Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
26. jan 2010

Vladka, držímeeeee, neboj sa! Budem na vás myslieť!!!Potom sa ozvi ako bolo!!!o.k.?
Zajtra aj ja idem na endokrinológiu, na kontrolu do Komárna, aj Robko ide so mnou, nemám ho kam dať, uvidíme kolko treba čakať pred ordináciou...Ozaj, neviete kedy sa začína Ordinácia v Ružovej záhrade?????Nejak mi to už chýba takto večer...
Včera sme pozerali film Avatar, videli ste už??? To už nie je ani film, ale niečo iné...ani neviem, kde by som to zaradila...180 minút napätia, efekty sú super, story už menej... 😉 😉 😉 😉

bejca
26. jan 2010

Anika pridala som 4 fotky 😉 viac sa mi neda lebo mi dali novy program a neviem ich zmensit 😠 ale zistim si to a potom pridam este par 😉

Vladka myslime na teba a cakame na info 😵

dobru nocku 🙂

annika
27. jan 2010

Hehe...Bejca, že prechádzka dedinou...a vzadu policajné autá....heheheheh....a malý je podarený v tom snehu...dík za fotky!!! 😉 😉 😉
Vladka, ako???

vladkaz1
27. jan 2010

Annika aj tebe drzkam palce dobre dopadni na endokrinologii ,ked to mate jak u nas sa tam nacakas ,to som terz vsetko absolvovala prepodrodne ...
Dakujem kocky napise idem az o 15 tej tak vam hodim aj nejake foto ak budem mat ,este niev kolko budem tento raz platit tak si dam len jednu spravit na pamietku

janka_fr
27. jan 2010

Ahojte,

Annike a Lare drzim palceky.

Beji nadherne fotky, videla som na FB. Super vylet ste mali a ze malo snehu, som akurat ukazovala Franckovi vase foto, ze kolko snehu tam je.

Annika ja som do 26tt pribrala 4 kg a potom no sak to uz viete, nadhernych 30 som mala nakoniec, mozno aj viac ale dva tyzdne pred terminom som sa uz nevazila 😀

Som hrozne nevyspata, vcera vecer sme este isli k lekarovi s Jullianom. Nastastie ATB zabrali, ale do vcera mal stale teplotu 39 a v noci nam vobec nespal, co nemohol dychat akonahle si lahol. Tato noc uz bola lepsia a dnes uz neteplotkujeme.

vladkaz1
27. jan 2010

jani no to bude asi moj pripad ze teraz nepriberam a potom budem jak gula 😀
Skore uzdravenie prajem 🙂

jana001
27. jan 2010

Ahojte tehuľky,

mám 36 rokov a som v 7tt a mám 15 ročnú dcéru Paulínku z prvého manželstva. Toto dieťatko, voláme ho Bublinka čakám s partnerom.

Problém máme s Paulénkou, pretože keď sme jej to povedali, plakala, že načo chceme ďalšie dieťa, či nám nestačí ona.

Poraďte mi, ako to máme riešiť.

bejca
27. jan 2010

Anika hej , ved aj v Terchovej maju policajnu stanicu 😉 😀 a idem este najst par fotiek co mi sem " vlezu" 😉

Vladka uz sa tesim na fotku a cakame na info 😵

Janka skore uzdravenie Juliankovi , letia vam pusinky a ty ak sa ti potom bude dat tak oddychuj 😵 dakujem z pochvalu fotiek 🙂

janka_fr
27. jan 2010

dakujeme 🙂

Janka vitaj medzi nami a v tomto ti ja neporadim, pretoze ja mam len jedneho nezbednika.

Pridala som 3 fotky do albumu Jullian, to su najaktualnejsie, tak ak chcete mrknite.

emak
27. jan 2010

Ahojte tehuľky,

mám 36 rokov, presťahovala som sa do Trnavy /Prednádražie/ a čakám prvé bábo. Som v 23 týž. a bude to dievčatko 🙂 - veľmi sa s partnerom tešíme.
Rada by som sa zoznámila s nastávajúcou mamičkou z Trnavy, s ktorou by som pokecala ohľadne tehotenstva.
Jana

vladkaz1
27. jan 2010

cafte nove kocky tehule ja som s TT aj Bejka 🙂 ,kludne mozeme dat stretko ...
Kocky na sono az zajtra o 15 tej ..aby ste necakali dnes ..

annika
27. jan 2010

Jana001, je to veru komplikovaná situácia, ktorá sa časom určite upraví, neboj sa!!! Ani naša Gabina nebola nadšená, plakať naplakala, ale robila scény trošku...No ale na konci tehu už si nevedela vyčkať malého....
Treba dcérke vysvetliť, že ke&´d už vy nebudete, tak vtedy nebude sama, bude mať bračeka, či sestru, ktorá ju bude ľúbiť... A že vy to tiež velmi chcete to bábo, pravdaže spolu s ňou... 😉 😉 😉
Tá puberta je veru ťažký orech, veď sa zbúria proti všetkému, ony vedia najplešie všetko...veď poznáš takéto situácie... aj ja to prežívam dokonca dvojito... 😝 😝 😝 ale časom sa to určite upraví... 😉 😉 😉 držím palce, a vitaj medzi nami!!!!
Emak, Trnavčanky tu máme dosť!!! Budeme sa tešiť z teba...Pozerám tie týždne tt., máte to skoro rovnako s Vladkou... 😉 😉 😉
Idem kuk fotky Julienove a Peťkove...

jana001
27. jan 2010

Ahoj annika,

dakujem ti za radu, zatiaľ sme jej to len povedali, nemala som priestor jej čokoľvek vysvetlovať, nakoniec to skončilo tak, že som plakala s ňou.

