Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

jzizala
6. aug 2009

ereska ta teplotka vypadá dobře,jak se drží kolem 37 je to nedějné 🙂

amisa super ,že je mimi v pořádku a přeju ti abys ty antib.nemusela brát a samo se to zpravilo.Škoda,že nemáš obrázek ,ale zase sis odnesla aspoň dobrý pocit,že je miminko v pohodě a roste a tedˇ si můžeš v klidu užívat dovolenou.Tak krásný pobyt,štˇastnou cestu a užívej moře a sluníčka! 🙂

ereska
6. aug 2009

Babulky dakujem vam dufam aj ja a verim ze vsetko bude ok 🙂

jzizala
7. aug 2009

tak už se těšíme na tvoje // 🙂

vyfotila jsem včera bříško, kukněte do alba 🙂

puclik77
7. aug 2009

jzizala pekne brusko mas, pekne veru!!! Ja idem dnes do poradne, tak mi tu drzte palce aby sme boli v poriadku, lebo som bojim bojim, ani neviem preco.... Inak vcera som si bola kupit prve tehu nohavice do prace, lebo uz skoro ziadne nezapnem a bojim sa, ze ked pridem z dovo o tyzden, tak by som nemala v com ist xixi. Tak som si kupila cierne a hnede. No vam poviem, citila som sa uz ozaj ako tehulka xixi A pani predavacka mi hned do tasky pribalila aj malicke ponozticky xixi. Ze to ako pozornost. Tak som sa doma vytesovala 🙂

jzizala
7. aug 2009

děkuji a atˇ to dnes dobře dopadne.Nemáš se čeho bát,bříško ti roste když už potřebuješ nové kalhoty,tak se mimču určitě daří dobře! Já ještě pořád žádné těhu oblečení nemám,chystám se na to příští týden,protože už taky nemám co na sebe 🙂 mám už jen jedny bokovky 🙂 Ve kterém obchodě jsi nakupovala ?? Nějaký speciální? Já vím jenom,že u nás mají těhu kalhoty v CA ,ale jinde netuším .Tak nevím kam jinam zajít.Tak se pak ozvi jak jsi dopadla v poradně !

puclik77
7. aug 2009

ahojte babizne 🙂
takze kontrola super, babatku sa dari, mame 3,4 cm. A doktorka mi to prepla aj na 3D, takze som videla drobceka podrobnejsie. Najprv spinkalo a potom zacalo mavat ruckami a nozkami, no proste super. Aj srdiecko som zase pocula. Doki povedala ze je vsetko v poriadku! 17.08. hned po dovo idem na NT ultrazvuk, tak dufam ze hodnoty budu v norme a vsetko v poriadku. Uf aspon budem vediet, ze sa babatku na dovolenke nic nestalo. Strasne som sa dnes vytesovala 😀

jzizala, tehu gate som kupovala v Poluse v jednom obchode s detskym oblecenim, mali tam aj zopar tehu obleceni, tak som si vybrala cierne a hnede nohavice do prace. Topik este nemam tehu ziadny, zatial zapnem vsetko oblecko co mam.

ereska
7. aug 2009

Puclik77 to je super ze je vsetko ok velmi sa s tebou tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jzizala
11. aug 2009

jéé puclik super, že je mimi v pořádku a uvidíš ho znovu hned za týden , ty se máš 🙂 tiše závidím 😉
Koukám,máš už konec třetího měsíce ,nejhorší období pomalu za sebou !!

jinak jsem teda včera pořídila první těhu rifle a jsou super , strašně moc pohodlné a konečně si nemačkám břicho v normálních 🙂

ereska
12. aug 2009

teplotka dnes malinko klesla na 36,9 menzes zatial nikde dnes som 26dc uvidime aka bude zajtra no mavala som aj 37.0-37.2

jane86
14. aug 2009

Ahoj holky, tak jsem teď druhý cyklus s clostilem. 1 cyklus jsem brala jednu tabletu ráno a druhou večer a 14 DC byl folikul 26mm, těď jsem brala to samé a dneska 14 DC na ultrazvuku hodně vajíček a le malinkatý. Jedno mělo 11mm a ostatní ještě menší. Máte s tím někdo zkušenost , že jednou na Vás clostil fungoval a po druhé ne? Jsem z toho nějaká zklamaná. Poraďte prosím.

