Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
31. máj 2007

arabeska??? 😀
astorku klidek to skanes 😀

eros
31. máj 2007

je tu niekdo????

anize
31. máj 2007

eros - ja viem ale tak som sa potesila ze som ta vyspehovala 😀 Uz som na marcovkach napisala ze idem spat tak sa lucim aj tu a dobru nocku 🙂 ! Uz je jedenast hodin tak sa musim prinutit spat, lebo budem zajtra ako zdochlinka.

eros
31. máj 2007

no ja som kazdy den taka 😀 ako si ma tu vypatrala to jema taaaak citit?dne som si robila kminovu polievku a prdiiiim adko diva zeby to??? 😀 😀 😀

eros
31. máj 2007

ozaj doru noc Vam mile deti:
Astorka
Eji
Verulka
Anize
jezissss skoro som zabudla na ARABESKu
a
Erosko 😀

verulka
1. jún 2007

Baby, prave cakam oknarov 😖 uz nech to mam za sebou...myslite na mna pls 😀

eji
1. jún 2007

fuha, takze dostanes okno???dufam, ze nemas pred skuskou 😅
hehe, a fakt, my sa tu len podpichujeme, inac ma kazdy miluje 😀
len o to nik nevie 😠

eros
1. jún 2007

verul nezavidim ti viem co to je ja som ich umyvala este s malou v brusku a ktomu som stala na rebriku 😝 😀
eji daco tu smrdiii 😀

eji
1. jún 2007

niedo tu smrdi??co uz ide von ta tvoja knimova polievocka??? 😅

eros
1. jún 2007

nooooo davno isla sme mali vcera zamorene uzemie 😀
ale tebe daco smrdi 😀

arabeska
1. jún 2007

ahojky🙂

eji malemu uz je lepsie?

eros
1. jún 2007

aaaa arbeska chod par str do zadu som ta zhanala som ti otom pisala.o tej nedeli 😀

arabeska
1. jún 2007

jeejda nemozes mi to napisat este raz?mne sa nece citat 😔

eros
1. jún 2007

http://www.svajdlenka.com/doc/letak MDD-novy.ppt arabeska pre teba ale ked aj tak 3.6 od 14- 18h na nam.hranicku jovanis???? 😀 a hambi sa

arabeska
1. jún 2007

erosku na hranicku?hm tak ok ale my prideme asi neskor ako o 14:00 lebo pojdeme tam od svokrovcov,inak hod mi na teba cislo do ip nex ti mozem potom cinkut ze dke sa naxadzate vy 😉

eros
1. jún 2007

uz som ti dala 😀

eji
1. jún 2007

arabesa, ale hej, je mu lepsie...akurat este sem tam sopli, ale to ma zo zubkov...taka vodicka

eros
1. jún 2007

petrzka skapal pes?

eros
2. jún 2007

petrzalkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

verulka
2. jún 2007

no cafte, okna vymenene, aj nabytok nakupeny- mame posch. postel, proste fuska, ale vcera som este bola dooost zurovat ( do 3 rano) a je mi akosi "nevolno", nuz co tak mi treba.
Takze ja dnes len strucne hlasenie, zajtra netusim ako bude, lebo mi risino ochorel a uvidm, ako to vsetko zmaknem...Snad vas spoznam, dojdem ale iba s 1 dietatom 😀 najmladsim 😀
tak si dnes pekne pokecajte a zajtra sa mozno vidime 😉
bru nocku

eros
2. jún 2007

ahoj verul.kde si bola zit vcera?bo aj moja kamoska bola do 02:15 vonku.no ale co som chcela ja si tu asi sama so sebou budem kecat ako to tu vidim

verulka
2. jún 2007

jaja vsade mozno, ale nakoniec sme sedeli v podniku priamo oproti vchodu do garazi Alexia zo strany palackeho. Bolo to uplne brutal, je mi fakt trochen bleee

eros
2. jún 2007

trochen??kolko si vypila??

verulka
2. jún 2007

hmmm, ani sa nepytaj, ja mam z roky velmi velku vydrz 😅 preto sa nechodim opijat, lebo by ma to zruinovalo...

eros
2. jún 2007

si ako ja,ale ja vydrzim viac nez kamoksa musela som vzdy na nu davat pozor o by aj chodnik rozbila 😀 no sme mlade vydrzime.no ja som si vzdy dala 2pivka alebo 3 pred diskou a potom na diske vodka so sprite ale kolko poharov uz neviem 😀 kamarat len chodil uz nemas?NA 😀

eros
3. jún 2007

je tu dagdo???

drnda1
3. jún 2007

Trošku ja 😉 ...

eros
3. jún 2007

len trosku????

eros
3. jún 2007

pokec sama so sebou milujem 😀

drnda1
3. jún 2007

Zasa som trošku tu 😀