Čo ste dávali detičkám, keď im išli zúbky?

17. júl 2022

Ahojte, pozorujem posledné dni že dcérka(4mesisce) oveľa viac slinta, je nekludna, poobede spanok nula bodov...
Všetko si dáva do úst. Dnes večer ledva zaspinkala čo ju boleli pravdepodobne zúbky, merala som teplotu cez zadoček a mala po odpočítani 37,5

Poraďte prosím čo ste dávali vy keď išli vašim detickam zúbky

Ďakujem

petamich
17. júl 2022

nic 🤷‍♀️ jedine ak bola teplota nad 38.5 alebo viditelne plakal od bolesti tak Nurofen a ked sa napr. v noci zobudil s placom tak gel na zuby, nam funguje Dentinox alebo Calgel

autor
17. júl 2022

@petamich ďakujem pekne

xtina1711
17. júl 2022

Pomaha camilia opytaj sa v lekarni,geliky su aj na zubky aj taky naprstok na masirovanie a hracky na hryzenie a do ladnicky chladive hryzatka🙂a mojkaj ju teraz ta potrebuje este viac🙂

zuzkaa1991
17. júl 2022

Moja ked mala cca 9m tak sme skoro mesiac holi na fenistile kvapky a nurofen geliky a newem co všetko sme skusali nam nic nezabralo....kazdy jeden zub sme si vytrpeli okrem ocnych (ktoré ma kazdy strasil ze su najhorsie ale kedze ocne isli jej okolo 2r tak boli najmenej narocne)

kamagma
17. júl 2022

Nic

angelovka
17. júl 2022

Kamistad gel a camilia

ildiko36
17. júl 2022

U mojich detoch geliky z lekarne vobec nepomahali, ja som normalne listerin ustnu vodu rozmiesala s vodou a namocila prst , alebo s tou zubnou pastou co su na citlive zuby , s malým množstvom som jemne prstom pomasirova dasna.

kristinka92
17. júl 2022

nurofen a sebe víno ;)

petamich
17. júl 2022

u nas bol problemovy tusim prvy a druhy a teraz vyliezaju celkom v pohode 🙂 drzim paste, nech to zvladate co najlepsie! obe 🤞🏻

adeladulova
17. júl 2022

Mojmu bolestne vychadzal az uplne posledny mliečny zub, takze som davala dentinox gel a nurofen na spanok

majlo1234
17. júl 2022

Dentinox, vreckovku namicenu do mlieka a primrazenu, barsjake hryzacky chladiace, uhorku, mrkvu, ovocie v tych deravych cumloch a do chladnicky

mtn112233
20. júl 2022

Camilia, cez deň občas natriem gelom a keď už je zle, že je ku večeru veľmi nervózny dávam viburcol cipok na spanie.. oboje sú homeopatiká takže radšej dám to ako nurofen. Náš má 11 mesiacov a ani jeden zub a teraz mu ich ide viac naraz horné aj dolné ďasná ma opuchnuté.
Naposledy mi po tom čipku prespal pokojne celú noc bez plaču.

zuzikxx
10. sep 2022

@ildiko36 ahoj, prosim tu listerin ktoru farbu a ako to posobi, ucinok alkoholu alebo? aj ten ucinok pasty moc nechapem ale chcela by som vyskusat, dakujem

ildiko36
10. sep 2022

@zuzikxx je to jedno ktory listerin len nech je mentolove ,dasno sa kus ukludny, ta zubna pasta sú na citlive zuby, tiez kus chladí dasno, a kus umrtvý, je to sice od 12r ale ked das fakt len kusok 0,5mm vrstve na prst a s tym prejdes dasná podla mna neuškodí to

zuzikxx
10. sep 2022

@ildiko36 dakujem, uz chapem 🙂