puclik77
18. aug 2009

ereska ako pokracujes?

jzizala/ereska, uz som spat z dovolenky. Vcera som bola u doki a vsetko v poriadku. Bublinka podrastla za 10 dni skoro 2cm. Pozerala som ako blazon. Dnes som druhy den v praci, trosku stres, ale snazim sa byt v pohode. Trochu sa mi zdalo ako keby som spinila, ale asi to je len poplach, lebo v tychto dnoch by som mala mat MS, takze dufam ze je to ono, lebo vcera bolo vsetko OK aj krcok pevne zatvoreny. Musim konecne zoskenovat foto a dat sem, lebo mam 3D fotku mojej bublinky 🙂) Moja doki ma aj 3d, takze ona ten ultrazvuk hocikedy prepne a babo je super vidiet. NT hodnoty neviem, vysledky z krvy budu asi o tyzden/dva ale ultrazvuk ze bol uplne v poriadku. Babatko malo tvaricku opretu o placentu a rucickami si zakryvalo ocka, ako keby sa hanbilo. No super pohlad! 😀

ereska
18. aug 2009

Puclik77 pokracujem tak ze som opat na zaciatku v sobotu som dostala menzes ☹

amisa
autor
19. aug 2009

Ahojte zdravim po dovolenke. Dovolenka bola fajn az na prichod na Slovensko. Tu doma som prezila velky a smutny sok..prisli sme o nasho domaceho maznacika..sme ho museli dat utratit ani hodinu sme neboli na Slovensku. Revala som cely zvysok dna. Mame este jedneho, tak dnes si na nom intenzivne trenujem materinske spravanie. A za druheho nufaka som palila sviecocku..verim ze aj zvieratka maju svoju dusicku. 😔

S bruskom bole more fajn len som dvala pozor na vlny aby som nedostala ranu do bruska..o tu sa postarala az jedna velmi rozmachnuta spolucestujuca na letisku svojou prirucnou batozinou ked sme prileteli domov. Rana do z boku ma poriadne bolela. Este sa divila co mi je koza. Inak v mori a na slniecku je s bruskom uplne super a konecne sa mi napravilo travenie 🙂 Ale videla som tam okrem mna len velmi malo tehuliek.. a ked som sa chcela pochvalit mojim tehu bruskom na plazi..vela uspechu som nezozala..lebo som zanikla medzi tunajsou obeznou mladinou 🙂. ALe potesil napriklad taky uskrn predavaca ked kukol na moje brusko a videl co si objednavam vsetko do hotdogu.. a manzelik tam stal naprazdno. 😅 😀

Co nove dievcata? nejake nove fotocky? nove tehulky? niekto ma urcene pohlavie? nejak ste toho vela nepopisali. 😉

jzizala
20. aug 2009

ahoj holky,já se taky hlásím po dovolené. Teprve se rozkoukávám v práci 🙂 Puclik :gratuliji k maličkému a doufám,že je vše OK a nešpiníš. Jo a šup sem fotečku 🙂
ereska to mě moc mrzí ☹ kolik máš mít ještě cyklů s clostíkem ??

amisa koukám,že sis dovolenou pěkně užívala a bříško vyhřívala na sluníčku. Ale ten návrat domů asi moc pěkný nebyl 😒 Je to hrozné když umře domácí miláček, já mám koucora a psa a taky jsou to nerozluční členové rodiny.No a ta paní na letišti, co na to říct no , přesně jak jsi to napsala prostě koza ☹

jinak tady asi nic moc nového , jen puclik byla na utz.A to jsi určitě četla 🙂

amisa
autor
20. aug 2009

jzizala..ano citala..puclik ale hod fotku na web... sme zvedave 🙂

ereska
20. aug 2009

jzizala neviem pregnyly mam este dva skusim este dvakrat a uvidimelen ja ho mozem uzivat len kazdy druhy cyklus lebo sa mi robia cysty tak tomu predchadzam uzivanim kazdy drhy mesiac

