Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
23. júl 2008

baby pozrite si fotky tami to je vam kocanda a maju krasny dom a zahradu aj psika a macicku 😉

bejca
23. júl 2008

😨 😕 😲 Tamita aka si kocka 🙂 a peknu rodinku mas aj macicku a domcek 😀 teda domisko 😀 mas toho teda co porobit a doma mate krasne 😉 🙂 😵 pekny album 😵

tamita
23. júl 2008

Jáj babule - ste ma vymákli,akurát som vám chcela napísať,že moje dieťa mi konečne urobilo album..Ešte že som to do pôrodu stihla 😉 Ja sa akosi nerada fotím,tak bol problém niečo vybrať.Zajtra ešte pocvakám nejaké veci pre bambulku. A ďakujem za pochvalu 😉 ,v mojom veku a stave - dobre padne 😅

lubii
23. júl 2008

Ahoj Tamita, krásne fotočky 😉 😵

annika
24. júl 2008

Ahojte! Holky, ja neviem dať príspevok, furt ma vyhodí už ma šlak trafí!!!!Včera som napísala trikrát to isté, a nič. Aj teraz zase.
Tamita, máš krásny dom aj záhradku. Deti sú tiež sympoši a ty s manželom na tom bicykli....Paráda! On je taký športman???Vyzerá, keby teraz došiel z Tour de France./ Neviem ako sa to píše/

annika
24. júl 2008

No, konečne! Už som na obrazovke! Rýchlo tam napíšem, že aj my máme nové fotky.

annika
24. júl 2008

Vanilka, aj tebe som písala, no trikrát ma vyhodil tan stroj, tak som to nechala. Asi to počasie to robilo. Takže vydrž moja, prvé týždne sú fakt na nervy, ale pomaličky sa to vylepší , neboj sa. Do tých dvoch mesiacov u nás bolo na nervy, fakt nový režim a všetko okolo toho. Proste si zvykáte na seba...

bejca
24. júl 2008

dobre ranko 😉

Anika Robko sikulka ,pekne fotecky 😵

vanilka32
24. júl 2008

tamita, sa tesim ze nie som sama co ma doma cicusku, nadherna, to je asi britska modra ze a ze Krystof, ake fajne meno pre macku 😀

annika dakujem za povzbudenie!! ja si kazdy den vravim ze nas je miliony co prezivame to iste takze musim vydrzat!! a dnes aj slniecko vykuklo, takze pojdeme troska von, nech nie som stale doma zatvorena.

V sobotu mame velku oslavu, moj otec ma 60 rokov, a ja sa nezmestim do svojich popolnocnych siat co som mala na svadbe takze ani neviem co slavnostne si mam obliect 😠 sice mam +5kg od porodu ale vsetko v bruchu, koza sa mi este nestiahla a jasne ze aj tucik mi tam rozkvita 😀

bejca
24. júl 2008

Vanilka ze 5 kg 🙂 😕 to ja mam na sebe stale tych 10 kg xixixi a nie a nie dat nieco dolu 😝 ale co uz ... svet ide dalej 😵 a behni popri prechadzke do obchodu a kup si nieco pekne a aspon si spravis radost 😵

janka_fr
24. júl 2008

AHOJTE

napisala som cely prispevok a Jullian mi ho cely zrusil 😠 Napisem neskor lebo je dnes ako certik

tamita
24. júl 2008

Čaute 🙂 ,
ešte raz vďaka 😅
Annika my chodievame bicyklovať,okolo BB sú dobré terény na horskú cyklistiku,máme aj takú partiu a v lete chodíme aj na dlhšie,vlani sme bajkovali týždeň v Taliansku a toto leto už boli znovu,len bez nás,tak som si to aspoň takto kompenzovala 😅 😀

tamita
24. júl 2008

Vanilka - my sme taká rodinka,trochu šibi-ribi skrz tie zvieratká. Mačky máme 2,okrem Kryštofa-uhádla si,brits.modrej, ešte Sabinu-najdúcha a mali sme ešte ročného kocúrika Birmu,modrookého,no toho som venovala kamarátke,keď som zistila,že bude bábo.A psov máme dvoch,hovawartku a stredného pudla.No a ešte rybičky,papagáj nám vlani uletel...Malá ZOO 😅

annika
24. júl 2008

Fajn, Tamita! O rok budete jazdiť na bicykli už traja aj s malou. Aj Robko sa rád nosí na bicykli. xixixixixi 😀
Vanilka, aj môj ocko má v sobotu narodeniny 75. a manžel zas dnes má 39. narodky. A v sobotu to ideme spolu oslavovať u nás na dvore robíme gulaš-party. Bude tu asi 30 ľudí, chudák Robko bude stále na rukách pestúnov...xixixixi Len aby bolo pekné počasie a nepršalo! 😵

vanilka32
24. júl 2008

tamita, aj my sme taka sibi ribi rodina co sa tyka maciek iba,psikov nemame, kedze byvame v panelaku, ale aj moji rodicia maju macicku, aj ja mam, vsetko co sme najduchom zachranili zivot a z ulice ich vzali domov, odcervili, sterilizovali, a teraz na ne nedame dopustit 🙂

annika, 30 ludi?? fiiiha, to sa k Robkovi ani nedostanes 🙂 my mame oslavu v restike, najblizsia rodina, bude nas do 20. Dufam ze bude slnecno, malinkej som kupila take peknucke satocky, s kratkym rukavikom, bola by skoda keby si to nemohla obliect.

u nas v rodine dominuje cyklistika, moj otec ten 60rocny stale chodi intenzivne na maratony a vzdy ma velmi slusne umiestnenie, neda si dohovorit ze v jeho veku to uz ma byt rekreacna cyklistika a nie vrcholova!!

