Začíname snažilkovat od leta 2009. Kto sa pridá?

miskinadamko
28. dec 2008

v druhej polovici roku 2009 planujeme zacat snazilkovat na druhe babatko, tak budem rada ak sa ku mne niekto prida , kto ma podobne plany 😎 , ci uz planujete prve, druhe alebo tretie babatko 🙂

kristi8584
22. jan 2009

Ahoj kaprík,
tak to máte dlhu vydrž-obdivujem, ja by som asi tak dlho nevydržala, moj drahý ma už teraz musí krotiť, lebo keby bolo na mne tak aj svadbu som ochotná posunúť na skorší termín-xixi, ale to ma chytá asi preto tak že mam vela babeniek okolo seba tehu alebo s malými mimikmi... tak to asi preto...

kaprik
22. jan 2009

Vieš, to je tak že boli časy keď som aj ja túžila po bábätku, ale popri práci som diaľkovo študovala. Keď som skončila školu r. 2006, tak som mala pocit, že potrebujem trochu času len na seba. Potom sa vždy našla daaká výhovorka, ale keďže už nie som najmladšia, tak to nechcem odkladať.

A okrem iného mám pocit že to už aj moc moc moc túžim po dieťatku.

kristi8584
22. jan 2009

no tak to ťa chápem, podla mňa bábo si treba vychutnať, a popri škole a práci by to asi ani nešlo, mala som spolužiačku z výšky čo mala dokonca 2 detičky počas školy a to sme mali denné štúdium a veru nechcela by som- to s nimi ani dokopy nebola a večne nejaké komplikácie okolo toho boli...

a rozmýšlaš aj nad užívaním nejakých tých doplnkov ako kys. listovu alebo baby plan?

kaprik
22. jan 2009

Hej, ale poviem ti pravdu že ani sama neviem čo by bolo najlepšie. V apríli idem na preventívnu prehliadku, tak sa poradím s mojim lekárom.

jana3
23. jan 2009

Chcem sa ku Vam tajne pridat...
moj muz by si dal sice povedat aj hned, ale predsalen ja by som este par mesiacov pockala 🙂

kaprik
23. jan 2009

Jana3

ved ti tomu nic nebrani. Aspon nam povies skusenosti z tvojho prveho tehotenstva a hlavne priprav nan.

jana3
23. jan 2009

pripravy? Hm...
nebolo to moc planovane🙂
Ale vysledok stoji za to🙂

jana3
23. jan 2009

Co sa tyka skoly, tak tiez som bola skoro mamicka studentka - ale statnice som stihla mesiac pred porodom

jana3
23. jan 2009

miskinadamko:
Mozem sa spytat, co studujes a kolko mas rokov?

miskinadamko
autor
23. jan 2009

ahojte, tak idem ako na zavolanie 😀 , studujem na filozofickej ucitelstvo+historia a mam 22,5 😀

miskinadamko
autor
23. jan 2009

inak uz sme z nemocnice doma zatial vsetko v poriadku

kaprik
23. jan 2009

to som rada. Ja mam o nieco viac rokov, v aprili budem mat 29.

miskinadamko
autor
23. jan 2009

a co sa tyka tej skoly ako som uz spominala mam individualny studijny plan a mne sa studuje aj s malym uplne v klude a bez problemov, jedine mam trosku stresu teraz cez skuskove ale to asi kazdy, ja by som si nevedela predstavit byt cele 3roky doma. ale asi fakt to zalezi od tipu skoly a aj moznosti studovat

kristi8584
23. jan 2009

Ahojte,

miskinadamko- to som rada že ož je to ok

jana3 -vitaj medzi nami...ň

a ked už píšete o veku- tak ja budem mať za cca 3 mesiace rovnú štvrťstoročnicu- 25 😉

baby, dneská boli tie decká ako divá zver, nie a nie ukludniť...normálne ma teraz hlava bolí...

jana3
23. jan 2009

nooo ja mam 23,5 a inak tiez rozmyslam, ci sa nedam este na nejaku skolu... len to uz by som simusela platit :(

jana3
23. jan 2009

ale asi ked budem mat dve deti, tak ma prejde chut 😅

kaprik
23. jan 2009

Takze som zatial najstarsia.

Kristi si ucitelka?

kristi8584
23. jan 2009

jo jo a trápim sa s takými ťažkými prípadmi-učím v nultom ročníku a mám tam dosť komplikované deti tento rok, poruchy správania, a jedneho drobca obzvlášť problémového, rodičia ho doma týrajú a potom tú agresivitu prenáša do školy na deti a aj mna... dnes som schytala kopanec ako hrom...

kaprik
23. jan 2009

Tak to ti nezavidim.
Ani ja som to nemala v praci najlepsie, ale dnes je uz konocne piatok, tak si trochu za tie dva dni oddychnem.