luuca2
20. aug 2009

Ahoj holky. Vítám Vás z dovolené doma.
Amis je mi to líto, že návrat byl smutnej, ale máte ještě jedno hafana.
Přítel měl taky dovolenou, ale strávil ji u rodičů. Vymyslel si altán tak dodělával dlažbu, natíralo se a tak. Takže pracovní dovolená 🙂 , ale je to šikulka a fakt se to povedlo. Měl tam kámoše pomocníka, šlo jim to pěkně od ruky.
A 10.8. jsme byli na velkém UTZ a na ECHU srdíčka u Apolináře. Byl to naprosto úžasnej zážitek. Mladá a milá doktorka nám ukázala všechny orgány, dokonce i jazýček a základy zoubků. Miminko tam bylo pěkne složené, nohy mělo u hlavy a občas si i koplo do čela a asi se nudilo a bylo ospalé, protože zývalo. Fakt sranda. A srdíčko máme taky v naprostém pořádku 2 síně, 2 komory, průtok krve taky. A v 21 tt podle UTZ vážilo 332 gramů, kolik měřilo nám nějak uniklo. Přítel z toho byl unešenej a byl rád, že u toho mohl být. Hned jak jsme tam vešli tak hlásím, že nechci znát pohlaví, ale nastávající tatínek by rád věděl co zplodil. Tak prý, že se koukne a pak mu to řekne. Ale UTZ byl hotovej a příťa se ptá jestli bylo vidět co se tam schovává, a doktorka že to vidět bylo, ale není si jistá jestli kluk nebo holka. Za ten den tam měla hodně těhulek a nějak jí to splívá dohromady a že se tedna ještě koukne jestli to opravdu chce vědět. No a ten můj truhlík, že teda ne, když už jsem oblečená a utřená. Tak překvápko asi budeme mít oba, protože moje gynekoložka je toho názoru, že pohlaví musí chtít znát oba rodiče ne jen jeden.
No a hned 12.8. jsem šla ke své DR, opět UTZ a mrňousek se škrábal na levém oušku, jestli přemýšlel ... ?
Mám žádanku na cukr 14.8., zubaře mám za sebou. Jeden zub musel ven, byl už mrtvej a kus se mi ulopnul, když jsem jedla oříšky, nešel už zachránit. Naštěstí je to horní sedmička tak to není vidět, ale musím tak za měsíc znovu.
Ereska držím pěsti aby se Vám co nejdřív zadařilo 😉

luuca2
20. aug 2009

Jo a přidala jsem nějaké fotečky 🙂

amisa
autor
20. aug 2009

luuca krasne ftocky a ten ltanok je podareny 🙂
..teda prekvapenie? no prajem pevne nervy 🙂
zubok? brrrr... huf... ako sa to riesi u zubara s anesteziou lokalnou? nveis

luuca2
20. aug 2009

Tak toho se nemusíte holky bát. Lokální anestezie u zubaře je bezpečná 😀 . Nikam jinam než do dásně se nedostane, takže miminko je v bezpečí. Bez toho bych tam ani nepáchla, kdyby mi to nemohl umrtvit 😵 .
Děkujeme za pochvalu. Je to jeho zatím miminko, plánuje, že až bude zase pěkně tak si tam bude hovět a hlídat prcka v kočárku. Jsem na to zvědavá 🙂 .
To víš, že mám nutkání si to nechat říct, ale takové překvápko ti asi nikdo v životě nedá. Teda kromě toho mrňouska. Doufám, že ty nervy budu mít penvé až do konce 🤐

puclik77
20. aug 2009

ahojte tehulky:
amis, to ma mrzi co sa stalo domacemu zlaticku. Aspon ze vam este jeden ostal. Takze dovo super? Ubytko ste mali ake? Fotku na web som isla scannovat ale neviem co to mame v praci za scan, ostala mi len taka machula. Este to vyskusam doma, nech mozeme konecne mojho drobecka vidiet! 3D fotka je super. Moje babo hladka totiz placentu. So sestrickou sme sa na tom riadne bavili xixi

jzizala: som v pohode, obcas mam ten vytok silnejsi ale je biely. To sa vzdy zlaknem ale nie je to krv ani nic silne hnede, tak ma moj drahy ukludnil, ze skodim babatku ked sa stresujem.
Akurat ze mam zase zapalene dasna, ale to uz asi patri k tehu.... nejako to zvladnem 🙂