Sme dosť na seba naviazané, je jedináčik, aj keď som sa snažila, aby nebola sebecká. Mám zmiešané pocity. Chcem jej dať čas, aby zistila, že stále tu pre nás bude a nebude obmedzovaná - tak to argumentovala. Je rozumná a nikdy som s ňou nemala problémy.

Ak by sa našla tehuľka, ktorá má podobný problém, napíšte, neviem si rady.
Ďakujem

vladkaz1
28. jan 2010

ahojte pridala som na FB nejake fotky tak ak chcete kuk 🙂

l.lara
28. jan 2010

ahojte baby zavidim vam tie stretka 🙂 ja to mam do TT predsa len dost od ruky.. 😒

vladka, pozerala som fotky na FB, vyzeras uuzasne... 😵 to brusko ti naozaj prospieva 😵

jani, ty si pribrala 30kg?? a ako si to dala dolu, ved vyzeras ako modelka!

annika, ako si dopadla na endokrynologii? ja idem vo februari.

emak a jana001 vitam vas medzi nami 😵

emak
28. jan 2010

Ahojte,

musím si prečítať predošlé príspevky aby som bola v obraze.

S Vladkou sa zhodujeme v termíne - podľa mňa koncom mája okolo 31, ale minule mi lekár napísal 25.mája.

Ja chodím Štrbovi do ordinácie a pomaličky asi začnem chystať aj vecičky pre bábo. Koncom roka som bola na odbere plodovej vody a morfologickom - teraz v januári som bola pre výsledky a som šťastná že je zatiaľ Emka zdravá.

l.lara
28. jan 2010

janka001, ja ti asi tiez neporadim, ked som otehotnela, mala som sice dceru vo veku priblizne tvojej, ale ona tym, ze byvala stale sama doma (vychovavala som ju sama a ked som bola v robote, tak sa tu isla zblaznit) chcela surodenca. skoda len, ze to nevyslo tak, aby si ju aj uzila, lebo teraz je "uz velka" cestuje do skoly a s malou skoro vobec nie je.. 😒 k tomu sa pridruzil este frajer, takze na nas uz nema cas..a ked som jej hovorila, ze je malo so sestrou, ze ved sa na nu tesila, tak mi povedala, ze ona chcela surodenca kym bola mala, aby tu nebola sama..no hold, toto som nemohla urychlit.. 😒 inak, tiez mam maleho bubacika s priatelom. 😵

l.lara
28. jan 2010

janka_fr dufame, ze je Jullianko uz v poriadku, posielame boztek.. 🙂 a krasne fotecky mate.. 😵

annika
28. jan 2010

AHojteeee!!!Fotečky krááásne, Janka, je to láma na tej fotke??? Boli ste vzoo, či u vás je to bežný jav???xixixi 😉
Bejca, dík za fotky, včera som ich pozerala, tak tatino bol asi hotový po tej dovolenke, čo? veď tak sa snaží na tých fotkách....že až!!!
😉 😉 😉 😉 😉
Emka, tak aj ty si po ťažkom období s tým amniom a čakaním na výsledky. Teším sa, že maličká je v poriadku, teraz už si pekne užívaj to tehulkovanie, odychuj sa a nech ťa mnaželík pestuje trošku... 🙂 🙂 🙂 🙂
Lara, dík za otázku, endokrinológia je o.k. len mi zvýšili euthyrox tabletky na 100-ky, teraz som mala 75 mg-ové.Kontrola o 6 mesiacov. A mal by som trošku schudnúť....ale teraz??? veď sa mi ani von nechce ísť, u nás sneží ako vo filme, aj terasu mám zasneženú!!!! a zima je!!!! Brrrr!!!!

janka_fr
28. jan 2010

Lara ty si z Ba tusim. Vcera som pozerala na FB tvoje fotky, mala je strasne zlatucka.
My asi prideme na Slovensko o mesiac a uz 2x sme mali spolocne stretko v Trnave. Mozme sa potom dohodnut s trnavcankami a spravit zase nejake stretko a mozem ta zobrat so sebou autom. Zatial ale neviem presne kedy prideme. No a pobavila si ma ze ako modelka 😀 . Inac 24 kg som schudla pri kojeni prvych 6 mesiacov a potom som isla podla tej 90 dnovej diety, ale len 30 dni. Vobec mi to nepride ako dieta.