Uz uvazujete aj o menach, alebo tak daleko nie ste?

kristi8584
23. jan 2009

ale jasne že hej, len nás akurát všetci predbiehajú, dievčenské sme mali vymyslené už dobre dávno- no zrazu ho chcú všetci v rodine... natálka sa nám strašne páčilo, ale nemôžu byť v rodine 2 natálky ba hrozí že by mohli byť 3 tak sme to zrušili a teraz letíme na mariane a michalovi, no drhý stále moce že bude kimi- akože rajkonen... ale to nehrozí...

a vy ste nad menami rozmýšlali?

kaprik
23. jan 2009

No, manzel rozhodol ze ak budeme mat syna, tak to bude Peto - ja by som prijala Tomaska a Dominika, ale tak nechame to na buduceho tata.

No a dievcenske sa mi strasne dlho pacilo Kristina, ale teraz frcim na Eme.

kristi8584
24. jan 2009

jaj ked s tými menami je to niekedy aj tažke... mne sa tiež veľmi páčil tomaško a aj tobiáško, lenže moj peťko ma veľmi rýchlo zrušil...
jaj baby už aby to bolo, to naše tehu...

kaprik
25. jan 2009

No veď aj mňa zrušil Peťo (môj manžel) s tým Tomáškom. Vravel, že synček sa musí volať po tatinovi. A preto práve meno Peťo.

Ale v podstate na mene až tak nezáleží. Už aj ja po tom strašne túžim....

kristi8584
25. jan 2009

Ahojky,

takže kaprik naše polovičky sa rovnako volajú... xi
no pre mna je to o to ťažšie že moj drahý stále moce že musíme vydržať až pdo svadby, lebo že to bude silný stres zhon a tak a že to by pre mimi nebolo moc dobré... že len nech nevymýšlam a pekne počkám do 5.septembra...
tak asi nič ine mi nezostáva, ale chcem sa na to pekne pripraviť...

kaprik
25. jan 2009

No u nas, ja vravim mojmu, aby sme vydrzali, ked sme doteraz vydrzali. Jedna sa o to, ze mam taku prace, ze by bolo vhodne teraz uz dotiahnut cely rok a az potom odist na matersku. Mame to ale o to lahsie, ze ked to bude skor, tak sa nic nedeje.

miskinadamko
autor
27. jan 2009

ahojte, tak aj ja sa hlasim po dlhsej doobe,skuskujem o dusu🙂, na tomto pocitaci mi nejdu smajilici:(.
inak aj moj sa vola peto🙂
my pri adamkovi sme chceli najprv petka,potom tobiasa, sebastiána,nicolasa atd a nakoniec mame adamka,takze dopredu dalsiie meno radsej ani neriesim lebo ho aj tak urcite tristo krat zmenim🙂,momentalne sa mi paci maxim,alebo marco, ale aj alex je celkom ok pretoze sa zacina na A ,musim teraz ladit aby sa mi to hodilo k adamovi🙂, podla mna bude zase druhe tiez chlapec, aj keby som mala radsej parik, ale hlavne aby bolo zdravucke
ja sa musim takisto pripravit a hlavne schudnuuuut!!!!
planujeme tiez az v septembri alebo mozno to nechame az o rok neskor a potom to uz bude hocikedy mozne lebo budem mat po skole.ale este nie je nic iste uvidime ako sa to vsetko vyvinie🙂

kristi8584
28. jan 2009

Ahojte,
tak sme sa tu stretli -čo mame všetky peťov....

jaj baby ja som práve taká prechladnutá ako... moja imunita je velmi slabučka... ale doktorka mi povedala že to som táka chorá z detských chorôb-na tie že nemám imunitu- v škole mi všetci kochrňajú a smoklia o stošesť a ja to hneď chytím- ach jaj a to v piatok mam isť na ples... no neviem ako to zvládnem...
moja kolegyňa má vnúčika maxa a susedka má zase hugíka... tak ja tu mám aj také menej frekventované mená ....

kaprik
29. jan 2009

No, tak ti prajem skoré uzdravenie a keď sa dostaneš na ten ples, tak aj príjemnú zábavu.
No ja som bola včera pozrieť susedu, ta už má rodiť každú chvíľu a ak sa lekári nemýlia, tak by nám mal do paneláku pribudnúť malý Marco.

sharlotta
29. jan 2009

Kapriiiiiiik ahoooooooj, teba som tu nevidela ufffff dlho.... 😵

kaprik
29. jan 2009

Ahoj,

no vieš kým téme nebola aktuálna nechodila som sem.