Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
20. jan 2008

ar teraz to patrilo na slniecko ten utorok ci do toho krtka 😀 😀 😀

arabeska
20. jan 2008

som to myslela na slniecko 😀
ja do toho krtka budem zajtra volat 🙂

eros
20. jan 2008

ar volala som s kamoskou co tam robi na ZSke a hovorila ze osobne je to lepsie vstupne je tusim 50sk a ked tamnehas sama dieta 150sk za hod no a skolka este neni bo im hygiencici este nepotvrdili.takze ako to urobime??a je to sukromne tak hadam draha skolka nebude 😒 ☹ 😖 😕

arabeska
20. jan 2008

no ja sa hlavne xcem ist popytat na tu skolku ze ako by to bolo cenovo...nevies nahodou ze kedy im to maju otvorit?
no mne je jasne ze ta skolka neni statna.tieto skolky su dost drahe ale ja dufam ze zatial nez sa im to rozbehne tak to bude v poho....no neviem...
no ja som si hento uz precitala na nete tak ja neviem mozeme tak skocit 🙂 nex sa deti pohraju,hmm?

eros
20. jan 2008

no uvidime co povie astorka ci sa jej tam bude chcet s kocikom a ked nie tak tam mozme potom neskor zbehnut.otvorene to uz je tusim sak aj tak za opytko neplatime tak ak by daco mozme najprv vonku obehat potom vtnutri alebo naopak.

arabeska
20. jan 2008

erosku,ja som to myslela tak ze najskor by sme isli do toho slniecka a potom sa tam popytat...a neviem ale mne sa to zda byt kusok tak astorka by to mala v ramci prexadzky 🙂
ale so mnou na prexadzku neratajte,moj syn neznasa kocik tak ho ani nebudem teperit v aute..berem si iba autosedacku 🙂

verulka
21. jan 2008

kocky, ja doobeda nemozem ☹ teda este par tyzdnov nie, potom uz budem na MD a da sa stretnut v pohodke..
ar, ty chces sukr. skolku?

arabeska
21. jan 2008

verul,ak by sa dalo s nimi dohodnut ze by xodil iba 3 dni v tyzdni tak hej...ja mam na statne strasnu smolu ☹

arabeska
21. jan 2008

taak u nas ta skolka paedla,ze moze tam byt len 3 dni v tyzdni ale platit musim cele skolne co je 8900 co je ako dost vela....takze tam asi nic...
skusim si obvolat aj ine skolky

eji
21. jan 2008

arabes, a preco ches dat davidka do sukromnej?

eros
21. jan 2008

ar no to je dako vela 😕 😕
u nas na haanovej su zasa pripsate ucitelky.neznasam ich a to platime to skolne 380sk +strava a polrocne 400 za pranie a 500sk za ZRPS.inac tusim uz nic,ale uz by som tam malu nedala vobec

arabeska
21. jan 2008

eji,ja ma strasnu smolu na statne skolky.
teraz som po 2hodinax davidka konecne niekam umiestnila do skolky tak sa tesiiiim,tam sa mi to paci a som rada ze mali volne miesto.a toto ej teraz statna skolka tak sa snad znova nesklamem..

ja ti poviem iba taky priklad,tu v skolke byva aj skolnik ci co to je a kazdy vecer tam krmi macky,v areali skolky!!!! nemaju tam zakrte pieskovisko a macky sa po papani idu rovno tam vysrat....keby to boli macky domace,ok ale toto u dive macky,neockovane urcite su aj xore tak som davidka odtial zobrala,lebo vraveli ze som si to vymyslela,tak som na dalsi den vybehla von s fotakom a potom im to ukazala ....ale aj tak ta skolka bola uz na houby tak som odisla

v druhej skolke mi nesedeli ucitelky...

arabeska
21. jan 2008

babule,tak mi pls napiste sms ze kde zajtra a okolkej bo ja uz tu dnes nebudem

eji
21. jan 2008

arabeska...ja chcem dat maleho na bzovicku, ta sa mi zda celkom good 🙂) , som zvedava, ci nas zoberu, maju tam aj bazen aj saunu

inac, kolko sa plati v tom slniecku a od kolkej je otvorene?

eros
21. jan 2008

eji v slniecku s anic neplati a od 10-12 je otvorene
😉

arabeska
21. jan 2008

muz isiel na piovko tak som tu 😀

eji,to je tiez sukromna skolka ked je tam aj sauna z bazenom??co to stoji?

eros tak co zajtraaaa?ja to musim vediet dopredu aby som si branka vedela prisposobit....

eros
21. jan 2008

a co tak vonku stretko ked bude pekne?????hm ar?

eros
21. jan 2008

lepsie radsej vonku ako vnutri to mozme dat ked bude skared.a selma sa tesi uz ar chcel u vas hajat 😀 😀 😀

eji
21. jan 2008

arabeska, praveze to neni sukromna skolka, kukni si tu http://msbzovicka.szm.sk/
bola som prekvapena cistym okoli m a aj vo vnutry to vyzera super, snad aj nas tam zoberu

eji
21. jan 2008

tak povedzme sa stretnime na namesticku o 9.45 😉 a podla pocasia uvidime 😎

arabeska
21. jan 2008

😀 😀😀

no ja neviem veru ci sa mi xce teperit kocar ....ja to mam troska komplikovane,kedze musim ist aj zo sedackou a potom si veru neviem predstavit ako beriem aj vanicku...mam asi malo ruk 😀 😀 😝 😝

no davidkovi som pre istou nic nepovedala 😀 😀

a ozaj vraj sa ma zajtra oxladit....tak ja neviem ak xcete ist von tak ja asi nic,lebo fakt to nezvladam odvliect do auta a zase kocikovat ho v autosedacke nebudem 😀

eji
21. jan 2008

ja uz tam budem asi 40, nech sa kubikulo vybeha troska...takze babeky, pekne 9.40 nastupene v pozore na namesticku a poprosim vlaku, NECH ZIJE EJI 😅

arabeska
21. jan 2008

eji tak si utekaj dat prihlasku uz teraz!!! aby ta zobrali.

tato skolka vyzera fajn co som vybrala,maju nadherny velky dvor je to v peknom prostredi tak snad nebudem sklamana

eros
21. jan 2008

sakuvidime dohodneme sa vonku 😉 😀 skor by som povedala ze okolo 10 ak sa moja madmazelka napapa ako ma.a ak nie budemem papat vonku

eji
21. jan 2008

ar, vsak na tvoj kocik sa da pripevnit autosedacka nie???

eji
21. jan 2008

arabeska, ja som uz podala minuly tyzden, tusim v pondelok a sme 28 v poradi

arabeska
21. jan 2008

no zenske lenze ja sa potrebujem dohodnut teraz ak sa ide von tak my sa nedostavime....
a take ze ja pridem a az potom sa rozhodne to sa mi neoplati.... 😔 😔

arabeska
21. jan 2008

eji,vysisie som pisala ze ho nemienim kocikovat v autosedacke 😉 ho prefuka....

arabeska
21. jan 2008

ste tu?

eji
21. jan 2008

mne to je jedno, sa dohodnite vy
tu je pre istotu pocasicko na zajtra http://pocasie.pozri.sk/