Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
2. jún 2009

verul dnes som ta asi videla s ronkom na ihrisku na gessayovej 😉 bola si to ty?

myskapipiska
2. jún 2009

guga, ty si z lachovej? chodievam semtam na to ihrisko, a ines pojde do skolky na lachovu. byvame pri TPDcku

lovula
2. jún 2009

neuveríte čo sa mi dnes stalo. Tak idem s malým v kočíku domov s prechádzky a vo vchode už vidím, že ide dole výťah. Zastal na prízemí a vystúpila z neho taká slečna. Neviem prečo som si myslela, že mi tie dvere podrží 😒 a tak sa hrniem aj s kočíkom do výťahu. A ona proste vystúpi, ide preč a ešte sa obzrie ako som kočík ledva stiahla preč ináč by do neho vrazili dvere od výťahu. Ja som zostala v šoku a ona sa na mňa ešte prekvapene rýchlo pozrela a odišla. To od tých ľudí fakt očakávam tak veľa?

guga
2. jún 2009

lovula - asi sme dve čo očakávajú 😖 😖 mne sa stalo podobné: Išla som do brány a pri výťahu sme sa stretli so susedou (s takou čo sa zdravíme) - bola tam skôr ako my, ale čakali sme na veľký výťah, takže nie je problém sa tam zmestiť. Nešla som ani s kočíkom, ale mala som štyri tašky z TESCA a Mirka išla pekne po svojich. Prišiel výťah a ona otvorila a tiež som si naivne myslela, že mi dvere podrží a ona sa vtrepala do výťahu a ja som si len tak tak podržala aspoň trošku dvere nohou, zdvihla som štyri tašky a Mirka ešte asi 20 sekúnd štrajkovala, že nechce ísť do výťahu. Potom jej ešte navyše padla bábika ....

myska - aj dnes som bola u nás na ihrisku, ale len na chvíľočku 😉

capy
2. jún 2009

myska aj mi chodime do skolky na lachovu 😉

mne sa to s vitahom nastastie este nestalo. ale kopla by som takych ludi niekam 😠 😠 😠

deti uz haji tak mam fraj 😀 😀 😀

myskapipiska
3. jún 2009

to sa aj mne obcas stava, ludia su "slepi a hluchi" ja som minule isla nastupit do busu a este vidim, ze taky mladenec vystupuje, tak som ho oslovila, ci mi moze pomoc a on nic, isiel prec, tak som este nanho skrikla a on sa ani len neobzrel, no ignoracia totalna
guga, no my mame teraz ihriskovu absenciu, ale urcite este tento tyzden pojdeme, lebo buduci pondelok odchadzame do anglicka a neviem na kolko ☹ tak nech sa mala este vysanti
capy a ako si spokojna so skolkou, ucitelky v pohode? no mne isla ines spat pol hod po polnoci, prespala totiz spravy aj celu ordinaciu a potom buntosila a teraz uz je hore, potvora 😉
dnes ideme s anisom na ockovanie, chuda male, mu nezavidim, dufam, ze nebude mat bolesti a horucky

ena
3. jún 2009

mne na vytahoch najviac "potesi" , ked ludia vystupia a nedovru dvere a ja potom cakam a cakam a cakam a deti tam na chodbe pred vytahom kvicia a kvicia ... a kedze ideme s kocikom a sme na 12tom... tak po schodoch trocha komplikovane.. 🙄

myskapipiska: treba poklopkat po pleci a tak oslovit, vacsina ma sluchatka od ipodov a pod v usiach 🙂

lovula
3. jún 2009

ena to s tým výťahom sa stáva aj mne. Som z 10 posch. a tiež sa mi stalo, že som sa aj s kočíkom musela natisnúť do malého výťahu. No proste hrôza.

guga
3. jún 2009

ja som na 11-stom a musela som rozoberať kočík - ešte sme mali hlbokú vaničku. Tiež niketo "odstavil" veľký a nadžgali sme sa do malého. Vaničku som musela dať na zem a konštrukciu som držala na ramene 😖

myska - držím palce, aby očkovanie bolo bez problémov a bez reakcii. 😉 😉

ena
3. jún 2009

guga: ja som naposledy rvala do maleho vytahu phil and teds, a mala som riande nervy, lebo filip mi na spodnom sedatku zaspal a musela som ho zobudit, odkliknut sedatko a tak nastupit, lebo inak by sme sa nezmestili.. takze mi filip prevrestal rozospaty celych 12 poschodi..

ena
3. jún 2009

inak, minule som niekde v TV/radio zaregistrovala, ze vraj zdravy clovek by sa do 3 tieho poschodia nemal co vozit vytahom, ze zdravy to v pohode vyslape bez zadychania... si na to vzdy spomeniem, ked ideme napr v auparku s kocikom vytahom a ledva sa dostaneme do vytahu, lebo je obsadeny tymi bezkocikovymi, co idu hore posediet, sportovat (ti by mali ist automaticky peso, nie ?)) ) alebo do garaze k autu 😀

guga
3. jún 2009

ena - tak auparkové výťahy - tak to je kapitola sama o sebe... mna to tam tiež jeduje... 😠 😠 😠

lovula
3. jún 2009

Spomínalo sa tu očkovanie? Je pravda, že pri prvom očkovaní sa vyskytujú u bábätka horúčky? My sa ideme po prvý krát ( keď nerátam v pôrodnici) očkovať 16.6. a trochu mám obavu. Veľmi som úzkostlivá, alebo ste také boli aj vy?

