Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
26. máj 2009

petžalka nemá čas stále beháme vonku a aj tak sem tušim už nikto nechodí 😎

capy
26. máj 2009

vyzera to tak 😅

myskapipiska
29. máj 2009

caute maminy, mozem sa pridat?

eros
29. máj 2009

myskapipiska kludne.pekne fotky 🙂

capy
29. máj 2009

myska vitaj medzi nami. mas podarene deturence. 🙂 🙂 🙂

myskapipiska
30. máj 2009

dik baby, ja som este vase fotky nepokukala, ale dobehnem to urcite. len pri tych mojich certoch. ide ma slak trafit, maly je este v pohode, aj ked niekedy by stale papal, ale Ines, tak to je certisko. kukam, ze aj vy mate kazda dve deti, tak asi viete o com hovorim. no hen, co to je za pocasie ☹ a ja som sa nevedela rozhodnut, kam s detmi na mdd, no a mozme ist akurat tak do kelu.

daduska
30. máj 2009

Ahojte mamičky , chcela by som sa vas spytat, ze ake mate počasie v BA, pretoze z brobcom sme chceli ist na den deti do ZOO ...... ale v nitre stale prsi, tak neviem ☹

daduska
30. máj 2009

takže asi prší aj u vás, škoda .... a ja som sa tak tešila ☹

ssissi
30. máj 2009

Daduska, ano, od rana prsi😒

daduska
30. máj 2009

Joj Ssissi, dakujem velmi pekne .... a je to fakt škoda.

guga
30. máj 2009

myška - ahoj 😉 ja mám iba jedno dieťa, ale svojou energiou ma aj tak vie dostať 😉 😉 😉 Aj ja som rozmýšlala, že kam skôr na MDD a počasie to za nás vyriešilo... ☹

myskapipiska
30. máj 2009

guga, verim, dnesne deti su riadne sidla, no skoda, to pocasie, ale tusim uz vykuka slniecko, tak snad niekam zbehneme, lebo doma byt, je pohroma, ines ma zapnute dvd, uz tretikrat pozera tu istu rozpravku a ked skonci, pusti ju aj stvrtykrat, a pri tej "super zazivnej" rozpravke sedi na zemi a trieska do klavira, v kt. nastastie nie su baterky a trubi do lievika, tak tu mam hotovy koncert, lebo anis zase kazdu chvilu mrnci, v lehatku vydrzi tak max 10 min a zase spusti, takze odbieham kazdu chvilu z kuchyne, dat mu papat, alebo ho ponosit na rukach a popritom ako kojim - konikujem 😎

capy
1. jún 2009

my sme boli cez vikend u nasich. segra s frajerom oslavovala narodeniny. pocasie striedavo oblacno 😒 ale bolo super

lovula
1. jún 2009

Ahoj maminy z Pétržky 🙂))
Rada sa pridávam. Je mi tu v BA totiž smutno. Rodina je ďaleko a manžel stále v práci. Kolegyne z práce majú iné starosti a jediná kamoška z bábätkom je v Šali. Takže hotová katastrofa. ☹

astora
1. jún 2009

lovula prid k nam u nas je stale veselo 🙂

capy
1. jún 2009

lovula a odkial si presne?

ssissi
1. jún 2009

čaute baby,
vy aj tu aj tam, no kto to ma stíhať všetko čítať 😀 😀

ssissi
1. jún 2009

ale idem oprášiť aj tému blavačky 😀

capy
1. jún 2009

no pod kuki uz som ta spomenula 😀 😀 😀

ssissi
1. jún 2009

no idem kuk 😀

ssissi
1. jún 2009

Ahoj Lovula, pridaj sa 🙂 . A kde bývaš? Adamko je aký chrústik malinký.

guga
1. jún 2009

ahoj lovula 😉

píšeme si dvojmo 😀 😀 😀 blaváčky tiež bežia 🙂 🙂

capy
2. jún 2009

dobre ranko petrzalka. tak mi sme uz odviezli vikina do skolky. zledli sme puding a siniminisi a pomaly pojdeme von. 😉

lovula
2. jún 2009

Jéééééj, dík za privítanie. Som z Ovsišťa, z veľkého paneláku, kde sa susedia navzájom nezdravia. Asi som staromódne vychovaná, ale mne to proste príde čudné.
ssissi, Adamko už dávno nie je chrústik 😅 Už má 6,5 kg a je riadny maco 😀 A nedávno zistil, že má nohy 😀
Astora, tak u Vás musí byť naozaj vždy veselo 😅

guga
2. jún 2009

lovula - aj ja bývam vo veľkom paneláku kde sa skoro nikto nezdraví. Vyrastala som v osemposchodovom dome na ulici, ktorá bola "slepá" končila len horárňou - už tam ďalej neboli žiadne domy, takže to bolo skoro ako na dedine (aj keď to bolo v Petržalke 😀 😀 😀) - všetci sa tam zdravili a poznali - teda aspoň z videnia. A keď som sa presťahovala sem (Lachova ul. - za políciou), tak to bol šok, nikto nezdravil ani keď som pozdravila ako prvá, tak ani MÚUUUU, tak už som sa obrnila a naučila som sa, ktorých ľudí sa oplatí pozdraviť a po ktorých už ani nepozriem.

ssissi
2. jún 2009

čaute. U nás tak nejak podobne. Som z Petržalky rodák /aj keď teda narodená som v BA III/ - celé detstvo Petržalka Dvory - teraz tam stojí daňový úrad a také novostavby.
V našom paneláku sme si takmer pod pokrievky všetci videli 😀 😀 , zdravenie bolo samozrejmosť.
No ale susedia sa nejak pomenili, starí odišli a prišlo čosi nové, nejaké hluchoslepé či čo - jak u našich, tak tu, kde bývam teraz s mužom. Ale ja zas pozdravím aj dvakrát, a aj sa otočím a pozdravím ešte raz, keď treba aj hlasnejšie takého čo neodzdravil, zopár susedov tak začalo zdraviť 🙂 a už sa aj usmejú.

lovula
2. jún 2009

Aj ja sa niekedy pozdravím aj dva krát, druhý krát poriadne hlasno, keď nič inšie aspoň ich strápnim. Teda aspoň si to myslím 🙂

ssissi
2. jún 2009

Lovul, neboj, oni sa zas naučia. Tá anonymita a ignorácia v panelákoch, to je nejaký nový trend, či čo 😕 . Nechápem to, že napr. 50, či 100 spoluvlastníkov jedného domu, jednej strechy, jedného spoločného vchodu, schodov.... a ani sa nepozdravia 😔. Len zlý uhol pohľadu - lebo väčšina ľudí zaujíma len svoj byt, nie spoluvlastníctvo celého domu.

lovula
2. jún 2009

Bože to je toľko hodín, ja musím ísť variť. Tak zase póbede. Pá

capy
2. jún 2009

lovula aj ja byvam v panelaku kde je 96 bytov. esteze je tu par ludi ktori su normali a aj pokecaju 😉 ale tiez som vyrastala v ba III v dome kde sa kazdy s kazdym poznal a pred domom potok a za domom uz len vynohrad a les 😉

inak byvame cez lesik pri dostizke 😉 kusok od ssissi a kusok od gugy 😉