Annika to je dobre ze vysledky su v poriadku. Budes teraz musiet stale brat lieky, alebo to je len docasne?
Ano je to lama a to nie je zoo, ale park pre deti. Tu vacsinou v kazdom parku je priestor so zvieratkami, kde ich deti mozu krmit. Niekde su to lamy, wallaby, kozicky su v kazdom parku, kacicky tiez a prasiatka a somarik. Parky tu maju naozaj nadherne spravene pre deticky.

Vladi idem mrknut aj tvoje fotecky.

vladkaz1
28. jan 2010

Ahojte tak kocky mame pipika jak svet ,takze na 100 percent je Oliverko !!!!!!!
Ma 582G je dost velky na 24 tyzden datum porodu je na 1 JUN predpoklad teda a je vsprieceny vo mne hrozne zle sa mu vysetrovalo ,bola som tam hrozne dlho !!!
Ale sme zdavy a je krasny 🙂 fotku mam 🙂 odfotim zajtra ,nemam silu 🙂

annika
28. jan 2010

Juujjjj!!!§Samé dobré správy!!!! Sa teším na toho malého pinďasa!!! 😀 😀 😀 😀 😀 A 1. jún=Deň detí....super dátum!!!
Janka, je to zaujímavé riešenie tých parko, aj nám by sa tu zišli také so zvieratkami...Robko je schopný 10 minút sledovať sliepky u mamky....a pritom sa ani nepohne...xixixixixixi
A ten liek musím už doživotne...Ja som bolo vo svojich 22 rokoch operovaná na strúmu, mala som hrozne zlé výsledky aj zväčšenú velmi, tak to muselo preč... Potom som 10 rokov bola bez liekov, no a teraz už musím... 😖 😖 😖 😖

vladkaz1
28. jan 2010

Annika no teda to ma mrzi ze zasa lieky ... 🙄,ja nemusim brat lieky
Na fb som citala ze bejka je v nemocnici ,ze sa nadychli nejakeho dymu ,dufam ze su v poriadku ... jedna kocka pisala ,ze su oki a ze su na pozorovani ... som s toho nervozna aj za nich ... ☹
A dakujem annika aj ja sa tesim

jana001
28. jan 2010

Ahoj I.lara,
tak to si mala šťastie. U nás to bude dosť komplikované.

Posielam moje prvé foto.

https://www.modrykonik.sk/album/myalbums.php

vladkaz1
28. jan 2010

jana neviem preco ale zpbrazuje mi to moj album ... ked kliknem na tvoj link

annika
28. jan 2010

Jana, aj mne vyšiel môj albumík....že by som tammala zase prcka?????xixixixixi
Bejca aj Peťko je nemocke??? No, držme im palce , než sú o.k.!!! ☹ ☹ ☹

vladkaz1
28. jan 2010

pisala mi ze su oki uz su doma chvalabohu ,nechcela som spravit nejaku paniku

bejca
28. jan 2010

ahojte 😵

boli sme v nemocke - horela nam zastrcka 😝 tak pre istotu na pozorovanie a na odbery ....

uz sme doma Petko konecne spinka vo vlastnom zazitok mal ohromny hlavne ked hucali sireny a isli hasici + zachranka no a ked ho brali ujovia zo zachranky bol cely happy obzvlast ked hukali sireny stale dal sa osetrit aj nalepit taku naplast kde mu sledovali cima dost okislicenu krv hrdina moj ja som pravda bola v soku nevedela som co skor ale ak nahadou tak 2x uz budem vediet a pamatajte aj vy hned treba vypnut hlavny istič a jasne ze radsej volat hasicov pre pripad cohokolvek a oni uz zavolaju aj zachranku....

vysledky mame vsetky dobre tak je to fajn len teda ten pobyt v nemocnici otrasne nieco 😝

bejca
28. jan 2010

no a jasne ze najhorsie bol fakt ze vidite ze hori ohen v elektrike - zastrcke - ktoru vobec nepouzivate a neviete co s tym ...otvorila som okno v spalni kde spinkal Petko a vlastne tym som mu sposobila sok - zobudila som ho ... a kazala som mu lezat a nepohnut sa - obehla som vsetkych susedov , nikto doma .... ,letela na balkon zbadala susedu ako venci psa kricala som na nu ze neviem co mam robit a ta mi povedala aby som zavolala 112 ... no a tam ma uz prepojili na poziarnikov .... a ti mi este potom volali spat a kazali vypnut istice a aby sme odisli z bytu ... no a uz potom muz aj prisiel a my sme isli na to vysetrenie a pod.... ale teda soky to boli riadne

chvala bohu ze sme oki a uz doma 😵

a ešte Petko vraj neplakal ked mu brali krv ja som tam nebola bola som sama na odberoch ... a aj ked som prisla za nim tak sa pekne hral no a mne brali krv z oboch ruk a ako som celu dobu musela Petka nosit tak mi vecer praskla zila a mali ste vidiet aku hovadsku gulu som mala na ruke - brali mi zo zili pod palcom na zapasti stale to mam napuchnute a uz cele cierne radost velika ... ale zahoji sa 😉