Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
9. aug 2007

mati ak by nahodou daco tak ti pisem smsku nic sa neboj.pozdrav si xrustikov a princeznu 😵

astora
9. aug 2007

dakujem dobru nocku

eros
9. aug 2007

ja na teba?????
arabes nerod este

astora
9. aug 2007

neboj neporodi arabes to vydrží 😉 kôly babatku

eros
9. aug 2007

no nebojim.ale hadam mas pravdu drzim jej ece pasticky teda palce

astora
9. aug 2007

no ved aj ja ... 🙂

eros
9. aug 2007

vsak ak by daco mi napis,ale hadam az v septembri

astora
9. aug 2007

jasne ak arabes dovoli podam info

eros
9. aug 2007

no jak dovoli okamzite aj fotku baba kcem 😀

astora
9. aug 2007

a kde by som ju vzala hm??

eros
9. aug 2007

jaaaaaj nevadi neh mi preposle arabeska potom

astora
9. aug 2007

ok poviem jej to 🙂

eros
9. aug 2007

no to dufam aj kamokse co by mala rodit coskoro musim napisat ze aj mmsku musi poslat

eros
11. aug 2007

haloooo.nik tu nechodi
frida ak si citas vsetko naj k meninam 😀

arabeska
11. aug 2007

caute
erosku malej bambulke vsetko naaajsamlepsie k meninkam 🙂

eros
11. aug 2007

dakujem aj ja mam 😅 😀 odovzdam

arabeska
11. aug 2007

jeeejda aj ty si zuzka?som zabudla 😅 tak samoska ze aj tebe vsetko najsamlepsie 🙂

eros
11. aug 2007

no aj mi je.
a kde je astorka normalne ma stve uz 😠 😠
zuzka je zuzka po mamine bo ine meno nemali sme 😀 😅

eros
11. aug 2007

ja tela blbe som sa zabudla opytat ako sa mas ty?a co maly?

arabeska
11. aug 2007

ja sa mam fajn nestazujem sa,uzivam si ten klud co mam doma ale zaroven sa tesim ekdy mi pride to moje sidlo 🙂
vy ste si mysleli ze budete mat xlapca?alebo sa vam ine nepacilo?ale inak zuzanka je krasne meno,moj muz mi hovori ze ak nahodou branko bude bambula tak ze bude janka po maminke 😀

eros
11. aug 2007

no mojmu sa nepacili moje mena co som si vybrala pre princeznu a zasa mne sa nepacili co sa pacili jemu.no hrosik si bol isty ze to bude baba a zevraj mu to vestica vyvestila a dr nam hovoril ze najvacsia pravdepodobnost ze je to baba.tak a stary mal vybrate : Ivanka,dominka,darina a diana 😠 😖

arabeska
11. aug 2007

erosku ufuf darina? 😕 no xlopi maju cudny vkus na mena 😅 😀
ty si xcela ake???

eros
11. aug 2007

ja som kcela simonkui,saskiu,karin,kiaru a uz neviem ake,ale ked sme sa na 1 zhodili tak po chvilke dosiela uz honechcel a este som kcela nikolku

arabeska
11. aug 2007

erosku ako keby si o mojom muzovi vravela,preto ja uz radsej nespekulujem and inym menom lebo by to dopadlo katastrofalne 😅 😀 nakoniec by skoncil ako nejaky napoleon alebo co 😀 😀

eros
11. aug 2007

no vsak mne jedna znama povedala neh dam meno xantipa po mamine-mylsela tym mna 😀

arabeska
11. aug 2007

😀 😀 mila znama 😀
ako vies moj muz stale xcel matusa podla jednej krcmy v ktorej sme sa zoznamili 😀 😀

eros
11. aug 2007

mne sa nepaci matus a ani vtedy sa mi meno robko nepacilo a mam ho na krku 😀 😀

arabeska
11. aug 2007

😀 no ja som sa matuskovi ubranila a aj alexovi takze to bude branko a hotovo,niekedy si hovorim ze tie slobodne mamincky maju aspon v tomto vyhodu,ale zase maju kopec inyx nevyhod...
inak aj ty by si sa nepridala ku nam z astorkou v pondelok?haaa?nex sa pokoxam pohladom na zuzanku 😵

eros
11. aug 2007

v pondelok?o kolkej a kde?mozno by som aj dosla no len neviem co mam vtedy bo cakam co mi povedia nasi ze si ho este beru niekam prec takze daj info mozno zastavim 😉

arabeska
11. aug 2007

no v pondelok ale este niesme dohodnute ze okedy presne to by sme ti cinkli,hm?ale mohla by si sa dojst ukazat,a mrknut sa na hroxa to ani do zoo nebudes musiet ist 😀