tamita
24. júl 2008

Anni-v sobotu už má byť pekne,tak nech vám to perfektne dopadne.Manželovi všetko naj,nech má z vás radosť... 😵 😵 😵 A Robko to už má bicyklovú predprípravku na motorku.. 😉

tamita
24. júl 2008

Vanilka-keď vidím tvoju krásnu Simonku,už si len predstavujem,aká asi bude tá naša pusinka???Mne sa tiež potvrdilo,že najmilšie a najoddanejšie sú také zachránené cicušky 😅 A tatko je borec,nechajte ho ak sa cíti 😉 ,veď trénovaný 60-nik je na tom kondične lepšie,ako poniektorý zanedbaný 30-nik nie?
No dievčatá-idem robiť nejaký domáci osoh,majte sa pekne zatiaľ 🙂

vladkaz1
24. júl 2008

Ahojte kocky tak pozeram ze sa to tu uz pomali zasa rozrasta 🙂 😵
Mate vsetky nadherne deti a Simonka je pokladík xixi
Annika ta foto s tým krajcom chleba nema chybu.
Zajtra idem prec konecne trocha oddych a ked bude pekne tak sa aj vyvalím do plaviek xixi asi potom zájde slnko 😀
Dnes mam uz od rána navarené bola som ranne vtáča a uvarila som jarnú polievku zasmazenu a karfiol zo zemiakmi .
Muz sa zalyzoval a pochvalil ma aspon raz za cas xixi.
Tamita uz sa ti to blíži juj tak sa tesím na tvoj pokladík 😵 zasa dalsí prírastok do rodinky koníkovej 😀
Inak máte fakt krásny domček!!
A deti maš ties fesné 😉

vladkaz1
24. júl 2008

baby no kde ste?
🙂

vladkaz1
24. júl 2008

tak nic cely den cakam a vy nikde ☹

miroslava72
24. júl 2008

Ahojte kocky.Hlasim narodenie mojej dcerky.
Na svet prisla 18.7.08 o 01.33 v Trencine..presne na termin, vola sa Melissa a mala 3350 a 51cm. Dnes nas prepustili domov..mali sme zltacku a vazime uz 3530...je velky jedak.

Porod prebehol velmi rychlo...skoro sme to odrodili doma....este rano 17.7. som bola u lekara na kontrole a povedal,ze mozno cez vikend to pride a ono to prislo este v ten den uplne necakane...ziadne kontrakcie...len rovno tlaky...o 00.45 sme dosli do nemocnice a o 01.33 uz bolo po vsetkom....
Tak ja len tolko...vsetkym mamickam 2 v 1 drzim palceky a ostatnym vela radosti z deticiek.

a este moja Melisska po narodeni:

http://forum.rodinka.sk/download.php?id=215097

lubii
24. júl 2008

Miroslava, gratulujem 😉k dcérke aj k ľahkému pôrodu 😉 , držím palce, nech ste zdravé. Fotku mi nechce otvoriť ☹

lubii
24. júl 2008

Tamita,Vanilka,aj my sme mali kocúrika, takého krásneho, ryšavého ako tygrík. A chodil sa občas túlať, ale vždy sa vrátil a teraz sa nevrátil 😢 . Ktyštof je krásny 😉

bejca
24. júl 2008

Janka aj moj Petko je taky sikovny 😀 a ozaj uz ste na cestach alebo este len pojdete ?? 😵

Anika muzovi aj ockovi vsetko naj a uzite si peknu oslavu hlavne nech vam neprsi 😉

Tanita pekne ZOO mate doma 😵 ale ved v rodinnom dome moze byt 😉

Vanilka ockovi vsetko naj 🙂 a teda super sportovec len nech mu to vydrzi to je fajn a ked ho to bavi takto sportovat je to podla mna len dobre 🙂

Vladka aka sikulka 😉 no a ja zasa zacinam "fungovat " az okolo obeda a potom sa nezastavim takze sorry ale nebola som tu 😅

Miroslava gratulujeme k dcerke a k takemu sikovnemu porodu 😵 a ani mne nejde otvorit tu fotku ☹

lubii
24. júl 2008

A zabudla som pogratulovať Annikinmu ockovi a manželovi k narodkám, a nachvámtá oslava dobre dopadne 😉 . 30 ľudí sme nemali ani na svadbe 😅

bejca
25. júl 2008

dobre ranecko 😉

kdeze ste vsetky stale ?? 😨 my ideme s Petkom dnes na velky vylet 😀 ideme do Pk na stretko z februaroviek budeme tam asi 6 mamiciek + deticky 😵 len dufam ze nebude prsat 😅

bejca
25. júl 2008

a inak vcera mrkvicku papkal celkom v poho 😉 ale spapal len cca 50 g 😅 kolko vlastne by mal papat na zaciatku ??? staci tak po troske ?? on si zacne "zvysovat" davky ??? akoze pytat viac ?? 😅 😨

vladkaz1
25. júl 2008

Ahojte Mirka srdecne gratulujem!!!
Baby tak uz za chvílu odchadzame tak drzte palce nech nám ujde pocasie papa posielam vsetkým cmuk 😵

bejca
25. júl 2008

Vladka uzite si oddych a cakame na fotto 😵

vladkaz1
25. júl 2008

ok fotácik som si zabalila dufam ze nebude prsať tak sa tesím ason 2 dni klud ideme bez tatinka xixi aj on si troska oddýchne aj ked je v práci.
Doma som mu vsetko nachystala do huby tak nemá ziaden problem xixi