Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
25. feb 2008

je na lyzovacke 😉 😀

astora
25. feb 2008

jaaj komu je lepšie 😉

eros
25. feb 2008

no nam 😀 😀 😀

kde je ar???

astora
25. feb 2008

netušííím 😕

eros
25. feb 2008

tak sme 2 😀 😀

co mas nove pochval kym nepojdem do hajan

astora
25. feb 2008

no nic take stale dokola nove len to, že sa krpci par krat vycikali na velký zachod šerble nechcu tak su teraz medzi nimi hadky o zachod

eros
25. feb 2008

no aspon je pokrok serble nehaj pre ine 😀

astora
25. feb 2008

ha ha ha ak by cikali hned na zachod stale kaslem na serble

eros
25. feb 2008

sak uvidis zacne ich to bavit.

eros
25. feb 2008

idem uz do hajan majte saaaaaaaaaaaaaaaa

astora
25. feb 2008

jasne duufam no idem lučim sa nikto nechodí bru noc

arabeska
26. feb 2008

ar uz spala 😀 😀

tak pokroky asi take ze branus uz sedi sam a to uz uplne bez problemu,uz vsetko vnima a je strasne ukecany,ja fakt neviem po kom 😀 😀 😎 😎

eros
26. feb 2008

no po spidakovi sak brasko musi ucit 😀 😀

co sa stalo ze si spala tak skoro sova?? 😀 😀 😕 😕 😕

arabeska
26. feb 2008

erosku ked spavam tak 2 hodky v noci tak to cloveka zmoze a potom zalomi.... 😔 😔

eros
26. feb 2008

no sak viem,ale inokedy si tu behalaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

arabeska
26. feb 2008

akosi mi dosli baterky 😅 😅 😅

eros
26. feb 2008

vymen za duracelky mozno pomozu alebo sa viac nabijaj 😀

arabeska
27. feb 2008

no mne by pomohlo aspon 5 hodin nepreruseneho spanku co sa stalo tuto noc take som uplne nabita 😀 😀 😀

verulka
27. feb 2008

cafte 😉 ar, jaaaj tak to jaj mam teraz jaky luxus 😎 spim kolko chcem 😀 ale neboj uz coskoro sa pridam do klubu s obr deficitom spanku 😝 ale neva, vsak posledne tri roky som si snad sprvila nejake tie zasoby 😀

arabeska
27. feb 2008

verul😀 no ja som uz nabehla na to ze mi staci v poho psat 4 hodky za noc ale menej uz nezvladam 😅 😅
tak naivne stale dufam ze branus zacne spavat 😅 😝
ozaj uz ste doma?ako bolo?

verulka
28. feb 2008

ar, este nie sme doma, len som chytilalokalnu siet, tak zavislacim popri uceni 😀 krpci lyzuju, len vzdy dojdu mokri ako mysi...vcera sme museli ist kupit nove bundy, lebo tie stare dosluzili- zacali nasavat vodu ako dive...ale inak maju krasne prazdniny, co ma velmi tesi 😉
ja si iluzie o spanku mojo drobca vobec nerobim 😀 bude to tak ako vzdy predtym 😉 nuz ale nemaju byt pokom spavi 😉

arabeska
28. feb 2008

verul,to musi byt pre deti uplne super 😵
ja si kazdu prebdenu noc vravim ze ked som vydrzala flamovat do 9 rana vydrzim aj s nim 😅
a kde to vlastne ste?

eros
28. feb 2008

ar tak to si asi malo flamovala 😀 😀 😀

arabeska
28. feb 2008

erosku nexapem😅 tebe sa zurky do 9 rano zdaju malo? 😀 😀 😀 no neviem ale ja som iny zurman doteraz 😀😀 ale uz sa tesim kedy bude aj zurik bez deti😀

eros
28. feb 2008

no ar to mi hovor 😀 😀 😀 budem aj rada ked pojdem raz za mesiac vybujacit niekam a samoska ze muz musi byt na nocnej 😀 😀 😀

arabeska
28. feb 2008

ja som bola vonku aj vcera 2 hodky🙂ale na taky radny zur si este pockam 😅 😅 😅

eros
28. feb 2008

si bola bez deti?????? 😕 😕 😕 kdo to nevydrzal????

arabeska
28. feb 2008

jasne ze bez deti,co ix este aj na pivo mam zo sebou vlacit? 😀 ved som bola iba tu za domom keby daco muz ma zavola aby som isla dom 🙂 ja som clovek velmi spolocensky a ked mam byt nonstop zavreta iba z detmi tak postupne upadam do depresii a taketo 2 hodinkove vyxadzky raz za tyzden detom neublizia a mne velmi pomozu 🙂 🙂

eros
28. feb 2008

sak to ti verim ja by som asi zobrala deti so sebou a neh sa najedia aj hliny 😀 😀 😀 hl cev ze si oddychnem ja a napijem dobreho pivka tak kedy ideme na pivko ja mozem aj cierne 😀 😀 😀

verulka
29. feb 2008

cafte, ja som tiez chodila aj pocas mimi obdobia sa vyvencit 😉 dosla som spokojna a to vsetkym okolo mna prospelo...kedsom bola neznesitelna, tak mi muz prikazal ist sa zresetovat 😉
ar, pls, napis mi do ip ako prebiehalo drovanie pupoc. krvi- co k tomu treba, ci boli nejake podmienky a pod...totizdostavaju sa ku mne rozporuplne infosky a ty si to absolvovala..diky
inak sme na Krahuliach pri Kremnici ale dnes uz ficime domov 😎 taaak sa tesim 😵 predsa len v 8.mes mi nie je 2x pohodlne 😅