Čo mám robiť, aby išli bábätku zuby bez problémov?

lukasko12
29. sep 2021

Baby velmi vas prosim ako mam drobcovi pomoct aby mu isli zubky bez problemou a bez bolesti von ved chuda moje on az vriska od bolesti a gebri jak dobermanko prosim vas co mu mam na zubky dat

pribinak
29. sep 2021

@lukasko12 nurofen od bolesti

nykkushka
29. sep 2021

@lukasko12 Nurofen, pripadne striedať s detským paralenom, rôzne homeopatiká, gély na zuby, studené hryzatka a vela lásky, byť pri ňom.
A prosím oprav si tu chybu v nadpise, píše sa to bábÄtko 🤦🏼‍♀️

veronice
29. sep 2021

.... Tiez premyslam co maju babetky so zubkami 😁🙈
No ale k teme - predstav si seba co robis ked ta bolia zuby 🙂 studeny obklad, tabletka od bolesti, gelik priamo na zub a objatie tiez nienje na skodu 🙂 a to iste potrebuje aj babatko - sirup/cipok (nurofen/paralen) na bolest, studene hryzatko, maminkuuuuu a vela lasky 🙂 u nas pomohol gel kamistad baby a tie studene hryzatka co davas do chladnicky aby schladli a potom to dietatko kuse. Alebo taka uplne prva zubna "kefka" (silikonova si ako to nazvat), tu dcerka tiez rada okusovala.
Drzte sa, dobre bude 💪🍀❤️

marianna_peskova
30. sep 2021

Dala som synovi Nurofen a gél na zuby a pomohlo mu to.

lukasko12
autor
30. sep 2021

@nykkushka nie je to jedno pane boze

lukasko12
autor
30. sep 2021

@nykkushka
@nykkushka a kde tam prosim ta mam napisane babetko ja tam mam ze drobec

nykkushka
30. sep 2021

@lukasko12 v prvom nadpise bolo babEtko 😂 asi si to zmenil 🤷‍♀️😂

jane1987
30. sep 2021

@lukasko12 ahoj, ja to prave riesim, maly to tiez velmi zle znasa. Malemu pomahaju homeopaticke Viburcol cipky, Dentinox gel na zuby, gumene hryzatka, do dudla so sietkou mu davam schladene jablcko hryzkat a uplne najviac mu pomaha nosenie, vtedy sa vzdy upokoji. No a ak uz vidim, ze je to velmi zle, tak Nurofen sirup alebo Paralenove cipky. Odporucaju este Camilliu, ale malemu to nepomohlo vobec.

peony13
30. sep 2021

Nam pomáha Paralen sirup ...a niekto verí že aj nosenie jantaroveho náhrdelníka pre deti pomáha 🙂

vmartinah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz