Ako sa prerezávali vašim deťom zúbky?

denulienkad
5. okt 2014

Ahojte ako sa prerezavali prve zubky?mojmu najprv 2 rezaky dole.A potom hore na bolu sa mu vytlacil a teraz sa mu tlacia horne rezaky.je to normalne?

jurly
5. okt 2014

u nas sa tlacili najprv prve rezaky dolu, potom hore. potom druhe rezaky hore a potom zas dolu. potom zacali stolicky. uplne sme preskocili ocne. a cakame co vybehne ci druhe stolicky alebo
ocne. maly ma rok a 2 mesiace

safranca15
5. okt 2014

Nam isli spodne rezaky prve potom hore tie co su vedla rezakov bola ako upirka a tretie isli horne rezaky potom spodny pravy vedla rezaka a nakoniec lavy vedla rezaka

mirkava
5. okt 2014

my sme amali v 5 mesiaci 2 dolné a teraz má 6 a tlačia sa mu horné už ich čakáme každú chvílu a mám pocit že pojdu 4 naraz... už aby to bolo 🙂

jana_eyre
5. okt 2014

mojim obom detom sa zacali rezat od 4teho mesiaca, najprv 1 dole, potom hore a potom ostatne..
mojmu synovcovi, ktory je o tri mesiace mladsi od mojho syna, sa zacali rezat v 8mich mesiacoch dolne 2, potom horne dvojky a az potom 1.. teraz ma uz vsetky zubky a su uplne normalne.

takze podla mna to je normalne, len menej bezne..

nimika
5. okt 2014

takto išli zúbky aj nášmu 😀 najprv jednotkuy dole, nasledovala jedna dvojka hore, po mesiaci jednotky hore a až potom išla druhá dvojka hore. Ďalšia v poradí išla štvorka hore a až potom dvojky dole.... až kým ich nemal všetkých dvadsať, tak sme sa na tom dosť dobre zabávali, v akom poradí rastú 🙂

oladuna
6. okt 2014

@denulienkad mojej malej sa presne tak prerezali jej zubky.uplne normalne a individualne ale najprv dolne dva a potom to ide hocijako 🙂

apollo13
6. okt 2014

v 4.tom mesiaci 2 dolne naraz. v 6 mesiaci 4 horne vsetky naraz., V 7.mesiaci dole dva. v roku 7 zubov naraz islo, 4 stolicky a 3 ocne...

lucinkab
6. okt 2014

každe dieta je ine, robila som u zubara sestricku a boli deti v roku aj bezzube, aj take ktorym isli najskor horne zubky a az potom dolne, a dokonca aj take ktorym vysli ocne zubky v 9 mesiacoch 🙂 podsttne je aby do 2,5roka malo vsetky mliecne vonku a od cca 4 rokov sa zacali menit za trvale . a co sa týka mojej malinkej. Vo veku presne 5 mesiacov vysla prva jednotka dole v ľavo a teraz vo veku 25 tgyzdnov a 4 dni nam vysla druha spodna jednotka a uz sa tlaci horna prava jednotka a mame 6m a 2 dni