myskapipiska
3. jún 2009

my v anglicku byvame na prvom poschodi, schody brulal strme a uzke, tak to vynasam kocik po castiach, najskor dieta, sedaciu cast, nakup a nakoniec konstrukciu a to sa poriadne nabeham a to este musim najskor vyslapat strmy kopec, takze "sportujem" kazdy den, 😝 a priznam sa, ze v auparku som chodievala vytahom aj ked som deti nemala 😅
inak ockovanie celkom v pohode, prevntivne som mu dala panadol sirup
lovula, ja vzdy pri ockovani stresujem, sucitim s babatkom, pri ines som sa dokonca roplakala, jak mi jej bolo luto, horucky mozu byt aj nozicky mozu boliet, treba dat obklady na tie vpichy a nieco na horucku, no ale ved to ti doktorka povie

sabka
3. jún 2009

Ahojte dievcata. Aj ja som z petrzalky. Vyrastla som tam a aj ked teraz uz par rokov zijem na orave chodievame tam tak raz do mesiaca na tyzden.
Lovula: Ja som obom po ockovani davala len obklad a aj to len ked sa mi zdalo ze ich to boli. Presne podla instrukcii doktora. Ale pre istotu maj capiky proti teplote po ruke. Drzim palce aby ste ich nepotrebovali.

guga
3. jún 2009

ahoj sabka - a kde presne si vyrastala?

capy
3. jún 2009

myska zo skolkou som spokojna. a ucielku maju velmi milu 😉

aj nas caka ockovanie koncom mesiaca. tiez davam studene obklady a preventivne panadol syrup 😉

no z vytahmi . tak to poznam. uz som isla aj z vajickom pesi hore na 10 a kocik som nechala v aute, lebo nesiel ani jeden vytah. a tiez som sa trepala z kocikom do maleho vytahu. zo sportakmi je to v poho ale ked som mala hlboky tak to bolo dost na tesno ☹ ☹ ☹

ena
4. jún 2009

capy: esteze mame ten co sa tyka vytahov, lepsi panelak, v tych bytovkach nizssich co su okolo, su len male vytahy 😉
my este tiez nemame za sebou ockovanie 15.-18. mesiac - osýpky, mums, rubeola
inak capy, nakoniec to bola 6ta choroba 😉 cez vikend sa vyhadzal, uz je ok.

capy
4. jún 2009

ena tak to je super ze mu je uz dobre a ze to nebolo nic vaznejsie 🙂

to je fakt. chodim ku kamoske a ta ma len ten maly 😝 a dokonca aj u nasich je len taky maly. ale nastastie sa mi do nich kociky vtrepali. oni maju super aspon to ze tam nemaju tie vnutorne dvere. to by som musela chodit pesi. 😒

capy
4. jún 2009

tak uz som preluskala kona a mozem ist haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

sabka
5. jún 2009

gugua: pri drazdiaku na topolcianskej. Nie nahodou aj ty? Zdas sa mi nejaka znama ale nevedela by som si ta zaradit. Minuly tyzden som kocikovala pri drazdiaku a stretla som spoluziacku zo ZS ale nespoznala ma.

lovula
5. jún 2009

Dievčatá, ja som bola včera vonku bez malého. Tato varoval a zavolal si na pomoc aj kolegu, takže mali pánsku žúrku. A ja som behala s kolegyňou po nákupoch. Výsledok : 2 tričká, 1 rifle a jedna super zrelaxovaná mamina. Síce som bola najprv nervózna, ale potom ma to prešlo. No tak takýto výlet si budem robiť každý mesiac. Aj manžel súhlasil, lebo videl tú zmenu. Však už som začínala mať depky. A ešte depky z toho, že začínam mať depky 😅

sabka
5. jún 2009

No tak to si dopraj. Zasluzis si.

guga
5. jún 2009

sabka - ja som zo Starhradskej 😉 😉 😉 a na Tematínsku som chodila na ZŠ 😉

aký si ročník? ja som 83 🙂

capy
5. jún 2009

ahojte. ale sa nam vycasilo? ked sa tomi zobudi pojdeme za aupark alebo na T-com plaz na to nove ihrisko. uvidime kde bude kolko ludi 😉

ssissi
5. jún 2009

Capy, dobré nápady máš 🙂.
Môj muž dnes robí len do pol štvrtej, asi sa zbláznim od šťastia 😵, no ale malinká má kožný problém 😔, tak uvidím, ako sa bude cítiť a tiež niečo vymyslíme. Teraz spinká

ssissi
5. jún 2009

Jeho, že ročník 83, guga. Mladucha jedna 😀

guga
5. jún 2009

no tak začnime - pekne sa aj ostané popriznávajte aký ste ročník 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

ssissi
5. jún 2009

ja som staré dobré roky 70-te 😀 - 79 😅

capy
5. jún 2009

ssissi dik mozte sa pridat 😉

ja som 81. 😉