• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

8. januára 2016 
mala si sa ma spýtať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme tam boli v tehu pozrieť. Ale nakoniec sme sa rozhodli pre Perego P3, lebo je až do 3 rokov a je veľmi ľahký aj na zbalenie do auta. A keďže ja mám 49 kg aj s topánkami, tak iný by som asi neuniesla :grinning: .
14. máj 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam viac a neunesiem ani svojho muza :grinning: .to je taka trojkolka?
astorko kdo to mal vediet vsak som pisala ze dr povedala a dnes to bude a my sme chceli ist este pokukat vselico mozne vten den :sweat_smile:
14. máj 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je hlboká vanička, šporťák a golfáč... A dá sa naňho nakliknúť aj vajíčko. To je super, keď ideme s autom do nejakého obchoďáku alebo marketu. Len ju s vajcom ako spinká naklikneme na konštrukciu kočíka a ide sa! :wink:
14. máj 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja by som asi musela ist s autom dovnutra bo malej sa paci v auticku sa vozit a ako sa mi zda uz bude ten zakon od 1juna musim hrosikovi pripomenut ze musidaco kupit pre malu..
14. máj 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrošík - ako manžel :grinning: ?
14. máj 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano manzelik :grinning: keby ma pocul ma roztha v zuboch
14. máj 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perego je super aj ja ho chcem a mam objednany :grinning:
14. máj 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co cakas dalsie astorko???
14. máj 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ved pre malých
14. máj 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda Sarinka je krásna okaňa :slight_smile:
14. máj 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite t je pre nich??? :grinning:
14. máj 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha nie čakam dalšie dvojky a uplne som padla na hlavu, lebo mam toho malo :zipper_mouth:
14. máj 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
le tvoj muzik nieco minule zamrmlal ze chce este dievcatko :grinning:
14. máj 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ma napadlo nezalozime si temu iba mi dve :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusime ako vidim my už ju máme :grinning:
14. máj 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, idem sa vám do toho asi na pol hodinku miešať, potom musím ísť upratovať :frowning2: a hádam mi aj malý zaspí, od rána by už pomaly aj mohol :unamused: .

aj my sme boli včera na dostiške :grinning: . ináč keby mi kamoška nepovedala že je deň matiek ani si nespomeniem.
14. máj 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som si tiez nespomenula :grinning:
14. máj 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubonic vitaj medzi nami dvoma radi privitame aj inych už mam pocit, že v petržalke nikto nebýva
14. máj 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byva ich vel aale asinik neni taaak dlho na nete ako my dve jezibaby :grinning:
14. máj 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ale stale odbieham lebo tu pračku púšťam alebo žehlim ale toto stiham vždy :grinning: keby nie muž by sa asi zlostil :angry:
14. máj 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak to funguje aj u mna.som zvedava ked pojdem zajtra na besiedku den matiek tak ci to hrosik zvladne s malou.bo neviem ci ju bude vediet prebalit po tolkych rokoch :grinning:
14. máj 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiež zajtra besiedku a dufam že zoženiem straženie :frowning2:
14. máj 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eros ja by som sa mala zdekovať z domu tak navečer, lebo sa malý pri jedle zvykne vtedy pokadiť. no a moj managel ho odmieta prebaliť. takto by musel, i keď možno by ho chudáčika nechal v tom. jeden nikdy nevie :confounded:

aj ja odbieham, napríklad doteraz som bola pri malom, ktorý sa nejako na spánok veľmi nechystal. ale dala som mu čajík a konečne mi vysielačka tu a tam stíchne, takže asi už ho berie do spánku. :grinning: no spanie to dieťa po mne nemá, ja som medveď, kedysi som prespala aj 12 - 15 hodín denne. ach jaj kde sú tie časy. teraz fungujem na káve.
14. máj 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astor dones mojmu hrosikovi :grinning: ta pozenie...
no mozno by ju vedel prebalit horsie by bolo keby mu tak revala ako mne vcera hodku co mi ju mama zobudila by vyskocil s koze :sweat_smile:
14. máj 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi slinta ako bernardin teraz.no ja si uzijem volna ked bude mala chodit s nasimi na chalupcu tak som zvedava kedy jej prestane chutit mliecko
14. máj 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno bude rád :grinning:
14. máj 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak mu vypadaju vsetky chlpy vsak uz sedivie somna :grinning:
14. máj 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved moji drobci vam zatial len byt rozoberu neboj pohodaa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Astora - ďakujem :slight_smile: .
Bubonic - tvoj kočík som tam, zdá sa mi, videla. Asi ste išli okolo nás. My máme P3 červené, boli sme aj s mužíkom, mali sme slnečné bríle :wink: .
14. máj 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok