Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
5. júl 2008

Anika ,Vladka vy mate super sikovne deticky 😵 ze chodit , lozit , tocit hlavickou posielat pusinky 😵 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 ked bude Petko tak 😉

Vanilka aj my obcas musime pod umyvadlo 😅 xixixixi a mna by to nebavilo ten spinning 😝 radsej ten step dac ci ako sa to pise 😉 len je to od nas daleko ☹ kedysi to robili u nas v telocvicni tu hned pod cinziakom a uz to neni ☹ to by ma bavilo 😵

janka_fr
5. júl 2008

Ahojte

Vanilka super ze sa vam dari s kojenim a neboj tych par kileciek zlezie z teba ako nic.
Ja by som tiez rada chodila cvicit ale samej sa mi nechce.Ale buduci tyzden idem prvykrat s malinkym plavat a dnes som kupila aj tie plienky na plavanie tak som zvedava ci sa mu bude pacit.
Azuzi blahozelame k mesiaciku a teda to ubehlo.
Beji prajem prijemnu dovolenku a nech mate krasne pocasie.My ked ideme niekam na par dni tak ja s Franckom mame len jednu batozinu a pre nasho drobca mam dve tasky nabalene hroooooza.Som zvedava ako sa zbalime na 3 tyzdne co ideme v auguste na dovolenku.Tentoraz ale autom a to bude teda riadna streka.
Beji presne tak isto sa aj nas malinky otaca v posteli a kolkokrat ma hlavu uplne natlacenu na tycky a nohy zase na druhej strane, vzdy ho otacam a nakoniec ho aj tak najdem uplne opacne 😀
Vsetkym kockam prajem krasnu nedelu

lubii
5. júl 2008

No keď vidím , akíste šikovní, tak som malého začala aj ja učiť, kde má noštek,lebo on nič také nevie 😕 . Iba vie mama, tata, dada - to je Danielka, vie,kde je lampa a keď mu poviem, že daj mi pusu, tak mi dá jazýčkovú 😀 .
Janka, to s tým balením bolo presne tak aj u nás 😀 . My traja sme mali 2 kufre,jeden maličký,jeden taký stradný a malý mal sám najväčší kufor 😀
Kam idete na dovolenku na 3 týždne? Aj ja chcem ísť. Na budúci rok ak niekam pôjdeme, tak až na konci leta, lebo teraz mi bude celé leto smutno,že už máme po dovolenke ☹ .
Baby,čo obúvate svojim deťom????? Ja som kúpila u Baťu sandále, ale vôbec ich nenosíme,lebo sa mi zdajú tvrdé. Hľadala som doteraz na nete nejaké capačky a našla som toto : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3165194
Čo vy na to????

bejca
6. júl 2008

ahojte pekne slnecne ranko 🙂 dufam ze aj my take budeme mat na dovce ale podla predpovede hlasia stale len dazd ☹ 😠

Janka no ved som zvedava veru ako sa pobalime 😖

Lubi tie capacky su nadherne 🙂 ale my stale mame len ponozky xixixii zatial este topanocky nemal 😉 a veru s tou dovolenkou je to tak ☹ strasne ryyyyyyyyyyyyyyyyychlo ubehne ☹ ja tiez dufam ze v auguste aspon do aqaparku pojdeme 😅

vanilka32
6. júl 2008

dobre ranko

no my sme sa rozjedli ze sa nestiham cudovat. Ked kojim, tak z druheho prsnika mi kvapka 😀 neskutocne!!

Tie capacky su frajerske, a 400skk nie je vela, neviem teda drobcovi ako dlho to vydrzi, ako rychlo rastie nozicka.
Nasa prechadzka bola vcera uspesna, spinkali sme, v zahradke sme opat kojili a sup domov, zatial take rychle prechadzky, ma tyzden, este sa bojim byt s nou vonku par hodin.

peknu nedelu, dnes nevarim, ideme mame na obed hura 🙂

annika
6. júl 2008

Ahojte!
No, Vanilka, vidíš, ste šikovné s malou ste to zvládli s tým kojením!!! Gratulujeme.
To bicyklovanie skúšam teraz na ulici s Robkom, manžel zohnal taký super bicykel, aj pohodlný, aj dobre ide, tak už chodíme sa bicyklovať s malým. No ale jeho to baví ináč, ako m§a, on okoštoval najprv kormidlo, potom sedačku olyzoval a potom sa chcel otočiť v sedadle.... Asi mu to vadí, že ideme potichu a pomaly, a nebzučíme ako motorky....xixixixi
Dnes išielmanžel s deťmi na Vyšehrad motorkou. Sú tam nejaké stredoveké slávnosti a je tam aj bobová dráha, tak sa vybláznia trošku...
A my sme s Robkom leňošíme, nemusím variť, len perem...