Luuci: celkom si ma ukludnila ze lokalna anesteza je v pohode, takze ked bude moc velky problem so zubami, pojde proste von 😀 a idem kuk tvoje fotecky 🙂

ereska: to ma mrzi ze mrcha prisla. Neboj na buduci mesiac to vyjde!!!!! budeme drzat palce a priebezne nas informuj, oki?

amisa
autor
20. aug 2009

najviac si ma ukludnila tou lokalnou astezou..huf..ja inak do kresla tiez nesadnem..
inak tu besiedku zavidim ..v lete s kociarikom si tam hoviet..jeeeejjj

amisa
autor
20. aug 2009

puclik.. skoda..skus to njeak oskenovat.. som zvedava.. hladkalo placentu? jeeej
a ten vytok aj ja mam silny biely najme doobeda..ale doki ze to je v pohode..
a som sa zabudla pochvalit ze triple testy nam dopadli OK 🙂

puclik77
20. aug 2009

amis scan az vecer doma, lebo tu v praci jedine ze by mi to scanoval IT a to mu nechcem davat, to je taky pako 😖
Ale vecer sa pokusim doma, slubujem 😀
Inak gratulujem k tripletestom! Ja budem ze NT budeme mat dobre. Ultrazvuk k NT bol OK, tak dufam ze aj krv bude v poriadku! Jooooj pozeram ze si uz 18tt, ved to za chvilku budes vidiet co to je, ze?

amisa
autor
20. aug 2009

gratulujem k NT..a drzim palceky na krv.. no jasne n foto si pockame len nech je pekne oskenovane vsimama ze ty tiez pekne npredujes mesiac zhruba po mne

puclik77
20. aug 2009

amis za kolko asi budu vysledky z krvi. Sestricka mi povedala, ze zavola ale zabudla som sa jej opytat ze kedy asi..... noooo napredujem pomalicky xixi. posledna ms bola 23.05., cize ty este v aprili, ze? Inak jedna znama caka babo tak isto ako ty presne v 25.01. 🙂) U doki mi povedali, ze je strasne vela tehuliek teraz. Ze maju pocit, ze kazda co pride je tehu xixi

amisa
autor
20. aug 2009

jujj budu plne porodnice... budeme sa tam tlacit.. aj vecicky budem asi kupovat v predstihu 🙂 uuz mas nejake nakupene? ja stale nic .. bojim .. mne brali krv dva ci tri krat a vysledky mi povedali az potom ked vsetko vyhodnotili..povedal mi lekar ze ciastkove nemaju vyznam kim sa vsetky nehodi do programu ktory to vyhodnoti vzhladom na vek a hmotnost a tyzdne odberov.. takze ja som mala kompletne vysledky zaciatkom 18tt

puclik77
20. aug 2009

to akoze mam mesiac cakat na vysledky NT? No to snad nieeeeeeee ☹ ☹ ☹ ale mne sa zda, ze ked si bola na NT v 12 ci 13tt, tak si pisala skor, ze je vsetko ok, nie?
Inak ani ja nemam este nic kupene. Vcera bol u nas akurat bracho s frajerkou, ktora sa velmi tesi na babo, tak sa ma pytala, ze ci uz mi moze nieco kupit. A ja ze este aspon mesiac nech pocka, lebo aj ja bojim bojim. Mam iba jedny mini ponozcicky, ale to som nekupovala, to som dostala v obchode za nakup dvoch tehu nohavic. Lebo ja sa akosi nezmestim uz do ziadnych normalnych xixi. Vytesujem sa ako male mimino a stale si doma obzeram pupik v zrkadle 😀

amisa
autor
20. aug 2009

no ono mi nik nepovedal ci je to ok len som si od bab zistila.. moj doki to nechal az kim nebudem mat vsetky vysledky
nafot aj pupik..

puclik77
20. aug 2009

pupik tusim mam vo fotaku, tak ked pridem domov, to len stiahnem do PC 🙂