Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
5. okt 2008

capy ja som bola hore len som cumela do telky takze som ta nemohla vyhodit

capy
5. okt 2008

to neva aj tak som sla do postele az o pol tretej 😅

capy
6. okt 2008

eros dnes sme boi na vasom ihrisku. doli sme tam pred obedom najprv tam nikto nebola potom sa to zacinalo naplnat, ale to sme isli uz domov obedovat 😉

eros
6. okt 2008

capy ja som dnes nebola bo maly je chory tak som len vybehla s malou von k poste a potom domov a ked mala zaspala som sla k dr.mame daku virozu.tak skoro tam nepojdem

capy
6. okt 2008

to neva, len sa rychlo vyliecte ☹

eros
6. okt 2008

vsak by sme sa tam mohli stretnut,ale pri mojej by som tam asi nesedela len niekde v lesiku 😀 😀

capy
6. okt 2008

kludne ak budete v poho tak dame stretko 😉

eros
7. okt 2008

Ahojte

kde je ostatok co sem nik nepripsieva???

capy uz je tusim malemu dobre len ma kasel a je ako stena.takze kdo sa potom prida na stretko????odhadujem na dalsi tyzden cez tyzden 😀 😀

capy
7. okt 2008

ok. myslim ze vtedy mame volny termin 😀

eros
7. okt 2008

ako vies???????ale doobeda 😀

eros
7. okt 2008

bru idem do hajan papappaa

capy
7. okt 2008

ok vidime sa. dobru noc ti prajem 😔 😔 😔

eros
10. okt 2008

Ahoj petrzalka

sladko sa spinka????vcera som moc neprispievala bo som sa potrebovala vyhajovat na dnesok tak hadam dnes sa Vam budem venovat aspon sa pokusim 😀 😀
co tu mame nove????

capy
10. okt 2008

no my zapijeme o 00:12 sa svagrovcom narodilo babo. a videla som ho asi ked mal desat minut 🙂

eros
10. okt 2008

si sa bola kuknut??? 😀 😀 no ja nezapijam nic tak si len pekne nalievaj mineralnej vody vsak kojis 😉 😀

capy
10. okt 2008

pijem vineu. aspon farebne sa to podoba alkoholu(vinu) 😀 😀 😀
bola som jej zanies fotak 😉

eros
10. okt 2008

no teda tak neskoro???ta tam aj vpustili???len pekne pi vineuku nic sa nestane iba sa nalejes 😀

eros
10. okt 2008

dobre teda idme ja do hajan papapappa

capy
11. okt 2008

ja sa vopcham vsade 😀 😀 😀

eros
11. okt 2008

hadam vsade zasa nie??? 😀 😀 dnes sme boli na ihrisku bolo tam super az podvecer deti sli domov. 😀

capy
12. okt 2008

tak to zasa nie 😀 😀 😀 az tam nie 😀

verulka
12. okt 2008

cafte, capy, je to parada, zatim, bez urazu..ked sa moc hadaju, ze kto ide do siete, tak ju zbalim a o mesiac vyberiem a maju male vianoce 😀 jo a gratulujem k babtku v rodine 😉 ja som bola min.tyzden pozriet spoluziacku...take male je uzasne sladke..no a co z toho potom vyrastie 😝 😀
eros, mali ste oslavu nakoniec?

eros
12. okt 2008

Ahojme

verul nebola az taka bo maly mal tu teplotu,ale dosiel mu kamarat zagratulovat co uz bol chory len to prepuklo na druhy den u nas mal 38.no co uz narobim

vsak este ich bude 😀 😀 😀

capy
12. okt 2008

verul tak to mas super. ked je to bez urazu 😀

eros
12. okt 2008

verul urcite sa hojdas aj ty ze???? 😀

capy
12. okt 2008

urcite sa hojda 😀 😀 😀

eros
12. okt 2008

no len aby sa nehojdali aj dvaja 😀 😀

verul a ako sa ma maly???uz coskoro bude mat pol rocka kokso ako to ubieha.

capy
12. okt 2008

no neviem aku to ma hmotnostnu kategoriu? 😀 😀 😀

verulka
13. okt 2008

skuasli sme uz vselico, ale na dvoch dospelych je trochu nepohodlna 😀 je uviazana dost nauzko, nech sa da v tej obyvke aj zit 😀 nosnost ma velku- minimlane 200kg, to mam odskusane 😀
ronkovi akurat v noci vyplukla nejaka chorba 😝 noo a pol roka je skoro za nami..uz sa tesim na prikrmy

eros
13. okt 2008

verul aj maly mal daku virozu co teraz leti novy hit neviem ako sa vola,ale teploty vysoke a potom nic.verul no Vam uz neodporucam nic aby nebolo 5te i ked viem ze by ste aj prijali 😀 😀 😀