• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zistiť, že jej už idú zuby?

11. októbra 2016 
@lenka150190 napisala ina mamina...
13. jún 2015 o 20:55  •  čaká bábätko, termín má v marci 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka150190 neber ze ti chcem nieco vyvracat... chcem poukazat na to ze nehladaj za vsetkym zuby. A ver tomu ze sopliky teloty a hnacky budu aj po poslednom ml.zube :wink: len potom sa to uz neda na zuby vztahovat len o to mi islo.
13. jún 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to tak napisala, ked som spomenula ze susedkyn syn v tretom mesiaci mal dva zuby,i ze ked tam cinkala lyzicka, nemusia to byt zuby, ale ona ich aj videla... on ich mal ale strasne skoro prerezane vsetky a ona ani nevedela, ze mu idu... ze ho nič nebolelo... kazdy si tym prejde, je to prirodzena vec, niekedy je asi aj ylepsie necitat vselijake nazory na MK, lebo sto ludi sto chuti.... a niekedy aj mozno zbytočne premarneny čas... najviac mi tu z tychto fór pomohlo fórum o dojčenskej kríze... vdaka skusenostiam zdatných mám a vytrvalosti sme rozkojeli a kojime sa treti mesiac bez problemov, kiez by to tak vydrzalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2015 o 22:47  •  čaká bábätko, termín má v marci 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “odstránené na žiadosť pisateľky komentára”
12. júl 2015 o 11:37 • anjelik14111
@norik1 dnes ma moja selma bezzuba 7,5 roka. Prvy zub sa prerezal presne na narodeniny. :grinning:
Komentar sama sebe z prvej strany :grinning:
5. jan 2016 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes ak idu malej zubky je jedno ktory ide ako prvy ?? zacina sa uz bieli flacik na spodu viac v zadu tak n a boku skor a potm este jeden hore na boku
6. okt 2016 o 16:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata neviete ako vyzeraju dasienka ked idu zubky dcera uz tyzden sttasne slinta a je nervozna predtym bola kludne babatko
8. okt 2016 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2016 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj malý slintal už od tretieho mesiaca, ale prvý zub vyšiel až v jedenástom mesiaci. Ďasienka mal tiež dosť dlho navreté.
8. okt 2016 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No tak
@autumn11 no vsak kaxde dieta je ondividualne
11. okt 2016 o 16:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok