Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
18. jún 2009

Mima, veru tá výplata je biedna, ale zas to, že si doma počas sviatkov a prázdnin, to je výhrada!!! 😅 😅 😅
Hlavne pri takých malých deťoch, ako sú naši drobci. Ja som chcela byť vždy učitelkou, mama, otec, sestra, švagor učitelia, no a teraz už ani neviem, či by som mala odvahu zmeniť to...
Bejca, tvoj Peťko bude múdry a inteligentný. Niekde som to čítala, že deti narodené neskoršie / po 30-ke/sú inteligentnejšie a múdrejšie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
18. jún 2009

😀 Anika no teeeda aj Lucka bude inteligentna aj ked nepochybujem ,ze deti narodene po 30 su inteligentne 😉

bejca
18. jún 2009

Anika 😀 😀 no tak to sme na tom dobre 😉

Vladka ale ved ty si v nasej teme tak o tom ani nepochybuj 😀 😉

vladkaz1
18. jún 2009

😀 ja viem len do 30 mi chyba etse ... kuustik viacej 😀

bejca
18. jún 2009

Vladka to je zanedbateny detail 😀 😀 😀

mima07
18. jún 2009

caute
vladi neboj aj lucka musi byt inteligentna lebo take deti sa rodia starsim a ked patris do temy 35 a viac tak jej nic ine neostava 😀 😀
ale niekedy mi nepripada ze moje dieta aj rozmysla dnes som mu pri obede asi 300 krat povedala ze nech pije pomaly ale on nic
vcera som pocula dobru vtu ze deti do 3 rokov maju usi na zadku 😀 preto po nom obcas dostavaju aby lepsie poculi 😀 😀

vladkaz1
18. jún 2009

jaaaj kocky tak diki ste ma potesili 😀 zajtra budem mat kocik sa nenormalne tesiiiiim 😀

bejca
18. jún 2009

Mima 😀 😀 😀 😀 😀 no musim poriadne kuk Petkovi na ritku 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
18. jún 2009

Ahojte,

Mima 😀 😀 😀
Ja teraz stale pri obede opakujem sadni si, sedava na normalnej stolicke, lebo v jeho sa mu nepaci, on musi robit vsetko ako my, ale ked uz ma ako tak naplneny zaludok tak v momente stoji a hrabe sa na stol 😅

Beji to skor Jullian ho bude ucit.

Cakam kedy sa maly zobudi a ideme k jazeru si spravit maly pique-nique, je nadherne a pri jazere nie je tak strasne horuco ako tu v centre.

Pekny den vam prajem

mima07
19. jún 2009

od vcera nikto? 😲
pridala som fotky z dnesneho doobedia sice iba 2 lebo nebolo co velmi fotit kedze deti nechceli von z bazena 😀 😀
vladi kocik je stabilny lebo ja som rozmyslala nad podobnym ale pri akcnosti mojho syna som to radsej zavrhla

vladkaz1
19. jún 2009

MIma som sa cudovala ale je .. mala je na pevno to sa mi z MOONA dostala a s britaxu nedostane veru a pekne sedka som maximalne spokojna ma 4 kocik ale najlepsi musim sa naucit urcite detailiky ale bude super ... ovlada sa 1 rukov super az na to polohovanie je to na sed 2 polohy takze spanok po sediacky co nam vyhovuje lebo malu ke polahnem hned je hore a place najlepsie sa jej spi po sede ale chudatko chrbtica no neviem.. aj doma spi este v lehatku .. 😒 v postielke ani za svet

annika
19. jún 2009

Ahojte!!! No dnes bol hic, čo???? A na zajtra hlásia len 15 stupňov.... to bude zas bummmmm...
Robko s ocinkom v cirkuse, už pomaličky prídu.
Vladka, hoď sem nejaký link na ten kočík! Nemám šajnu ako vyzerá!!!Díky!
&a už sú doma tí moji chlapci... TAk čaute zaiaľ!!!