bejca
6. júl 2008

Vanilka aj my sme tak chodili ale 4 mesiace kazdu nedelu k svokre na obed xixixixixixixixi a na prechadzky tiez sme chodili len na chvilku a postupne predlzovali 😉 a ked kojim tak mam na druhom prse tu vlozku prsnu lebo mi tiez z nej kvapka xixixixi a tesim sa s tebou ze mas dost mliecka a Simonka pekne papka 😵 cmuuuuuuuuuuuuuk 😀

Anika len oddychuj 😉 a deti sa apon unavia s manzelom je to fajn ked ti ich takto zoberie " vyvencit" xixixix 😀

My sme uz po obede malinky haja a tato sa najedol a sup k nemu xixixixi ked sa zobudi idem s nim a Benikom von do Maxu kuk siltovku ci satku ci co to je so siltom kupit 😉 a kuk ci nemaju prenosne postielky 😅 muz ze by mu kupil 😵 tak som zvedava ci nieco budu mat 😅

bejca
6. júl 2008

no vidim ze nikto od obeda co uz asi ste zaneprazdnene 😀 ja som sa prisla zozlucit 😉 majte sa tu krasne a v sobotu sa ozvem 😵 pa

lubii
6. júl 2008

Tak ti prajempeknú dovolenku 😉
Už som tie topánočky objednala,taksom zvedavá

janka_fr
6. júl 2008

ahojte
Beji prajem prijemnu dovolenku a hlavne aby ste mali super pocko 🙂

Lubii my ideme najprv dole na juh Francuzska-nedaleko Cannes, tam ostaneme tyzden u svokrovcov, potom ideme do Talianska tam budeme asi 2 dni u mojej sesterky, potom pokracujeme do Chorvatska(pretoze moj drahy tam este nikdy nebol a strasne rad by to videl)tam budeme asi 5 dni no a potom nakoniec ideme zase k nasim na Slovensko, u nasich ostaneme asi tyzden a zase naspat domov. Ideme autom tak si urobime rozne prestavky na roznych miestach 😉 . To Chorvatsko je trosku vyklonenie sa z trasy smerom na Slovensko 😎 😝

Vanilka super ze mas tolko mliecka, mne sa moj drahy stale smeje ze som ako kravicka, lebo ked malinky papa tak zdruheho mi kvapka, tiez by to neslo bez tej prsnej vlozky.

Annika a chutil mu?? 😀 😉 Ja mam tiez v plane bicyklovat s malym ale to je este dalekooooooo.

janka_fr
6. júl 2008

este som zabudla lubii tie topanocky su peknucke, my zatial nenosime len ponozky lebo aj tak su nam este topanocky velke ale som mrkala v obchode na nejake ale tie ceny 😨 , drahsie ako pre mna 😒

annika
7. júl 2008

Bejca, ahooojjjj!!! A majte sa krásne a užívajte si navzájom!!!!
Janka, chutil mu!!! Všetko, čo je z umelej hmoty, dreva a z papiera, mu chutí!!! Plyšové hračky zas nenávidí...
Ja dávam malému papučky a sandále Scholl. Máme aj jedny ortopedické poltopánky, keď je chladnejšie, tak tie. Mali sme ich už dvakrát obuté...xixixixixii A nosíme už 20 č.!!! A sú akurát! Asi budeme mať velké nožičky po tatinkovi. On má 48 č.! 😀 😀 😀 😀

mima07
7. júl 2008

dobre ranko
tak som vas docitala 😉
my sme mali hekticky vikend a aj predtym tie dni 😝 boli sme na svadbe a v nedelu sme oslavovali synovu 18 s prvou skupinou 😀 este jedna cast nas caka
pridala som nejake aktualne fotky

annika
7. júl 2008

Mima, ste fešáci! Aj brácho je fešák, je to super fotka , dvaja bratia...
Gratulujeme k 18-ke, synovi! Tak a máš aj dospelého jedného, Mima!
A to auto, či limuzína.... AJ malému sa páčilla, čo?

mima07
7. júl 2008

annika
dakujem
jasne ze limuzina sa malemu pacila prve auto kde sa dalo chodit 😀

paskova
7. júl 2008

Ahojte dievcata, manzel mi prave vytiahol kliesta z nohy. Nemate s tym niektora skusenost?Dost sa bojim tak mi napiste prosim!

pizzamati
7. júl 2008

Ahojte dievčatá. Idem si vás prečítať dlho som tu zas nebola nie som vobec v obraze čo nové . Dcéra mi mala dať do albumu nové fotky tak mrknite. 😀

annika
7. júl 2008

Regina s kliešťami nemáme skúsenosti, ale keď ti to manžel vytiahol, tak už je to určite o.k. Liehom si utri, aby si to dezinfikovala.
Pizza. idem kuk fotky!

annika
7. júl 2008

Juj, ste krásnučké!!! Pekne rastiete , aj sestra je hrdá určite na malú! Vidieť na nej. Cmuk! cmuk!

