Čo pomáha, keď sa tlačia stoličky?

aknel1985
25. dec 2012

Vie mi niekto poradit co fakt pomaha pri stolickach no nasa mala to strasne preziva v noci sa zobudi a strasne place az cez hrdlo vrieska od bolesti nepomaha ani gelik n zubky resp. vrieska uz ked ju beriem len n ruky a chcem ju kolisat uz som bezradna nasilu som jej dala uz treti den panadol po nom sa ukludnila idu jej dva naraz aj vase deticky to takto prezivali som z toho vystresovana hodinku trva kym znova zaspi a to ju musim utisovat, kolisat, hladkat ....uz nech jej konecne vyjdu , cez den je to uplne v pohode ani stopy po bolesti normalne sa hrame, tesime, vystrajame..

dolcegucci
25. dec 2012

Ked ma take velke bolesti daj nurofen.Je silnejsi ako panadol 🙂 Drzim palce aby to skoro vyslo,tiez sme si tym presli ☹

gaby21
25. dec 2012

Asi ti velmi nepomozem, u nas to bolo takto dva mesiace a tiez iba v noci, strasny histericky rev, musis to vydrzat, nemozes jej predsa stale davat lieky proti bolesti, mna to ani len nenapadlo 😖

gubcikova
25. dec 2012

chamomilla vulgaris

surviver
25. dec 2012

nerozmyšlala ste o tom ,že to nemusia byt zubky? možno ma mala zle sny,alebo nočne koliky...ak su to určite zubky,tak žial len vydržat,lebo dopovat ju každy den liekmi sa mi nezda dobry napad...prajem nech mate čo najskor po problemoch... 🙂

natalinkaco
26. dec 2012

Nám tiež nepomáhali žiadne géliky, na modrom koníkovi som sa dočítala, že sú na to veľmi dobré minerálne soli, tak sme to vyskúšali, malý mi z nich pekne spinká a je oveľa kľudnejší.Držím palce 🙂

olika37
4. jan 2013

no mamička, som sa trošku pousmiala, lebo môj Adamko to už má za sebou, aj keď naša posledná stolička(20 zubok) nás hnevá už 4 deň, nie a nie sa pretlačiť, inak všetky Adamkove zúbky sa tlačili v pároch ☹ , frčali sme tie najkritickejšie dni na Nurofene, potom pauza nejaký mesiac a zas sa to opakovalo, medzi pauzy som používala Kamistat, ostatné geliky nám pomáhali krátko, prípadne nijako..takže veľa zdaru 🙂 všetko prejde a bude as dobre, len pokoj a trpezlivosť, maličká cíti aj tvoj nepokoj

nicka44
5. apr 2013

mne pomoze jednoznacne nurofen sirup spi celu noc mala..aj nam idu teraz stolicky a ma stvrty den 40ky horucky a chyta si zuby...davam jej gel a masirujem so studenou vodou ukludni sa.)

andelok
5. apr 2013

U nas pomaha vsetko len na chvilku...gelik na zubky Dentinox a ked je zle, aj homeopaticky cipok Viburcol. Ale skor mam pocit, ze to chce len vydrzat...geliky odplavia sliny a tekutiny, ktore dieta pije a Nurofenom a pod. by som ho nezatazovala, pokial nema horucky.

zuzana_1
5. apr 2013

Viburcol. Nam pomaha a je to homeopatia

pari_s
5. apr 2013

homeopatikum chamomilla vulgaris 9ch- ta je na celkove priznaky pri zubkoch a to nepokoj, redsia stolica, soplik a bolest......alebo potom 15ch- ta je iba od bolesti. Ja s detskami fungujem na 9ch a naozaj nam pomahaju.Treba vyskusat, no pozor na to aby sa neprechadzalo z vyssieho t.j. z 15ch na nizsie 9ch, lebo ucinok by bol opacny......