vladkaz1
19. jún 2009

http://209.85.129.132/search?q=cache:EhFJfTo93w... mrk Annika ...
Jaj Robuskovi je dobre super mala bola tak isto s tatinom nasim ...teda z manzelom

bejca
19. jún 2009

Mima pekne fotky 🙂

Vladka kocik super 😉 tak si ho uzivajte 😵

Anika a Robko ako v cirkuse ?? dufam ze bol spokojny 😉

JAnka no tak sa budu ucit navzajom 😉 😀 a ja ti tak zavidim to jazero 😀 hned by som bola aj v nom a plavala 😉

my s Petkom mame nejake sople ... neviem z coho 😅 ale dufam ze to nebude nic vazne 😉

vladkaz1
19. jún 2009

dakujeme Mima nadherne foto 😵
beji nech sa cim skor date do poriadku cmuuk
janka aj ja to iste ako radio ale dnes bola vonku cca pol hodku bez plienky super necikla cikala do travy paradicka ale doma pustila do gati chacha

azuzi
20. jún 2009

Ahojte kocky, som tu nebola cely tyzden tak sory, rozoberate tu finacie, tak to je hroza, aj u nas pri tom dokoncovani, vcera nam osadzali cisticku, tak hned 650 Eur v cudu a to je len polovica a zvysok an 10 mesiacov na splatky a tych drobnosti do elektriky co som kupovala tento mesiac a to sme este nevyplacali majstrov, ani ich nebude velmi z coho budu cakat 🙂 🙂 .
Martinko sa zacal vcera tocit a podupkavat nozickami akoby tancoval, bo velmi zlaty, ale dnes zase musi ostat so starkou lebo ideme zahrabavat tu cisticku, vcera sme ho mali so sebou, aj ja som bola spokojnesia.
Vladka aj ja som planovala kupit tlakac, jeden, mam, ale aj ked sa natlakuje, tak stale tecie z neho cez rucku voda a velmi casto mi tam maso prihara, on ma taku poistku proti vybuchnutiu a ta sa mi uz velmi casto otvorila, je to aj tak velky rachot. A po tej vasej diskusii neviem. 😒 😒 . Mala som uz vyhliadnute v metre dva kusy s jednou pokrievkou za 50 Eur.

vladkaz1
20. jún 2009

asj ja Azuzi a boli to tefal? 2 kusy s jednou pokrievkou.. ja uz ho asi nekupim segra ho ma doma tefal z metra a nevie si vynachvalit!!

annika
20. jún 2009

Vladka, kočk je suprový, pekne si to využite!
Mima, fotky krásne!
Bejca, uzdravte sa rýchlo!
Cirkus bol vynikajúci, Robkovi sa strašne páčil, aj ockovi..... Źe vraj bolo strašne vela zvierat, aj lev, tiger, krásne kone a čo ja viem ešte čo...
DNes zas u nás prší celý deň, tak neviem aký program vymyslíme... Doobeda sme zavárali 75 fliaš uhoriek... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
20. jún 2009

Aniika tak to ta obdivujem s tym zavaranim ja som minuly rok zavarila 100 a uz som si povedala nikdy viacej som to robila aj s nasimi cely den kym sme to ocistili ale robili sme aj rusle ..
Dakujem za pochvalu fakt je nadherny este kedy sa dal polohovat dokonaly kocik ale koly tomu som ho nekupovala potrebujem nieco lahke skladne a malej sa tam dobre sedi .. parada ani neplace v kociku ... v moone nechcela sediet ani za svet ..
Aj u nas prsi no hruza den moj uz mal dojst pred hod. s prace a jeho nikde .. 😕 dufam ze sa im nic nestalo .. som nervozna ☹

azuzi
20. jún 2009

Annika aj ja Ta obdivujem, no mne sa zavarat zatial nechce a tento rok asi nic z toho nebude, az ked sa udomacnime v novom, tak mozno buduci rok 😒 😒
Dnes sme chceli zahrabat jamu okolo cisticky, ale sa nepodarilo, lebo prsalo 😖 😖. Tak neviem kedy sa k tomu dostaneme. Umyla som aspon spajzu, este som ju po tom malovani neumyvala.

bejca
21. jún 2009

ahojte 😵

dakujem za zelanie 😵 Petko uz je vcelku oki len ja stale nejako kycham a soplim 😝 ale uz mi bude hadam aj lepsie 😀