lubii
7. júl 2008

ahojte,
Mima,gratulujeme dospelákovi 😉 .Je naozaj fešák 😅 😉 . A tá fotka, čo sú spolu sAlexom je veľmi pekná 🙂 . No a ty si jak herečka predtou limuzínou 😉 . Ešte červený koberec... 😎
Pizza, aj vy máte krásne fotky 😉 🙂 . Maličká je krásna,a tie jej líčka ma fascinujú 🙂

lubii
7. júl 2008

Annika, daj prosím ťa fotku tých scholliek. Ja som pozerala na nete a tam pre také detičky nič nebolo. Musím sa ísť pozrieť do nejakých zdravotníckych potrieb.

lubii
7. júl 2008

Pasková,ja s kliešťom tiež nemám skúsenosť v tehotenstve, ale väčšina kliešťov je neškodných, len ich treba vybrať celých. Ale keď sa bojíš, tak radšej choď za gynekológom a popýtaj sa.

ekonaja
7. júl 2008

Ahojte maminy. Ako je vám už dobre s drobcami, mňa to len čaká, termín mám na Valentína 14.2.09. A ešte k tomu som účtovníčka, firiem vyše hlavy a zrovna mám termín v daňovom období. Ja neviem ako to všetko zvládnem. Dúfam, že budeme zdraví obaja a zvládneme to. Prajem pekný deň, veľa zdravia a drobcom dobrú náladu.

annika
7. júl 2008

Ekonaja, aj ja som mala obavy a som sa bála, ako to zvládnem všetko, ale ver mi,že počas tehu som sa cítila super, o päť rokov mladšia určite, a všetci okolo mňa boli ohladuplní a pomáhali vo všetkom. Uvidíš, zvládnete to aj s malým drobcom!!!
Lubi, ja by som dala fotky, len foťák nám rapluje nejak, furt sa vypína po pár sekundách, neviem čo je s ním. Ale som to kúpila v lekárni u nás, nie cez net. Stáli okolo 500 Sk. A máme ešte jedny obyčajné papučky z hypernovy, aj to sú dobré.

janka_fr
7. júl 2008

ahojte

Regina ja nemam osobne skusenost s kliestom pocas tehotenstva ale ak chces byt kludnejsia radsej sa opytaj gynekologa. Na TA3 bola o tom relacia nasla som to na nete ale tam hovoria o chorobach co prenasa ak chces pozri si to tu je link. Ale nechcem ta strasit.

http://www.ta3.com/sk/relacie/21_zdravie/1577_k...

Mima krasne foto a tam kde su dvaja braskovia je paraaadne.Blahozelam k 18

Pizza krasne slniecko mas, jeeee takeho havina sme aj my dostali od babky.

Ekonaja neboj vsetko zvladnes a mas pekny termin, my sme mali rovnaky, taky nam urcili na Slovensku ale tu vo Fr. nam dali 20-21.2 a nakoniec sa drobcek narodil 27.2 🙂

mima07
7. júl 2008

pizza krasnucke fotky
paskova treba ranu sledovat tak 3 dni a ked sa ti neurobi cerveny flak tak je to v poriadnu 😉 pripadne ak by si doatala teplotu tak treba upozornit doktora ze si mala kliesta ale ja si myslim ze by to malo byt ok

mima07
7. júl 2008

lubi janka dakujem 😉 teraz je zo mna velka fotografka ked mam take krasne objekty 😀
dieta mi zase zaspalo v aute 5 minut predtym ako sme prisli domov a teraz sa mu nechce 😠 a do vecera isto nevydrzi

vladkaz1
7. júl 2008

Ahojte tak ste toho popísali uz som precitala .
Lubi tie capacky paráda!! Mi sme uz kupili sandálky s pevnou patou.
Annika uz sa vozíte no teda to musí byt pre Robka sranda.
Vanilka krasne ste sa rozkojili tesim sa s tebou .
Mima tak si to co najlepsie uzite!!!!
Pizza malá je poklad!!!!
Beji neboj ani sa nenazdás a budes nahánat po izbe Petka xixi 🙂

vanilka32
7. júl 2008

pizza, malinka je naadhernaa, a ta posledna fotka je velmi rozkosna 🙂

dnes ma Simonka skusa ze kolko vydrzim byt hore, totalne ignoruje spanok, ale konecne zalahla!! tak to idem vyuzit aj ja lebo noc bude opat dlha 😀 najviac sa mi pacil vyrok mojho muza dnes rano: ako ste sa vyspali dievcence? ja velmi dobre, co sa dialo v noci? 😀 strasne s tym chlapom!!

annika
7. júl 2008

No aj môj ocinko "sa vypína" o desiatej a ráno sa budí len...Keď som bola totálne vyčerpaná, tak som mu párkrát šupla malého okolo jednej v noci, nech aj on sa trošku potrápi s ním... Ale to bolo ešte na začiatku, do tých šesť týždňov, odvtedy len výnimočne raz dvakrát.
Holky, u nás bola víchrica!!!!!!Naša záhrada vyzerá ako bojovisko. Slivky, jablká, hrušky, paradajky sú K.O., všetko na zemi....A žaluzie tiež zdemolovalo ten ľad, ako sito vyzerá.....No hororororrrrr!!!