Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

tinakul
24. máj 2007

No može byt, ááááá Astorku poznám, ale len odtialto z netu 🙂
My sme do obeda vačšinou na ihriskách, ktoré máme blizučko , no a vačšinou po obede ideme niekam dalej na skusy... 😉 a my sa už vačšinou okolo tej 11 vraciame domov, lebo manžel chodieva na obedík a malá ide potom hajat 😉
A tvoj Adamko kedy zaspáva??? 😕

frida
24. máj 2007

My to mame tiez vseliak. My doobeda poflakame kade tade, a poobede okolo baraku. To uz vyckavame o dusu manzela. Teda okolo 17 h. Adam spi tak okolo 13-14 h. Ale niekedy aj skor dam okolo 9 h. Ked sa mi zda, ze je nedospaty z noci, potom je to uz horsie poobede s nim. Ale ked chodim s nim cvicit v pondelok, tak to riesim aj takto, lebo potom je tam mrzuty. To mas super, ze manzel chodi domov na obed. Ja sa na to obcas tak tesim. A varis ty? alebo ti nosi obed on?

tinakul
24. máj 2007

Juj, tak to by bol iný luxus - že by mi nosil on??? 😅
Ale zo začiatku asi prvé 3 mesiace po porode, nosil manžel poctivo obedík... a teraz už varím spolu so Sophi, alebo ešte ked oni dvaja ráno hajajú.. 😉 Teraz ma to akosi začalo dost bavit, takže manžel vačšinou nakúpi podla mojho zoznamu poobede a ja z toho varím na druhý den ... mám už milion dobrých receptíkov 😉
No po víkendoch mávame aj uvarené obedíky o rodičov a to niekedy postačí aj na tri dni 🙂 🙂 🙂 , a my osobne cez víkendy chodievame do reštaurácie.... 😉 A u vás to je ako???

frida
24. máj 2007

Si dobra, ze varis, ked on spia. 🙂 A kedy vstavaju alebo kedy ty vstavas potom? V pondelok nevarim - cvicit, obed s manzelom v meste. To mam rada. Potom varim ja pre mna a Adamka, obcas aj pre muzika. Alebo zas opacne, vcera som nevarila, manzel doniesol, akurat som pre Adamka este privarila brokolicu. Takze dost to striedam. Ale najradsej mam rychlovky. Teraz sa mi robi ryba so zeleninou, mala by som ist kuknut. Ked sme prisli z prechadzky bola sosovica. Daj nejaky tip na dobre mnam. A tisko zavidim obediky u rodicov, ale doprajem. 🙂 Ja teraz cez vikend idem za otcom na dedinu, musim varit ja. 😢 To by este uslo, ale on je tak rozmaznany, to nezje tamto nezje. 😀

eji
24. máj 2007

baby, nemusite chodit na prvu stranu, len kliknite na poslednu spravu...vy asi klikate na petrzalku..len chodte na posledny prispevok

frida
24. máj 2007

eji diky, logicke 🙂 len niekedy clovek velmi komplikuje 😎

eros
24. máj 2007

no tototoooo to tu bezomna dako zije 😀 ako sa mame?co noveho?

arabeska
24. máj 2007

eros prisla a vsetky usli 😀 😀
ale nie srandujem 😉

eros
24. máj 2007

no vidis?uz vsade sa ma boja

arabeska
24. máj 2007

a co robite?my ideme prave von ale veru moc sa mi nexce 😅 dnes soms a cely den iba sprxovala jak sivnuta 🙄

eji
24. máj 2007

dnes bolo straaaaaaaasne teplo, sme vysli von az o 5 a to sme tiez isli najprv do tesca, kde maju klimu 😅

astora
24. máj 2007

ahojte babyyyyyyyyyy 😀

eros
24. máj 2007

astorku uz ide net?

astora
24. máj 2007

už chvalabohu už ma zavislosť hrýzla 😎

eros
24. máj 2007

no tototo.skontrolovala si si am dnes?

eji
24. máj 2007

teeeeeda, vy zavislacky

eros
24. máj 2007

kdo jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????????ja som zavisla iba od vineii teraz sa cudujem ze osi este nelietaju okolo mna

eji
24. máj 2007

baby, nam tu zase piskaju kuviky...keby neboli chranene, tak po nich smarim plienku a k tomu okakanu 😠

eros
24. máj 2007

no nam rano zasa vrabce ci co to.a pekne sa to pocuva a sem tam moj stary hrosik

eji
24. máj 2007

hehe....esteze moj robi...ale ja sa na neho nebudim...on aj ked chrape...jeden cas as na to maly budil

eros
24. máj 2007

no moj bude zajtra na nocnej a mne bude zasa svitorit ako vzdy.bo furt mam lepy ze sa mi vrarti sen a to ma este dnes kamoska strasila

astora
24. máj 2007

eros ale lietaju 😀

eji
24. máj 2007

kto vrabce??? 😲

astora
24. máj 2007

nie muchy a osy okolo eroska

eji
24. máj 2007

sa priznaj, ze si ich tam vypustila
eros, ides na buduce rande?

eros
24. máj 2007

mojstary mi vypustil ale nepoviem co ale smrdi to 😀

astora
24. máj 2007

jasneeee že ja som ich vypustila ja za všetko môžem ..... 😝

eros
24. máj 2007

eros nejde na rande eros bude vzdy popbliz domu ale myslim ze 3.6 tu na Nam.hranicarov a byt daco pre deti musim kuki este na ihrisko na Lachovej tam to bolo vycapene

astora
24. máj 2007

eros už zase strečkuješ? 😠

eji
24. máj 2007

ajeje....eros....teraz prosim ta, teraz neiskrickuj, lebo neviem neviem