude super 🙂 🙂 .
Annika asi je to s tym kolenom a behanim za malym dost tazke 😒 😒 . No dnes asi ani ja nebudem Martinka velmi dvihat, hrozne ma bolia ruky, z upratovanie vcera som drhla hornu kupelnu pat hodin a ani nie je celkom tip top, este to treba nalestit.
Dnes by som Martinka najradsej nedvihala, pozeram ze ste rozoberali aj vahu, tak aj mne sa podarilo schudnut cca 2 kg a este by som chcela take cca 4 kg, uvidime 😒 😒.

vladkaz1
10. máj 2009

azuzi ze 2 kila 😀 😵 si zlata , ja som dnes uplne hotova v noci som nepalala Lucka rozvalena na celej posteli aj s tatom preliezla z postielky k nam a ja som spala skrutena pri nohach 😝
Azuzi 5 hodin? to ste mali este hrubu spinu? alebo si to glancovala uplne dokoladne?