• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
takze ja uz v petrzke nebyvam tak navrhnite vy miesto a ja navrhujem utorok okolo 14:00 moze byt?
12. mar 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar asi tazko bo moja len vtedy bude asi vstavat :grinning: :grinning: :grinning: ,ale sak mozet aj bezomna ist ja potom prist :sweat_smile:
12. mar 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o 15:00 moze byt?
12. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar ked sa stihne napapat tak ano :grinning: :grinning: :grinning: sak neh povedia kde aby sme s astorkou nemuseli behat busom :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly moj je chory, tak my nejdeme...
krava jedna si dovliekla na tvorive dielne choreho synatora do budatka
13. mar 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji s takymi vecami by si mala ratat.a v skolke obzvlast
13. mar 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji,to si este uzijes ked nastupi do skolky 1 rok budete xory nonstop :frowning2: :angry:
eros,astor tak si vy povedzte ja sa dotrepem vsade ozaj verulka ides aj ty?
13. mar 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nehovorim o tom, ze je chory, ale predsa, ked mam chore decko, tak nebudem ho brat do kolektivu :angry: a bude tam kaslat na vsetky strany...
ajsne, ez bude v skolke chory, to je samoska....ale to je nieco ine
13. mar 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji odla mna je to to iste :sweat_smile:
13. mar 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, mamicka na materskej ma vela moznosti, napr.zostat doma s chorym deckom a nebrat ho na kruzky....
13. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri niektore dr nedavaju ani atb deitatom ked su chore niektore aj len ked zakasle a este chodia aj so soplikmi na plavanie ci hoc kde a moja mala s nikym nebola vo vstyku vnutri a dostala ten obojstranny zapal pluc.jedna ucitelka mi hovorila ze kazda jej dcer abola na inej strane SR a brali atb.
13. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja tu nehovorim o atb, ale o zlom pristupe matky a ze maly moj teraz tym trpi....
ale vsak to je jedno, nebudem sa hadat
13. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji ani ja ale co narobis???zabijes??
13. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji,naozaj sio zvykaj lebo do slkolky rodiacia bezne davaju xore deti,hadam s nimi nebudu doma nie? :rolling_eyes: :angry: :angry:
je jasne ze je to vrxolne nezodpovedne ale zial je to tak :rolling_eyes:
ja si myslim ze ked je dieta xore tak musi to doma vylezat a to nielen preto aby nenakazilo ostatne deti ale aj preto aby to jemu neublizilo,ale v dnesnej dobe je praca prednejsia pred detmi :angry: :rolling_eyes:
14. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar,ale musis aj mamicky chapat,ze dojdu o pracu ak budu dlhsie a tie co su same nic im neostava a ked nemaju nikoho kdo by jej pomohol.bo ja viem,ze moj muz by nemohol ostat s detmi keby boli chore.udel matiek :pensive: a stale si hladat pracu v dnesnej dobe je tazke.ani ja neviem co mna caka si musim hladat pracu bo zo straej ma vyhodili ako mi skoncila materska pri adkovi a dlasiu pracu mi hladat nebudu. :pensive:
14. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku, fotili sme :grinning: tak kuk :wink:
14. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta matka si mohla zatvorit ten obchod, lebo to robi casto a mala tam jednu pomocnicku v obchode....takze ho tam zobrala schvalne, aby sa pohral s detmi....
koniec
14. mar 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulik, mas zlatucky baloncek....
uz si aj na materskej?alebo ta to este
len caka??
a mas zbalenu tasku?
14. mar 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka brusenko je krasne a deturence tiez :dizzy_face:

erosku,je mi jesne ze vela ludi si nemoze vziat volno len tak ale moj nazor na danu vec je taky ze pokial by sa kazdy rodic k tomu staval zodpovedne a dieta doma preliecil a nedavali sa do skoliek xore deti hend by bolo o problem menej,jasne ze deti by byvali xore ale ovela menej.
a moja matka je slobodna mamina,ale vzdy ked som bola xora tak ma preliecila,aj ked aj ona sa musela najskor popalit a az potom poxopila ze radsej ma poriadne prelieci az potom ma bude davat medzi deti...lebo ak dieta neni uplne fit tak je automaticky jeho organizmus naxylny aj na ine xoroby a potom to dieta moze dopadnut este horsie...
14. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caf, eji uz som na MD, makam na diplomovke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby, ja si tiez myslim, ze chore dieta jedine doma a to tvrdo. OCR sa cerpat da vzdy...urcite vas nevyhodia. Ide o to, te prechodena choroba sa vrati s ovela tazsim priebehom a to trva dlhsie a ptoom sa to uz riesit musi..
erosku, neboj robotku si najdes, vid mna :grinning:
15. mar 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul no mas balon ako svet :grinning: :grinning: no neviem ci si najdem ked neviem ci maly bude chodit na daky sport a ci mu pojde skola :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale mozno to aj tak beru,ze si konecne po 3rokoch nonstopovania aspon tak oddychnu v praci :grinning: :grinning: :grinning:

dajte inu temu :grinning:
15. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradte mi, prosim, ak mate nejaku dobru pediatricku. byvam teraz v petrzalke, a na nete maju vsetci uzasne stranky a sluzby, ale skusenosti by mi pomohli pri rozhodovani viac:slight_smile: dik
16. mar 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dann, a kde by to malo cca byt??
ja som spokojna s mojou pediatrickou Mudr.Hlavacikova Helena na Znievskej
16. mar 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so svojou na sustekovej :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam pri pekarni na lietavskej, kamaratka tiez spominala Hlavacikovu, teraz tam nahlasovala syna, co sa jej narodil v stredu, ona k nej chodila ako mala a podla obvodu tam parti a sustekovu mam hned kusok od domu, tam nas eros aku lekarku? pozerala som http://www.gibalova.zzz.sk/?, je tam 100 vymozenosti, ze sa da aj objednat, zavolat jej kedykolvek, pride aj domov, samozrejme za poplatok, ale dobre sluzby...
16. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sustekovu ale strecniansku mam pri dome:slight_smile:
16. mar 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dann je s mojou nemam problem ked ju stretnem na ulici vzdy si ma vypocuje ked dco potrebujem vediet i ked sa mi zda,ze jej to asi lezie na nervy,ale ma strpenie :grinning: :grinning: mna pozna odmalicka aj brata aj segru takze nemam problem :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku, neboj najdes :wink: tu sa to da..netreba na vec pozerat cerne :wink:
dann, my mame nasu na fedinke :wink:
16. mar 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul bodaj by si mala pravdu len kde by mna chceli :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erosku neboj niekto sa urcite najde kto to s tebou vydrzi:grinning::grinning:
co mate noveho kocky?
17. mar 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok