Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
6. jún 2007

pekný večer damy

eji
6. jún 2007

fryda, gratulujem, tak vam to nakoniec vyslo..sa tesim s vami... 😀

eji
6. jún 2007

arabeska,bola si na stretavke??

astora
6. jún 2007

ahoj eji doložila som ešte jednu Laurinu foto aby si videla

eji
6. jún 2007

je strasne pekne...odkladaj ju pre kuba...a aj drnda nech pre nas odklada Sarinku, hehe
astor...to je neuveritelne, ako sa na teba podoba.. 😎

astora
6. jún 2007

mne sa nezda že je až taka podobna

eji
6. jún 2007

adko a odko su dvojicky a laurika ma tiez dvojicku..sice o par dost rockov starsiu..tak to ber... 😅

astora
6. jún 2007

😀 myslis?

eji
6. jún 2007

jasne....
baby, priznajte sa kto dnes zmokol

astora
6. jún 2007

ja som len pozerala z okna na ludi ako mokli chudatka

eji
6. jún 2007

neprijemne
ok, idem do hajan, lebo mam dost velky spankovy defocit, som kvoli zubpm nespala 2 dni...nastastie, dnes ma hned zobrala zubarka, mam dalsi odumrety zub, ktory sposoboval velmi velke bolesti...vraj to mam z kojenia 😔

astora
6. jún 2007

no to potesi tak teda dobru nocku ti prajem

eji
6. jún 2007

dakujem..daj pusu chlapcom odomna a laurike od spiaceho Kubika

astora
6. jún 2007

ok dam a dakujem ty tiež daj malemu za nas

eros
6. jún 2007

no ste sa tu rozbehli 😀

astora
6. jún 2007

hlavne ja 😀

eros
6. jún 2007

je tu dagdo???bo ja ece nepim ale asi idem ked tu nik nie je

astora
7. jún 2007

halo baby kde ste??? ☹

frida
7. jún 2007

cauko, ja tu som, teda teraz prisla

astora
7. jún 2007

a nemala si byť niekde preč?? Aspon že niekto sa ukazal už som to tu chcela zabaliť

frida
7. jún 2007

vsak uz som bola v meste, vratili sme sa o pol jednej, potom milan prisiel a teraz adama uspavala, myslela som si ze zaspi v buse ale potom sa tak rozdivocil,
a vy spite? aj ulohy este robite?

astora
7. jún 2007

no my už dufam hajame 😠 lebo pred chvilou ešte bol počuť smiech z izby a učime sa s malou

frida
7. jún 2007

mas to super zariadene 🙂
a este sa ucia?

astora
7. jún 2007

moc nie lebo nemaju učitelku, ale inak asi ešte hej a zas jej mam kontrolovať hlavu či nema vši ja neviem v tej škole je vkuse problem so všami sa modlim aby mi to mala nedoniesla domov

frida
7. jún 2007

ja zas nejaka skapata, ako povymienali tie autobusy, no horor nakladat a vykladat kocik, ale boli sme aj u lacinku na palacinky - dala som si syrovocibulkovu, mnam

astora
7. jún 2007

minule sme s mužom riešili či lacinka ešte funguje tam sme už dlho neboli

frida
7. jún 2007

no to ti poviem kontrolovat take dlheeeeee vlasy, nic moc, este ze chrustikovia maju kratke (to len keby doniesla Laura)

astora
7. jún 2007

no keby som ju mala kôly tomu ostrihať 😠 asi by ma švihlo ved ma vlasky od babatka

frida
7. jún 2007

jej takze aj vy poznate, je to tam uz sto rokov akurat som skonstatovalal ze sa nic nezmenilo, este aj majitel rovnako vyzera 🙂 a zmenilo maju novy druh tacok, nedavaju dve ale len jednu uz taku dlhsiu (vsak to bolo plytvanie) ale robia mnamky mnamky stale

astora
7. jún 2007

no tak ja som bola u lacinku naposledy ked bola Laura v brušku odvtedy nie 😵