Príspevok pri narodení dieťaťa od mesta Bratislava?

barbulka
28. okt 2006

Ahojte, neviete nahodou ci mestska cast Bratislava I alebo Bratislava ako taka dava nejaky prispevok pri narodeni dietata ? Kamaratka mi nieco spominala, ze oni pred tromi rokmi dostali od BA II nejakych 4000 Sk. Snazila som sa nieco najst na web strankach, ale zatial bez uspechu ...

elise
1. nov 2012

@aduska_ba v mieste trvaleho bydliska

cicimon
1. nov 2012

@aduska_ba dava petrzka ten prispevok?

sunshine5
28. mar 2013

@elise ja sa opytam este raz, aby som si bola na istom 🙂
Ked budem rodit v Petrzalke, kde si musim vybavit pre maleho aj rodny list. Avsak trvaly pobyt mam v ruzinove. Ten prispevok mam poziadat teda v Ruzinove ked budem nahlasovat maleho do ruzinova na trvaly pobyt?

ivanka.7
28. mar 2013

@sunshine5 v Ruzinove pri prihlasovani na trvaly pobyt 🙂

elise
29. mar 2013

@sunshine5 presne tak 🙂

ela007
29. mar 2013

Ahojte, neviete ako je to s prispevkom v mestskej casti Karlova Ves? Prispieva nieco miestny urad pri narodeni dietata / pri uvitani? dakujem.

kiki75
4. jún 2013

@cicimon dostali ste nejaky prispevok od mestskej casti Petrzalka? ako vidim, vsade sa dava, ale v Petrzalke som nenasla na internete,,,

cicimon
5. jún 2013

@kiki75 ziaden sme neziadali a ani neviem o tom zeby petrzalka nieco davala, nie kazda cast dava

bebe002
5. júl 2013

ahojte, neviete či aj Rača dáva príspevok pri narodení dieťaťa?

basenka1993
30. júl 2013

Ahoje chcem sa informovat aky prospevok sa dlstava za prvorodene dieta ked som po skonceni skoly a au matersku smiem ocakavat za odpoved daakkujem

sinqa
24. okt 2013

@ela007 Ahoj, podarilo sa ti zistit ci KV dava nejaky prispevok? Dakujem.

ela007
24. okt 2013

@sinqa volala som na miestny urad KV a zial financie nedavaju ziadne :( je to len v sale nejaky "obrad" uvitania a tot vsio :(

sinqa
25. okt 2013

@ela007 dakujem.

jankaba1
6. nov 2013

My sme dostali na uvitani do zivota od -Bratislava Petrzalka pekny detsky pribor zn. Tescoma, + kvietok a basen od prvacikov. Ruku Vam potrasie zastupca uradu, resp. poslanec.

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianica
29. jan 2014

Ahojte, pokial to uz nestihli zrusit, tak KV poskytuje prispevok:
vzn-c-32013-o-poskytovani-jednorazoveho-financneho-prispevku-pri-narodeni-dietata-obyvatelom-mes

ossr
10. feb 2014

ahojte neviete ako je to v BANSKEJ BYSTRICI ? Dakujemmm 🙂

iqqi
21. mar 2016

@marianica ahoj, prosim ta, trosku nerozumiem tvojmu komentu, komenty z 2011 hovoria, ze KV prispevky nedavaju, nevies, ci teda teraz uz ano? Termin mam 6.6.