Anika aj ja zavaram kazdy rok 😵 vsetko co sa da .-D

Vladka krasne fotecky si pridala mala je na " zozranie " 😀

Azuzi som rada ze uz pomalu finisujete a verim ti ze ten dom " spapa " kopu euracov 😝 ale budete mat krasne 😉

my sme dnes boli v Ikee a kupili sme Petkovi postel 😉 je aj v albume ak chcete kuk fotky 🙂

vladkaz1
21. jún 2009

Beji dakujeme postel nadherna ked smiam vediet cenu? aj ja sa chystam kupovat no skrine uz mam objednane ale budeme este dobre cakat ved uz aj cakame.... ale postel sa mi pozdavala v tescu za 5 bez madracu ale masiv hod cenu 😉

annika
22. jún 2009

Bejca, pekná posteľ, aj zábranu má, určite je aj massívna, že? Aj ja by som už Robka dala do väčšej, ale nezmestí sa nám už do spálne, a dve decké izby sú už "obsadené". Tak neviem ako to poriešime??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Potrebovali by sme ešte jednu deckú izbu asi, že?? 😝 😝 😝
Azuzi, vydrž moja, raz sa to skončí určite !

bejca
22. jún 2009

Vlkadka vsetko spolu postel + rost + madrac + zabrana cca 95 ,- euro 😉 myslim ze je to v pohode - je to taka detska postel 70 x 170 cm ale snad aspon na 10 rokov vydrzi 😉 a tu zabranu potom prehodim na druhu stranu k stene aby nebol pri stene 😉

Anika no kocky spolu a hned ma Robko svoju izbu 😀 alebo spalnu zrusit kupit rozkladaciu sedacku a je to 🙂 😉 a mate cas my sme tu postel kupili skor preto ze sa nam pacila + chcela som len madrac ze aby si zvykal na svoju izbu ze sa tam aj haja a madrace stali okolo 50 az 80 euro .. 😅 tak sme radsej kupili postel 😉

a dakujeme za pochvalu 🙂

Vladka a maju aj bielu alebo bukovu 😉 povodne som chcela bukovu .... ale tak nechala som sa " ovplivnit " 😉

annika
22. jún 2009

Beji, ani to nebolo drahé!!!!
Aj ja to mám už vyšpekulované, Robko som mnou v spálni a manžel v obývačke... 😀 😀 😀

bejca
22. jún 2009

Anik atiez si myslim ze do 3 tisic ked sa clovek vlezie aj s madracom a rostom tak to je v pohode 😉 a vyspekulovane to mas dobre 😀

pridala som fotky z rana ako Petko reagoval hned 🙂 😉 tak ak chcete kuk 🙂

vladkaz1
22. jún 2009

no Beji to je super cena ti poviem ja som mrkla v tescu na masivnu bez masraca a rostu za 5 a pacila sa mi no musim nasetrit a pojdem kupit malej a valendy dam prec aj ked su len 4 rocne pekne ale uz sa mi nehodia do izb.
no prave som kupila farbu koberec garnizu ,kocik plienky tento mes. koncim lebo som ohukala kopec penazi ale tesi ma ze mala bude mat nieco pekne nove jupiiiiii....
este mi chyba satnik amalej postel a hotovo zariadene casom dokupim policku a kvety na nu do obyvacky nad gauc a nic uz viacej nepotrebujeme..
Inak k tej tvojej posteli maju aj pekne skrine 😀 ale to mam moj uz dorazi

bejca
22. jún 2009

Vladka maju tam cokolvek a na niektore veci maju vypredaj 😉 treba ist popozerat 😉 a aj ja som valandy predala 😉 este minuly rok 🙂

vladkaz1
22. jún 2009

no ved musim nasetrit ha ha valandy peradavat nebudem aj ked stali 20 tis. lebo mam ich do rohu spravene ako gauc a chce ich moja babka ze sa jej siknu tak ich podarujem sme si ich davali robit na zakazku ale ten potah s tym vzorom sa mi uz nepaci chcelo by to zmenu aj skrine nove mala potrebuje , no pockam do 13 teho platu na vianoce a potesime sa zas .. hihi