Čo ešte pomôže, keď sa tlačia zúbky?

lucia006
30. apr 2013

Skusenejsie maminy poradte co este mozem dat mojmu syncekovi,prave sa mu tlacia zubky prve a ja neviem co snim uz mam robit a tieto posledne dva dni horor,stale place neskutocne neviem ho utisit zabavit vobec nic ☹ ani nachvilku iba ked zaspi je ticho aj to spi 20minut a je hore. 😖 gely,homeopatika nezaberu,ked mu dam hryzatko vmomente plac este vacsi,vcera mal vpuse dokonca aj krv asi si roztal sniecim dasienko. 😢

lukrecia242
30. apr 2013

Daj mu od bolesti Nurofen sirup pre deti.

ekinkala
30. apr 2013

ahoj kup masticku na zubky alebo potret dasienka citronom

0550
30. apr 2013

no nám práve sa tlačia horné a používam Nurofen a to iba na noc mu dávam a cez deň mu to natieram mastičkou a stále mu niečo dávam hryzkať také chladnejšie hryzátko nechce ale studené jablčko rád popapá 😉 zatial to zvládame

lucia006
autor
30. apr 2013

@lukrecia242 mam doma paralen sos mozem aj to ci je lepie ten nurofen?una je to praveze zatial horsie cez den ako v noci.

lucia006
autor
30. apr 2013

@ekinkala masticku mam dentinox no vobec nepomaha ,a citron mu nijako nemoze uskodit ?

lucia006
autor
30. apr 2013

@550 moj hryzat nechce nic.len ku ustockam ked da uz place a hadze sa 😒 skusim jablcko do sietky,a neviete preco mohol mat krv na dasienkach a jazyku? ☹

katieg85
30. apr 2013

@lucia006 v tych hryzatkach co je voda tak tie su dobre ked ich mas v chladnicke a davas mu ich,chladive je dobre na dasna. 🙂

saraju
30. apr 2013

Ja som malemu davala CHamomila vulgaris CH15, na začiatku aj kazdu hodinu 6 guličiek, po par dnoch ked uz ma liek nejaku hladinu tak 3x denne a este na upokojenie hlavne na noc Viburcol čipky tiež homeopatia, mam s tym dobre skusenosti, a Dentinox mastičku

lucia006
autor
30. apr 2013

@katieg85 mam doma dve take len on ich nechce vobec ho nezaujimaju ☹

lucia006
autor
30. apr 2013

@saraju dentinox masticku davam nic,taktiez chamomilie davam 3krat denne po 5guliciek tak povedali vlekarni tiez ziadna zmena 😢

lucia006
autor
30. apr 2013

@saraju tie cipky skusim ,tie som este nedavala,

ekinkala
30. apr 2013

@lucia006 nie ved mu ho tam nenatlacis odkroj si mesiacik a potri mu tym zubky

lukrecia242
30. apr 2013

paralen sos som neskúšala, ale keď je určený pre jeho vek, tak si myslím že tiež asi pomôže. Citron by som nedávala, tuším, že citrusové plody sa nedávajú detom do 3 rokov.
@lucia006

zivika
30. apr 2013

@lucia006 kludne mu daj ten paralen (mimochodom je to SUS, nie SOS, ale to len tak na okraj 🙂 ) nasmu na zubky zaberal rovnako dobre, ako nurofen...teraz mu ide konecne posledna stolicka, ale tu preziva uplne najhorsie zo vsetkych zubkov...a akurat, ked mu dorastie a bude klud, narodi sa nam dalsie a vsetko odznova, dobre sme si to vyratali 😀 ... a tu krvicku moze mat z toho, ze uz mu vysiel mini kusok zubka a ten rozrezal dasienko a mohol si na nom porezat aj jazyk, oni su tie zubky strasne ostre...ak to bolo len trosku krvi, vobec sa s tym neznepokojuj 😉 a citron nedavaj, na ten je este malicky...

lucia006
autor
30. apr 2013

@ekinkala ano tak som myslela potriet,jablcko som myslela dosietky 😀

lucia006
autor
30. apr 2013

@zivika no zatial nevidi ziaden zubok ,iba ma take divne dasienka uz 😒

zivika
30. apr 2013

@lucia006 skus mu dat ten paralen, hadam sa mu aspon na chvilu ulavi...musite obaja vydrzat, ked uz kusok vykukne, bude pokojnejsi, uz ho to nebude tolko boliet 🙂

lucia006
autor
30. apr 2013

@zivika uz som mu dala asi pred vyse hodinou.zatial nic 😖 je to fakt strasne stymi zubkami,cely zivot psota snimi 😒

lucia006
autor
30. apr 2013

@zivika cele spodne dasienka ma biele

zivika
30. apr 2013

@lucia006 to mi je luto, nam vzdy do pol hodiny zabral, ale ja som ho davala len na noc, aby sa aspon trosku vyspal...cez den to asi len musite vydrzat...no, veru, zuby vedia riadne potrapit, ja len ticho zavidim maminam a detom, ktore ani nevedeli, kedy im idu zubky a dufam, ze pri druhom dietatku to bude miernejsie, lebo pri prvom sme si fakt kazdy zub odtrpeli...aj teraz pri tomto poslednom, minuly piatok mu vybehla teplota na 38,8 ☹ cele zle... ale uz mu ho vidno, tak pomaly to prechadza...drzim palce, nech sa uz aj tvojmu prereze a aspon chvilu bude pokoj 🙂

zivika
30. apr 2013

@lucia006 fakt neviem, co by mu mohlo pomoct, ked si uz vyskusala aj gel, aj homeopatika, aj hryzatka, aj sirup od bolesti... 😒

lucia006
autor
30. apr 2013

@zivika uz aj ja sama neviem co snim ,to je fakt strasne. 😖 nevedela som kolko starosti to prinesie.tie zuby 😖

0550
30. apr 2013

ja ked som tu písala ráno že mu dávam nurofen na večer to iba preto aby si aspoň v noci odýchol pretože my to máme tiež cez deň hrozné ale ako som vravela natieram 3krát denne a hryzkať a hryzkať a dnes poobede kukám a hore pravý sa už prerezal 🙂 lenže ide další 😖 to bude.Treba to len vydržať držím palce

magic08
30. apr 2013

vydržať... 😝 😀

zszudorova
1. máj 2013

mala tiez nechce hryzatko,ten dentinox len pooblizuje a nist..to zas az tak nepomaha...tak ako nepomahaju homeo..a podobne hovadiny...no mojej sa moc rata ked jej masirujem dasna s mojim ukazovakom.drzi jak hlucha🙂vyskusaj

miska743
1. máj 2013

vytlac s citronu stavu a trosku tym potriet nie vela alebo masticku

asteraki1
1. máj 2013

ja davam gel mundisal a celkom pomaha🙂