Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
10. apr 2008

ar ano spadol s bicykla ani nehovor a nepytaj ako to prebiehalo.ma sllak trafi nema ani zuby tusim 1 alebo 2 ani sa nato nemozem kuknut ☹ 😔

eji
10. apr 2008

coze??to si pritom vybil aj zuby??tak chvalabohu, z enema este trvale...takze rusim u kuba bicykel 😒

arabeska
10. apr 2008

erosku tak to ti verim,ale urcite sa ryxlo zotavi a zubok narastie novy.posli mo od nas velky cmuuuuk

eji,boze,ziadnu bicykel nerus ved to patri k detstvu ze deti padaju a nemozes ho drzat v zlatej klietke...staci ze sa potkne a moze si vybit zubok....

eros
10. apr 2008

eji to chce prilbu ta ho zachranila inac by bol sity a to siel s kopca teda zbrieska pri kanaly kde sprajeri sprejuju.no co uz narobime je nam s toho zle ze sme ho nemali pustit

eji
10. apr 2008

vsak tam neni velky kopec, nie??
hehe, aj taka uzkostliva matka, to s tatom nech vystraja taketo kusky 😅

eros
10. apr 2008

ejo len problem je to ze je hrbolaty chod sa tam kuknut,alebo ti to zajtra odfotim ak chces.stava sa vsetko aj horsie .sme radi,ze mal prilbu budem to opakovat aj 100x 😀

eros
12. apr 2008

ahoj petrzalka podavam info ze adko je v nemocke uz od piatku tusim ani neviem ale tusim od piatku.neviem ci mal slaby alebo len nabeh na opuch mozgu takze neskor vam poviem viac dnes idem za nim moji rodicia sa tam striedaju aj s hrosikom.idem od vas zatim

verulka
12. apr 2008

Uff, erosku ja ze ti ozanmim, ze mam fotocky, ale teraz tu citam 😕
Adkovi drzim velmi palce, nech je rychlo domka a nech je ok...mojka, nezavidim, ale pevne verim, ze to bude uplne ok...velmi drzim palce a posielam kopu energie...

eros
12. apr 2008

diki tetus verul a fotky som kukala pekne brusisko mas clovece 😀 😀 potom plodnost posli mne 😀 😉
bola som za krpcom,ale nemala som tam ist obaja mrncali teda aj adko aj mala a potom chcel aby som tam ostala.malej asi idu zubky ci co bo ani mliecko nechce.tak som dosla ´domov ohucana a papam pepsi 😅 😅

arabeska
12. apr 2008

erosku cozee? ☹ ☹ ☹ xuda moje male a vies nieco nove?posli mu obrosku pusinecku

verulka
12. apr 2008

a uz viete viac? dokedy tam asi bude?
Moje nervy, ti moji satani padaju uplne vkuse...uz aj socialku mohli na nas zavolat...ale nastastie su to len odreniny a modriny...
azubky ma nakoniec v poriadku? Ja som si ich vybila hned ako mi trvale narastli- horne jednotky...a do 15r som mala zalte 😅
no a moje brusko? sa mi oproti min. mesiacu zmensilo o cm a uz nerastie..iba ako si vyplna...najvyssi cas sa ho zbavit 😀 a plodnost ti posielam bez mojej spiatocnej adresy 😀

arabeska
12. apr 2008

verul🙂 zlate zuby😀😀
ako sa citis?

eros
12. apr 2008

adko este ostava tam zajtra a potom sa rozhodne je s nim hrosik tak hadam sa tam nezblaznia obaja.ja som si to tam uzila 5dni s malou.no verul to ti verim,ze padaju aj moj pada,ale toto bol najhorsi pad storocia a o malej nehovorim dnes by mi tiez padla v nemocke,ale nastatsie som ju zachytila co sa mi pri adkovi nepodarilo a to sme tam boli 2dospeli.
verul kludne posli bez spiatocky ja poslem potom eji a tak dalej 😉 doprajeme aj inym 😀 hadam este nejdes rodit???

ar neboj odovzdam,ale asi tam ani zajtra nepojdem ked ma tam chcel aby som tam spala doslo mi ho luto,ale uz je velky a moze tam ostat aj tatko.

uvidim co napise zajtra hrosik co a ako bo neviem ci este vyysetrenie niake necaka

arabeska
12. apr 2008

erosku a adko sa ako citi?boli ho to velmi?som to davidkovi vravela tak ze ho pozdravuje a ze nex sa ryxlo zotavi 🙂

eros
12. apr 2008

ar poplackaval ked som tam bola,ale mamina hovorila,ze je statocny uz ani tak usta napuchnute nema.len je bleducky a este slabucky poviem mu to aasi ked ho prepustia bo neviem ci tam zajtra ist ked plackal ☹ a davidkovi povedz ze kujemeeeee

verulka
12. apr 2008

eros, tak teda snad zajtra uz budete pekne doma...a to ti verim- urazy sa vzdy stanu, ked ma krpec okolo aspon2 dospelych...nam takto risko clupol, ked mal 2 r do chorv. ramena...a to sme tam traja boli...
aja sa uz rodit chystam, len neviem co na to povie Ron 😀
Ar veru zlate...na vsetkych fotkach som mala ziarivy usmev 😀

eros
12. apr 2008

verul zajtra asi tazko je nedela tak hadam v pondelok bud doobeda alebo az poobede.mne adko tiez v malej vodicke padol do vody a to sme stali 2 😀 no vsak uvidime,ale neh je tam neh je v poriadku.

neni skoro rodit???

verulka
13. apr 2008

eros skoro? Vsak uz v pohode- ukonceny 37tt podla mrchy a ten TP mi od zaciatku podla utz nesedi...krpec vykazuje, ze je o 2tt starsi...ale je fakt, ze som sebecka, lebo uz viem, ze bude dobre ak sa narodi a ja sa mozem aspon trochu zregenerovat pred statkymi...inak dnes som moc nespala, babo sa asi zosunulo nizsie a nieco mi pristiplo, takze ma bolia vsetky kosti tam dolu 😝

kili
13. apr 2008

myslím, že najlepšie dieťa ustráži jeden, to sa nemá s kým zakecať, čím viac ľudí, tým horšie.

verul, to ti teda nezávidím tie zlaté zuby, si si asi dosť vytrpela, či deti to brali v pohode?

eros
13. apr 2008

kilii neverim tomu ze lahsie ustrazi 1clovek.by si ma musela presvedcit o opaku

eros
13. apr 2008

verul potom posli mmsku no neviem ci skoro,ale ja to beriem podla mesiaca vies 😀 ale vsak ty vies kedy co a ako 😀 😀 si v tom expert

kili
13. apr 2008

však vy samé ste tu písali úrazy, čo sa stali, keď ste boli viacerí 😉

arabeska
13. apr 2008

verul,tak drzim palec nex sa ron vypyta uz co najskor😉 a najlepsie v utorok ze? 😀 😀

eros
13. apr 2008

kili aj tak si ma nepresvedcila a ani ma nepresvedcis pises to ako by som neviem kde stala a debatila od maleho 4km.ale nebudem to tu riesit mysli si co chces 😀

arabeska
13. apr 2008

ja si myslim ze by tomu padu nezabranilo nic 😔 ani keby tam bola s nim eros sama.deti padaju bezne,adko zial spadol az takto skaredo ☹ ☹ ale urcite na to nema vliv to ci tam bola eros sama alebo s niekym...

verulka
13. apr 2008

cafte, no ja si tiez myslim, ze niektore deti proste urazy pritahuju 😅 aj ja som bola taka...ja som mala nespocetne vela krat zlomenu ruku, v gypse som mala aj celu nohu. Trvale nasledky su len tie zuby...a ako to bralo okolie, no po par rokoch som si zvykla, ze mi vsetci cumia priamo do huby 😅 ale aspon som sa natrenovala a potom, ked som bola s bruskom, mi to cumenie vobec nevadilo 😀
no som zvedava, co povie zajtra na kontrole...teraz som po kupely a krpec sa trosku umudril, takze ako tak chodim 😉

eji
13. apr 2008

cafte kocky
dnes bolo krasne, sme sa rano zbalili a ztekali za nasimi na chatu...joupiii
bolo super, maly sa naucil bicyklikovat, tak som hrda mamicka
som sa dnes pobili s bernskym salasnickym psom, mi chcel spapat sendyku, utiekol susede, tak som ho schmatla za ten velky kozuch a taaaaaaaaaky velky kopanec dostal do riti, ze si zapamata
maly dnes pomahal s furikom a sadil (heh, ale ze detska praca je trestna )
sme dosli predchvilou domov, som ho okupkala a som si vsimla ze ma kliesta , tak cakam na dedka, nech mu ho vyberie

eji
13. apr 2008

booooooze, eros, co tu citam, to z toho padu sa stalo??esteze ta prilba stlmila ten pad, chudacik malicky.... 😔
drzime vam prsteky veeeelmi veeeelmi moc, nech nema nic vazne ☹

verul, co ty mas so zubami??ja som si nevsimla 🤐

jahodka11
13. apr 2008

ahojte maminy, trosku asi odbehnem od diskusie.....aj ja som z petrzalky, neviem preco som sem neprispievala....:( najdu sa maminy z petrzalky, ktore maju deticky rovnako stare ako je to moje? cca 6 mesiacov?

eros
13. apr 2008

nabuduce deti oblepim dakou mischelinkou ci akos a to pise aby som nebola .....od niekoho alebo ich nafuknem.

eji no vidis co sa deje.no uvidime co a ako idem volat mamine ako to tam prezila bo bola dost vytocena na adkovych prarodicoch hadam to pisem spravne 😅

verul ani ja som si nevsimla ze mas zlate zuby nabuduce budem lepsie kukat 😀